Skocz do zawartości

Czy w dzisiejszych czasach opłaca się chodzić na kursy/szkolenia z uwodzenia?


Rekomendowane odpowiedzi

Wobec mnie - nie warto. Co do innych niech każdy oceni sam za siebie. Wydaje mi się: 

- czy jest olej w głowie?

- od jakiego mindsetu zaczyna dany wojownik

  np tutaj inaczej widzi to @Król Jarosław I, a inaczej @absolutarianin lecz zgadzam się z obojgiem (i wyciskam dla siebie, co jest najlepsze dla mnie)

- jakie SVM na dany wojownik

itd itc 

 

Ja to widzę tak masę "sprzętu" jest za darmo w necie - podstawy już masz. Pozostaje motywacja. Porażką się nie zrażać! 

Reasumując - raz na wozie raz pod wozem. Ale płacić za takie coś nie warto. Trening wszystkiego trzeba się nauczyć, sexu też.

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze jedno dużo tych kursów to fejki, goście wynajmowali aktorki i odstawiali cyrki jak w 5 minut się z nią pocałował, a później wypływalo to w necie bo aktorka sobie w cv wpisała ten występ. Taki cyrk odstawił nawet sam Tom Torerro przez rozpadł się daygame.cm, ale trzeba mu przyznać gość miał skilla i było to widać tylko przesadził. I tu jest kolejny problem czyli taka masturbacja tych coachów kto jest większym alfa i czego tam nie zaliczył, a wielu tylko gada i nie pokaże na żywo co umie. Taki guru Deangelo jasne zarobił dziesiątki milionów na pua a później mają żony jak przeciętna julka. Mnóstwo fejków, śmiechu warte

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzies juz pisalem tutaj moja historie z pua. Nadmienie tylko ze na filmikach z podejsc jest jedno, natomiast nigdy na żywo nie widzialem zadnego trenera albo innych puasow z naprawde ładnymi laskami.

 

Orety niby ruchal na potęgę a ozenil sie z mocno przeciętna kobieta. Frywolny ma dziecko z przeciętna kobieta, mastomiast w swoich kursach opowiada cuda niewidy jakim to nie jest mistrzem tantry, a w ebooku pisze ze laska po 5 minutach rozmowy na ulicy zrobiła mu loda.

 

Na koniec dodam ze wspolnik Adepta, Solid swego czasu w 2006 roku opisywał wspaniałe FRy z pola, ile on to nie rucha jakie laski ma. Nawet Sexyboy sie nim swego czasu inspirowal. Dzisiaj wystarczy zobaczyc z jaka kobieta jest w związku. 

 

Zobaczcie, oceńcie sami bo ja zgłupiałem na maksa. Goście którzy za tysiące złotych mają cię nauczyć wyrywać laski sami podrywają albo są w związku z pasztetami. Ale niee, to ja jestem zawistny i sie przyp*erdalam bo zazdroszczę 

 

  • Like 7
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Estranged napisał:

Gdzies juz pisalem tutaj moja historie z pua. Nadmienie tylko ze na filmikach z podejsc jest jedno, natomiast nigdy na żywo nie widzialem zadnego trenera albo innych puasow z naprawde ładnymi laskami.

 

 Ja bym zaczął od tego, że w ogóle nigdy nie odnotowałem takiej sytuacji, żeby ktoś zagadywał obcą laskę na ulicy. Mi się kilkukrotnie zdarzyło być zaczepionym przez laski (pod wpływem alko, albo z problemami psychicznymi wg mnie). Ostatni raz w zeszłym roku, w kwietniu.

24 minuty temu, Estranged napisał:

Goście którzy za tysiące złotych mają cię nauczyć wyrywać laski sami podrywają albo są w związku z pasztetami. 

 

 A tutaj temat pokrewny: 

 

 

 Pani "psycholożka"...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Edelgeist napisał:

 

 Ja bym zaczął od tego, że w ogóle nigdy nie odnotowałem takiej sytuacji, żeby ktoś zagadywał obcą laskę na ulicy. Mi się kilkukrotnie zdarzyło być zaczepionym przez laski (pod wpływem alko, albo z problemami psychicznymi wg mnie). Ostatni raz w zeszłym roku, w kwietniu.

 

 A tutaj temat pokrewny: 

 

 

 Pani "psycholożka"...:D

Recydywista omamił Panią na aplikacji randkowej, badboy, któremu trzeba pomóc , zmienić go, żeby był dobry, zmieni się dla niej i będą żyli długo i szczęśliwie, ciągłe emocje, a zostały kredyty. I to jest typowy rollercoster które Panie kochają, bo po co im szarak dziś? Kiedyś był potrzebny a dziś mają męża zwanego Państwo i niezależność, ale to Panie gorzej znoszą samotność i są łatwymi sztukami do omamienia. Tak się kończy ta niezależność i go girl! Świat należy do Ciebe. Myślicie że po drodze w życiu nie było z 20 kandydatów na męża? No ale oni byli szarakami, nice guye, a tu jest dyplom, praca, tu się należy coś więcej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Turop napisał:

Ja z kursów podrywania polecam jechać na egzotyczne wakacje tu i tam , wrzucić parę fotek na social media i patrzeć co się dzieje jak jakaś Panna Cię akurat kojarzy czy zna.

 

 

 

Podróże do dalekich krain zawsze będą kojarzyć się z sianem , pojechałem tu, tam , dalej zamierzam to robić , a widzę jak znajome same zagadują , czy to w aptece koleżanka z czasów liceum, czy innych okolicznych destynacjach jest podobnie.

 

 

Tylko , że w tym wszystkim zaczyna się jeden wielki problem , teraz to ja mam na nie wyjebe i wolę te Panie z egzotycznych kierunków 😂

 

 

Lepiej zrób coś dla siebie , a nie nabijaj kabzy w jakieś dziwne kursy , wolałbym te pieniądze przeznaczyć na psychoterapię , jak myślisz o kursie podrywu to znaczy , że widzisz u siebie samego jakieś braki do przepracowania.

Podróże w egzotyczne miejsca fajna opcja, natomiast u mnie odpada podrywanie lasek w krajach latynoskich, czy w Tajlandii, bo mam ciemniejszą karnację, więc raczej dupa z przygód z takimi kobietami w moim przypadku.

20 godzin temu, Zbychu napisał:

Szczerze mówiąc tu tutaj @Turop ma dobre rady. 

Zamiast wydawać 3000, 5000, 10000 na weekendowe kursy - za tą kase uderz w zagranice, rozerwij się! Ameryka południowa i śliczne brazylijki lub azja wschodnia, azjatki - co lubisz. Nie dość, że wyrwiecie pare kobiet na biały kolor skóry, to jeszcze zwiedziecie trochę świata i świetnie się będziecie bawić.

A tak to co? Zrobicie kurs PUA weekendowy, 3000 w plecy i nie wiadomo, czy w tych czasach tinderowych w ogóle PUA jeszcze działa.
PUA mogłoby zadziałać jedynie dla gości, o których mówi @SilentAssassin - czyli gości mających wszystko ogarnięte - wygląd, ubiór, kase, pozycje społeczną, znajomych, ciekawe życie, sukcesy itd. Wtedy faktycznie warto byłoby również popracować nad gadką, żeby nie wyrywać tylko "na majątek", bo wiadomo jakie kobiety będą wtedy przyciągane.

Ale jak ktoś nie ma ogarniętego życia, ścieżki kariery, pracy, rozwiniętego życia społecznego - to kurs PUA brzmi jak próbowanie zatrzymanie krwawienia z tętnicy nicią dentystyczną... Bajera nic nie da gościowi bez kasy czy znajomych, bo laski przede wszystkim chcą chwalić swoimi facetami i życiem na social mediach

Tak jak mówiłem wyżej, mając ciemniejszą karnację raczej Brazylijek nie wyrwę. Ale z tym 3 k. za weekendowy kurs to jednak przesada. Rozumiem, że ktoś ceni swój czas, ale też nie ma co dowalać do pieca, bo chyba ktoś tutaj sobie nie zdaje sprawy jaki "dobrobyt" panuje w naszym narodzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, predator08 napisał:

Podróże w egzotyczne miejsca fajna opcja, natomiast u mnie odpada podrywanie lasek w krajach latynoskich, czy w Tajlandii, bo mam ciemniejszą karnację, więc raczej dupa z przygód z takimi kobietami w moim przypadku.

Dawno tu nie było takiej wymówki.

 

 

BTW Na frajerach się zarabia.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, predator08 napisał:

Podróże w egzotyczne miejsca fajna opcja, natomiast u mnie odpada podrywanie lasek w krajach latynoskich, czy w Tajlandii, bo mam ciemniejszą karnację, więc raczej dupa z przygód z takimi kobietami w moim przypadku.

Wiele Tajek się wybiela i są czasem bielsze od Polek.
Z tym że nieraz mają penisa i 18 latki mają większy przerób niż 30 w PL.
Wszak Tajlandia to punkt docelowy handlu dziewczynami z takiej Kambodży czy Laosu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Baca1980 napisał:

 

Co proszę? 12 randek aby dorwać się do miodu? A idź pan w c.huj z takim znafcą:).

12 randek, jedno spotkanie na tydzień  Ale w tym wszystkim nie chodzi o to by zaliczyć, tylko o budowanie relacji typu LTR na szacunku, nie mówieniu wszystkiego o sobie odrazu tylko przekładanie wszystkiego w czasie, by relacja trwała na dłużej. Delektowanie się tą relacją. Telefon tylko do umawiania spotkań.  W tym czasie możesz się umawiać z innymi kobietami. 

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Estranged napisał:

Gdzies juz pisalem tutaj moja historie z pua. Nadmienie tylko ze na filmikach z podejsc jest jedno, natomiast nigdy na żywo nie widzialem zadnego trenera albo innych puasow z naprawde ładnymi laskami.

 

Orety niby ruchal na potęgę a ozenil sie z mocno przeciętna kobieta. Frywolny ma dziecko z przeciętna kobieta, mastomiast w swoich kursach opowiada cuda niewidy jakim to nie jest mistrzem tantry, a w ebooku pisze ze laska po 5 minutach rozmowy na ulicy zrobiła mu loda.

 

Na koniec dodam ze wspolnik Adepta, Solid swego czasu w 2006 roku opisywał wspaniałe FRy z pola, ile on to nie rucha jakie laski ma. Nawet Sexyboy sie nim swego czasu inspirowal. Dzisiaj wystarczy zobaczyc z jaka kobieta jest w związku. 

 

Zobaczcie, oceńcie sami bo ja zgłupiałem na maksa. Goście którzy za tysiące złotych mają cię nauczyć wyrywać laski sami podrywają albo są w związku z pasztetami. Ale niee, to ja jestem zawistny i sie przyp*erdalam bo zazdroszczę 

 

 

Pełna zgoda. Zamiast płacić oszustom z PUA lepiej poznać/mieć kumpla, który jest dobry z kobietami. Patrzyć i uczyć się od niego. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, spacemarine napisał:

Recydywista omamił Panią na aplikacji randkowej, badboy, któremu trzeba pomóc , zmienić go, żeby był dobry, zmieni się dla niej i będą żyli długo i szczęśliwie, ciągłe emocje, a zostały kredyty. I to jest typowy rollercoster które Panie kochają, bo po co im szarak dziś? Kiedyś był potrzebny a dziś mają męża zwanego Państwo i niezależność, ale to Panie gorzej znoszą samotność i są łatwymi sztukami do omamienia. Tak się kończy ta niezależność i go girl! Świat należy do Ciebe. Myślicie że po drodze w życiu nie było z 20 kandydatów na męża? No ale oni byli szarakami, nice guye, a tu jest dyplom, praca, tu się należy coś więcej.

 

 To nie tak. To babcia, której połechtano ego. Fetyszystów polujących na 50-ki (gerontofilia to się nazywa?) nie jest tak dużo. Powiedziała, że ten typ był pierwszy jaki się nawinął a "zaakceptowany" przez jej siostrę.

 Przytoczyłem tę historię na okoliczność wątku, kiedy "autorytet" okazuje się ułomną, bardzo ułomną miernotą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie korzystałem ale imo nie warto.

 

No bo co ma Tobie to dać? Bajerę? Błagam :) Bajera to farmazon. Chyba każdy człowiek, który nie jest piwniczakiem i miał jakieś kontakty z ludźmi to wie. Z jednymi gada Ci się fajnie z innymi chujowo. Jak kobieta Ci pomaga to wszystko idzie łatwo i naturalnie, jak ma Cię w dupie to możesz na chuju stanąć i nic nie zrobisz. Czyli co, jak ktoś chce mnie poznać to nagle jestem bajerant a jak nie to nie jestem? :D

 

Bajera to takie wkręcanie sobie, że niby od naszej gadki zależy niewiadomo co. Chuj.

 

Podobasz się kobiecie to wszystko pójdzie naturalnie, nie podobasz to nic nie pójdzie.

 

Można oczywiście temat spartolić ale to nie ma nic wspólnego z jakąś tam bajerą i wywoływaniem emocji a zwyczajnie z jakimś tam obyciem.

 

Zatem powtórzę, nie warto. I generalnie podchodzenie tak o jest też bez sensu bo praktycznie wszystko to zlewy. Jedyny sens jest jak kobieta sama zagada lub daje mocne sygnały. Poza tym zagadywanie obcej laski to jest takie kurewskie męczenie buły, o czym można gadać z randomową typiarą.

 

Wszystkie te kursy, jakieś magiczne teksty itd to jeden wielki spierdolony biznes.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, self-aware napisał:

Nie korzystałem ale imo nie warto.

 

No bo co ma Tobie to dać? Bajerę? Błagam :) Bajera to farmazon. Chyba każdy człowiek, który nie jest piwniczakiem i miał jakieś kontakty z ludźmi to wie. Z jednymi gada Ci się fajnie z innymi chujowo. Jak kobieta Ci pomaga to wszystko idzie łatwo i naturalnie, jak ma Cię w dupie to możesz na chuju stanąć i nic nie zrobisz. Czyli co, jak ktoś chce mnie poznać to nagle jestem bajerant a jak nie to nie jestem? :D

 

Bajera to takie wkręcanie sobie, że niby od naszej gadki zależy niewiadomo co. Chuj.

 

Podobasz się kobiecie to wszystko pójdzie naturalnie, nie podobasz to nic nie pójdzie.

 

Można oczywiście temat spartolić ale to nie ma nic wspólnego z jakąś tam bajerą i wywoływaniem emocji a zwyczajnie z jakimś tam obyciem.

 

Zatem powtórzę, nie warto. I generalnie podchodzenie tak o jest też bez sensu bo praktycznie wszystko to zlewy. Jedyny sens jest jak kobieta sama zagada lub daje mocne sygnały. Poza tym zagadywanie obcej laski to jest takie kurewskie męczenie buły, o czym można gadać z randomową typiarą.

 

Wszystkie te kursy, jakieś magiczne teksty itd to jeden wielki spierdolony biznes.

 

Gówno prawda, możesz wyglądać jak milijon dolarów a niesamowicie odpychać ludzi i przeciwnie.

 

Uwodzenie to po prostu umiejętne socjalizowanie się.

 

Jako, że przejawiasz, typowy dla większości współczesnych mężczyzn pewien rodzaj autyzmu, bronisz się przed socjalizowaniem i szukasz wymówek, by się nie rozwijać.

 

Jesteś słaby i chcesz zarazić tą słabością innych.

 

Wstydź się!

  • Like 4
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RENGERS- Jak ktoś ma ochotę mnie poznać to nie ma żadnych problemów z gadką, socjalizowaniem się, bajerowaniem itd.

 

Zwykłe pierdololo.

3 minutes ago, RENGERS said:

możesz wyglądać jak milijon dolarów a niesamowicie odpychać ludzi

Mówisz o skrajnościach, że ktoś jest super przystojny a jest skończonym zjebem. Ja nie mam na myśli żadnych skrajności tylko zwykłych ludzi.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Plazmit napisał:

12 randek, jedno spotkanie na tydzień  Ale w tym wszystkim nie chodzi o to by zaliczyć, tylko o budowanie relacji typu LTR na szacunku, nie mówieniu wszystkiego o sobie odrazu tylko przekładanie wszystkiego w czasie, by relacja trwała na dłużej. Delektowanie się tą relacją. Telefon tylko do umawiania spotkań.  W tym czasie możesz się umawiać z innymi kobietami. 

Skisłem.

  • Like 3
  • Dzięki 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.