Skocz do zawartości

"Historia i teraźniejszość" - nowy przedmiot szkolny


Rekomendowane odpowiedzi

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/przeczytalismy-caly-podrecznik-do-hit-obszerna-lista-czarnych-charakterow/dz8heq0,79cfc278

 

Szkoda słów.

 

Wrzucę tylko dwa zdjęcia "na zachętę" do przeczytania powyższego artykułu:

 

Ojcowie narodu, wybrani przez samego Boga:

_wFk9kpTURBXy8xNzA4YWQzMzQyOWFjYmI3YWRiZ

 

I wychwalanie systemu, który doprowadził do upadku I RP:

wetk9kpTURBXy9mYjZjMGIxY2NjZjIyZDU1ZWYxM

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Patton napisał:

No ja bym nie był tego taki pewny.

 Nie udało się przez 123 nas zamienić w Niemców/Rosjan. Nie udało się przez PRL wykorzenić pamięci o Katyniu. To HiT nie sprawi że nagle będziemy mieli stada Piswejbinów. 

Największymi sojusznikami PIS są Janusze Biznesu i Janusze Wynajmu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako lektura ponadprogramowa, dla bardziej otrzaskanej młodzieży, ten podręcznik mógłby być całkiem dobry, tj. kształtujący umiejętność krytycznej lektury. Obawiam się jednak, że jak na podstawę, to będzie on zbyt jednostronny i pisany pod tezę.

Niemniej rozbawił mnie świński kwik lewactwa, gdy znaleźli tam wypowiedź Cohn-Bendita o mizianiu nieletnich dziewczątek*. 

Ja chętnie poczytam, bo ciekaw jestem, co wtłaczają do łbów przyszłości naszego narodu.

 

Cytat

W 1972 roku złożyłem podanie o pracę w alternatywnym przedszkolu we Frankfurcie nad Menem. Pracowałem tam ponad 2 lata. Mój ciągły flirt z dziećmi szybko przyjął charakter erotyczny. Te małe pięcioletnie dziewczynki już wiedziały jak mnie podrywać. Kilka razy zdarzyło się, że dzieci rozpięły mi rozporek i zaczęły mnie głaskać. Ich żądania były dla mnie kłopotliwe. Jednak często mimo wszystko i ja je głaskałem

 

Edytowane przez zychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.