Skocz do zawartości

„Najadła się do pełna, wydałem 200 zł, a ona nie oddzwoniła”.


Mordimer

Rekomendowane odpowiedzi

@RENGERS @Dassler89

 

"Gadacie tak mądrze, że aż łeb kręgiem wiruje - parsknęła Milva. - A przecie i tak wszystkie te mądrości koło tego się kręcą, co u baby pod kiecką."

 

Tak jakoś mi się skojarzyło, ale rozumiem podejście.

Godzinę temu, Król Jarosław I napisał:

A co do energii to już niestety zdążyłem się przekonać, że 99% ludzi powie ci, że tak samo czuje się w lesie czy miejscu kultu religijnego co w mieście lub na dyskotece.

Ja zdecydowanie najgorzej na dyskotece.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK Pany stary dziad forum widzi to tak (nigdy nie byłem na randce tinder czy inne online, nigdy nie było tylko jednej randki przez całe moje życie, niedługo stukną mi cztery dekady):

 

Lubię pałętać się po restauracjach, lubię tam jeść, lubię też wychlać. Jak zapraszam to płacę, to moje wyjście, ma mi być dobrze, jeżeli jest randka to Pannę wrzucam w koszty i nie mam z tym problemu - stać mnie aby stracić (zakładając, że drugiej nie będzie - i tak dobrze zjadłem i się bawiłem), luz. Lubię iść na całość i na pierwszej randce uderzyć w miejsce w którym nigdy nie byłem, coś spalę, jest trudniej wtedy - lubię to - to nie koniec świata, jak coś pójdzie nie tak, od czego jest śmiech.

 

W restauracji można pogadać o samym jedzeniu, co do picia itd, jakieś anegdotki, smichy hihy i makaron sam leci na uszy... tu mała dygresja, pewna kobieta lat 38, opowiedziała mi, że 40 latek zabrał ją (pierwsze spotkanie) do McDonanalda - z czym do ludzi? Tak, drugiej nie było (randki)....  

 

Osobiście nie lubię kobiet z którymi wychodzę na pierwsze spotkanie do restauracji, a one (teraz w głowie zrób sobie piskliwy głosik kobiety): ja tylko sałatkę i wodę do picia... To ja już wiem ZUCKERFREI SPIERDALAJ!!!! i to szybko... Takie Panny to wiele trupów w szafie (to tylko moje doświadczenie). 

 

Tu jeszcze jedno, jaki jest najczęstszy tekst typów:

może umówimy się na kawę (coś w ten deseń),

a typiary już lawirują z odpowiedzią najczęściej,

ja ostatnio zmieniłem jeden wyraz w zapytaniu.

Może zaproszę Cię na obiad?

Typiara po tym miała spalony styk i bardzo miło to wspominam... Zbiło ją to z tropu totalnie...

 

A dzień randki miałem taki rano do divy, odpoczynek i o 16 30 już w centrum miasta na obiad... Dobrze, że nie miałem w ten dzień coco, bo zrobiłbym jej kogel-mogel z mózgu...

Cudowna dziewczyna, parę spotkań, koniec jak zwykle... szkoda,

co zrobisz jak nic nie zrobisz...

 

 

 

 

Podczas pobytu u znajomych w Portugalii poznałem tam ich znajomą, też Polkę i ona tam to uprawiała, latała na randki, nawpierdalać się, ale tubylcy już też pytali o 50/50 nie wszyscy ale pytali - była oburzona. hehe Chłopy co dziś mają do 32 lat mają przejebane, mnie to jeszcze nie spotkało...

PS. jak macie te 18-22 lata to ten spacer jest spoko, potem zasady gry są inne...

Szkoła w PL jest za "free", po jej skończeniu płacisz za wszystko!

 

 

18 godzin temu, Tornado napisał:

Facet bez planu na życie.

Tekst CZERWCA 2022 AD. 🙂

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, zuckerfrei napisał:

też Polkę i ona tam to uprawiała, latała na randki, nawpierdalać się, ale tubylcy już też pytali o 50/50 nie wszyscy ale pytali - była oburzona

Oburzona???

Serio?

:)

....dobra stary pierniku.

Trochę dłużej licznik kręcę i tak sobie przypomniałem.......truuu cofamy jakieś 20 wiosen na ZAD.

CZASY TO SZLACHETNE, wypożyczalnie VHS u szczytu świetności.

Popierdalam sobie z kasetą uchachany.

Wychodząc z 'markeeto' wpadam do/na/po szaszłyka w budce obok(ristoranto/kontenero)......

Czas płynie.

3 laski już wpierdalają przy stoliku.

2 chude 1 trochę napompowana.

NAGLE.

Chuudda drze ryja!!!

.....ble ble ble NARZARŁAŚ SIĘ ZA MOJE ble ble ble.....OCZYWIKS do tej bolszej.  

Awantura się rozkręca, wymiana OKOPOWA TRWA, smugi inwektywów lecą.

Jednak to żadnej nie przeszkadza WPIERDALAĆ DALEJ.

 

DZIŚ 'chłopcy' dalej nie cumają  blusa.

Jaka jest różnica pomiędzy ZAPRASZAM/STAWIAM vs idziemy się poszwędać/zjeść.

 

ALD      HCYCĄJ3IMUZOR ABAROTNA:

....koleżanki płacą za siebie.

DZIUNIE SIĘ ZDOBYWA (adoracja/gatka szmatka/przekupstwo~stawianie/chajjsem szpanowanie ).

.....pawie pióra NAPUSZONE!

 

Generalnie z perspektywy czasu, jak laska płaci za siebie to znak iż wrzuca do friendzona.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po godzinie spaceru po parku to kaczki by mi mówiły dzień dobry pierdole takie spacerowanie. Ostatnio jak randkowałem :) to kawka z maczka i fajnie było. Z nią jestem do teraz a na spotkaniu w aucie złapałem za szufladkę i poszło. A nie obiady za 200 zł a swoją drogą i dobrze kukoldom niech jeszcze zrobi tak kilka razy to się nauczy może spermiarz cep jeden z drugim.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Obliteraror napisał:

zapchać kichę

:D

 

8 godzin temu, RENGERS napisał:

Nie po to słucham muzyki klasycznej

Jeżeli jesteś fanem tej współczesnej klasycznej to współczuję paniom, które musiały tego słuchać.:D

 

 

Odnośnie fundowania, płacenia.

Po 1 wielu chłopaków nie umie podrywać, więc próbują zdobyć dziewczynę niejako kupując ją, co działa jedynie w przypadku bycia naprawdę bogatym i trafienia na golddigerkę czy jak tam to nazywają.

Po 2 nieskuteczność tego sposobu może być spowodowane brakiem wyglądu.

@RENGERS prawdopodobnie ma wygląd  oraz umie podrywać więc u niego płacenie za kobietę jest skuteczne.

5 godzin temu, zuckerfrei napisał:

(nigdy nie byłem na randce tinder czy inne online, nigdy nie było tylko jednej randki przez całe moje życie, niedługo stukną mi cztery dekady):

Czyli gadasz w 4 oczy i zapraszasz.

Czyli jest już wstępne zainteresowanie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, RENGERS napisał:

Mateusze w tatuażach

 

Życie jest za krótkie na brzydkie kobiety, złe restauracje i kiepską muzykę.

 

Kapisz! Kapisz!

 

"Życie jest za krótkie na brzydkie kobiety, złe restauracje i kiepską muzykę" - cytat na ścianę.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, RENGERS napisał:

Spacer to też słaba opcja, bo IDZIESZ, ja jak rozmawiam, to lubię usiąść i się uspokoić, zrelaksować, a nie w zgiełku przekrzykiwać, albo łapać jakieś zdanie, bo akurat samochód przejeżdża.

Chyba nie potrafisz wykorzystać spaceru. Ja wybieram zaciszne parki i miejsca z ławkami. Siadamy, przytulanie, macanki i w ślinę, żeby przełamać dystans.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Iceman84PL napisał:

Typowy Alfa, Bad boy, Chad bierze kobietę jak swoją już na pierwszym spotkaniu i nie wydaje ani grosza ba to kobiety na nich wydają by zatrzymać go przy sobie.

 

 

 

No nie. Tak to nie działa.
Kobiety które idą na pierwszej randce do łózka są pierdolnięte. Sprawdzałem to wielokrotnie i tak mieszczę się w kategorii przystojnego mężczyzny. Jednak nawet w takiej sytuacji te które "lecą" na mężczyznę, po prostu boją się podejmować ryzykownych zachowań na pierwszym spotkaniu - tez sprawdzone.

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Personal Best napisał:

Jednak nawet w takiej sytuacji te które "lecą" na mężczyznę, po prostu boją się podejmować ryzykownych zachowań na pierwszym spotkaniu

 

Tak samo działa to w druga stronę, spotykasz kobietę 10/10 i ona jest chętna, co nie będziesz podejmował ryzyka?

Kobieta nie ma przed tym oporów gdy widzi Chada 10/10 i ładnie mu się wypina bo spotkanie takiego to rzadkość.

To silniejsze od niej bo chce zassać dobre geny tak samo jak przeciętny facet w drugą stronę lałby do środeczka aż miło.

Masz jedna szanse prawdopodobnie w życiu na spotkanie topki, więc na 99% zaryzykujesz.

Czy kobiety, które dają na pierwszej randce są dziwne? NIE.

Każdy wie do czego prowadza owe randki i pora by szybciej konsumować znajomości, nie tracić czasu na zbędne ceregiele.

Samo wykosztowywanie się by kobieta się najadła, miło spędziła czas jest zbędne bo taniej wychodzi diva, która stawia sprawę jasno

a nie jak "normalna" kobieta daje złudne nadzieje, że jeśli się postarasz to coś może będzie.

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Personal Best napisał:

Jednak nawet w takiej sytuacji te które "lecą" na mężczyznę, po prostu boją się podejmować ryzykownych zachowań na pierwszym spotkaniu - tez sprawdzone.

Oczywiście. Życie to gra, jeśli pani ma nadzieję na związek a nie jednorazowe pukanko, to musi mu stworzyć wrażenie, że musi ją zdobywać, nawet jeśli jest zdobyta od początku.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Kapitan Horyzont napisał:

Oczywiście. Życie to gra, jeśli pani ma nadzieję na związek a nie jednorazowe pukanko, to musi mu stworzyć wrażenie, że musi ją zdobywać, nawet jeśli jest zdobyta od początku.

Nie polecam podejmowania takich działań i zabawy w "ryzyk-fizyk". Moze sie bardzo szybko okazać, ze będziecie posądzeni o gwałt. Mam dobry ryj i wiele rzeczy uchodziło mi dzięki temu i uchodzi płazem jeśli chodzi o kobiety. Ale zawsze po takiej akcji typu seks na pierwszym spotkaniu przynajmniej pytam SMS czy wszystko ok i czy nie poczuła sie kiepsko.
Moze i red pill uczy o tym, ze nie wszystko jest kwestia romantyki (a właściwie to praktycznie nie jest) ale jednak warto uważać. Bo wielu osobom może sie wydawać ze ma dobry ryj i jest przystojniakiem i do tego zdecydowanym mężczyzna ale to może być tylko jego wyobrażenie. Lepiej poczekać.
 

  • Like 3
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Martius777 napisał:

Powyższy mem jest życiowy.  Znam takie historię "przeinwestowania" w relację.  Rekordzista zakupił agrobiznes dla swojej pańci.

 

A mógł iść na Divy. Lub jak brat @Turop polecieć do Tajlandii na wakacje. To by mu amory raz dwa z głowy przeszły :).

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Iceman84PL napisał:

Czy kobiety, które dają na pierwszej randce są dziwne? NIE.

Byłem kiedyś na randce z panną, było spokojnie dopóki nie weszliśmy do auta. Dotyk, pocałunki. Przyznała, że gdybyśmy byli na tylnym siedzeniu, byłoby inaczej 😉 Z tego co mi mówiła, nie miała wczesnej takiej akcji ale kto wie.

1 godzinę temu, Personal Best napisał:

Moze sie bardzo szybko okazać, ze będziecie posądzeni o gwałt. Mam dobry ryj i wiele rzeczy uchodziło mi dzięki temu i uchodzi płazem jeśli chodzi o kobiety. Ale zawsze po takiej akcji typu seks na pierwszym spotkaniu przynajmniej pytam SMS czy wszystko ok i czy nie poczuła sie kiepsko.

Słuszna uwaga, dlatego późnej pisałem do panien SMS w stylu: dojechałem, dzięki za miły wieczór, było miło - cokolwiek. 0 podejrzeń a jest kryty. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Personal Best napisał:

osobom może sie wydawać ze ma dobry ryj i jest przystojniakiem i do tego zdecydowanym mężczyzna

A meN Bracie.

...na niedzielę słowo klucz: WYDAWAĆ SIĘ/halucynowac.

.....wielu zapomina/nie wie, że część dziewczyn uderza tylko  w macanki.

ŻADNE ESKALOWANIE DOTYKU wtedy NIE zadziała....mizianie/kizianie/smyranie ma na celu u samicy poprawę samopoczucia....(bo):

....ją hloopak wcurwił.

....kotek horuuuje.

...chomika odkurzacz wciągnoooł....I wypluł z dipy strony pasztet.

.....pierdylion nie związanych z ZAPYLANIEM PROBLEMÓW.

O ZABIJANIU NUDY nie wspominam bo było eXtremum razy A dalej nie znajooo......(potrzeba atencji)

Godzinę temu, DOHC napisał:

dlatego późnej pisałem do panien SMS w stylu: dojechałem, dzięki za

Te zainteresowane zazwyczaj same się o to DOMAGAJĄ.

PILNUJĄ 'INWESTYCJI'.....np czy się nie szlaja/o której napiszę esa.   

 

 

  • Like 3
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Tornado napisał:

 

O ZABIJANIU NUDY nie wspominam bo było eXtremum razy A dalej nie znajooo......(potrzeba atencji)

Te zainteresowane zazwyczaj same się o to DOMAGAJĄ.

PILNUJĄ 'INWESTYCJI'.....np czy się nie szlaja/o której napiszę esa.   

 

 

Tak i nie.  Raz punknąłem np. adwokatke na pierwszej randce. Sam byłem mocno obsrany czy zrobiłem dobrze (powoli już wjeźdzało w Polsce metoo) i wolałem zrobić uprzedzające pytanie. Nota bene okazała się megapierdolnięta co tylko potwierdza to co napisałem wcześniej . Później już przyjąłaem to jako standard tzn komunikację w ten sposób.
Uwaga - szurniętych lasek trudniej się pozbyć. Nawet kiedy blokujesz okazują się nieźle zakręcone, namolne  i bywa bez wchodzenia w szczególy, naprawdę nieprzyjemnie.
Jeszcze słowo co do "wydawania się" nt ryja - jeśli nie przerobi sie tego kobiecego kwiatu trochę to te czasy post-metoo są wyjątkowo niekorzystne na zaczynanie sprawdzania i przekonanie czy ma sie dobry ryj czy nie. Same komplementy kobiet niewiele tu znaczą - one z róznych względów mogą być miłe i to wcale nie musi chodzić o seks.
Ja zapisałem się na Tindera żeby zrobic sobie walidację bo możliwe że moje przekonanie sprzed 15 lat na temat mojej atrakcyjności były mocno na wyrost + badania na potrzeby Forum. Więc z tego względu uważam Tinder za okej narzędzie. W  żadnym wypadku nawet traktując to tak użytecznie nie należy zapominac o red pillowym attitude ale uwaga, takie nastawienie nie musi oznaczać, że zabija się spontanicznośc na spotkaniu czy w późniejszej relacji w ogóle.
Sorry za dygresję ale starzy ludzie często tak mają a na serio wydało mi się to ważne, bo mam wrażenie że sporo osób kuma już red pill ale jak przychodzi co do czego to jednak "ona jest inna".

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest też niestety taka, że wiele zależy od twojej fizyczności, prezencji, ekspresji. Jeśli masz to wszystko ponad normę to właściwie laski zabierają ciebie na randkę i do siebie pooglądać rybki w akwarium. Jeśli jesteś normikiem czy ciepłym wujem to musisz mieć błyskotki, które srokę/małpę zainteresują. I tu sobie wstaw dowolne: restauracja i konieczne płacenie za panią, rozrywki, ciekawe miejsca i cały ten szajs uzupełniający braki twojej osoby wedle pamuajcych trendów rynku matrymonialnego.

Edytowane przez Redbad
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.