Skocz do zawartości

Fail w szatni na siłowni


Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, GallAnnonim999 napisał:

Możesz rozwinąć, to bardziej 

😆

Gdy uczeń gotowy to i mistrz się znajdzie.

Na początek poczytaj o uczuciu wstydu i co się dzieje w życiu z osobami, które tym poczuciem wstydu i/lub unikaniem go kierują się w życiu. Uczucie wstydu jest jedną z najtrudniejszych do odkrycia i przepracowania mechanik i rzeczy dla mężczyzny. Większość tego nigdy nie zrobi/zrobiło. Osoby takie potem kierują się tym w życiu lub można nimi w ten sposób łatwo manipulować(wstydem).

 

W obecnych czasach pieprzy się o samoakceptacji, introwertyzmie, czy pewności siebie i nie wchodzi się tak głęboko.

Edytowane przez RedChurchill
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RedChurchill napisał:

Gdy uczeń gotowy to i mistrz się znajdzie.

Na początek poczytaj o uczuciu wstydu i co się dzieje w życiu z osobami, które tym poczuciem wstydu i/lub unikaniem go kierują się w życiu. Uczucie wstydu jest jedną z najtrudniejszych do odkrycia i przepracowania mechanik rzeczy i dla mężczyzny. Większość tego nigdy nie zrobi

 

W obecnych czasach pieprzy się o samoakceptacji, introwertyzmie, czy pewności siebie i nie wchodzi się tak głęboko.

A ta książka, jest o tym https://allegro.pl/oferta/toksyczny-wstyd-uzdrowic-wstyd-ktory-cie-zniewala-10954410193?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_content=supercena&utm_content=ps&utm_term=desc-yes&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_krk_ksiazki_pla_ss_ps&ev_adgr=books ps&ev_campaign_id=15019228530&gclid=Cj0KCQjw-pCVBhCFARIsAGMxhAdCDuNWjSc-PSS35MlQRq5DrStBHDjcLco1OLrPeKaMW1S9_U0SXJsaAvxPEALw_wcB

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, bzgqdn napisał:

Nie zastanawiaj sie czy kogos ma, tylko sprawdz, bo moze to twoja kolej.

Jak to bylo ja świeżo, to nasz zahaczke zeby zagadać, ale boje sie ze nie dzwigniesz tego na oboecnym poziomie pewnosci siebie.

Niestety nie udźwignę, za dużo stresu, i jak wychodziłem akurat gdzieś szła koło mnie a ja do niej na razie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było powiedzieć " No i co ? chłopa w gaciach nie widziałaś ? " 

 

Akcja i tak się dzieje w twojej wyobraźni, więc mogłeś odpowiedzieć cokolwiek. 

 

Dobrze że w ręczniku nie wyszedłeś i ci przy niej nie spadł na podłogę, bo byś się jeszcze zawstydził i musiał się przejść po pokoju z zażenowania xD

 

Nie traktujcie autora poważnie, bo to farmazon pierwszej wody. @Iceman84PLgo kiedyś ładnie wyjaśnił przytaczając dwa wątki, w których ten typ podaje w jednym, że ma 28 lat, a w drugim, że 33. 

 

Weź wymyśl jakaś lepszą fejk historię, bo ta ani śmieszna, ani ciekawa. Następnym razem wykaż się większą kreatywnością xD

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, GallAnnonim999 napisał:

Napisałem,  bo już  dawno miałem napisać co odpowiedzieć, gdy się spytaja czy można wejść, a ja przecież  nie odpowiem krótko Nie jak jakiś dziad wolał bym coś w stylu chwileczkę 

 

Spk waga leci w dół, redukcja w toku :)

 

Zajebiście ziomuś!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Infernal Dopamine napisał:

Było powiedzieć " No i co ? chłopa w gaciach nie widziałaś ? " 

 

Akcja i tak się dzieje w twojej wyobraźni, więc mogłeś odpowiedzieć cokolwiek. 

 

Dobrze że w ręczniku nie wyszedłeś i ci przy niej nie spadł na podłogę, bo byś się jeszcze zawstydził i musiał się przejść po pokoju z zażenowania xD

 

Nie traktujcie autora poważnie, bo to farmazon pierwszej wody. @Iceman84PLgo kiedyś ładnie wyjaśnił przytaczając dwa wątki, w których ten typ podaje w jednym, że ma 28 lat, a w drugim, że 33. 

 

Weź wymyśl jakaś lepszą fejk historię, bo ta ani śmieszna, ani ciekawa. Następnym razem wykaż się większą kreatywnością xD

No przysięgam chłopie, ze nie troluje, powiedz mi jakie miałeś dzieciństwo, bo ja u babci, później u toksycznej ciotki póxniej dom dziecka, i teraz mam efekty a ty jakie miałeś dzieciństwo ?? i sobie porównamy co chcesz Scriny o tym promilu, dziś Ci nie wyślę bo dużos zukania po wiadomościach boże święty 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, GallAnnonim999 napisał:

co odpowiedzieć, gdy się spytaja czy można wejść,

Jak pyta kobieta to zawsze odpowiadasz coś z żartem.

Np "można wejść, ale uprzedzam jestem goły" i śmiejesz się z tego. Wyjdziesz na fajnego luzaka.

Teraz ona powinna mieć rozkminę czy wejść popatrzeć czy poczekać.

 

9 godzin temu, bzgqdn napisał:

Tego samego dnia, wychodzac z silowni powinieneś sie jej spytac kiedy rewanż, bo to nie fair ze ona cie widziala nago a ty jej nie.

Na zagadanie miales max kilka dni po fakcie, nawet glupie "jakby co to ide pod prsysznic, bi wiem ze lubisz popatrzeć".

Też dobre.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@GallAnnonim999 Z tego co przeczytałem, masz potężny problem z pewnością siebie. Mężczyzna nie tłumaczyłby się z takiej sytuacji, tylko z uśmiechem obrócił w żart i to tak, aby ona się zawstydziła, nie Ty. Tym bardziej, że samica nie widziała Cię nagiego, tylko w slipach. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Morfeusz napisał:

@GallAnnonim999 Z tego co przeczytałem, masz potężny problem z pewnością siebie. Mężczyzna nie tłumaczyłby się z takiej sytuacji, tylko z uśmiechem obrócił w żart i to tak, aby ona się zawstydziła, nie Ty. Tym bardziej, że samica nie widziała Cię nagiego, tylko w slipach. 

Jak, byś  obrócił w żart ta  sytuacje wczorajszą  ??,  no ona zaniemówiła w pewnym momencie i pszeszlismy koło siebie i tyle, ja się ubrałem ona wymieniła ręczni papierowyk i wróciła przez szatnię, chyba na recepcję, ja jak wychodziłem to jeszcze gdzieś między recepcją a szatnią minąłem i powiedziałem narazie. Dasz jakis przykład jak będzie sie pytała następnym razem czy może wejśc co byś ty powiedział wtedy. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, DOHC napisał:

Ona widziała wiele razy przebierających się facetów i kutangi na żywo ze swoimi chłopami. Za każdym razem to samo: samoocena i pewność siebie.

Myślę że ona zareagowała,  bo w  pierwszej mysli pomyslała, że mogę być całkiem nagi a ja miałem tylko bokserki  no i ręcznik zel itd 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smieszne ze o tym prysznicu wspominasz bo w poznych latach 80tych jako dziecko na szkolnej wycieczce cos takiego widzialem 🥲. Myslalem ze gosc to zbok ale to chyba sport narodowy ? 

Edytowane przez thyr
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Infernal Dopamine napisał:

Nie traktujcie autora poważnie, bo to farmazon pierwszej wody. @Iceman84PLgo kiedyś ładnie wyjaśnił przytaczając dwa wątki, w których ten typ podaje w jednym, że ma 28 lat, a w drugim, że 33. 

 

Dokładnie brachu.

Do reszty natomiast zanim podejmujecie się pomaganiu komuś wpierw zweryfikujcie tą osobę.

Proponuje sprawdzić co ten jegomość wcześniej pisał i jakie tematy zakładał, mało tego on sam nikomu nigdy tutaj nie pomógł, nie udzielał się w życiu forum.

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Iceman84PL napisał:

 

Dokładnie brachu.

Do reszty natomiast zanim podejmujecie się pomaganiu komuś wpierw zweryfikujcie tą osobę.

Proponuje sprawdzić co ten jegomość wcześniej pisał i jakie tematy zakładał, mało tego on sam nikomu nigdy tutaj nie pomógł, nie udzielał się w życiu forum.

 

Ja napisze tylko tyle. to wszystko co napisałem tj szczera prawda, nie  wiem musiał bym chyba moje dane ujawnić, żeby ci pokazać jakieś Scr, np o tym Promilu, a co do pomocy innym no jak mam im pomóc jak moje relacje z kobietami leżą, a  to że podałem różne swoje wieki to o niczym nie świadczy. Jeszcze raz napiszę to wszytjko co napisałem to gówno w czym jestem obecnie to jest szczera prawda 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, GallAnnonim999 napisał:

a  to że podałem różne swoje wieki to o niczym nie świadczy

Wręcz przeciwnie. Świadczy to o tym, że nie należy cię traktować poważnie, tym bardziej, że sam się do tego przyznajesz. Spoko, mamy tu kilku takich...

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.