Skocz do zawartości

Multisport


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć
Chodzicie może na siłownię
Z pracy dostałem kartę multisport, i musi mi dziewczyna z recepcji potwierdzić moją tożsamość, ale za cholerę nie potrafię dobrać słów w głowie.
W aplikacji multisport pisze takie coś
<< Jeszcze jeden krok! Podczas kolejnej wizyty w obiekcie pokaż zdjęcie pracownikowi recepcji wraz z dokumentem tożsamości, wygeneruj kod QR do zeskanowania, aby potwierdzić tożsamość >>
Jak to powiedzieć dziewczynie na recepcji ??, mam ciężej bo jestem nieśmiały
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz słowa dobrane jak poprosić o masło, jak już ci ekspedientka poda chleb. No bo wiesz może jak już na kasę chleb nabije i będzie myślała, że koniec zakupów, to wyjdziesz na głupka jeszcze coś prosząc. 

"jeszcze masło" czy może raczej "poproszę jeszcze masło" no tak nie dobrze i tak też źle.

 

Zastanawiam się czy to pytanie na poważnie, czy nie jakiś troll ostry.

 

Idziesz z kartą i tyle. Jak nie byłeś jeszcze to możesz powiedzieć, że jesteś pierwszy raz. Zejdzie z ciebie zdenerwowanie.

 

Jest rzeczywiście zalecenie i pobożne życzenie operatora, żeby sprawdzać tożsamość. Tak naprawdę to nikomu to się nie opłaca. No bo jak zaczną rozliczać co do godziny to może nagle iluś tam pracodawców zrezygnuje z multisporta, a zacznie korzystać z innych rozwiązań. Klubom też koniec końców się to opłaci. Nie ma nigdy obłożenia na 100%, a jest też szansa że ktoś polubi konkretną aktywność i po zmianie pracy przyjdzie na normalny abonament. Namówi znajomego. Delikatna równowaga wielu sił sprawia, że trzeba zmieniać co chwilę wiele by nic się nie zmieniło ;).

 

To "użyczanie" karty to trochę jak używanie pirackich programów przez studentów politechniki. Z jednej strony to nielegalne, a z drugiej raczej żadna firma się nie skarży. W sumie lepiej by inżynierowie znali ich rozwiązanie, potem pracodawca nie ma wyjścia i kupuje to konkretne. Tutaj podobnie w pewnym wieku/momencie to zaczyna uwierać latanie na cudzą kartę i jeśli ktoś regularnie ćwiczy jest duża szansa, że kupi w końcu na siebie. 

Edytowane przez Piter_1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Piter_1982 napisał:

A masz słowa dobrane jak poprosić o masło, jak już ci ekspedientka poda chleb. No bo wiesz może jak już na kasę chleb nabije i będzie myślała, że koniec zakupów, to wyjdziesz na głupka jeszcze coś prosząc. 

"jeszcze masło" czy może raczej "poproszę jeszcze masło" no tak nie dobrze i tak też źle.

 

Zastanawiam się czy to pytanie na poważnie, czy nie jakiś troll ostry.

 

Idziesz z kartą i tyle. Jak nie byłeś jeszcze to możesz powiedzieć, że jesteś pierwszy raz. Zejdzie z ciebie zdenerwowanie.

 

Jest rzeczywiście zalecenie i pobożne życzenie operatora, żeby sprawdzać tożsamość. Tak naprawdę to nikomu to się nie opłaca. No bo jak zaczną rozliczać co do godziny to może nagle iluś tam pracodawców zrezygnuje z multisporta, a zacznie korzystać z innych rozwiązań. Klubom też koniec końców się to opłaci. Nie ma nigdy obłożenia na 100%, a jest też szansa że ktoś polubi konkretną aktywność i po zmianie pracy przyjdzie na normalny abonament. Namówi znajomego. Delikatna równowaga wielu sił sprawia, że trzeba zmieniać co chwilę wiele by nic się nie zmieniło ;).

 

To "użyczanie" karty to trochę jak używanie pirackich programów przez studentów politechniki. Z jednej strony to nielegalne, a z drugiej raczej żadna firma się nie skarży. W sumie lepiej by inżynierowie znali ich rozwiązanie, potem pracodawca nie ma wyjścia i kupuje to konkretne. Tutaj podobnie w pewnym wieku/momencie to zaczyna uwierać latanie na cudzą kartę i jeśli ktoś regularnie ćwiczy jest duża szansa, że kupi w końcu na siebie. 

Boję  sie, że się zajakam oto chodzi 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, GallAnnonim999 napisał:

Boję  sie, że się zajakam oto chodzi 

 

 

Rozumiem, że boisz się, że w momencie jak się zająkniesz, to wszystkie cipki na świecie zamkną się przed tobą na zawsze. 

 

Jeśli na poważnie masz takie rozmyślania, to coś jest nie tak. Jeśli to tylko brak obycia, to zacznij nad tym pracować, a jeśli poważna fobia to idź na terapię. Ile masz lat? Co to za praca? Jak wyglądają twoje relacje z ludźmi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My Ci człowieku nie jesteśmy w stanie pomóc bo ty tej pomocy nie chcesz i tutaj zostaje już tylko specjalista od głowy.

W poprzednich tematach uzyskałeś dużo informacji, wiedzy i co z tym zrobiłeś?

Marnujesz czas braci a sam nie dajesz nic od siebie.

Trolujesz kolejny temat praktycznie zmierzający donikąd.

Kolejna sprawa twoja pisownia, tego nie da się czytać do tego błąd na błędzie zgroza.

 

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, GallAnnonim999 napisał:
Cześć
Chodzicie może na siłownię
Z pracy dostałem kartę multisport, i musi mi dziewczyna z recepcji potwierdzić moją tożsamość, ale za cholerę nie potrafię dobrać słów w głowie.
W aplikacji multisport pisze takie coś
<< Jeszcze jeden krok! Podczas kolejnej wizyty w obiekcie pokaż zdjęcie pracownikowi recepcji wraz z dokumentem tożsamości, wygeneruj kod QR do zeskanowania, aby potwierdzić tożsamość >>
Jak to powiedzieć dziewczynie na recepcji ??, mam ciężej bo jestem nieśmiały
 

Tak jak mówisz bibliotekarce że chcesz wypożyczyć X a nie masz jeszcze karty bibliotecznej

To nie jest nieśmiałośc. To brzmi jak fobia społeczna

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.