Skocz do zawartości

Jesteśmy owieczkami


Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, Trevor napisał:

Ja kiedyś byłem patriotą. Dzisiaj wiem że poza rodziną to nie ma o co walczyć

Kiedyś widziałem na forum jak Mosze Red napisał coś takiego proszę poprawić jakby kto znalazł dokładny cytat:

''Bronienie ojczyzny jest jak palenie papierosów; zarezerwowane dla biednych i głupich'' - genialne, ale do takiej postawy trzeba dojrzeć.

 

Przed snem można sobie posłuchać a co jest najważniejsze Zychowicz jest zdziwiony tym jak Turcja jest romantycznie niepoprawna i o zgrozo walczy o SWOJE interesy a nie daje się dymać no szok jak można nie wystawiać obcym siłom dupy, jakie to polskie prawda?? :)

 

a tu drugi genialny przykład polityki Fińskiej wg mnie godnej podziwu

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Libertyn napisał:

Ok. Tylko on został carem bo był masonem czy dlatego że był synem cara i wnukiem carycy?

No raczej nie został, tylko dlatego, że był masonem. 

 

16 minut temu, Libertyn napisał:

Kto nas dzielił? My sami się podzieliliśmy.

Sami, ale góra też nas dzieli. I dobrze jej to wychodzi.

Oni muszą tworzyć problemy i dzielić, żeby nami rządzić. 

Czytałeś kiedyś raport z żelaznej góry? Jak nie to obczaj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Maszracius_Iustus napisał:

''Bronienie ojczyzny jest jak palenie papierosów; zarezerwowane dla biednych i głupich''

Paradoksalnie biedni nie mają czego bronić. Na obronie powinno zależeć bogatym, chyba ze całe ich bogactwo są w stanie zmieścić w bagażniku i nie posiadają żadnej nieruchomości, albo są w stanie z niej łatwo zrezygnować

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, zuckerfrei napisał:

Widać takie postawy na wchodzie Ukrainy, są tam osoby którym obojętnie czy to FR czy UKR tam będzie. Tak czy siak, mają konkretnie przejebane.

Akurat sobie piszę z dziewczyna co uciekła z Doniecka i z inną co w Charkowie siedzi. Zapytam się czy im to wszystko jedno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Libertyn napisał:

Akurat sobie piszę z dziewczyna co uciekła z Doniecka i z inną co w Charkowie siedzi. Zapytam się czy im to wszystko jedno

Zapytaj tych którzy tam zostali - są tacy, im jest obojętne, pod kim są - z jakiegos powodu. Nie tych co uciekli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, Libertyn said:

Paradoksalnie biedni nie mają czego bronić. Na obronie powinno zależeć bogatym, chyba ze całe ich bogactwo są w stanie zmieścić w bagażniku i nie posiadają żadnej nieruchomości, albo są w stanie z niej łatwo zrezygnować

Bogaci mają majątki w różnych krajach na całym świecie. W takiej sytuacji jeszcze myślą jak go zwiększyć, a zawsze się jakoś da. Tylko głupcy trzymają wszystko w jednym kraju.

 

Mamy nawet dobry przykład u nas na podwórku, czyli Morawiecki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Strusprawa1 napisał:

Tutaj pan influencer z włoskami na żel pojechał sam sprawdzić.

W bombardowanym Kijowie była polska świta, dudeł i kaczor, makaron, ktoś z Czech czy Słowacji. To jakby do obleganej Warszawy przyleciał Churchill, trochę to dziwne ale nie wiem, nie widziałem.

 

Wracając do tematu:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, DOHC napisał:

W bombardowanym Kijowie była polska świta, dudeł i kaczor, makaron, ktoś z Czech czy Słowacji. To jakby do obleganej Warszawy przyleciał Churchill, trochę to dziwne ale nie wiem, nie widziałem.

 

Wracając do tematu:

 

Czemu k/rwa znowu jestem rozbrajaniu tym XDD

Bitwa o Kijów skończyła się około 1 kwietnia zwycięstwem Ukraińcow.

 

Morrawiecki i Kaczor byli w połowie marca gdy południe miasta było odblokowane i działała obrona przeciwlotnicza całkiem skuteczna.

 

Wybacz, że zabrzmi trochę jakbym się wymadrzal( z całym szacunkiem), ale zanim napiszesz o tym to zapoznaj się z sytuacją na froncie. Bitwa o Kijów sie skończyła i na zachód od Kijowa i na wschód były prowadzone bardzo intensywne walki. Na wschód była wprost bitwa pancerna, ogromna nawet na współczesną skalę. 

 

Makaron był niedawno gdy Kijów był w pełni bezpieczny.

Ehhh

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, zuckerfrei napisał:
W dniu 23.06.2022 o 22:18, Matti napisał:

Tygrys przeskoczy, wąż się prześlizgnie,

Celnie tylko czy o to chodzi?

W kraju rządzonym przez profesjonalistów i prawem pisanym dla dobra obywateli nie. Natomiast w Polsce jest jak jest, rządzą nami ludzie niekompetentni wybierani po linii partyjnej (dziś resort x, jutro y, pojutrze z, a wcześniej uczył geografii 20lat w liceum w Koziej Wólce), a prawo pisane jest chyba po to, żeby obywatelowi na dzień dobry przypierdolić. I to najlepiej sękatym kijem w łeb. Ja się na takie coś nie zgadzam, ale każdy robi jak chce. Myślisz ze jak wszyscy będą jak to przytoczone bydło to będzie lepiej? Będzie- ale władzy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.06.2022 o 23:41, Strusprawa1 napisał:

Czemu k/rwa znowu jestem rozbrajaniu tym XDD

Bitwa o Kijów skończyła się około 1 kwietnia zwycięstwem Ukraińcow.

Wiadomości z dziś 26 czerwca 22r po godzinie 6 rano:

https://www.google.com/amp/s/www.polsatnews.pl/wiadomosc-amp/2022-06-26/kijow-wybuchy-w-miescie-wystrzelono-14-rakiet/

 

Skoro bitwa skończyła się 1 kwietnia a oni byli w marcu to czegoś nie rozumiem.

 

Ale ok! Wygrali, super. 

Skoro tak, to po czemu jest dalszy napływ imigrantów, wożenie polskiego paliwa itd? Serio pytam. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.