Skocz do zawartości

Droczenie się przez kobietę - jak to jest?


Rekomendowane odpowiedzi

W materiałach są różne poglądy na ten temat. Jakie jest wasze zdanie, w sensie o czym świadczy, jak dziewczyna czasami droczy się z facetem, w sensie mówi takie rzeczy jak np. "Mądrusiu" etc. etc. Dużo się przekomarzamy etc., ja czasami też się z nią droczę (nie przeginając), ale zastanawiam się jak to wygląda ze strony kobiet, o czym to u nich świadczy?

Odrzucamy tutaj opcję z PMS bo wtedy wiadomo jak jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, jankowalski1727 napisał:

Dużo się przekomarzamy etc., ja czasami też się z nią droczę (nie przeginając), ale zastanawiam się jak to wygląda ze strony kobiet

Jak to wygląda? Pytałeś ostatnio o pierdy w twarz? Można to uznać w zasadzie za przekomarzawki pierdziawki 😂

  • Like 1
  • Haha 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Krugerrand napisał:

Przepraszam, jakim cudem owy użytkownik jeszcze tu publikuje po sobotniej akcji? Czy jest tu ktoś z moderacji? 

Nie wiem jaka on tu akcje przeprowadzil ale na podstawie caloksztaltu ktos powinien wziac go pod lupe .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej byś jej ugotował fasolkę po bretońsku, a potem poprosił ją o możliwość delektowania się zapachem jej pierdów prosto na twarz, a nie pitolisz tu o jakimś droczeniu się.

 

Nie da się na poważne tematy dyskutować z niepoważnym człowiekiem, więc już lepiej wymyśl jakiś kolejny zrypany temat.

 

Przynajmniej będzie się z czego pośmiać, a nie jakąś stypę robisz.

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Panowie, po co te złośliwości?

Z tego miejsca chciałbym przeprosić wszystkich urażonych tym sobotnim przypałem - rzecz w tym, że to mój brat cioteczny (idiota) wszedł na kompa, gdzie miałem włączone BS i to założył.

Już dostał opierdol za to. Przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, jankowalski1727 napisał:

Z tego miejsca chciałbym przeprosić wszystkich urażonych tym sobotnim przypałem - rzecz w tym, że to mój brat cioteczny (idiota) wszedł na kompa, gdzie miałem włączone BS i to założył.

Zarzucę taki trochę klimat z Fight Clubu - na końcu się okazuje, że ten brat cioteczny to ty. 

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.