Skocz do zawartości

Co zrobić żeby dała mi spokój


Rekomendowane odpowiedzi

Czołem Grupo
Anie poznałem w necie 4 lata temu późnoiej się  spotkalismy w realu,  byłem zakochany myślałem o niej chyba codziennie, sprawdzanie zielonego kółeczka,  patrzenie kiedy bedzie dostępna na mess
kiedy szkołe skonczy, jak tylko napisała  ż echce się spotka, rzucałem wszytko,  ale ona nigdy nie była chętna  sama z siebie na spotkania. kontakt nam się urwał później jakoś znów się spotykalismy na rowery
ale ja już byłem nie chętny na te spotkania, wkoncu poznała kogoś  sobie pomyślałem uff będe miał spokóoj, no był ale co parę  tygodni pisze hej spotkamy się, hej pódziemy na rower, hej wyjdziesz na tenisa 
nie chce się spotykaćz nią bo ma chłopaka, nie jest z naszej miejscoiwości ( na tygodniu jest w naszej miejscowości a na weekendach jest w domu w który kupili wspólnie w jego miejscowości ).
i mi pisze czy ja  odwiedzę, czy pojadę z nia na kajaki z jej chłopakiem i że zapoizna mnie z jej koleżanką, mówię że nie nadaje się na zwiazkui bo mam swoje problemy, przed Bożym narodzeniem  
zapraszała mnie do siebie do  rodzinnego domu mówię że się nie odnajduję w takich sytuacjach, to bez zapowiedzi przyjechała ze swoim chłopakiem w drugi dzień świąt  z plackami 
pół lodówki miałem zapchane nimi, nawet tego chłopaka chciała zostawić  razem ze mną a ona miałą iśc do kościoła, ale widziałą że byłem nie chętny więc jednak poszliodemnie 
i niedawno pisze że chce sie spotkać, ja nie chce ale wstępnie napisałem że możemny jutro.  Jak sie od niej uwolnić. nie wiem oco jej biega sam pierwszy do niej nie psiałem chyba od 2 lat 
 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, 

Powiedz jej wprost jak jest, 

Że kiedyś Ci na niej zależało i teraz nie chcesz się z nią spotykać bo lubisz miło spędzać czas a nie rozdrapywać stare rany. 

 

Opcja druga - napisz że nie chcesz się z nią spotykać i nie podawaj powodu. 

 

W każdym razie w obu przypadkach się nie tłumacz. Jasny komunikat.

 

Mam nadzieję, że pomogłem daj znać jak sprawy stoją. 

 

Powodzenia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://m.youtube.com/watch?v=GVolMTxBR5s

 

🤣😂😂

 

A tak na poważnie, to parę razy sam dałem się nabrać na te tematy autora w "Świeżakowni". Ale w którejś z poprzednich epopei Brat @Iceman84PL wyjaśnił delikwenta.😎

 

@Niepoprawny zluzuj majty i przeczytaj post autora jeszcze raz ze zrozumieniem. Kilka wątków wstecz też tak myślałem.

Edytowane przez Kiroviets
Dop.
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.