Skocz do zawartości

Tradycyjne kobiety: czy mężczyźni są nimi zainteresowani?


Rekomendowane odpowiedzi

Istnieje takie forum w szeroko rozumianej społeczności Redpilla, które nazywa się RedpillWomen. Skupia ono kobiety o tradycyjnym podejściu do związku, małżeństwa, rodziny. Kobiety, które ofiarują prawdziwą kobiecość i oczekują w zamian prawdziwej męskości. Kobiety, które chcą być w związku z mężczyzną, który prowadzi, decyduje, "rządzi", a w zamian oferują ciepło domowego ogniska, troskę, opiekuńczość, miękką opokę (niezbyt wiem jak przetłumaczyć "safe place to land").  Tradycyjne kobiety szukające tradycyjnych mężczyzn do zbudowania tradycyjnych rodzin.  

 

Nie ukrywam, że jest to układ, który dla mnie również byłby najbardziej satysfakcjonujący.  Tyle, że to, co sprawdza się w Ameryce, chyba nie sprawdza się w Polsce.  Polacy nie są w najmniejszym stopniu zainteresowani kobiecością, delikatnością, subtelnością i wrażliwością. Nie obchodzą ich również domowe umiejętności ani  dobre prowadzenie się.  Wśród polskich mężczyzn największym powodzeniem cieszy się typ "blachary" : wulgarna, wrzaskliwa, bezczelna,  tępa i wyuzdana. Dziewczyny, które takie nie są, są w najlepszym razie ignorowane, w najgorszym wyśmiewane przez facetów. 

 

W moim doświadczeniu, jeśli jesteś skromna, cicha, inteligentna i dobrze wychowana, z klasą  i delikatną kobiecością- dla polskich facetów nie istniejesz. Jeśli chcesz być żoną a nie kurwą (och przepraszam, "partnerką"), panią domu a nie robotem harującym na 3 etaty, to możesz liczyć jedynie na drwiny i wulgarne wyzwiska. 

 

Nie rozumiem, dlaczego coś co sprawdza się tak dobrze w jednym kraju, to kompletna klapa w drugim. Dlaczego Amerykanka, która nie jest feministką wzbudza zainteresowanie mężczyzn, a taka sama Polka w Polsce jest nazywana pasożytem.  Dlaczego kobiecość i subtelność w jednym kraju są plusem, a w innym kulą u nogi. 

 

Moja przyjaciółka o podobnych do moich poglądach wyszła za mąż za Holendra. I jej mąż jest nieodmiennie zachwycony, że jego żona prowadzi dom, nosi sukienki czy inne kobiece stroje, szyje, haftuje, jest stroną uległą w związku i pozwala mu się prowadzić. Polak pewnie nazwałby ją pasożytem.

 

Gdzie spotkać takich mężczyzn w Polsce? Czy zostają mi jedynie obcokrajowcy? Czy istnieją polscy tradycyjni mężczyźni zainteresowani tradycyjnymi kobietami? Gdzie ich szukać? 

 

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 8
  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowity stek bzdur od zapewne otyłej, nieatrakcyjnej kobiety po ścianie, która i tak nie chce obniżyć swoich wymagań. Ma być książę, zapewniający kasę, dom, bezpieczeństwo, rozrywki. 

Do tego koleżanka, która dla kasy wyszła za Holendra i racjonalizacja, że dzięki temu jest kobieca...

 

@Dewajtis Biznes jest binzes. Jeżeli jesteś 1-2/10 to ilość becikaków zainteresowanych Tobą jest mniejsza. Jednak gdy zejdziesz z kosmicznych wymagań, to i tak znajdziesz wielu frajerów, którzy w obecnym systemie prawnym dadzą się oskubać i naciągnąć na ślub, gówniaki i przejęcie ich majątku. 

 

  • Like 16
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Dewajtis napisał:

Tyle, że to, co sprawdza się w Ameryce, chyba nie sprawdza się w Polsce.  Polacy nie są w najmniejszym stopniu zainteresowani kobiecością, delikatnością, subtelnością i wrażliwością. Nie obchodzą ich również domowe umiejętności ani  dobre prowadzenie się. 

Nie wiem w jakich środowiskach sie obracasz ale nie, nie Polacy a może duża część Polaków. Ja jak najbardzieje takimi cechami u dziewczyn jestem zainteresowany. Nie obchodzą ich domowe umiejętności bo ciasto kupuje na mieście, a zmywarka i pralka robi swoje. Dobre prowadzenie? Dobre sobie.

 

56 minut temu, Dewajtis napisał:

W moim doświadczeniu, jeśli jesteś skromna, cicha, inteligentna i dobrze wychowana, z klasą  i delikatną kobiecością

oraz bezrobotną, tak? To racja, utrzymanek nie chcemy. Inteligencje przełóż w pracy i przynieś szekle do domu ;)

 

56 minut temu, Dewajtis napisał:

Gdzie spotkać takich mężczyzn w Polsce? Czy zostają mi jedynie obcokrajowcy? Czy istnieją polscy tradycyjni mężczyźni zainteresowani tradycyjnymi kobietami? Gdzie ich szukać?

W oazach katolickich, na pielgrzymkach, na wydziałach informatycznych. (poznasz po słabym i średnim wyglądzie takich osobników). Ale przecież dla ciebie wygląd nie ma znaczenia, prawda? 

Edytowane przez WysportowanyPrzystojny
  • Like 10
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainteresowanie może i jest, ale jest jeden elementarny problem- posiadanie takiej tradycyjnej rodziny kosztuje.

Porównywanie nas do USA szczególnie do stanów typu Kalifornia, NY albo do Holandii jest trochę nietrafione bo tam się inaczej zarabia i siła nabywcza dolara i euro jest cały czas większa niż złotówki. Sądzę, że relatywnie niewiele osób u nas w kraju może sobie pozwolić na taką rodzinę.

 

4 minuty temu, WysportowanyPrzystojny napisał:

W oazach katolickich, na pielgrzymkach, na wydziałach informatycznych. (poznasz bo słabym i średnim wyglądzie takich osobników). 

Echh, te stereotypy z fimów z holiłódu chyba wiecznie będą żywe.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Dewajtis napisał:

Gdzie spotkać takich mężczyzn w Polsce? Czy zostają mi jedynie obcokrajowcy? Czy istnieją polscy tradycyjni mężczyźni zainteresowani tradycyjnymi kobietami? Gdzie ich szukać? 

 

 

Nie ma takich czy owakich mężczyzn to na polskie: NIE MA DOSTĘPNYCH DLA MNIE CZADÓW których interesuje coś więcej niż bzykniecie i nara. Więc takie bajki to nie tutaj.

 

Godzinę temu, Dewajtis napisał:

Moja przyjaciółka o podobnych do moich poglądach wyszła za mąż za Holendra. I jej mąż jest nieodmiennie zachwycony, że jego żona prowadzi dom, nosi sukienki czy inne kobiece stroje, szyje, haftuje, jest stroną uległą w związku i pozwala mu się prowadzić. Polak pewnie nazwałby ją pasożytem.

 

Czyli standardowo Polak passe, ale Holender czy Mokebe już tak. 

 

Znam kilka polek co złowiły Holendrów tylko po to, by mieć lżejsze życie i być postrzeganym jako te lepsze od reszty. 

  • Like 9
  • Dzięki 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dewajtis napisał:

W moim doświadczeniu, jeśli jesteś skromna, cicha, inteligentna i dobrze wychowana, z klasą  i delikatną kobiecością- dla polskich facetów nie istniejesz.

 

Godzinę temu, Dewajtis napisał:

Gdzie spotkać takich mężczyzn w Polsce? Czy zostają mi jedynie obcokrajowcy? Czy istnieją polscy tradycyjni mężczyźni zainteresowani tradycyjnymi kobietami? Gdzie ich szukać? 

Nie wiem czy troll, albo coś, ale te cechy są bardzo pożądane moim zdaniem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam Rezerwat i bzdury w nim wypisywane. Ten temat jest bezcenny. Mamy otóż typową p0lkę w akcji: nie jest zainteresowana swoimi rodakami, tylko obcokrajowcami, ale jak Ukrainki tu zjechały w liczbie liczonej w milionach, to Polacy chcący się związać z taką to nie są "prawdziwi menszczyźni".

Ja sam gdybym chciał się z jakąś panią związać, to właśnie szukałbym takiej subtelnej, delikatnej, bardzo kobiecej kobiety, których w naszym kraju jest jak na lekarstwo, w przeciwieństwie do tzw. blachary, których akurat jest tu sporo, ale stawiam, że będzie coraz więcej.

  • Like 17
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, smerf napisał:

 

Nie ma takich czy owakich mężczyzn to na polskie: NIE MA DOSTĘPNYCH DLA MNIE CZADÓW których interesuje coś więcej niż bzykniecie i nara. Więc takie bajki to nie tutaj.

 

 

Czyli standardowo Polak passe, ale Holender czy Mokebe już tak. 

 

Znam kilka polek co złowiły Holendrów tylko po to, by mieć lżejsze życie i być postrzeganym jako te lepsze od reszty. 

 

Możliwe. Ale jak OP uzupełni dane, to będzie wiadomo.

Dane OP :

-ile ma lat

-ile ma wzrostu

-ile waży

-jakie ma wykształcenie

-jakie ma umiejętności domowe

-gdzie mieszka i czym zajmuje się jej rodzina

-jaki jest skład i relacje w domu rodzinnym

-jaki jest jej stan zdrowia (choroby przewlekłe, stan bieżący)

-czy regularnie uprawia jakiś sport (jaki, ile razy w tygodniu, po ile godzin)

-jak ocenia siebie na tle urody w relacji do 10 koleżanek. (skala 1-10)

-czy jest w stanie przeprowadzić się dalej, niż 20km od domu rodzinnego/obecnego domu

-czy posiada konta na mediach społecznościowych, jakich.

 

Oczekiwania OP:

-czego oczekuje od potencjalnego absztyfikanta

 

Takie proste dane, które będą pozwolą na obiektywną ocenę sytuacji, i wykluczą kobiece pierdololo.

Brak odpowiedzi = typowe kobiece pierdololo.

  • Like 8
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faceci są zainteresowani kobietami przede wszystkimi atrakcyjnymi i takimi które są na nich napalone. Cała reszta w obliczu pierwszego ma marginalne znaczenie.

Możesz być pieprznieta, katoliczka, nieśmiała, była prostytutka.

Edytowane przez deomi
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W obecnej sytuacji w Polsce tradycyjny model rodziny, gdzie mąż utrzymuje rodzinę jest niemożliwy do zrealizowania ze względu na zarobki i drożyznę. Z księżyca spadłaś, że takie rzeczy trzeba Ci tłumaczyć? Chyba że szukasz chada milionera czy typa nabitego kabzą, bo samemu się nie chce ruszyć tyłka do roboty.

 

A cechy wyżej wymienione są jak najbardziej pożądane, bo takie kobiety to dziś gatunek na wymarciu. Cały ten post to jedna wielka beka, tłumacząc z babskiego na język ludzki: gdzie są te chady i greye? Przecież z każdej strony mówili, że mi się należy !

 

Edytowane przez Chcni
  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Chcni napisał:

A cechy wyżej wymienione są jak najbardziej pożądane, bo takie kobiety to dziś gatunek na wymarciu. Cały ten post to jedna wielka beka, tłumacząc z babskiego na język ludzki: gdzie są te chady i greye? Przecież z każdej strony mówili, że mi się należy !

Nic mi się nie należy. Prosiłabym o nie używanie w stosunku do mnie tych waszych hasełek typowych dla blachar. To tylko świadczy wśród jakich kobiet się obracasz i oczywiście Ci to pasuje. 

 

Chady i greye również mnie nie interesują. Przedstawiłam, to co oferuję. Szukam mężczyzny, który będzie tym zainteresowany. Mam brać byle co, tylko dlatego, że jestem kobietą w Polsce?

58 minut temu, Morfeusz napisał:

Niesamowity stek bzdur od zapewne otyłej, nieatrakcyjnej kobiety po ścianie, która i tak nie chce obniżyć swoich wymagań. Ma być książę, zapewniający kasę, dom, bezpieczeństwo, rozrywki. 

Do tego koleżanka, która dla kasy wyszła za Holendra i racjonalizacja, że dzięki temu jest kobieca...

 

@Dewajtis Biznes jest binzes. Jeżeli jesteś 1-2/10 to ilość becikaków zainteresowanych Tobą jest mniejsza. Jednak gdy zejdziesz z kosmicznych wymagań, to i tak znajdziesz wielu frajerów, którzy w obecnym systemie prawnym dadzą się oskubać i naciągnąć na ślub, gówniaki i przejęcie ich majątku. 

 

Wow, dzięki za agresję i wulgarność. Typowe. 

 

Nie jestem ani otyła ani nieatrakcyjna. Oczywiście się to nie liczy, bo już z góry macie o mnie wyrobione zdanie. 

 

Przepraszam, że ośmieliłam się zapytać o radę jak znaleźć sobie męża w Polsce. Nie ma co, wracam na tamto anglojęzyczne forum. Tam nawet wytrawni Redpillerzy, odnoszą się do tradycyjnych kobiet z ogromnym szacunkiem.  Tutaj, jak widzę, kompletny tego brak, do tego bezpodstawne ataki i wulgarność.

  • Dzięki 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dewajtis napisał:

Czy zostają mi jedynie obcokrajowcy?

Tak. Habibi kochają polskie kobiety. Nie na darmo jesteście w wynikach wyszukiwania "gdzie najłatwiej o seks dla obcokrajowca" nr 1.

 

7 minut temu, deomi napisał:

Faceci są zainteresowani kobietami przede wszystkimi atrakcyjnymi

Och, kobiety kochają mężczyzn za dobre serduszko, one nie patrzą na wygląd 🥰 Nie tak jak nie napalone męskie bestie. 

Patrz, mam dobrego chłopa dla Ciebie!

https://images.app.goo.gl/25DMqu5BuJQ2P8uaA

 

10 minut temu, deomi napisał:

takimi którzy są na nich napaleni.

Jako mężczyzna powiem, że takie są z góry zaszufladkowane jako sama wiesz co. Ponadto seks to nie wszystko, ba. Seks to jakieś 10 procent czasu spędzanego na początku związku, i jakieś 1 procent życia w małżeństwie.

13 minut temu, deomi napisał:

Możesz być pieprznieta, katoliczka, nieśmiała, była prostytutka.

Rzeczywiście są mężczyźni z niską samooceną, tak zdesperowani że biorą co popadnie. Jeśli trafiłaś na samych takich i stąd jesteś skrzywdzona, to bardzo współczuję. 

 

1 godzinę temu, Dewajtis napisał:

Tradycyjne kobiety szukające tradycyjnych mężczyzn do zbudowania tradycyjnych rodzin.  

Czasy się zupełnie zmieniły, czasy współczesne jak nigdy dotąd nie zniechęcały do wchodzenia w tradycyjne związki. 

Ponadto część związków jest pseudo tradycyjna: jestem kobietą więc płać, nie będę sprzątać bo ucisk. 

 

Powiem tak: tak. Jeśli bym ogarnął sobie jakieś miejsce na ziemi i chciał kobietę to jak najbardziej. Moje obowiązki to bycie mężczyzną i przynoszenie mięcha do jaskini, samica opiekuje się potomstwem i dba o ognisko domowe. 

 

Rodzina kosztuje, i jestem gotów zapłacić. 

Ale TYLKO wtedy, gdy kobieta wniesie zbliżoną wartość.

 

Godzinę temu, Morfeusz napisał:

 

@Dewajtis Biznes jest binzes. Jeżeli jesteś 1-2/10 to ilość becikaków zainteresowanych Tobą jest mniejsza.

 

Tzw femcel - kobieta która nie może mieć Chada.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Obliteraror napisał:

szanuję talent marketingowy

 

Też mam takie wrażenie.

Tu po prostu miało coś wybrzmieć, zostać zauważone;)

 

Każdy uważny czytelnik wie, że wielu tutaj po cichu marzy o takiej kobiecie. Niektórzy piszą wprost, że myślą o dziewczynach z krajów o tradycyjnych wartościach.

A to, że się kilku rozemocjonuje i przypuści atak też było do przewidzenia. 

Ktoś tu ma łab do interesów 😄

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Dewajtis napisał:

Przepraszam, że ośmieliłam się zapytać o radę jak znaleźć sobie męża w Polsce.

My tu sobie możemy doradzać jak znaleźć męża, tylko jest taka kwestia, że chyba nikt z nas nie szukał męża. Najlepiej się spytać zamężnych koleżanek jak znalazły męża.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha to podpucha, wiedzą że łatwiej znaleźć frajera i taka tradycyjna też shittestuje, tez czeka na kasę i że jesteś za wszystko odpowiedzialny, nawet gorzej jak jest mityczną dziewicą to jakby była ze złota i wymaganiami przebije nie jedną golddigerke. A wspomnij że nie chcesz ślubu, bo nie daje gwarancji że Ciebie nie zostawi, to gorsze inwektywy niż przeciętna kobitka.

To te same kobitki tylko cwańsze,  a i tak nie masz żadnej gwarancji jak tylko słowo. Jak się znudzi, jak będzie lepsza opcja, jak zachorujesz to wypadasz z gry.

Jasne pewnie są gdzieś normalne, ale to wyjątek potwierdzający regułę.

Jedyne co może zmienić ten stan to gdy kobiety same będa chciały prawdziwy patriarchat, ale to stanie się gdy system się rozsypie albo będzie ostra wojna.

 

Nie dajcie się sfrajerzyć, gadanie nic nie kosztuje, pamiętajcie że kobieta z którą się żenicie a z która rozwodzicie to dwie różne osoby. 70% rozwodów inicjowanych przez nie nie beirze się z kapelusza. Myślicie że goście brali je bez rozumu, nie, były motylki, do smierci bdzie miłośc itd, a później co wielki zonk.

5 minut temu, TruthInPlainSight napisał:

Jak ocenia swoją twarz, świeżo po wyjściu spod prysznica od 1-10 (nie może użyć 7)! :D

Czyli average at best

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, sargon napisał:

 

Możliwe. Ale jak OP uzupełni dane, to będzie wiadomo.

Dane OP :

-ile ma lat

28

Cytat

-ile ma wzrostu

 

168 cm

 

-ile waży

60 kg

 

Cytat

-jakie ma wykształcenie

wyższe

 

-jakie ma umiejętności domowe

Gotuję i piekę. Szyję. Cały czas się uczę pielęgnacji roślin.

 

-gdzie mieszka i czym zajmuje się jej rodzina

Moja rodzina mieszka na wsi. W 80% nauczyciele i emerytowani nauczyciele. 

Cytat

-jaki jest skład i relacje w domu rodzinnym

Wychowywała mnie mama i dziadkowie. Rodzeństwa brak. Reszta rodziny też bardzo zżyta.

Cytat

-jaki jest jej stan zdrowia (choroby przewlekłe, stan bieżący)

Bardzo dobry. Chorób przewlekłych brak. 

Cytat

-czy regularnie uprawia jakiś sport (jaki, ile razy w tygodniu, po ile godzin)

Tak. Pilates i callanetics 3 razy w tygodniu po 45 minut. Raz w tygodniu gram w tenisa, 1.5- 2 godziny i chodzę na balet, 1 godzina. Zimą łyżwy. 

Cytat

-jak ocenia siebie na tle urody w relacji do 10 koleżanek. (skala 1-10)

Powiedziałabym, przeciętna+, z tendencją wzrostową (6.5/10?).  Porównano mnie raz do Heleny Grossówny w filmie "Zapomniana melodia", chociaż Grossówna ładniejsza, ale pewne podobieństwo jest. 

Cytat

-czy jest w stanie przeprowadzić się dalej, niż 20km od domu rodzinnego/obecnego domu

Żaden problem. 

Cytat

-czy posiada konta na mediach społecznościowych, jakich.

Tak, Reddit, Facebook i Instagram. Wszystkie służą mi jedynie do celów praktycznych; na Instagramie nie mam żadnego zdjęcia, na Fejsie jakieś sprzed kilku lat. 

Cytat

 

Oczekiwania OP:

-czego oczekuje od potencjalnego absztyfikanta

Szukam mężczyzny spokojnego i opanowanego, z poczuciem własnej wartości.Męskiego. Kogoś, kto docenia mnie jako kobietę i człowieka, ale i motywuje do dalszej pracy nad sobą. Fajnie byłoby gdybyśmy mieli kilka wspólnych zainteresowań. Marudom, narzekaczom, miłośnikom wulgaryzmów i ojkofobom mówię stanowcze nie.

Cytat

 

Takie proste dane, które będą pozwolą na obiektywną ocenę sytuacji, i wykluczą kobiece pierdololo.

Brak odpowiedzi = typowe kobiece pierdololo.

 

Edytowane przez Dewajtis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dewajtis napisał:

Istnieje takie forum w szeroko rozumianej społeczności Redpilla, które nazywa się RedpillWomen. Skupia ono kobiety o tradycyjnym podejściu do związku, małżeństwa, rodziny. Kobiety, które ofiarują prawdziwą kobiecość i oczekują w zamian prawdziwej męskości. Kobiety, które chcą być w związku z mężczyzną, który prowadzi, decyduje, "rządzi", a w zamian oferują ciepło domowego ogniska, troskę, opiekuńczość, miękką opokę (niezbyt wiem jak przetłumaczyć "safe place to land").  Tradycyjne kobiety szukające tradycyjnych mężczyzn do zbudowania tradycyjnych rodzin.  

 

Nie ukrywam, że jest to układ, który dla mnie również byłby najbardziej satysfakcjonujący.  Tyle, że to, co sprawdza się w Ameryce, chyba nie sprawdza się w Polsce.  Polacy nie są w najmniejszym stopniu zainteresowani kobiecością, delikatnością, subtelnością i wrażliwością. Nie obchodzą ich również domowe umiejętności ani  dobre prowadzenie się.  Wśród polskich mężczyzn największym powodzeniem cieszy się typ "blachary" : wulgarna, wrzaskliwa, bezczelna,  tępa i wyuzdana. Dziewczyny, które takie nie są, są w najlepszym razie ignorowane, w najgorszym wyśmiewane przez facetów. 

 

W moim doświadczeniu, jeśli jesteś skromna, cicha, inteligentna i dobrze wychowana, z klasą  i delikatną kobiecością- dla polskich facetów nie istniejesz. Jeśli chcesz być żoną a nie kurwą (och przepraszam, "partnerką"), panią domu a nie robotem harującym na 3 etaty, to możesz liczyć jedynie na drwiny i wulgarne wyzwiska. 

 

Nie rozumiem, dlaczego coś co sprawdza się tak dobrze w jednym kraju, to kompletna klapa w drugim. Dlaczego Amerykanka, która nie jest feministką wzbudza zainteresowanie mężczyzn, a taka sama Polka w Polsce jest nazywana pasożytem.  Dlaczego kobiecość i subtelność w jednym kraju są plusem, a w innym kulą u nogi. 

 

Moja przyjaciółka o podobnych do moich poglądach wyszła za mąż za Holendra. I jej mąż jest nieodmiennie zachwycony, że jego żona prowadzi dom, nosi sukienki czy inne kobiece stroje, szyje, haftuje, jest stroną uległą w związku i pozwala mu się prowadzić. Polak pewnie nazwałby ją pasożytem.

 

Gdzie spotkać takich mężczyzn w Polsce? Czy zostają mi jedynie obcokrajowcy? Czy istnieją polscy tradycyjni mężczyźni zainteresowani tradycyjnymi kobietami? Gdzie ich szukać? 

 

 

Z opisu przedstawiasz facetów polaków jako chamów co oznacza że tylko w takich gustujesz a nice guyów olewasz, bo tacy by nie mieli cech które opisujesz. Większość facetów w PL nosiłoby na rękach kobietę która by miała chociaż połowę cech co opisałaś, ale nie polacy nei szanują taką jak Ty. Czyli potwierdziłaś że szukasz najlepszej partii, pewnie mitycznych chadów co nie szanują kobitek bo mają dużo opcji, ekstrapolujesz to na wszystkich facetów w pl. Innymi słowy jesteś nie dojrzała, niczym się nie różnisz od reszty kobiet, a taki twist redpillwomen to taki haczyk by coś może skompensować i jeszcze ugrać coś wyżej ile się da.

 

Serio, pewnie miałaś wiele ofert zwykłych przeciętnych facetów no ale wiadomo każdy chce na wyższą gałąź, i spoko takie jest życie, my się z tym godzimy ale nie wciskaj kitu że wszyscy faceci w pl to jakieś chamy bo obnażasz się kompletnie jak idtka. Dorośnij, obniż oczekiwania i masz szansę.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Chcni napisał:

Chyba że szukasz chada milionera czy typa nabitego kabzą

 

W skrócie Czad milioner poszukiwany z mindsetem beciaka :lol: 

 

2 minuty temu, Dewajtis napisał:

28

 

Ja mając 36 szukam do 25max także odpada, bo jesteś już przy ścianie z nastawieniem na szybką prokreację i jeszcze ta druga strona ma to wszystko finansować. Bad deal.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.