Skocz do zawartości

Przeciętne wymiary P00lek


Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawialiście się co jest przyczyną tych statystyk? 
Geny, stres, zbyt szybkie jedzenie, złe nawyki żywieniowe, Starzenie się organizmu. 
Pomijając geny, starzenie się organizmu to czy ktoś z Was zastanowił się jaki tryb życia prowadzą kobiety?

Skupmy się na stresie:

pandemia, wojna, szybkie tempo życia. Coś jeszcze? 
Brak czasu na posiłki! Z wykrzyknikiem i z podkreśleniem ponieważ uważam to za najczęstszy powód tycia u kobiet po urodzeniu dziecka. 
Kiedyś kobiety były szczuplejsze- pewnie jest to racja ale role w społeczeństwie były trochę inne. Ja sobie nie przypominam by moje babcie pracowały na cały etat, a mogły skupić się na opiece, wychowaniu i prowadzeniu domu. Owszem może szły do pola, wypuścić kury, krowy wydoić ale to nie generowało dodatkowego stresu i obciążenia psychicznego. 
Teraz kobieta prowadzi dom, opiekuje się rodziną i chodzi do pracy również w weekendy, na cały etat niejednokrotnie dokładając się do budżetu domowego w zbliżonej kwocie co mężczyzna. 
Czy Wy Panowie stresujecie się obowiązkami domowymi, brakiem czasu na posiłek, porządkami?

Mnie stresuje to jak wracam z pracy to mam bałagan mimo, że jak wychodziłam do pracy to był porządek. 
Zbyt szybkie jedzenie generuje też złe nawyki żywieniowe. 
Ten post nie jest tłumaczeniem i usprawiedliwieniem ale analizą sytuacji i badaniem przyczyn nadwagi u kobiet. 
Taki tryb życia też dotyczy mnie. Praca na etat, studia, zajmowanie się domem i opieka. Moja córka zawsze ma przygotowane posiłki i partner tak samo, ja jak nie zjem czegoś w 5 minut w biegu to nie zjem nic. 
Jestem teraz na deficycie kalorycznym ale mi jest bardzo ciężko jeść normalnie, na siedząco i przy stole. Domyślam się, że to dotyczy wielu młodych mam. 
Myślę, że zamiast mówić, że Polki są grube warto zastanowić się jaka jest tego przyczyna i pomóc np nam w uporządkowaniu swojej diety. 
Po prostu spójrzmy na problem z trochę innej perspektywy. 
 

  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Iceman84PL napisał:
15 godzin temu, SzatanK napisał:

To, że napisałem iż forma używania "P00lka" jest niskiej jakości nie oznacza, że chcę się podlizać.

 

Jarosław Kaczyński o wyborze Lecha Wałęsy na prezydenta [wideo] - Wykop.pl

 

Zrób temat umniejszający kobietom z dwoma zerami w tle jak to Polki mają większe rozmiary niż X czasu temu a potem niech ktoś wklei link, gdzie panowie nawet mają większy z tym problem i się nie zająknij i udawaj, że problemu nie ma. Niech to nie pozwoli Ci narzekać na kobiety.

 

Zrób temat jak to Polki umniejszają panom i miej z tym problem, a gdy ty robisz to samo - udawaj, że jesteś zraniony do rdzenia.

 

Miej kolegę brata samca, który się konkretnie podlizywał rezerwatce i pisał jak zaczarowany privy - podpowiedź brzmi ( linkował Twoje emotki z prezesem)

 

Doczep się do gościa, który doświadczał na sobie braku szacunku od rodziny, szefów, przyjaciół, kobiet, nawet na tym forum i który apeluje byśmy się szanowali jako ludzie chociaż w tym miejscu i uznaj, że chce się podlizać kobietom chociaż z żadną z tego miejsca nie wymienił wiadomości od dawna i ma pustą skrzynkę bo z nikim nie rozmawia z tego miejsca.

 

Chcesz to używaj dwóch zer w określeniu Polka tylko na BOGA proszę nie wytykaj jak Polki będą to samo robić z Polakami. Koniec końców sam dokładałeś zapałek do tego ogniska.

 

Niestety ludziom, którzy mocno tkwią w nienawiści do kobiet czy mężczyzn lub świata się nie przetłumaczy że sami sobie szkodzą, produkując nienawiść. Bo tym jest dodawanie zer w nazewnictwie, jest to czysta forma umniejszenia i szukania dramy ze strony kobiet i tylko czekanie by jakaś wybuchła. 

 

Naprawdę, że w tym miejscu szukać nutki obiektywizmu to jest dosyć karkołomne zadanie.

Zresztą ze stron obu płci prawdę mówiąc. Tylko przeciwna płeć ma wady, absolutnie nie nasza.

 

4072860.jpg

good-job-stampvector-illustration-260nw-

Edytowane przez SzatanK
  • Like 4
  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanK Przestań z tymi bluepillowi manipulacjami i trzymaj się tematu.

Jak Ci się nie podoba temat to po co wchodzisz i piszesz takie kocopoły?

Chcesz się przypodobać rezerwatkom, że może zamoczysz😆?

Człowieku nikt cię tu nie traktuję poważnie bo wszyscy wiedzą żeś biały rycerz, któremu zbroja lśni. 

Dalej nie rozumiesz dlaczego dwa zera w słowie p00lka to twój problem nie nasz.

 

 

 

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.06.2022 o 20:25, Iceman84PL napisał:

Statystyczna Polka waży 68 kilogramów

Przy wzroście 165cm to bardzo dużo.

Często przechodzę koło podstawówki i jest po prostu zatrzęsienie małych grubasków. Więc przyszłość nie zapowiada się lepiej, skoro już nawet dzieci są pulchne. 

W dniu 13.06.2022 o 20:25, Iceman84PL napisał:

Rozmiar obuwia

 Średnia wynosi 38-40

To akurat dziwne. Przy średnim wzroście 165cm stopy też powinny być niezbyt duże. Wydawało mi się, że to raczej wprost proporcjonalna zależność, ale kto wie :)

W dniu 14.06.2022 o 10:24, SzatanK napisał:

 

Poza tym to kobiety powinny pierwsze zaprotestować, by nie pisać o nich jako o zerach w tytule tematu

Mi osobiście taka pisownie nie przeszkadza, przeciwnie, raczej mnie bawi :D.

Pamiętaj, że jesteśmy na arenie wirtualnej, nie w realu. Są tu różni ludzie, którzy mają różne style wyrażania swoich opinii, emocji. To chyba dobrze.

Myślę, że po prostu warto zachowywać dystans. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście zero retoryki. 

 

Odbijanie piłeczki i zero odpowiedzi na to co napisałem. Nie mówiąc już o standardowym umniejszaniu - jak sam widzisz weszło Ci to w krew a przed tym właśnie przestrzegałem w gruncie rzeczy, że sam sobie zrobisz krzywdę.

 

Z tego co widzę, to jedynie ty chcesz się przypodobać kolegom forumowym.

 

Chcesz to pisz "P00lka" ale potem nie płacz, że forum mizgoinów i innych cymabłów, którzy muszą umniejszać kobietom w tytule. 

Był już temat by nie nazywać kobiet bodajże lochy ale nie dociera, że "P00lka" to takie współczesne nazewnictwo dawnej "Lochy". 

36 minut temu, Iceman84PL napisał:

Chcesz się przypodobać rezerwatkom, że może zamoczysz😆?

 

Cóż pozostawimy ten tematy w sferze domysłów 😉  

Zresztą nawet gdybym chciał to nie wiem co panów tak boli. Zapytaj kolegę lajkującego jak mu poszło na randce i kto realnie komu chce się przypobać, może da kilka tipów na forum i stworzy temat "jak to jest okiełznać rezerwatkę".

36 minut temu, Iceman84PL napisał:

Człowieku nikt cię tu nie traktuję poważnie bo wszyscy wiedzą żeś biały rycerz, któremu zbroja lśni. 

 

To jest nas dwóch nie traktowanych poważnie 🙂 

 

Moja zbroja to moja sprawa i co najwyżej ja sam sobie dowalam. Ty robiąc tematy "P00lka" dowalasz nam wszystkim 😉 

Podobnie jak rezerwatka by zrobiła temat "P00lacy" by dowaliła nam wszystkim - już widzę jakie larum by się podniosło :) 

 

Zdecydowanie nie zabrakłoby głosu TWOJEGO, że jak to tak można no ale jak TY tak robisz to widać - można :) 

36 minut temu, Iceman84PL napisał:

Dalej nie rozumiesz dlaczego dwa zera w słowie p00lka to twój problem nie nasz.

 

Widać nie wszyscy są takie bystrzaki. 

Moim zdaniem chodziło o wskazanie, że Polki są otyłe oraz im umniejszyć. Niestety w życiu bywa przewrotnie i według statystyk panowie nawet mają większy z tym problem, więc z "P00lka otyła" zrobiło się "Może i P00lka otyła ale P000000lak jeszcze bardziej i w dodatku ma poczucie niskiej wartości. Wskazuje na nas a sam nie jest lepszy".

 

To problem forum, gdzie takie nazewnictwo pada, ponieważ zniżamy się do najgorszych z pośród kobiet.

Chcesz to robić to rób jak widać nie ma z tym problemu społeczność tego miejsca oprócz pojedyńczych przypadków. Poza tym póki co to Ty manipulujesz - ja nie mam takiej potrzeby. 

 

Cały ten temat to Twoja chęć manipulacji by dosrać. Od kontr argumentacji i wysyłania obrazków z presezem dla beki, po sam tytuł. 

Mnie dosrywanie nie bawi w żadnej formie i przychodziłem w to miejsce by się czegoś dowiedzieć a nie słuchać czy komuś chcę się przypodobać czy jaki rycerz jestem.

 

Zresztą róbcie co chcecie, może wam to służy, ja się odcinam od UMNIEJSZACZY. 

Zbyt dużo w realu doświadczyłem od najbliższych mi osób i póki co jak się okazywało to umniejszacze posiadali bardzo niskie poczucie wartości i to była ich metoda by się poczuć lepiej, obniżając komuś samopoczucie. 

 

10 minut temu, ewelina napisał:

Są tu różni ludzie, którzy mają różne style wyrażania swoich opinii, emocji. To chyba dobrze.

Myślę, że po prostu warto zachowywać dystans. 

Widzę ten dystans oczyma wyobraźni jak rezerwatka robi temat "P00lak i jego wymiary".

 

Dystans by był taki, że babka by była zjechana od góry do dołu i słusznie 😉 

 

Edytowane przez SzatanK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, ewelina napisał:

Myślę, że po prostu warto zachowywać dystans. 

 

Tak tylko nie do osób, które nie są autorytetami, nie maja pojęcia o życiu a wręcz są jego teoretykami.

Z wiekiem trzeba filtrować ludzi.

@SzatanK

 

Skończ te dysputy prowadzące donikąd.

Zacznij zachowywać się jak mężczyzna a nie jak baba, której nie spodobało się jakieś słowo😆

 

 

 

  • Like 6
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Iceman84PL napisał:
38 minut temu, ewelina napisał:

Myślę, że po prostu warto zachowywać dystans. 

 

Tak tylko nie do osób, które nie są autorytetami, nie maja pojęcia o życiu a wręcz są jego teoretykami.

Z wiekiem trzeba filtrować ludzi.

I znów umniejszenie :) 

 

Zapraszam do przejścia życia w moich butach to zobaczysz "teoretyka życia" jak ze stresu zaczniesz dostawać siwych włosów ledwo przekraczając 20-stkę. Gratuluję, że znasz moją historię, kolejny geniusz jak kruger - od "przeczytaj jedną książkę" LOL.

A jak mu powiedziałem, że przeczytałem i nie wiele dało to zaczął strugać prywatną wendettę.

 

Żałosne kolejne próby umniejszenia. 

26 minut temu, Iceman84PL napisał:

kończ te dysputy prowadzące donikąd.

Zacznij zachowywać się jak mężczyzna a nie jak baba, której nie spodobało się jakieś słowo😆

Kolejne umniejszenie. 

 

Widzicie forumowicze, do tego to prowadzi nienawiść i notoryczny nawyk umniejszania.

Jedno pociąga drugie. Odsuwajcie takich ludzi ze swojego życia, bo wam je zniszczą. 

 

Ja mam gdzieś te słowo, chcesz to sobie nazywaj kobiety jeszcze gorzej.

Nie oczekuj potem nagle tego, że Polki  będą mężczyzn szanować skoro sam dolewasz oliwy do ognia one będą tylko oddawać i gadać, że poniżej 180cm nie jesteś facetem, chociażby.

 

Pozdrawiam, szkoda mi czasu na rozmowę, gdzie notorycznie słyszę uszczypliwości pod swoim adresem, bardzo żałosna postawa.

Tym bardziej, że znów umiejętnie i nie postrzeżenie zostały zignorowany moje argumenty a ty manipulujesz.

 

Zdrowia.

Edytowane przez SzatanK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Chcni napisał:

@Lalka Przy takim trybie życia jaki opisałaś i deficycie kalorycznym jakim cudem można się zapuścić i doprowadzić się do nadwagi/otyłości? Waga w takim razie powinna lecieć w dół, a nie górę.

Gdy nie masz czasu na posiłek: podjadasz, jesz śmieciowe szybkie żarcie, jesz po nocach gdy dzieci śpią, jesz miedzy posiłkami, które i tak są nieregularne. Przecież to logiczne, że tak to wygląda przy takim trybie życia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Lalka napisał:

Gdy nie masz czasu na posiłek: podjadasz, jesz śmieciowe szybkie żarcie, jesz po nocach gdy dzieci śpią, jesz miedzy posiłkami, które i tak są nieregularne. Przecież to logiczne, że tak to wygląda przy takim trybie życia. 

Napisałaś, że podjadasz.. To jak to jest z tym deficytem kalorycznym? Jest czy nie ma? :D 

 

A na Twoją 1 wiadomość szkoda odpowiadać, nie oceniam bo jesteście płcią słabszą, ale jeżeli obowiązki domowe to dla Ciebie stres, to nie wyobrażam sobie co byś zrobiła gdybyś miała własną firmę ;)  

  • Like 3
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Lalka napisał:

Gdy nie masz czasu na posiłek: podjadasz, jesz śmieciowe szybkie żarcie, jesz po nocach gdy dzieci śpią, jesz miedzy posiłkami, które i tak są nieregularne. Przecież to logiczne, że tak to wygląda przy takim trybie życia. 

To jest w końcu deficyt kaloryczny czy nie?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, 3nd3x0 napisał:

A na Twoją 1 wiadomość szkoda odpowiadać, nie oceniam bo jesteście płcią słabszą, ale jeżeli obowiązki domowe to dla Ciebie stres, to nie wyobrażam sobie co byś zrobiła gdybyś miała własną firmę ;)

 

Z tego co widzę to pisała o obowiązkach domowych+pracy+studiach+ogarnianie dziecka. Po co taka manipulacja?

 

Z tymi własnymi firmami to też już przestańcie lamentować. Ilu tu jest prezesów zatrudniających 50 ludzi? Najczęściej CEO jednoosobowej działalności przeżywa jaki to stres w tym nowym ładzie (i pewnie słusznie).

 

Nikomu nie umniejszając, można mieć równie dobrze mega stres na etacie w urzędzie - bo mobbing. Nie ma co się porównywać i licytować.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Iceman84PL Niestety - @SzatanK to typowy beciak i blue pillowiec. Myśli, że jak będzie kadził rezerwatkom czy rozmawiał z nimi o poezji, to zamoczy. Nie znam jego historii życia i jestem ostatnim człowiekiem, który by się śmiał z czyichś nieszczęść, ale im cięższa jest, tym bardziej powinien być uświadomionym samcem i zmierzać w kierunku Red Pilla, a nie przeciwnie...

Edytowane przez SamiecGamma
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, sol napisał:

 

Z tego co widzę to pisała o obowiązkach domowych+pracy+studiach+ogarnianie dziecka. Po co taka manipulacja?

 

Z tymi własnymi firmami to też już przestańcie lamentować. Ilu tu jest prezesów zatrudniających 50 ludzi? Najczęściej CEO jednoosobowej działalności przeżywa jaki to stres w tym nowym ładzie (i pewnie słusznie).

 

Nikomu nie umniejszając, można mieć równie dobrze mega stres na etacie w urzędzie - bo mobbing. Nie ma co się porównywać i licytować.

 

Panno Sol, ja rozumiem, że prezes zatrudniający 50 ludzi jest dla Ciebie PRAWDZIWYM przedsiębiorcą, ale proszę Cię - nie skreślaj mikro przedsiębiorców, bo w czasach kiedy gospodarka wali się na łeb, jest coraz mniej klientów, a ceny są coraz wyższe to już trochę wyższy poziom stresu ;)

 

Poza tym jaka manipulacja? @Lalka wyraźnie postawiła narrację, jak to kobiety nie mają ciężko w tych czasach, bo obowiązki domowe, praca w weekendy czy studia, jakby faceci nie mieli takich obowiązków. Powiem więcej - facet często tyra na 2/3 zmiany i nie płacze tylko idzie na siłownie i dba o swoje ciało.

 

Kobiety są zaniedbane bo nie chce im się ruszyć dupy i tego ogarnąć. Tyle i tylko tyle. 

 

Jeszcze odnośnie podjadania - jaki problem ugotować sobie Lunchboxy na 2-3 dni? Polecam kanał "Policzona Szama" dużo smacznych posiłków z dobrym makro ;)

 

 

 

 

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, 3nd3x0 napisał:

prezes zatrudniający 50 ludzi jest dla Ciebie PRAWDZIWYM przedsiębiorcą, ale proszę Cię - nie skreślaj mikro przedsiębiorców

gotcha! 

Rozumiesz, że zrobiłeś dokładnie to samo względem babek łączących pracę z obowiązkami? I to Ci właśnie próbuję pokazać. Mam na myśli,  licytacja - kto  NAPRAWDĘ ma prawo się stresować a kto nie bo ma ciężej? Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Zawsze znajdzie się większy kozak, który stwierdzi, że Ty to masz lajcik, bo ja to dopiero mam stres.

 

To ta sama argumentacja, która miała miejsce w ostatniej dramie z telewizji śniadaniowej: 

https://teleshow.wp.pl/kalczynska-wysmiala-zmeczonego-ojca-2-dzieci-celebryta-odpowiedzial-pania-zupelnie-pogrzalo-6780383003429664a

 

dziennikara - masakra, tak na marginesie. I tu widzisz, akurat odwrotnie, bo tą słabą argumentacją skomentowany został mężczyzna. 

 

38 minut temu, 3nd3x0 napisał:

jakby faceci nie mieli takich obowiązków. Powiem więcej - facet często tyra na 2/3 zmiany i nie płacze tylko idzie na siłownie i dba o swoje ciało.

 

A czy ktoś twierdzi w tym wątku, że faceci to mają życie jak w Madrycie? Nie widzę ani jednego takiego wpisu. Macie równie ciężko, a szczególnie CI, którzy mają też rodzinę i małe dzieci. Macie średnio* też równie zaniedbane ciała, o czym świadczą przywołane tu statystyki.

 

*średnio, bo wiadomo, na forum himalajki i himalaje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, 3nd3x0 napisał:

Napisałaś, że podjadasz.. To jak to jest z tym deficytem kalorycznym? Jest czy nie ma? :D 

 

A na Twoją 1 wiadomość szkoda odpowiadać, nie oceniam bo jesteście płcią słabszą, ale jeżeli obowiązki domowe to dla Ciebie stres, to nie wyobrażam sobie co byś zrobiła gdybyś miała własną firmę ;)  

Masakra, przeczytaj jeszcze raz to co napisałam i nie dopowiadaj sobie. 
Ja przedstawiłam ogólnie jak to może wyglądać i jakie mogą być przyczyny, zagłębiłam się w problem. 
Ja trzymam się ścisłe diety. 
@Chcni to samo. 

Edytowane przez Lalka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, Lalka said:

Teraz kobieta prowadzi dom, opiekuje się rodziną i chodzi do pracy również w weekendy, na cały etat niejednokrotnie dokładając się do budżetu domowego w zbliżonej kwocie co mężczyzna. 

 

Chciałyście zapitalać w robocie jak my? To teraz nie narzekać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Trevor Ja nie narzekam, zaciskam zęby i realizuje cele ale zdaje sobie sprawę, że niektóre kobiety mogą sobie z tym nie radzić i uważam, że należy im się wsparcie, tak po prostu bo czemu nie? 
W ogóle tu też można podyskutować, czy chciały czy musiały chcieć. XD 

Edytowane przez Lalka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minutes ago, Lalka said:

że należy im się wsparcie, tak po prostu bo czemu nie? 

 

Wsparcie należy się ludziom którzy są wporządku, a nie komuś tylko dlatego że jest kobietą. Moim zdaniem z racji bycia kobietą nie należy się nic. Tak samo jak z bycia mężczyzną. Jest tak jak piszesz. Trzeba zacisnąć zęby i robić swoje. Uprzejmość należy się tym którzy nią nie pogardzają ani jej nie wykorzystują.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.