Skocz do zawartości

Urodziny Jareczka czyli 73 lata minęły


Rekomendowane odpowiedzi

 

Prezes PiS urodził się 18 czerwca 1949 roku.

Jarucha najszczersze życzenia, dużo zdrówka i golenia dalej naiwnych baranów.

 Robisz to wyśmienicie skłócając społeczeństwo, nakładając podatki, daniny, obostrzenia, rozwalając gospodarkę, służąc swoim panom z narodu wybranego.

Sto lat Jareczku, mam nadzieje, że dalej będziesz nas bawił jak na załączonych gifach😆

 

Jaroslaw Kaczynski, Polish Politician Laughs In Parliament GIF | Gfycat

 

Jarosław Kaczyński o wyborze Lecha Wałęsy na prezydenta [wideo] - Wykop.pl

 

Specjalnie dla ciebie piosenka od Cypisa.

 

 

 

  • Like 3
  • Dzięki 3
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe prezenty dla Jaruchy.

 

Europoseł PiS Ryszard Czarnecki podarowałby prezesowi PiS książki: dzieła Józefa Piłsudskiego, "Quo vadis" oraz "Trylogię" Henryka Sienkiewicza. - Pan prezes bardzo lubi polską literaturę, dobrze się na niej zna, więc myślę, że chętnie sobie przypomni, zwłaszcza ten fragment z "Potopu", w którym wachmistrz Soroka mówi o Kmicicu: "Nasz pan dla wrogów okrutny, ale dla swoich też nielekki". Poza tym pewnie jeszcze jakaś szabla by się przydała jako metafora przywództwa i dzielności

 

O relaks prezesa PiS zadbałby też poseł KO Dariusz Joński. - Dałbym mu zestaw wędkarza, żeby zostawił Polskę i zajął się łowieniem ryb, najlepiej razem z Brudzińskim - oświadczył, nawiązując do wspólnych wypraw polityków.

 

Dałbym mu z chęcią zestaw do domowego masażu, ponieważ człowiek, który jest zrelaksowany, jest bardziej pozytywnie nastawiony do świata - oświadczył w rozmowie z serwisem fakt.pl wiceprzewodniczący klubu Lewicy Krzysztof Śmiszek.

Myślę, że Jarosławowi Kaczyńskiemu od kilkudziesięciu lat brakuje czegoś, co mogłoby go odprężyć, a jego napięcie, stres i frustracje przekładają się na życie Polaków, prowadzenie swojej partii i na to, jak zamordystycznie próbuje wszystkich podporządkować swojej wizji - dodał.

 

Szef Nowej Lewicy Włodzimierz Czarzasty życzy prezesowi PiS zdrowia i tego, by przestał rządzić Polską.

Dopytywany o to, jaki prezent dałby Kaczyńskiemu, odpowiada krótko: rózgę.

 

Takie pytanko do was brachy jak myślicie na co Jarek zasłużył i co powinien dostać na urodziny?

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sto lat kurduplu! W zakładzie karnym we Wronkach 😎😎( jak Stonoga życzył swojemu imiennikowi, przydupasowi katakana).

 

Btw, niskopienni są idealnym chyba idealnym dowodem na to, że to co tu wypisują non stop i wzroście i szczęce to brednie...🤔

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minutes ago, Mariusz 1984 said:

Oj, jak mu się umrze, to wyobrażacie sobie jaka będzię wewnętrzna walka o władzę i wpływy?

Już jest i to od dawna. Wiele ciekawego na temat "izolacji prezesa" opowiadał Jan Piński.

 

A swoją drogą, akurat wczoraj szedłem po siąsiedzku na Mickiewicza i tłumów w marszu z kwiatami nie było. Może dopiero na Powązkach będą wiwatować z szampanem. Ale pewnie wówczas wprowadzą kilkudniowy zakaz wnoszenia alkoholu i confetti na tereny cmentarzy. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umrze to przejmą władze ci, co biorą po same kule ruskim i Niemcom - jeśli chodzi o opozycję. Ot, zamiast lizania tyłka Amerykanom będą bardziej lizać ruskim i Niemcom. Tyle się zmieni. 

 

Demokracja to najgorszy chyba możliwy ustrój. Dyktator patriota z chłodną głową. Inaczej nic się nie zmieni. 

 

@KolegiKolegaAle el kaczino jest malutki przy Putinie - i to nie o wzrost chodzi. ;)

Edytowane przez $Szarak$
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Rnext napisał:

Już jest i to od dawna. Wiele ciekawego na temat "izolacji prezesa" opowiadał Jan Piński.

 

A swoją drogą, akurat wczoraj szedłem po siąsiedzku na Mickiewicza i tłumów w marszu z kwiatami nie było. Może dopiero na Powązkach będą wiwatować z szampanem. Ale pewnie wówczas wprowadzą kilkudniowy zakaz wnoszenia alkoholu i confetti na tereny cmentarzy. 

Wtedy Prezydent wprowadzi żałobę narodową.

 

2 minuty temu, $Szarak$ napisał:

Dyktator patriota z chłodną głową. Inaczej nic się nie zmieni. 

 

@KolegiKolega

Nie.. wtedy on popełni samobójstwo w piątek.

Sam nie wiem kto musi rządzić żeby było dobrze. Chociaż dobrze to pewnie nigdy nie będzie.. oby było chociaż normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaczyński przemawia. Tłum: spiep... dziadu!

Jarosław Kaczyński w dniu swoich i Lecha Kaczyńskiego urodzin przyjechał do Tarnowa. Postanowił odsłonić pomnik brata. Choć pomnika nie chcą ani miasto, ani mieszkańcy - prezes i PiS postawili na swoim. Wystąpienie polityka było wielokrotnie przerywane i zakłócane okrzykami „spieprzaj...

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, zychu said:

Nie róbcie z tego chujka jakiegoś geniusza zła.

Gdybyśmy takich mieli "geniuszy zła" to zło podcierało by tyłki kozom :D

Raczej tu inne porównanie pasuje. Chociaż nic odkrywczego.

Nawet Kiszczak miał go za głupszego z braci, choć obu rozegrał jak upośledzone dzieciaczki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzór dla MGTOW. Żadna kobieta nie owinięła go wokół palca, a on nigdy nie stawiał ich na piedestale jak większość społeczeństwa. Spełniony zawodowo i społecznie człowiek, który od dziesięcioleci realizuje swoją wizję kariery. Pomimo bycia szefem partii rządzącej mieszka w niewyremontowanym bliźniaku na zwykłym osiedlu i zajada się plackami ziemniaczanymi bo tak lubi. Nie musi nikomu niczym imponować, a jego ego jest kompletnie oderwane od konsumpcjonizmu i przyziemności. Potrafi założyć dwa różne buty, nie musi wstawiać sobie sztucznych zębów. To on dyktuje warunki gra polityczna toczy się na jego zasadach.

 

Temat słuszności idei politycznej i konsekwencji działań celowo pomijam. 

Edytowane przez horseman
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki konus a jak ludzie potrafią mu uwierzyć, możliwe że umie podejść ludzi rozumie ich wewnętrzny głos. Sam się przekonałem osobiście jak pewna osoba tak mówiła o nim że za nim by w ogień poszła, i to takie tam czułem emocję u tej osoby że się zastanawiałem czy tak można daną osobę zahipnotyzować.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.