Skocz do zawartości

Co byście zrobili na moim miejscu


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć grupo
Zawsze pisałem, na róznych grupach że to że tamto takie żaliposty, ale dziś się postawiłem i odmówiłem czegoś.

3 Dni temu mój brat cioteczny, napisał czy bym nie dojeżdżał jego psa dokarmiać przez 6 dni gdy on z rodziną będzie na urlopie, ale ja mam naprawdę kawałek drogi ode mnie jest 8.5 km. Z początku się zgodziłem, ale sobie myślę później no kawałek jest tj Lipiec mogą być upały, to i pasuje ze 2 razy podjechać i mu napisałem, że jednak rezygnuję że jeżeli sobie nie znajdzie osoby która mieszka bliżej to się zdecyduję, i wtedy mogę podjechać. Plusy i Minusy

Plusy, nabił bym kilometry, ale naprawdę się obchodzę w pracy, Minusy kasy by mi nie dał, bo to ham, dupe mi na 100 % obrabia i to zdecydowało. A może przesadzam, w domu dzieci mi nie płaczą, jedynie pracę mam ewentualnie jak nadgodzina wleci to siedzę 16h w pracy

Dojeżdżał bym Rowerem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.06.2022 o 16:49, GallAnnonim999 napisał:

jego psa dokarmiać przez 6 dni

Weź psa na chatę i bzikaj do oporu. Swoją drogą zmień forum na jakieś bliższe twoim upodobaniom, co prawda pewnie będziesz musiał wsiąknąć w darknet, ale będziesz dzięki temu szczęśliwszy. 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.