Skocz do zawartości

Przeciętne wymiary P00lek


Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, Lady Bathory napisał:

Ale jedna prawidłowość czym bardziej utyta tym bardziej eksponowała te nie-walory

Jakby nie patrzeć klimat suchy.

Sprawność wętylacji powiększona o brak dodatkowego pancerza.

Większą masa większe chłodzenie.

Nic dziwnego.

 

Ciągle dzwonią z tą fotowoltaiką?

Biedactwo/cwaniactwo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Krugerrand napisał:

Już mamy pierwszy zgrzyt.

Hmmm niecierpliwa :)

9 minut temu, Krugerrand napisał:

izie

Jakiej izie? 😮

9 minut temu, Krugerrand napisał:

Kochanie, potrzebujesz na to aż dwóch lat??? Nie da się szybciej??? Wstyd:D

Podobno 2 lata i kończy się opcja miłości, błogości i motyli w brzuchu a wjeżdża tryb standard Poolka :)

Jak coś miłego to przedłużać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanK P00lki sobie zapracowały na te dwa 00😁

@smerf Na netkobiety już jest pewnie artykuł jak to świnia z braciasamcy śmie wspominać o wadze kobiet skandal😆

@Lady Bathory Dlatego temat jest w rezerwacie a nie na głównej😉

@Martius777 Przy takich wymiarach to już gasnica wchodzi🤣

 

@yrl Kiedyś statystyczna p00lka ważyła między 50-55 kg przy wzroście 165cm natomiast dzisiaj 13 kg więcej dramat.

Ty przy takiej wadze wyglądasz o niebo lepiej od statystycznej kobiety, która prawdę mówiąc ma nadwagę. 

  • Like 4
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Iceman84PL napisał:

Ten wskaźnik także jest coraz wyższy, a stoi za tym zmiana stylu życia oraz nawyki żywieniowe.

Statystyczna Polka waży 68 kilogramów, co oznacza mniej korzystne BMI, niż dekadę temu.

Niestety, jako mężczyzna w wieku produkcyjnym kiedyś nad tym ubolewałem, dziś mam to gdzieś bo jestem MGTOW, a kiedyś może poszukam kobiety w Azji.

 

3 godziny temu, zuckerfrei napisał:

cycków najszybciej schodzi przy odchudzaniu. (z ubolewaniem

Tak. Nawet jedna moja koleżanka mi o tym mówiła. 

Godzinę temu, Iceman84PL napisał:

P00lki sobie zapracowały na te dwa 00😁

Z przykrością potwierdzam, sam chciałbym żeby było inaczej. 

 

Kiedyś nie było problemów żeby zabrać koleżankę na spacer. Raz byłem z jedną w parku, wracam na przystanek i wibruje SMS w moim Sony Ericssonie - wiadomość od drugiej koleżanki: DOHC mam wolną chatę, wpadniesz na film? Ładowałem się z miasta szkolnego A do miasta B do koleżanki, potem do swojego C do domu. 

Poznawałem panny na ogniskach, wśród znajomych znajomych. W online datingu poznałem kilka partnerek.

 

Dziś to jest przeszłość, żadna kobieta z nadmiarem atencji tego nie zrozumie. 

 

Godzinę temu, Iceman84PL napisał:

Kiedyś statystyczna p00lka ważyła między 50-55 kg przy wzroście 165cm natomiast dzisiaj 13 kg więcej dramat.

Jakieś dziesięć lat temu szedłem z moją panną, zobaczyła jakieś grube dziecko. Całą drogę przeżywała jak można być tak grubym, a dziś? Jest plaga otyłości.

 

Spędziłem trochę czasu na południu, tam jest zdecydowanie mniej grubych bab!

 

I nie rzucają się na czarnego jak lewaczki na Simona Mola, czy jak młoda p0lka z Rzeszowa na chudego mokebe z cofniętą szczęką. Mokebki czy np Bangladesz itd są tam jak tutaj np Romowie, żadna przyzwoita Włoszka czy Francuzka się z nimi nie zadaje, u naszych jest na odwrót, a potem lata czarne dzidzi z obniżonym IQ na którego potem składają się obywatele (w tym kobiety), bo ktoś miał darmowe jebanko a później cóż, ślad po tatusiu zagiął 😂

Edytowane przez DOHC
Literówka - DOHC
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Iceman84PL napisał:

Średnia p00lek to 92-80-100. Największa różnica dotyczy talii.

Czyli ładny bandzioch.

 

Jako przykład słyszę, że ikona seksapilu Marilyn Monroe miała trochę ciałka. Owszem miała… 91-58-91.

 

3 godziny temu, Iceman84PL napisał:

Rośnie nie tylko wzrost i waga, ale także piersi.


Tu należy rozważyć czy to jest spowodowane lepszą genetyką czy ogólnym większym zatłuszczeniem. Nie wiem czy to też jest miarodajne bo dawniej każda nosiła B a cyce się wylewały nierzadko.

3 godziny temu, Iceman84PL napisał:

Rozmiar obuwia

Skoro są wyższe to i stopy muszą być większe :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, wrotycz napisał:
13 godzin temu, SzatanK napisał:

Czy gdyby zrobić tytuł o jednakowym temacie tylko z "P00lek" zrobić "P00laków" to czy bracia-samcy by zareagowali? 😉 

 

To zrób.

Jeżeli menszczyźni z tego z miejsca muszą dodawać zera kobietom by się poczuć lepiej ich kosztem to ja się odcinam od takich rzeczy bo mnie takie postawy obrzydzają.

 

Osobiście nie muszę w tak nieudolny sposób umniejszać kobietom by sobie dodać i raczej sugeruję również innym dla własnego dobra nie robić takich akcji. Nie miejsce pretensji na Janusza Cebulaka w robocie, który wam również ucina zera czy kobiety, które również to robią lub tworzą zera ze swoich synów, córek i męża, skoro jest powszechna akceptacja by umniejszać.

Sami sobie kopiemy grób a potem musimy wyjeżdżać do Italików bo przynajmniej tam zer nam nie dodają na starcie. Szkoda że wielu wyjeżdża z zerem napisanym na czole i potem muszą jeszcze ujadać swoich rodaków i rodaczki i mówić jak to jesteśmy chujowi (zupełnie jakby to miało dodać im wyjątkowości i tego, że oni są z tych ziem ale jednak nie są bo są trochę lepsi bo wyjechali)

 

Razi mnie elementarny brak szacunku ludzi w Polsce do siebie w obu płciach.

Byłem świadkiem w sklepie jeszcze nie tak dawno jak jeden z klientów supermarketu zawołał do kasjerki by zawołała "tego grubego". Nie chcący się stało, że on stał kilka metrów dalej i cebulakowi się głupio zrobiło a mi przykro otyłego mężczyzny (coś odpowiedział, że gruby ale jeszcze nie długo, czy jakoś tak)

Gdyby do mnie tak powiedział ten klient to bym zrobił burdę jak skurwsyn, by zapamiętał "grubego" do końca życia i narobił mu wstydu. Możliwe, że straciłbym pracę - trudno, zdarza się.

 

Poza tym to kobiety powinny pierwsze zaprotestować, by nie pisać o nich jako o zerach w tytule tematu ale widać im pasuje umniejszanie również.

Żałosne i obrzydliwe są dla mnie tego typu wzmianki pasywno-agresywne i to jest jak plaga.

Ludzie z niskim poczuciem wartości muszą innym dopierdalać i ranić. TO wszystko wchodzi w podświadomość i jest afirmowane ileś razy to potem Polki czują się jak zera i wybierają najgorszych z pośród nas bo na nic lepszego nie zasługują jak na bycie szmatą (bo tak im wmówiono, że mają się czuć) a panowie to samo, uważają że na porządną kobietę z którą mogą stworzyć sensowną relację ich nie stać mentalnie gdyby zechcieli bo również nie mają dostępu. A czemu? bo wmówiono im, że są zerami. Te dodawanie zer w mówieniu o kobietach jest niczym ale nieustannie słuchanie jak to się jest do dupy już zadziała i wiem to z pierwszej ręki jak mi wmówiono i starano się nawet tutaj to robić. 

 

Chcecie to sobie "zerujcie" i się nienawidźcie oraz docinajcie K00bietom (boże jakie to żałosne te zera dodawać, aż spróbowałem), ja się odcinam od tego całkowicie.

 

Rozpisałem się trochę ale tylko w związku z tym, że widzę szerzej sprawę i mnie to irytuje bo potem trzeba żyć w syfie. 

 

Checie wielkiej Polski, świadomych ludzi to przestańcie sobie nawzajem umniejszać to może nie będziecie musieli się tłuc po innych krajach.

 

Z Bogiem.

Edytowane przez SzatanK
  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, DOHC napisał:

Spędziłem trochę czasu na południu, tam jest zdecydowanie mniej grubych bab!

 

Włoszki w porównaniu z p00lkami, które maja sprane mózgi propaganda medialną

są zadbane, otwarte na znajomości i przede wszystkim rodzinne.

Samo wychowanie i socjalizacja jest inna niż w Polsce, w której kobiety są nastawiane

przeciwko mężczyznom by dochodziło w przyszłości do niesnasek między płciami.

Co do samego wyglądu p00lek gdzie się nie ruszysz widok zadbanej normiczki czy top rakiety

graniczy z cudem. To co chodzi po Polskich ulicach to max 3-6/10 SMV czyli poza wszelka

akceptowalnością.

 

10 godzin temu, Pyrkosz napisał:

Czyli ładny bandzioch.

 

Przy takich gabarytach p00lek to niestety nadwaga a coraz częściej otyłość.

Bo jak to inaczej zinterpretować skoro przy wzroście 165 cm kobieta waży 68 kg.

Zaniedbanych kobiet jest od groma.

 

10 godzin temu, Pyrkosz napisał:

Nie wiem czy to też jest miarodajne bo dawniej każda nosiła B a cyce się wylewały nierzadko.

 

Sam wygląd kobiet mocno się zmienił.

Królują męskie rysy twarzy z zarysowanymi szczękami czy podbródkiem, do tego ziemista cera, rzadkie włosy,

kształt i wygląd twarzy to skull witch z garbatymi nosami, do tego ciała nieproporcjonalne, otyłe.

Jest również wysyp kobiet bardzo szczupłych wręcz anorektyczek gdzie tego cyca brak lub jakieś tam rodzynki

co tez wygląda niesmacznie😝

 

2 godziny temu, zuckerfrei napisał:

Kolego, jak nie kumasz skąd to jest to nie komentuj.

 

Prosiłbym o trzymanie się tematu a nie prywatnych wycieczek.

 

1 godzinę temu, SzatanK napisał:

Jeżeli menszczyźni z tego z miejsca muszą dodawać zera kobietom by się poczuć lepiej ich kosztem to ja się odcinam od takich rzeczy bo mnie takie postawy obrzydzają.

 

Widzę zbroja dalej lśni😁 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Przeciętna P00lka mierzy 165 cm i waży 68 kg. Sporo, szczególnie przy takim wzroście.

Według wskaźnika BMI, którzy przy takich proporcjach wynosi 25, jest to nadwaga.

Co gorsza, ważą więcej niż jeszcze 10 lat temu. Z analiz ekspertów wynika, że dziś problem z dodatkowymi kilogramami ma nawet co druga Polka.

Podobne wnioski płyną z raportu o zdrowiu Europejek oraz z badań przeprowadzonych przez 4P research mix przy współpracy z siecią

prywatnych poradni medycznych LuxMed.

Okazuje się, że ciała nam nie brakuje, a liczba puszystych kobiet w naszym kraju w ciągu ostatnich paru lat wzrosła o ok. 10 proc.

 

Z międzynarodowego raportu Health Behaviour in School-aged Children wynika, że już co druga młoda Polka uważa się za zbyt grubą.

Potwierdzają to wypowiedzi internautek. „Podobno Polki są grube i ja do nich należę. W ciągu pół roku przybrałam jakieś osiem kilogramów

i czuję się z tym okropnie. Mam grube uda, dużą pupę, wystający brzuch, pełną buzię. Tłuszcz zebrał mi się nawet na plecach – nie ma mowy, żebym poszła na basen, a o wakacjach wolę nawet nie myśleć. Dodam, że mam 168 cm wzrostu i ważę 71 kg. Jestem załamana, a do stosowania diety jakoś

nie mam serca” – wyznaje Ola.

 

Z nadwagą związane są jeszcze inne problemy. Nie tylko natury osobistej, ale również zawodowej. Pisze o tym jedna z forumowiczek. „Byłam już na 15 rozmowach rekrutacyjnych. Głównie sklepy odzieżowe, markowe. Bo takie mam doświadczenie. Pracowałam przez dwa lata w dużym sklepie odzieżowym.

Dlaczego więc pozwalamy na to, by przybywało nam kilogramów? Odpowiedzi na pytanie, dlaczego Polki tyją, poszukali specjaliści. Z raportu „Polki o odchudzaniu” płynie kilka ciekawych wniosków. Tyjemy głównie ze słabości do słodyczy (takiej odpowiedzi udzieliło 35 proc. respondentek), z braku ruchu (27 proc.), podjadania między posiłkami (26 proc.) i nieregularnego jedzenia (23 proc.). Do tego dochodzi siedzący tryb życia, stres, jedzenie w pośpiechu, niechęć do treningów. Inna sprawa, że często odchudzamy się nieracjonalnie – odmawiamy sobie jedzenia do granic zdrowego rozsądku i praktycznie w ogóle nie ćwiczymy. Stąd krótka droga do efektu jo-jo.

„Patrząc na koleżanki, widzę, że po trzydziestce każda ma nadwagę.

A po dziecku to im się nic nie chce! Tyją i tyją” – twierdzi jedna z internautek.

 

Podobne zdanie ma Łukasz, z tą różnicą, że on zaniedbanie zarzuca… własnej żonie. „Gdy braliśmy ślub, była zgrabną, ładną, roześmianą dziewczyną. Minęły cztery lata i przyznam, że jestem załamany. Moja żona przytyła chyba z 15 kg, przestała się malować, obcięła włosy. 

Jestem wściekły, bo wygląda tak na własne życzenie: chyba uznała, że skoro złapała męża, to nie musi już o siebie dbać, więc zaczęła się objadać

i przestała w ogóle ruszać. Dodam, że nie pracuje, więc prawie cały czas siedzi w domu. I jeszcze nie rodziła dziecka, więc strach pomyśleć, co będzie potem. Ale na razie chyba nam to nie grozi, bo przestała mnie pociągać, a seks uprawiamy od wielkiego dzwonu, bardzo rzadko”.

 

Wymiary przeciętnej Polki to 92-80-100 – znacznie więcej niż mierzyły nasze prababki czy babki; w talii jesteśmy średnio o 10 cm szersze.

Jeszcze kilka lat temu najpopularniejszymi rozmiarami odzieży były 38-40, a teraz już 40-42. Trudno się więc dziwić, że statystyczna Polka

chciałaby ważyć jakieś 5 kg mniej.

 

Tendencję do tycia u pań zauważają również mężczyźni. „Drodzy panowie, czy wy też zwróciliście uwagę, że na ulicach coraz mniej jest ładnych,

zgrabnych dziewczyn, za to coraz więcej wielorybów i ciepłych klusek? Nie chcę obrażać kobiet, ale widzę, że Polki się strasznie zaniedbały.

Nie twierdzę też, że faceci są idealni, ale chodzi mi o fakt – mam wrażenie, że w ostatnim czasie przybyło sporo grubych dziewczyn, zwłaszcza

młodych, a ubyło szczupłych i atrakcyjnych” – uważa Robert.

 

 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 4
  • Dzięki 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Iceman84PL napisał:

Widzę zbroja dalej lśni😁

 

@SzatanK czy Twoja? 

On się swojej nie wstydzi, a Ty?;)

 

Żenada, Panowie. 

Z zachowania można wyczytać o wiele więcej, niż z otwartego tekstu.

I tak, mamy tu kilku gogusi, którzy nawet gdyby trafili na tę przysłowiową himalajkę, gotową im nieba przychylić, znaleźliby jej dziesiątki wad.

Nie wynikajacych z cech kobiety, a z przekonań i wyobraźni krytykanta. 

Chłopy, ogarnijcie się bo życie Wam minie na narzekaniu. 

Takie to mało męskie jakby. 

 

Pilnuję się na forum zasad pisowni.

Z tego co kojarzę, zwrot pOOlka z dwoma zerami zamiast o i z malej litery, jest nie tylko obraźliwy, ale niepoprawny gramatycznie. 

Już nie wspominając o tym, że brzmi słabo w ustach kogoś, kto chce uchodzić za mężczyznę. 

 

 

  • Like 2
  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Lady Bathory napisał:

@Yolo Przecież większość to se tu jaja robi

Może, na pewno nie wszyscy.

Patrząc na to, ile poświęcają czasu na narzekanie i tropienie czarownic. 

 

Wyobrażasz sobie spełnionego mężczyznę, z dobrymi relacjami i zadowolonego z życia, który zachowuje się w taki sposób? 

Przecież tu widać jak na dłoni co jest grane. 

 

Za dużo teorii i strachu, za mało praktyki. I mamy produkt- mistrza. Choć tylko wirtualnego. 

 

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.