Skocz do zawartości

Fail w szatni na siłowni


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czym się przejmować. A co ona całe życie nie widziała chłopa w gaciach? Że to jakiś widok za który trzeba przepraszać? Litości. Poza tym nie rozkminiaj każdej laski która wchodzi z Tobą w interakcję jako kandydatki na żonę. Będziesz zdrowszy. Psychicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@GallAnnonim999 xD z Ciebie bracie, piszesz jakby Cię żadna kobieta poza własną matką nigdy w gaciach nie widziała. Są sytuacje gdy kobiety oglądają mężczyzn nawet bez gaci, serio.

 

Gdyby to był rezerwat to ten post najpewniej wylądowałby na 20-którejśtam stronie wątku 😅

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.06.2022 o 18:29, Janek Horsie napisał:

Fail to by był, gdybyś miał te majtki brudne albo podarte. Wtedy mogłaby sobie coś o Tobie pomyśleć mało pozytywnego.

Jak były czyste i nie znoszone, to nie masz się czym przejmować.

Chyba, że to były damskie majtki. :D

 

No dobra przesadziłem, z tym ale ja dawno przed kobietą nie byłem tak rożnegliżowany, a Ona poczuła zapewne zawstydzenie,  bo ma chłopa.  Co do majtek to aklurat były kupione nowe z Everlastu,  pierwszy raz załozone :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opowiem ci coś na pociechę.

Wychodzę kiedyś spod prysznica po basenie, idę goły do szafki i nagle widzę kobiety odległe o jakieś 4-5 metrów.

Okazało się, że pomieszczenie z szafkami jest koedukacyjne, ma tylko oddzielne przebieralnie.

Cóż.

Wydarzeń się nie cofnie, powiedziałem "o cholera" i "WTF", roześmiałem się w duchu i miałem później co opowiadać, tak jak np. teraz.

 

A propos włosów na plecach i gdziekolwiek zresztą.

Czy lew albo goryl czuje się speszony z powodu swoich włosów?

A obaj to wzorce macho.

 

Edytowane przez JoeBlue
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.