Skocz do zawartości

Przeciętne wymiary P00lek


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 13.06.2022 o 19:25, Iceman84PL napisał:

Wzrost

Badania pokazują, że rosną w oczach.

Co pokolenie kobiety są wyższe średnio o 2,5 centymetra.

Aktualna średnia dla Polek to 165 cm - mieszczą się więc w europejskiej normie.

Waga

Ten wskaźnik także jest coraz wyższy, a stoi za tym zmiana stylu życia oraz nawyki żywieniowe.

Statystyczna Polka waży 68 kilogramów, co oznacza mniej korzystne BMI, niż dekadę temu.

 

 

Waga rośnie szybciej niż wzrost.

 

Szczególnie jeśli chodzi o panie 30+. Zadziwiająco często w  tej kategorii spotyka się pary: szczupły miś plus ulana myszka.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Trevor napisał:

 

Wsparcie należy się ludziom którzy są wporządku, a nie komuś tylko dlatego że jest kobietą. Moim zdaniem z racji bycia kobietą nie należy się nic. Tak samo jak z bycia mężczyzną. Jest tak jak piszesz. Trzeba zacisnąć zęby i robić swoje. Uprzejmość należy się tym którzy nią nie pogardzają ani jej nie wykorzystują.

 

 

Ale można to wziąć za podejście do drugiej osoby, zamiast myśleć: ale ona gruba, nie podoba mi się można pomyśleć: pewnie zmaga się z jakimiś trudnościami w życiu co odbija się na jej sylwetce i już jest sympatyczniej. Nie oceniamy i nie opiniujemy czyli nasza komunikacja jest bez przemocy. 🤔

  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Lalka said:

Ale można to wziąć za podejście do drugiej osoby, zamiast myśleć: ale ona gruba, nie podoba mi się można pomyśleć: pewnie zmaga się z jakimiś trudnościami w życiu co odbija się na jej sylwetce i już jest sympatyczniej. Nie oceniamy i nie opiniujemy czyli nasza komunikacja jest bez przemocy. 🤔

 

Ja patrze i widze grubą osobę i myślę: Ale ona gruba nie podoba mi się. Pewnie zmaga się z jakimiś trudnościami. I w sumie fair game. Jak czasem sam przytyje to tylko ode mnie zależy co z tym zrobię. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Lalka napisał:

Czy Wy Panowie stresujecie się obowiązkami domowymi, brakiem czasu na posiłek, porządkami?

Nie, a czemu? Ciuch wrzucam do pralki, gar do zmywarki. Odkurzę, zamiotę, umyję. 

 

A czy panie stresują się jak coś w aucie puka? Czy panie myślą: wymienić już opony czy nie? Gdzie dostać najtańsze OC? Nabić klimę? Czy opony objadą sezon czy nie? Czy we wrześniu jest dobry moment na kupno (kupno nie montaż) opon zimowych (tak)? 

Czy panie się starają przy wyprzedzaniu?

 

Albo dylematy? Dorobić kosztem czasu, i kupić coś rodzinie czy może wrócić wczesnej do domu?

2 godziny temu, Trevor napisał:

Wsparcie należy się ludziom którzy są wporządku, a nie komuś tylko dlatego że jest kobietą. Moim zdaniem z racji bycia kobietą nie należy się nic. Tak samo jak z bycia mężczyzną.

Dokładnie. Oczywiście wszystko z rozsądkiem żeby nie być kukolodem, czasem można pomóc drugiemu człowiekowi. Albo rozplanować zadania w zależności od predyspozycji. Pani do kuchni, pan skopie ogródek. 

3 godziny temu, Trevor napisał:

Chciałyście zapitalać w robocie jak my? To teraz nie narzekać

Dziś kobiety chcą być równouprawnione i uprzywilejowane😉

5 godzin temu, sol napisał:

Macie średnio* też równie zaniedbane ciała, o czym świadczą przywołane tu statystyki.

Być może założę temat o mnie, gdyż praktykuję pewne ćwiczenia i chcę się poradzić odnośnie poprawy i rezultatów. 

Będzie bez koszulki i szczęka. Tylko żebyście mnie potem nie nagabywały i nie wysyłały nudesów.

 

Bracia @Iceman84PL @SzatanK trzymajcie się tematu, żaden drugiego nie przekona a temat robi się mniej przejrzysty 😉

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Trevor napisał:

Ja nie mam nic przeciwko temu żeby pan był w kuchni a pani w ogródku, ale niech przy tym nie będą chujami xD

Kurła, sam bym wolał coś przyrządzić niż wysilać plecy, proste. Ale ja zrobię to lepiej i szybciej. Patrz testy sprawnościowe do wojska, wiek plus płeć i masz inne normy. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy zobaczyć jak wyglądają kobiety poza centrami dużych miast w wielkich sypialnianych dzielnicach. Większość takich koło 30 z wyraźnie widoczną nadwagą. Ich partnerzy w większości szczuplejsi od nich. Powoli dzieje się u nas to co na Zachodzie. Po wyglądzie można rozpoznać status. Zazwyczaj klasa średnia i wyższa, to ludzie szczupli i zadbani. Klasa „robotnicza” i mało zarabiający, są niezadbani i otyli. 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, nihilus napisał:

Waga rośnie szybciej niż wzrost.

 

Szczególnie jeśli chodzi o panie 30+.

 

14 minut temu, Kleofas napisał:

Wystarczy zobaczyć jak wyglądają kobiety poza centrami dużych miast w wielkich sypialnianych dzielnicach. Większość takich koło 30 z wyraźnie widoczną nadwagą.

 

Zgadza się.

Wiecie lubię aktywny tryb życia, sam jestem szczupły, umięśniony i wysportowany, przebywam dużo na powietrzu, w terenie

i zaobserwowałem niestety to samo.

Kobiety z nadwaga, otyłością, ulane do tego zaniedbane to standard, do tego co mnie obrzydza to małe piersi i rzadkie włosy u kobiet fuj😝

Do tego te ich stylizacje albo wypierdziane getry, dresy lub jakieś korpo kombinezony.

W tym tygodniu widziałem naprawdę tylko jedną kobietę gdzie wszystkie obszary miała zadbane i dałbym jej 7/10 SMV.

To jest mit jeszcze z lat komuny, że kobiety w Polsce są najpiękniejsze, nie wierzycie lato się zaczyna jedźcie nad morze lub do jakiegoś kurortu 

tylko uwaga możecie przeżyć niezły szok i dysonans poznawczy jak zobaczycie te gabaryty😁

 

53 minuty temu, DOHC napisał:

trzymajcie się tematu, żaden drugiego nie przekona

 

Ja nie zacząłem tylko on zobacz na pierwszy post w temacie.

Na pewno nie zamierzam go do niczego przekonywać.

Z resztą nie chce mi się denerwować i odpisywać na jego zaczepki.

 

 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Iceman84PL napisał:

Kobiety z nadwaga, otyłością, ulane do tego zaniedbane to standard, do tego co mnie obrzydza to małe piersi i rzadkie włosy u kobiet fuj😝

 

Koleżanka z pracy ostatnio się pyta, dlaczego jestem sam. To jej mówię, że im więcej osiągnęłaś w życiu, tym jest ci trudniej znaleźć partnera/partnerkę na poziomie, a nie zamierzam odpuszczać wymagań, skoro sam jestem zadbany, biorąc sobie np. ulaną laskę. Żebyś widział jej minę! Normalnie obraza majestatu, bo śmiałem powiedzieć, że nie kręcą mnie laski z nadwagą 😆

 

Cytat

Z resztą nie chce mi się denerwować i odpisywać na jego zaczepki.

 

Beciak, a na dodatek troll. Już @Personal Best, którego wpisy bardzo cenię, zwrócił jakiś czas temu uwagę, że gość zakłada dziesiątki tematów, traktując to forum jako miejsce filozoficznych dysput, a za bardzo nikomu z braci nie pomaga...

Edytowane przez SamiecGamma
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SamiecGamma napisał:

To jej mówię, że im więcej osiągnęłaś w życiu, tym jest ci trudniej znaleźć partnera/partnerkę na poziomie, a nie zamierzam odpuszczać wymagań, skoro sam jestem zadbany, biorąc sobie np. ulaną laskę. Żebyś widział jej minę! Normalnie obraza majestatu, bo śmiałem powiedzieć, że nie kręcą mnie laski z nadwagą 😆

 

Mam tak samo pewien poziom nie schodzę i mam swoje wymagania.

Dla mnie te kobiety co chodzą po ulicach w Polsce 3-6/10 SMV są nieakceptowalne.

Rzadko można spotkać 7 SMV a co dopiero dziewczyny z ekstraklasy.

Mężczyźni mają prawo wymagać, stawiać warunki i nie godzić się na okruchy z pańskiego stołu.

Też nie raz kobiety dostawały zwarcia styków czyli Error gdy słyszały co mówię czy po prostu jak śmiem czegoś wymagać😁

Kobiety są przyzwyczajone, że mężczyźni będą je akceptować takie jakie są😆

Zobacz na te podwójne standardy gdzie facet ma akceptować chorą, brzydka czy biedna kobietę natomiast w druga stronę już nie.

 

 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Lalka napisał:

Ale można to wziąć za podejście do drugiej osoby, zamiast myśleć: ale ona gruba, nie podoba mi się można pomyśleć: pewnie zmaga się z jakimiś trudnościami

No to próbuj sobie myśleć, a gadzi mózg dokona reszty ;):

St.+BlackOps2Cel

 

 

 

15 godzin temu, Lalka napisał:

Brak czasu na posiłki! Z wykrzyknikiem i z podkreśleniem ponieważ uważam to za najczęstszy powód tycia u kobiet po urodzeniu dziecka. 

Brak czasu na żarcie a tyją. Czy to są te popularne źródła darmowej energii?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sześć stron pierdolenia na temat, który można skwitować jednym zdaniem:

 

P0lki to grube, ulane świnie, wpierdalające słabe żarcie z Biedrony i siedzące na dupach, mające nieadekwatne, niebotyczne wymagania, dla których propozycja spaceru to wielki wysiłek i obraza majestatu. 

 

Tylko drobne, niewysokie i szczupłe "sarenki" z krągłościami tam gdzie powinny być. 

Edytowane przez Maniek92
  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, nowy00 napisał:

@Maniek92

Jeszcze dodać o główne hobby większości kobiet:

- siedzenie na fb/instagramie w celu 

 

Do tego oglądanie Netflixa i popijanie słabego różowego wina marki "Cheateau de Jabol" ze starym i wyliniałym kotem u boku. 

Edytowane przez Maniek92
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłumaczyć 40-latkom, że dać w tytule "P00lka" jest atakiem w dobre imię ojca założyciela oraz wszystkich, którzy nie chcą żyć w syfie umniejszania sobie nawzajem - bezcenne.

15 godzin temu, SamiecGamma napisał:

Beciak

Spójrz w lustro, tam jednego znajdziesz może i się z nim nawet zaprzyjaźnisz.

15 godzin temu, SamiecGamma napisał:

a za bardzo nikomu z braci nie pomaga...

250 tematów nikomu nie pomogło - otrzymane wiadomości z podziękowaniami mówiły co innego ale co tam.

 

Dziękuje za udział w tym miejscu - mam nadzieję, że wniosłem więcej dobrego niż złego.

 

Nie mam zamiaru się przerzucać gównami - rzucono we mnie to oddałem.

Dziękuje za pomóc w podjęciu decyzji panowie, na braci zawsze można liczyć.

 

Wszystkiego dobrego.

 

 

 

P.S Brak avatarka jest protestem na prostactwo, którego tu nie raz doświadczałem z rozwalaniem mi tematów włącznie.

 

Mam w dupie czy ktoś myśli, że chce się przypodobać. 

Mi tylko chodziło by był obopólny respekt a nie wieczne dowalanie jeden drugiemu. 

 

Moim zdaniem używanie tekstów jak LOCHA, loszka Polka pisane przez zera oraz "poniżej 180cm nie jesteś mężczyzną" czy innych gówień jest SŁABE, tak po prostu i każdy normalny facet ze zdrowym poczuciem wartości czy kobieta przyzna mi rację. 

Był temat od administratora by tak się nie odnosić bo to szkodzi forum ale nie, ja chcę się przypodobać kij wie komu.

W dniu 14.06.2022 o 17:51, zuckerfrei napisał:

Dawno temu na forum był problem z LOSZKAMI, wydaje mi się, że najlepiej pisać kobiety, Polki bez tych nowych zapisów. Lepiej to będzie dla całego forum.

Do niego jakoś nikt nie ma problemów, że biało rycerzy - ciekawe.

A napisał kropka w kropkę to co ja napisałem, szkoda gadać.

 

Dziękuje w szczególności paniom bo poświęciły wiele środków na pomoc i to im dziękuje najbardziej. 

W miejscu dla mężczyzn to kobiety mi najbardziej pomogły - od taki jeden z paradoksów tego świata.

 

To tyle. 

 

Jeszcze raz dzięki wszystkim za wszystko i nie mam żalu do chłopaków. 

Życzę wszystkim spełnienia marzeń i spełnionego życia oraz zdrowia.

 

Adijos kochani, dziękuje z całego serca za wspólnie spędzony czas i świetne towarzystwo :) 

Bez wielu z was (części już tu nie obecnych) nie byłbym w miejscu, w którym jestem dzisiaj.

Stąd jedno wielkie dziękuje, wszystkim bez wyjątków - nawet oponentom.

 

Edytowane przez SzatanK
  • Like 3
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Lalka napisał:

Gdy nie masz czasu na posiłek: podjadasz, jesz śmieciowe szybkie żarcie, jesz po nocach gdy dzieci śpią, jesz miedzy posiłkami, które i tak są nieregularne. Przecież to logiczne, że tak to wygląda przy takim trybie życia. 

Śmieciowe żarcie po nocach i jedzenie między posiłkami żywności przetworzonej prawdopodobnie powodują, że deficytu kalorycznego nie ma i ograniczenie zwykłych posiłków nie zmieni tego bilansu póki będzie podjadanie.
Niestety nawyki żywieniowe to mordercza walka z psychiką i od niej należy zacząć, bo to niestety siedzi bardzo głęboko w głowie.

Odnosząc się do tematu.
Ciężko nie zauważyć idąc po ulicy, często robie sobie godzinny spacer w mojej miejscowości i patrząc na kobiety coraz rzadziej można zobaczyć jakąś o drobnej, atrakcyjnej dla oka budowie.
Figurą nadrabia się przeciętną kształtem twarz, a tłuszcz zabija wszystko w tym ładną, delikatną twarz.
Problem jest gruby i zaczyna się od nawyków żywieniowych przekazanych przez rodziców, co jest chyba najbardziej przykre w tym wszystkim.
Doliczyć wyścig szczurów, stres, siedzący tryb pracy/życia i przepis na katastrofę wagową gotowy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Maniek92 napisał:

P0lki to grube, ulane świnie, wpierdalające słabe żarcie z Biedrony i siedzące na dupach, mające nieadekwatne, niebotyczne wymagania, dla których propozycja spaceru to wielki wysiłek i obraza majestatu. 

xD 

Nigdy takiej nie spotkałem. 

 


Najśmieszniejsze w generalizacjach w rodzaju (wszystkie) Polki to p0lki, leniwe świnie, puszczalskie dziwki, interesowne szmaty z olbrzymimi wymaganiami i niczym do zaoferowania, jest to że do grona Polek vel wszystkiego powyższego można zaliczyć wasze matki (no chyba że jakimś cudem wszyscy macie matki z jakichś innych krajów).



Tak poza tym każdy wie że @Marek Kotoński ma masę hejterów w sieci z którymi procesuje się w obronie dobrego imienia swojego, jak i swoich inicjatyw, do których należy też to forum. FORUM MĘSKIE, nie INCELSKIE czy MIZOGINISTYCZNE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, SzatanK napisał:

Nie mam zamiaru się przerzucać gównami - rzucono we mnie to oddałem.

Dziękuje za pomóc w podjęciu decyzji panowie, na braci zawsze można liczyć.

 

No, nareszcie dotarło. Zastanawiałem się kiedy Ci coś kliknie, ale i tak stało się to stosunkowo późno. Trochę mnie tym zawiodłeś. :) 

 

Przyszedłeś do miejsca, gdzie ludzie, z którymi się kłóciłeś prawie bezpośrednio piszą o swoich problemach, a to, co jest wyrazem "ich oburzenia", "ich opinii" (dziwnym trafem WYŁĄCZNIE negatywnej) jest po prostu subtelnym sposobem pisania diagnozy stanu psychicznego w jakim są. A potem z nimi rozmawiasz i dziwisz się, że ta frustracja, nienawiść i pogarda jaką projektują w świat nie chce puścić. Oczywiście, że pogarda względem nikogo nie puści, dopóki nie zostanie przepracowana wewnątrz. Powinieneś to już rozumieć. Tak samo powinieneś rozumieć, że ci sami ludzie jeżą się w Internecie - w rzeczywistości za takie słowa musieliby mierzyć się z problemami z oddychaniem przez niezbyt prosty nos jakiś czas, dlatego są tutaj. Jak lewaki, atakują gdy są bezpieczni, niezdolni do bezpośredniej konfrontacji - a już tym bardziej ze sobą. To jest ten typ faceta, który rzuca mądrościami jaki jest niebezpieczny, a w barze smutno patrzy na laskę zza kufla piwa i na tym się kończy. Rzucasz perły przed wieprze, znasz ten cytat? I wiesz co wieprze zrobią jak coś mądrego im powiesz? Czasy @Subiektywny'ego już powoli minęły, gdzie było trochę inaczej. 

 

Masz chyba około 30 lat. Masz możliwości zostania mistrzem w jakiejkolwiek dziedzinie chcesz. Dziwiłem Ci się, że osoba z Twoim ilorazem inteligencji spędza w Internecie tak dużo czasu i pisze tak ogromne połacie tekstu, Bóg sam jeden wie po co. Możesz być mistrzem sztuk walki, gotowania, naukowym, biznesowym, językowym - wybierz co chcesz, ja Ci wymieniłem moje hobby, żeby mi było łatwiej. Jak można przepalać tyle czasu.. właściwie po nic?

 

Jesteś tak bogatą osobą, żeby pozwolić sobie na oddawanie za darmo takiej ilości czasu, skoro czas można bezpośrednio przeliczyć na walutę? Czas to dosłownie pieniądz.

 

Wszystkiego dobrego w życiu życzę.

  • Like 3
  • Dzięki 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, SzatanK napisał:

 

Adijos kochani, dziękuje z całego serca za wspólnie spędzony czas i świetne towarzystwo :) 

 

Szatan mam nadzieję, że to nie pożegnanie z forum. Przecież wiesz, że na takie zachowania najlepsze jest milczenie, nie przejmuj się tymi osobistymi wycieczkami. NIE WARTO. 

Edytowane przez Wewerka
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.