Skocz do zawartości

Ślub od pierwszego wejrzenia (Australia) - wnioski


Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Iceman84PL napisał:

Tylko, że owa "karynka" była otwarta na poznanie swojego męża i od początku wykazywała chęci i zaangażowanie.

To zobacz sobie jeszcze raz odcinki - bo było zupełnie inaczej 😛 

 Na początku to on jej właził w 4 litery 😛a ona zachowywała się jak by zjadła snickersa.

On z czasem zaczął jej się podobać - na samym początku dopóki nie zobaczyła co robi i kim jest, wypowiadała się bez przerwy że "nie w moim typie", "chcę sportowca" czy coś takiego*

 

 

Tak to wyglądało na relacji jaką przedstawiła tv.

Pozdro.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Iceman84PL napisał:

W Polskiej edycji jest wiele smaczków i szczegółów, które tylko zobaczą świadomi mężczyźni.

Oczywiście i witaminki same się obnażyły ze swoimi intencjami, wymaganiami czy zachowaniem 

gdzie pokazały wszem i wobec, że nie są inne niż wszystkie.

 

Zobacz co się dzieje gdy p00lka widzi ulanego zakolaka jakby to powiedział Analconda😁

Od razu jej ekscytacja poznania i bycia z takim facetem mija do tego zmienia się mina co dobitnie widać na nagraniu.

 

 

Tutaj akurat kolejnej witamince zebrało się na szczerość i posłuchajcie uważnie.

 

https://youtu.be/_fpJ3vvxP3U

 

A tu z kolei cała prawda o naszych witaminkach i co "powinien" mężczyzna😆

 

https://youtu.be/yYDq_xBDm04

https://youtu.be/G2-jSnLd6Og

https://youtu.be/OFa6QdjIzu4

Nie no kurwa.. no po prostu nie ... Ręce opadają. Po prostu jak zobaczyłem ten pierwszy i drugi filmik to nóż się w kieszeni otwiera. Taka roszczeniowa laska.. Chlop naprawde w porządku , wyrozumiały ale nieee.. Ona musi mieć tego chada badboya i wieczne pretensje do typa. W sumie dobrze się stało bo chłop uchronił dalszą przyszłość nie będąc już z tym rakiem 😎

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.06.2022 o 02:35, SamiecGamma napisał:

Zgadzam się z twoim ostatnim wnioskiem, jednak nie mogę się podpisać pod twoją oceną tej laski jako 5/10. Ma ładną twarz, zadbane zęby, figura zdaje się też bez zarzutu. Jest też chyba dość młoda. Nie oceniam tego czy jest sympatyczna czy nie, bo trudno to stwierdzić po tak krótkiej sekwencji video, jednak 7.5/10 za wygląd to dałbym lekko.

Kwestia gustu, dla mnie ona jest maks. 5/10. Ma szeroką twarz na górze i wąską na dole. Zapadnięte mocno oczy z nadmiernie wysuniętymi kośćmi policzkowymi. Sztuczne brwi dwukrotnie za grube. Do tego wielki spiczasty nochal. Spojrzenie tzw. tysiąca kutang. W moim subiektywnym odczuciu, coś z genami słabo. Nadrabia tylko tym, że jest młoda.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.06.2022 o 23:19, Iceman84PL napisał:

Zobacz co się dzieje gdy p00lka widzi ulanego zakolaka jakby to powiedział Analconda😁

Od razu jej ekscytacja poznania i bycia z takim facetem mija do tego zmienia się mina co dobitnie widać na nagraniu.

 

 

 

Ale co w tym złego że pani ma wymagania?

 

Gość z tego co pokazywali, w wieku 30 lat nadal mieszkał w akademiku:

 

 

W dniu 22.06.2022 o 02:11, Pocztowy napisał:

Jeszcze ona sama jest maks przeciętna, a kobiety w komentarzach wypisują, że dziewczyna z topki, a koleś z rynsztoka. Zgroza jak skrajnie różnie jest oceniane smv zależnie od płci.

Mnie się tam podoba, choć wiem że bez makijażu pewnie max 6/10 :P

 

 

 

Tu ciąg dalszy ich znajomości.  W skrócie: "Zostańmy przyjaciółmi" :):)

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, cst9191 napisał:

Ale co w tym złego że pani ma wymagania?

 

Wymagania sobie może mieć tylko z taką facjatą i dobijaniem do ściany to pora by zaczęła je maksymalnie obniżać.

 

4 godziny temu, cst9191 napisał:

Mnie się tam podoba, choć wiem że bez makijażu pewnie max 6/10 :P

 

Chyba z makijażem 6/10 SMV.

Bo bez to taka 4/10 max czyli poza wszelką akceptowalnością.

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem kilka pierwszych odcinków polskiej edycji i brnę w to dalej, ale mega rzuca mi się w oczy to, jak smutnym jesteśmy narodem. 
Wiem, że może to tez kwestia realizacji, ale mimo wszystko... brak w ludziach jakiejś takiej otwartości, energii - jest pesymizm, bylejakość, wymuszone uśmiechy, grymasy bólu, ograniczenie do "norm społecznych" etc. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 6/24/2022 at 6:25 PM, cst9191 said:

 

Ale co w tym złego że pani ma wymagania?

 

Gość z tego co pokazywali, w wieku 30 lat nadal mieszkał w akademiku:

 

 

Mnie się tam podoba, choć wiem że bez makijażu pewnie max 6/10 :P

 

 

 

Tu ciąg dalszy ich znajomości.  W skrócie: "Zostańmy przyjaciółmi" :):)

 

 

 



Ogólnie poza tym, że miała taką reakcję bez szału na początku i troche narzekającą osobowość to i tak była wobec niego dość wyrozumiała moim zdaniem. 
Gość nie pokazał jakieś klasy specjalnie, zaprosił ją do tego akademika, nawet nie posprzątał, w klapkach i dresach latał. 
Wcześniej na podróży poślubnej ubrał się w jakiś dziecinny strój i szedł tak z nią na miasto. 

Hipergamia i oczekiwania kobiet to jedno, no ale coś jednak trzeba sobą reprezentować. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W dniu 22.06.2022 o 00:50, Obliteraror napisał:

Ciekawostka - w kolejnej edycji do grona "parujących" dołączy Rafał Olszak.

 

Szybko poszło:

https://plejada.pl/newsy/ekspert-slubu-od-pierwszego-wejrzenia-wyrzucony-rafal-olszak-nie-pojawi-sie-w-show/v9rzm3v

 

Rafał Olszak został zatrudniony jako ekspert w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Choć program jeszcze nie został wyemitowany, mężczyzna już dał się poznać jego fanom. Niestety od nie najlepszej strony. W związku z jego kontrowersyjnymi wpisami na Instagramie podjęto decyzję o usunięciu go z formatu.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie chciało mi się zakładać nowego tematu aby nie robić burdelu na forum więc napiszę tutaj. 

 

 

 

Rozpoczęła się 8 edycja polskiej wersji ślubu od pierwszego wejrzenia. Jedyna słuszna linia wchodzi agresywnie, mamy pierwszy raz w programie samotną matkę szukającą tatusia dla swojego gównioka. Osobiście szkoda mi gościa który weźmie z nią ślub. Stawiam złoto przeciwko orzechom że po ewentualnym rozwodzie wyleje się na gościa beczka gnojówki jakim to jest h*jem i nie potrafił przyjąć daru bombelka od pańci. Bez komentarza zostawiam fakt że lewacki tvn wciągnął 2-letnie dziecko do tej idiotycznej farsy, będzie się to ciągnęło za nieświadomym dzieciakiem - ale co tam ma być szoooł łoooł, dramy, swołocz ma oglądać, w przerwie reklamy mają przynosić kasę a co!

 

Co do reszty uczestników są oni tacy besosobowi, nijacy, nie widzę chociaż ani jednej atrakcyjnej kobiety a pod tym względem to najgorsza edycja ale mam nadzieję że się mylę. Zachodze głowę, po co 30-kilkuletniemu chłopowi stara baba bo przejściach z przestrzelonym dupskiem? Standardowe teksty "teraz to juz jestem gotowa na założenie rodziny" wywołują tylko uśmiech na mojej twarzy :)

 

No nic, zobaczymy co się wydarzy.

Edytowane przez Estranged
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.