Skocz do zawartości

Tradycyjne kobiety: czy mężczyźni są nimi zainteresowani?


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, meghan napisał:

spokojną odpowiedź

Trzeba kiedyś w końcu przestać się uruchamiać na widok zadziornych dziewczyn;) 

 

2 godziny temu, meghan napisał:

energia

 

To chyba najbardziej uniwersalne pojecie, najlepiej tłumaczy to coś, co nie jest do końca określone o co z grubsza wszyscy rozumiemy. 

To już bez wchodzenia w niuanse, bo w tym przypadku im dalej w las, tym więcej drzew:) 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@spacemarine pisałem wyżej 🙂.


@Spokojnie kilka lat. To nie jest luźny związek, mieszkamy ze sobą, mamy plany na przyszłość. Czas pokaże jak to się potoczy. Ja nie szukam kogoś innego, bo jest mi zwyczajnie dobrze z nią. Ona chyba też ma podobnie, aczkolwiek nikt nie wie co jej może w głowie siedzieć. Ja zawsze mam z tylu głowy, że w najmniej spodziewanym momencie mogę dostać strzał w potylice pt. ,,Miś, nie wiem co czuje” 😂.

 

@SamiecGamma nie, luzik. Na ile mogę to tuszuję prywatne szczegóły.

 

Ona pracuje, składa się ze mną na rachunki, paliwo, serwis auta które mamy razem, jedzenie itd. Wakacje też razem zapłaciliśmy. Ze wspólnego budżetu pójdzie też czasem na wspólne wyjścia ale też lubię jej coś zaproponować od siebie. Bo chce, mam ochotę ją gdzieś zabrać po prostu. Ale to raczej normalne jest wszędzie.

 

Ja nie jestem żadnym Czadersem, dużo mi do niego brakuje ale też nie jestem kimś, kto musi desperacko szukać i brać co popadnie.

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jan III Wspaniały

Niech Ci się wiedzie w związku. Praca nad komunikacją w związku Ci się przyda. Bądź czujny bo niby jest dobrze, a później ni stąd ni z owąd się pogarsza i się sypie. Na bieżąco możesz czytać stronę świadomość związków i te rzeczy co piszą stosować w praktyce.

O czerwonych flagach też pamiętaj. 

zwiazek czerowne flagi msuisz wiedziec - YouTube

 

Sam doświadczyłem, że z kobietą rozliczenie na zasadzie np Ty 60% lub 70% a laska 40% lub 30% jest w miarę ok. Według zasług nagródź czasem kobietkę. Jakieś wyjście do restauracji a nawet wypad na weekend. O ile kobieta faktycznie swym zachowaniem zasłużyła. 

Tak z tego co wiem co się dowiedziałem i zobaczyłem kobieta Ci może dać trzy głównie rzeczy, aby w związku się dość układało:

1 urodzić Ci dziecko

2 pożądanie w twoją stronę co oznacza iż się na Ciebie nakręca i w łóżku zabawy podczas jednego tygodnia by były chociaż (2-4 razy) minimum

3 kobiece podejście takie, które się opiera na jakimś szacunku i uśmiechu w twą stronę co buduję lepszą atmosferę w odróżeniu od naburmuszenia

 

Jako chłop dla kobietki również dajesz trzy główne rzeczy:

1 zadbanie o bezpieczeństwo w stronę pańci - zadbać o kobietę w miarę możliwości

2 pożądanie w stronkę pańci, aby widziała iż w łóżku chcesz być aktywny 

3 dobre nastawienie do kobietki z szacunkiem, i uśmiechem by się próbować nakręcać

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Jan III Wspaniały napisał:

 

@SamiecGamma nie, luzik. Na ile mogę to tuszuję prywatne szczegóły.

 

Ona pracuje, składa się ze mną na rachunki, paliwo, serwis auta które mamy razem, jedzenie itd. Wakacje też razem zapłaciliśmy. Ze wspólnego budżetu pójdzie też czasem na wspólne wyjścia ale też lubię jej coś zaproponować od siebie. Bo chce, mam ochotę ją gdzieś zabrać po prostu. Ale to raczej normalne jest wszędzie.

 

No i tak powinno być! Gotowanie i sprzątanie to też jest praca, dlatego należy ją za to wynagradzać dodatkowo. Ale jak moja pierwsza dziewczyna nie chciała się dokładać do wakacji, a miała chrapkę na zagranicę, na którą ją nie było stać, to mnie coś trafiało. Więc jeździliśmy po Polsce i wymuszałem od niej dokładanie się, a ona zamiast się cieszyć, że fajnie spędzamy czas, to sfochowana cała i nadąsana siedziała w aucie, bo "miś nie chce sponsorować" 🤷‍♂️🤦‍♂️ 

 

Głupi też wtedy byłem, bo dziś bym z taką laską nie spędził pięciu minut swojego życia, ale któż z nas nie był za młodu blue pillersem? ;)

 

Cytat

Ja nie jestem żadnym Czadersem, dużo mi do niego brakuje ale też nie jestem kimś, kto musi desperacko szukać i brać co popadnie.

 

Ale pamiętam posty sprzed wielu miesięcy jak opisywałeś, że na brak powodzenia nie narzekasz ;)

Edytowane przez SamiecGamma
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
W dniu 19.06.2022 o 15:50, Dewajtis napisał:

I jej mąż jest nieodmiennie zachwycony, że jego żona prowadzi dom, nosi sukienki

Często zdarza się, ze krajanka nie szanuje krajana, a jak jest obcokrajowiec to pierze ,sprząta, gotuje, nie stanowi to dla takich kobiet problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.