Skocz do zawartości

Folk & pagan


Brzytwa

Rekomendowane odpowiedzi

Folkearth, nie znałem, dzięki.
Korpiklaani za frywolne jak dla mnie. Ale grają bez zastrzeżeń.

 

Nie wiem, czy wiecie, ale Percival brał udział w tworzeniu ścieżki dźwiękowej do Wiedźmina 3 Dziki Gon. 

Oprócz tego ten sam, lub bardzo podobny skład gra w projekcie Perunwit. Tu na żywo:

 

Wardruna z kolei robiła muzykę do serialu Wikingowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzytwa, no dzięki za info z tymi wikingami. Serial zajebisty, uwielbiam. Niedługo, jak wieczory będą dłuższe to wrzucę na tapetę jeszcze raz. 

Mi z Vikingow utknął motyw z intro Fever Ray'a. Cala płyta zajebista btw. 

http://www.youtube.com/watch?v=IImaTu0jXuo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 7 miesięcy temu...
  • 8 miesięcy temu...

"Norweski zespół muzyczny wykonujący folk i ambient, inspirowany nordyckim szamanizmem i runami fuþarku starszego. Założony w 2003 roku przez Einara Kvitrafna Selvika, byłego perkusistę kontrowersyjnego blackmetalowego zespołu Gorgoroth." - Wikipedia

 

Muzyka nadająca naprawdę wyjątkową atmosferę. Często towarzyszy mi przy relaksowaniu się, to brzmienie działa na mnie uspokajająco.

Gorąco polecam ale jednocześnie ostrzegam, że nadmierne słuchanie może spowodować wzrost brody jak u wikingów i chęć plądrowania wiosek ;)

 

 

Edytowane przez Ludzki.Człowiek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Brzytwa zmienił(a) tytuł na Folk & pagan
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.