Jump to content

Jedzenie z kartonu - film o podrabianiu żywności w pewnym państwie


Recommended Posts

Warto obejrzeć całe jak maczają owoce i warzywa w chemii itd

 

Poniżej od kartonu i robieniu z nich jakiś pierożków

 

 

Gość jest niezły: "Karton powinien być dobrej jakości, im lepsza jakość tym lepszy rezultat" albo "Teraz wiecie dlaczego jest tak duży popyt na karton"

Edited by spacemarine
  • Like 2
Link to post
Share on other sites
  • spacemarine changed the title to Jedzenie z kartonu - film o podrabianiu żywności w pewnym państwie

Coś jest nie tak z nimi. 

Na SamiwcWeb był fajny materiał, film pt żywność korporacyjna. Hodowane zwierzęta plus przetwarzanie to był straszny syf. 

A potem dziwne że nowotwór i inne paskudztwo.

  • Like 2
Link to post
Share on other sites

"Co grozi rolnikowi, który w swoim gospodarstwie dokona uboju gospodarczego świnie, niezgłoszonego do Inspekcji Weterynaryjnej i ARiMR? Według obowiązujących przepisów nawet do 3 lat więzienia".

 

W kurła prawie jak za "niemca" :).

  • Like 1
  • Sad 1
Link to post
Share on other sites
9 godzin temu, Baca1980 napisał:

Co grozi rolnikowi, który w swoim gospodarstwie dokona uboju gospodarczego świnie, niezgłoszonego do Inspekcji Weterynaryjnej i ARiMR? Według obowiązujących przepisów nawet do 3 lat więzienia

Poważnie czy smieszkujesz?

Mam własną świnkę i nie mogę jej ubić na kiełbasę jak mój dziadek jeszcze 25 lat temu?

A drób, kroliki?

Link to post
Share on other sites

https://fakty.plportal.pl/artykuly/kronika-kryminalna-polska-historia-tylko-u-nas-felietony/zbigniew-ziobro-wprowadzil-3-lata

 

Osoba ta podlega karze więzienia i jest to uzasadnione przepisami, ponieważ za wyżej wymienione czyny grozi odpowiedzialność (wg art.35.) karna za zabijanie, uśmiercanie lub dokonywanie uboju zwierzęcia z naruszeniem przepisów ustawy albo znęcanie się nad zwierzęciem„Kto zabija, uśmierca zwierzę albo dokonuje uboju zwierzęcia z naruszeniem przepisów art. 6 wyłączenia zakazu zabijania zwierząt, zakaz znęcania się nad zwierzętami ust. 1, art. 33 zasady uśmiercania zwierząt lub art. 34 uśmiercanie zwierząt w ubojni ust. 1–4 
podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.” Jeżeli sprawca czynu określonego w ust. 1 lub 1a działa ze szczególnym okrucieństwem podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. 

Link to post
Share on other sites

A ten syf co sprzedaja  u nas w pasnikach dla biedoty to niby lepszy ? Ze tylko przypomne o soli drogowej dodawanej u nas do jedzenia . 

Edited by thyr
Link to post
Share on other sites
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.