Skocz do zawartości

Przeciętne wymiary P00lek


Rekomendowane odpowiedzi

Wzrost

Badania pokazują, że rosną w oczach.

Co pokolenie kobiety są wyższe średnio o 2,5 centymetra.

Aktualna średnia dla Polek to 165 cm - mieszczą się więc w europejskiej normie.

Waga

Ten wskaźnik także jest coraz wyższy, a stoi za tym zmiana stylu życia oraz nawyki żywieniowe.

Statystyczna Polka waży 68 kilogramów, co oznacza mniej korzystne BMI, niż dekadę temu.

Wymiary

Idealna figura kojarzy nam się z wymiarami 90-60-90.

Średnia p00lek to 92-80-100. Największa różnica dotyczy talii.

 

Rozmiar biustu

Rośnie nie tylko wzrost i waga, ale także piersi.

Z wcześniej przeprowadzonych badań wynikało, że kobiety noszą biustonosz w rozmiarze 75 B.

Dziś to już średnio C i coraz częściej D.

Rozmiar obuwia

W latach 90. XX wieku w sklepach z damskim obuwiem królowały rozmiary 35-38.

Dziś coraz trudniej na nie trafić, bo stopy też im urosły. Średnia wynosi 38-40.

Rozmiar ubrań

To samo dotyczy odzieży i raczej nie chodzi o nową rozmiarówkę w sklepach.

Kiedyś nosiły ubrania w rozmiarze 38-40, a teraz bliżej im do 40-42.

 

https://www.papilot.pl/uroda/twarz-i-cialo/52230/jak-wyglada-statystyczna-polka

 

Czy wyglądasz jak statystyczna Polka?

 

wymiary

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 8
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga p0lko, jeśli masz 165 cm wzrostu lub więcej, jeśli masz więcej niż 52 kg wagi, jeśli nie masz foremnych i zarazem jędrnych piersi, jeśli pojawiają się na twoim ciele pierwsze znamiona cellulitu i jeśli masz platfusa, nawet do mnie nie pisz. 

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 4
  • Dzięki 1
  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Iceman84PL napisał:

Statystyczna Polka waży 68 kilogramów,

Jak robiłam badania lekarskie z medycyny pracy to na karcie obok taką wagę miał facet 1.82 :)

Godzinę temu, Iceman84PL napisał:

Kiedyś nosiły ubrania w rozmiarze 38-40, a teraz bliżej im do 40-42.

 

Jeżeli to włoska rozmiarówka to mamy szczuplutkie krajanki.

Ja dzisiaj kupiłam damskie spodenki i 34 był za duży :D

4 minuty temu, Krugerrand napisał:

Droga p0lko, jeśli masz 165 cm wzrostu lub więcej, jeśli masz więcej niż 52 kg. wagi, jeśli nie masz foremnych i zarazem jędrnych piersi, jeśli pojawiają się na twoim ciele pierwsze znamiona cellulitu i jeśli masz platfusa, nawet do mnie nie pisz. 

Ooo czyli wrota otwarte-można pisać.

Takie kobiety warte każdej uncji złota :D

Edytowane przez Lady Bathory
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lady Bathoryjeśli spełniasz powyższe wymagania oraz masz IQ wyższe niż kubek, z którego własnie popijam sobie wodę, proszę wysłać swoją aplikację okraszoną odpowiednią ilością zdjęć, niekoniecznie tylko w bieliźnie, na moją prywatną skrzynkę. W przeciągu maksimum 14 dni otrzymasz moją odpowiedź. Jeśli będzie ona pozytywna liczę na spełnienie moich jakże wysublimowanych standardów charakterologicznych połączonych z odpowiednio wysofistykowanym poczuciem humoru. Jeśli się "dotrzemy", kto wie, może założę temat w Świeżakowni o tym jak dałem się Tobie wycyckać:D

 

No bo wiesz, tak między nami, bo nikt tego przecież nie czyta: ja jestem złoty chłopak mężczyzna;)

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Halo...

- Chciałem zamówić dziewczynę o urodzie klasycznej, nietuzinkowej, powinna mieć szafirowe oczy, zmysłowe usta, wdzięczny sposób poruszania się, nienachalny uśmiech, ...piesi foremne, jednym słowem powinny być kwintesencją kobiecości... TAK...

- A dla kolegi?

- To wszystko jedno!

- Jak to wszystko jedno? 

  • Haha 16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, zuckerfrei napisał:

- Halo...

- Chciałem zamówić dziewczynę o urodzie klasycznej, nietuzinkowej, powinna mieć szafirowe oczy, zmysłowe usta, wdzięczny sposób poruszania się, nienachalny uśmiech, ...piesi foremne, jednym słowem powinny być kwintesencją kobiecości... TAK...

- A dla kolegi?

- To wszystko jedno!

- Jak to wszystko jedno? 

 

 

  • Like 2
  • Dzięki 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Krugerrand napisał:

No bo wiesz, tak między nami, bo nikt tego przecież nie czyta: ja jestem złoty chłopak mężczyzna;)

Cytując klasyka- złoty a skromny :)

Czekać aż 14 dni - szybciej dzwonią z ofertą fotowoltaiki. 

11 minut temu, Krugerrand napisał:

dotrzemy

&

 

11 minut temu, Krugerrand napisał:

wycyckać

To już plan na jakąś 2latkę. hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Echh,

statystyki statystyki.

 

Patrzenie na miseczkę to tragedia. Większość nosi źle dobrane. Wzięła kiedyś od mamy/siostry, coś tam pasowało i zwykle jest to nieśmiertelne B. Ostatnio to się zmienia, ale powoli. Rozmawiałem kiedyś z dziewczyną co sprzedaje bieliznę i nie miała najlepszego zdania. 

 

Numery butów. Niestety, ale po pierwsze różni producenci mają różne skale, po drugie męskie idą też w górę. Mam dokładnie taką samą stopę co do mm (tak mierzę), a noszę numer wyżej niż kiedyś. 

 

Jest tak wiele zmiennych, że aż strach myśleć, że ktoś może wyciągać tak łatwo wnioski. Po pierwsze zauważ, że raz pisze o badaniach . Jakich? Czego? W innym miejscu, jakie rozmiary się sprzedają. To zupełnie co innego. Po drugie nie napisali czy to dotyczy całego rynku, kobiet w jakim wieku z dużych małych miejscowości. Może popatrzyli na kobiety x lat temu w małej miejscowości, a do porównania wzięli uczestniczki zagranicznego obozu. No bo akurat takie wpadły im dane w ręce. Widziałem już takie cuda, że nic mnie nie zdziwi. Dość powiedzieć, że wg. badań wyszło jakiś czas temu, że najmniej ekologicznym autem w "stajni" mercedesa jest smart. 

 

@Mosze Red kobieca 40 to męskie 41 tak mniej więcej, zależy od producenta. Producenci dbają o dobre samopoczucie klientów. Facetowi to różnicy nie zrobi pewnie, ale kobieta lubi myśleć, że ma takie drobne stopy. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, widzę, że temat idzie w jednym kierunku:

Nic Śmiesznego [ Najlepsze sceny w polskich filmach]- Sztuczny penis - YouTube

15cm

4 minuty temu, Piter_1982 napisał:

drobne

😅

Edytowane przez zuckerfrei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Iceman84PL

 

Uzupełnienie do twojego postu :D

 

Długość pochwy to średnio około 8 cm. Tylna ściana waginy ma zazwyczaj mniej więcej 9 centymetrów długości, a przednia około 7,5 cm.

 

Koniec z kompleksami u facetów. Jeśli kobieta mówi ci, że masz małego to pokaż jej to i wyjaśnij, że ma rozepchaną 😛

  • Like 6
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmiar stopy powiązany jest ze wzrostem. Im wyższa osoba tym większa stopa. Widać to fajnie u dzieci , najpierw rośnie stopa a potem wydłuża się sylwetka. Inaczej tracilibyśmy stabilność. Jak nas wydłużyło to i laczki większe muszą być.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Lady Bathory napisał:

Czekać aż 14 dni

Już mamy pierwszy zgrzyt. Napisałem wyraźnie, że jest to czas maksymalny. Może być szybciej, ale to zależy już tylko i wyłącznie od Ciebie i jakości nadesłanego zgłoszenia. Ja złoty i jednocześnie skromy człowiek muszę się cenić i poddać wszystkie aplikacje głębokiej "anal-izie";)

 

26 minut temu, Lady Bathory napisał:

To już plan na jakąś 2latkę.

Kochanie, potrzebujesz na to aż dwóch lat??? Nie da się szybciej??? Wstyd:D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.