Skocz do zawartości

Przeciętne wymiary P00lek


Rekomendowane odpowiedzi

"Kto sieje wiatr ten zbiera burzę" - raczej o to chodziło z tytułem tematu 😉 

 

Polaki robaki, P00lki, Poniżej 180 cm nie jesteś mężczyzną - tego jest mnóstwo po obu stronach, serio mam wymieniać dalej?

Naprawdę to nasz zawodowy sport by sobie dowalać?

 

Skoro mamy wmówione jako naród, że jesteśmy zerem zaś my jeszcze sami dokładamy do tego zapałki bo tym właśnie taki temat jest czyli kolejną zapałką dorzucaną do ogniska (w sensie sam tytuł nie chodzi mi o zawartość bo ona była merytoryczna).

No ale jeśli nam rozpalono ognisko samozagłady pod nami, plus my jeszcze do niego dorzucamy zapałek - to nie ma co się dziwić że się pali. My jeszcze na dodatek około tego pożaru tańczymy i dokładamy oraz pilnujemy by nie wygasło.

 

Oczywiście @Iceman84PL masz pełne prawo i wolną wolę robić co pragniesz, ja mam natomiast pełne prawo i wolną wolę zaapelować o względny szacunek w komunikacji i nie tworzenie określeń umniejszających. Nie bo jestem białorycerzem koniecznie tylko, że jako mężczyźni sami sobie szkodzimy dodając właśnie te zapałki w takim ogólnym rozrachunku. Koniec końców to nie kobiet bronię tylko właśnie mężczyzn (kobietom również pojechałem jeśli Ci to umknęło) więc świetnie, że jestem białym rycerzem bo zwróciłem uwagę apelując o szacunek. No ale każdy widzi co chce widzieć.

 

Jakby kobieta z rezerwatu utworzyła podobny tytuł np (P00lacy i ich przeciętne wymiary) to również bym skomentował oraz zwrócił uwagę bo jest to nie godziwe tak atakować ukradkiem i nie przystoi.

Moim zdaniem po prostu to jest słabe i tyle, zresztą to drugi raz kiedy Ci zwróciłem uwagę jeśli chodzi o ten aspekt.

(Trzeciego nie będzie bo jesteś dorosły i wiesz co robisz)

 

Ludzie, którzy nienawidzą Polaków i Polek się tylko cieszą jak sami sobie dowalamy i oddajemy wszystko za bezcen a wszystko się zaczyna właśnie od niskiego poczucia wartości i pojedynczych szpilek wbijanych prawie nie zauważalnie.

Według mnie dojrzałą postawą by było po prostu przeprosić i zmienić tytuł na "Przeciętne wymiary Polek".

Jednak podejrzewam nie o zawartość tytuł chodziło tylko by kobietom dosrać, tym bardziej że został temat zrobiony w kobiecym dziale by te się mogły powściekać.

Jeśli chodziło by "wstrętnym babom dowalić" to spoko - ja się po prostu w to nie mieszam, bo mi to radości nie sprawia ale mam na uwadze względne dobro nas wszystkich.

 

Kobiety ze zdrowym poczuciem wartości, po prostu nie wybiorą gościa, który siebie i następnie ich nie szanuje, bo dlaczego miałyby to zrobić?

Więc kogo tutaj broniłem i dla kogo jestem realnym rycerzem możesz sobie odpowiedzieć sam sobie, wewnątrz siebie w swoim wnętrzu. Lecz daleko bardziej ważniejsze jest to by Polacy i Polki trzymali się razem i potęgowali nasze poczucie wartości - przynajmniej według mnie.

 

Obniżanie poczucia wartości zostawmy naszym wrogom 😉 

 

Pozdrawiam.

 

 

Edytowane przez SzatanK
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanK

@Yolo

 

Nie no pieprzne zaraz od tych farmazonów. 

 

Tu nie chodzi o jakieś umniejszanie komukolwiek by poczuć się lepiej, przynajmniej takie jest moje podejście.

 

Co głosimy na forum? Zadbaj o swoje SMV czyli zdrowie, fizyczność, ale także psychikę bo kto widział chada z autyzmem, promujemy wykonywanie roboty by stać się lepszą wersją siebie, ale mamy szanować karynę która opierdala wiadro lodów przed telewizorem bo jej się należy? 

 

Jak widzę babskiego walenia który grawitacją próbuje mnie ściągać na własną orbitę to rozpacz normalnie. Przecież wygląd dla kobiety to najważniejszy zasób. Gruba, zaniedbana kobieta jest jak wymiotujący menel, czyli gość bez klasy i kasy. 

 

Ja z szacunku do siebie nigdy nie obniżę oczekiwań do takiego poziomu, kobieta 165cm/70kg? Może i kobieta, ale to chyba jakiś inny gatunek, serio mam takie spojrzenie.

 

Na takie zapuszczenie się trzeba ciężko i konsekwentnie zapracować.

To ja jako facet robię więcej niż te kobiety by się lepiej prezentować. Naprawdę wstydziłbym się z taką gdzieś pokazać, a na myśl o seksie bierze mnie realne obrzydzenie.

 

I nie chodzi mi o jakieś wyśmiewanie, ośmieszanie, to jest zwyczajny dramat. Tak bardzo chcieliśmy być zachodem to mamy zachód, nadwagę i mcdonalda.

 

Żeby jeszcze problem podkreślić, podobnie jak z tym menelem wyleciałem - nałóg to nałóg, jak ktoś nałogowo żre to tak samo jakby nałogowo chlał, nie ma tutaj miejsca na akceptacje i pochwały. To choroba, zaburzenie, odstąpienie od normy, fluktuacja, zaprzeczenie normalności i standardów.

 

 

Nawet można zrobić szybki eksperyment:

 

@Lady Bathory

 

Co byś powiedziała na ulańca 130kg w koszulce nie zmienianej od tygodnia, gdyby pchał do Ciebie łapska z resztkami chipsów kukurydzianych? 

 

 

 

 

  • Like 7
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Mosze Red said:

Jakby ktoś miał problemy z wizualizacją tego co opisał @Iceman84PL to strzeliłem wam model na symulatorze sylwetki :)

To nie wygląda dobrze. Ale trzeba sobie zadać pytanie, o jakiej kategorii wiekowej mówimy? Jeśli ogólnie średnia od 18-60+, to jasne. Ale jeśli mówimy o wieku rębnym i przydatnym do spożycia, to zaryzykuję stwierdzenie, że aż tak słabo nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Imiennik napisał:

@Lady Bathory 

Czyli jak widać nasza himalajka boża woli dobić knura kokokolom.

 

Dorzuć jeszcze chociaż cif do polerowania zbroi dla niektórych, jedna butelka na całe forum wystarczy.

Trzeba dbać o przepływ w rurkach wewnątrz.

Do polerowania lepszy sidolux.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, SzatanK napisał:

Poza tym to kobiety powinny pierwsze zaprotestować, by nie pisać o nich jako o zerach w tytule tematu ale widać im pasuje umniejszanie również.

Oj Szatanie. A myślisz, że jakaś normalna babka o zdrowym poczuciu własnej wartości się tym przejmuje? Ja to sobie nawet pod nosem czasem prychnę, jak coś takiego czytam, czego i Tobie życzę ;)

Jeżeli komuś to pomaga, że w necie napisze, że ktoś inny jest waleniem, wielorybem, szafą, knurem, świniakiem i potem ma poczucie wykonanej misji i ogólnie lepszy dzień, to - na zdrowie!

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Lady Bathory napisał:

Serio niech każdy będzie jaki chce - niekoniecznie ktoś 2 musi się zgadzać z opinią.

A tak polecam na wieczorny seans film Co mi zrobisz jak mnie złapiesz.

 

 

 

Ja zaś polecam inne arcydzieło polskiej kinematografii.

Mianowicie "Baby są jakieś inne" .

 

Co do tematu .

Każda potwora znajdzie swego amatora.

👍

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Imiennik napisał:

Ja z szacunku do siebie nigdy nie obniżę oczekiwań do takiego poziomu, kobieta 165cm/70kg?

 

No ale kto Ci każe? 

 

Ja się nie odnosiłem do kwestii wagi, bo mam w dupie ile ważą inni. 

Każdy sam sobie zbiera to co zasiał. 

Nie pasuje mi wygląd u kobiety? Wzruszam ramionami i idę dalej. 

Nie widzę sensu wzbudzać w sobie niskich wibracji czymś, co mnie nie dotyczy. 

 

A na narzekanie mam alergie, pewnie stąd mój wybryk w tym temacie;)

 

 

No i sam nieraz podbijałem do kobiet, które w skali wyglądu były wyżej ode mnie. Kto nie próbuje..;)

Część tych relacji zresztą wchodziła, jakoś się rozwijała. Niektóre sam kończyłem widząc, że wygląd nie wystarczy. 

Śmiałem się potem mocno sam z siebie, pamiętając początkowe reakcje wywołane atrakcyjnością kobiety.

 

 

 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 hours ago, Pyrkosz said:
21 hours ago, Iceman84PL said:

Rośnie nie tylko wzrost i waga, ale także piersi.

Expand  


Tu należy rozważyć czy to jest spowodowane lepszą genetyką czy ogólnym większym zatłuszczeniem

 

Zaczynasz wymyślać jakieś niestworzone tezy.  Piersi to tłuszcz, jak tyją to im piersi rosną. Jak chudną to im się zmniejszają.

Taka filozofia.

 

--

 

19 hours ago, Tornado said:

wętylacji

 

Czego?

 

--

 

7 hours ago, SzatanK said:

menszczyźni

 

 

Kto?

 

Edytowane przez wrotycz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, RabarbaR napisał:

Ja zaś polecam inne arcydzieło polskiej kinematografii.

Mianowicie "Baby są jakieś inne" .

Oglądałam i szczerze mówiąc nie powalił.

Jak lubię Koterskiego, tak tu stwierdziłam, że nuda Panie. 

Nawet Więckiewicz nie pomógł. ;)  

 

 

1 godzinę temu, Amperka napisał:

kawalerowi państwo przydzieli grubą babę i dlatego takie wzburzenie. 8 zł/l paliwa i gruba baba. 

Ja ich rozumiem. W pakiecie z grubą babą paliwo powinno być po 5zł/l co najwyżej, by móc jak najszybciej/najczęściej z domu uciekać ;)   

Edytowane przez Wielokropek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc mam mniej wzrostu i mniej ważę, niż statystyczna Polka... Taka trochę drobina ze mnie, jak to moja matula mówi. Kiedyś chciałam być wyższa, ale cóż, nie wyszło, więc musiałam się ze swoim dość niskim wzrostem pogodzić.

A co do wymiarów, to obecnie nie wiem jakie mam, ale typowa "gruszka" ze mnie, czyli niestety tyję głównie poniżej pasa. Wg mnie idealna jest figura klepsydry, ale cóż, znowu nie wyszło :P

Choć kompleksy jako takie głównie miałam jako nastolatka, teraz polubiłam nawet to co uważałam za mankamenty.

Edytowane przez Angel_Sue
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Wielokropek napisał:

Ja ich rozumiem. W pakiecie z grubą babą paliwo powinno być po 5zł/l co najwyżej, by móc jak najszybciej/najczęściej z domu uciekać ;)   

My tu śmichy-chichy a to życie po prostu.

Żeby nie było, że cisnę z innych - też się ostatnio trochę przybydliłam. Stanęłam na wagę na golasa, z samego rana, było siusiu, było to drugie - a tu 2 kg więcej.

Muszę się ogarnąć :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Amperka napisał:

My tu śmichy-chichy a to życie po prostu.

Żeby nie było, że cisnę z innych - też się ostatnio trochę przybydliłam. Stanęłam na wagę na golasa, z samego rana, było siusiu, było to drugie - a tu 2 kg więcej.

Muszę się ogarnąć :)

 

Oj tam, dwa kilo można przytyć w dwa dni, wszystko zależy od dnia cyklu, od tego jak gromadzi się woda w organizmie itd. ;) Choć znam ten ból, bo jeśli tak jak ja nie jesteś wysoka ( ja mam 162), to wtedy każdy kilogram jednak widać, co innego u osób wysokich, wtedy jakoś inaczej się to rozkłada po ciele.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno temu na forum był problem z LOSZKAMI, wydaje mi się, że najlepiej pisać kobiety, Polki bez tych nowych zapisów. Lepiej to będzie dla całego forum. Mam podejście jak @Imiennik. A co do danej osoby, jednostki w wątku to może być tak że ktoś ma do czynienia z kurwą i nie chodzi mi o Divę.

18 minut temu, Amperka napisał:

golasa, z samego rana, było siusiu, było to drugie - a tu 2 kg więcej.

Ale jesteś obleśna.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.