Jump to content

Prawniczka opowiada o najbardziej problematycznym typie kobiet przy rozwodach w USA - kobietach zajmujących się domem


Recommended Posts

Pewnie nie tylko w USA, oprócz nauczycielek i pielęgniarek o wiele długości gorszą do rozwiedzenia wg Pani prawnik z UA jest kobieta zajmująca się domem:

 

 

Dlaczego? Bo wie że to jej jedyny bilet, wie że potencjalnie musi wrócić do pracy, zajmowała się tylko dziećmi, jej całe życie się zmieni, wielka niewiadoma, więc sprawy z nimi są b drogie. Wg jej obserwacji skupiają się tylko na dzieciach a mężczyźni na pracy że wzajemnie się rozmijają i facet jest jak bankomat. Zaznaczam że to na podstawie 60 spraw i jej doświadczenia

  • Like 4
Link to post
Share on other sites

Nawet już kobieta doświadcza jak się dzieje w małżeństwach i widzi schemat z którym się podzieliła. Bywa tak zgodnie ze statystykami iż w związku dla kobiety najwygodniej jeśli chłop się zmieni w:

beta-bankomat.

  • Like 4
Link to post
Share on other sites

Cóż, jeśli to madka na pełny etat, a jedyne osiągnięcie to bombelek czy dwa wychowywane w sterylnych warunkach to tak może być. Wściekłość że nie ma bankomatu, a trzeba iść do pracy. Spokojnie, mają na tyle beta kukoldów.

  • Like 2
Link to post
Share on other sites

Mam znajome na fb, które są matkami. Opis zawodu na profilach jakie niektóre maDki podają nazywa się ,,Matka na pełen etat". Dla takiej pańci schemat ma być jedyny słuszny i wygodny w jej mniemaniu, a przedstawiałby się przykładowo następująco:
- ślub

- bombelek

- kobieta najlepiej jakby była na wiecznych wakacjach niezależnie od wieku b00mbelka czyli 0 pracy bo facet ma być facet i ma utrzymywać całą rodzinę

- chłop jako betabankomat, który by był jedynym żywicielem rodzinki

- wspólne konto

Takie minimum :)

Link to post
Share on other sites
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.