Skocz do zawartości

Dyskomfort w okolicy lewego jądra


cst9191

Rekomendowane odpowiedzi

Od mniej więcej tygodnia odczuwam lekki ból/dyskomfort w okolicy lewego jądra, sprawdziłem dłońmi czy jest tam jakiś guz i tak jakby czoło najądrza było powiększone.

 

Dyskomfort występuje głównie podczas siedzenia, np. podczas jazdy samochodem. Nie występują u mnie żadne inne objawy.

Umówiłem już wcześniej wizytę u urologa, ale muszę poczekać jeszcze parę dni.

 

Ktoś z Was miał podobną dolegliwość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś takie coś. Młody jeszcze wtedy byłem, ale "na szczęście" był już internet. Szybko się dowiedziałem, że to pewnie rak jąder. Schizowałem się bardzo i bałem się iść do lekarza (jak można być takim debilem?) Całe szczęście zapisałem się w końcu do urologa i okazało się, że to "żylaki powrózka nasiennego" i nie należy się stresować. Także nie martw się na wyrost i poczekaj na wynik badania USG.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, cst9191 napisał:

Ktoś z Was miał podobną dolegliwość?

Zdarzało się, czasem gdy przeforsowałem się fizycznie.

Bardzo dobrze, że się do urologa umówiłeś. Każdy taki dyskomfort, jak samoczynnie nie mija po paru dniach warto skonsultować.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś słyszałem, że jak lewe jadro rwie to może być objaw covida😆

Podejrzewam, że u ciebie to raczej naciągnięty mięsień i przeforsowanie lub za ciasne majty nosisz gdzie gumka uwiera i jest ból.

 

7 minut temu, BlackDrake napisał:

Do faceta czy baby ? Wy do kogo poszliście ? 

Ja bym był skłonny iść do baby. 

 

Osobiście odradzam kobiety lekarzy.

Naprawdę jest mało wartościowych i kumatych lekarzy kobiet.

Raczej prędzej zamiast badania to zrobi zlecenie masy niepotrzebnych testów no i oczywiście tona tabletek.

Jak dochodzi do odpowiedzialności to już nie i najlepiej wysyłają na SOR by mieć spokój.

Nie raz się o tym przekonałem osobiście.

Dlatego tylko mężczyźni lekarze bo oni wprost Ci powiedzą lub zjebią, że czegoś nie robisz bądź robisz i wpływasz negatywnie na swoje ciało.

Mężczyźni nie pierniczą się w tańcu i różańcu a już doświadczeni po samych objawach, wynikach badań czy zachowaniu potrafią dużo rozpoznać.

 

13 minut temu, BlackDrake napisał:

Dotyka małego ? 

Stanie mi ? Co jak mi stanie ? 

 

No i co z tego zdarza się?

Przecież kobieta lekarz jest w pracy i powinna zachowywać się profesjonalnie dlatego widok konara postawionego na sztorc nie powinien być dla niej problemem.

W skrajnych przypadkach jak go dobrze złapie i się uśmiechnie przy tym to kto wie co będzie dalej może badanie ustne😁

 

PS. Znaki zapytania nie rób ze spacją tylko od razu po słowie😉

 

 

 

  • Like 6
  • Dzięki 1
  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, BlackDrake napisał:

ale bardziej nie chce pokazywać facetowi

Mam inne zdanie, tzn. ja będąc u specjalisty szukałem opinii i to było głównym powodem wyboru akurat tego lekarza, a okazał się facetem. Zero skrępowania, pogadaliśmy, wyjaśnił wszystko co i jak, czułem się swobodnie ściągając majtki w jego gabinecie (jakkolwiek to zabrzmi). 

 

Gościu był konkretny, a dwa dostałem od niego komplement dotyczący przyrodzenia, także paradoksalnie mnie też podbudował (bez żadnych podtekstów). Wątpię, aby ten komplement był wymuszony, czy rzucany z automatu (przynajmniej mam taką nadzieję do dzisiaj). 

 

Myślę że @Obliteraror ma rację, lekarze mają dziesiątki przypadków dziennie, setki miesięcznie.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Iceman84PL napisał:

 

Osobiście odradzam kobiety lekarzy.

Naprawdę jest mało wartościowych i kumatych lekarzy kobiet.

Też tak uważam, szczególnie w specjalizacjach "płciowych". Dlatego wiele kobiet woli też męskich ginekologów. Nie (albo niekoniecznie xDD), z powodów atrakcyjności pana doktora, albo posiadanych przez niego aktywów.

  • Like 3
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Iceman84PL Moim zdanie jest tyle samo wartościowych lekarzy bab co i chłopów (czyli niewiele), płeć nie jest tutaj przeważającym indykatorem. 

 

A co do tematu, to reakcja bardzo dobra. Miałem coś podobnego po prawej stronie. Nie koniecznie musi być to coś poważnego, może być akurat np zwapnienie. 

 

Co do lekarza, to zazwyczaj lekarz od "krępujących" intymnych tematów wie, że pacjent może czuć się skrępowany, obejrzał już dziesiątki jaj i para w tę czy w tę nie gra roli. Nie ma co się krępować, higiena i gacie w dół. 

 

Ja akurat byłem u chłopa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu, jak z jajkami dzieje się coś nie tak trzeba iść się badać, nie ma żartów. 
 

Nie ma co się wstydzić. Jak pierwszy raz poszedłem do urologa też odrobinę skrępowany, to ten od razu z grubej rury mi mówił majty w dół, torba na wierzch, podotykał pomacał, na koniec powiedział, że zdrowy i elegancki ptak i nie ma co się martwić. Pośmieliśmy się, wszystko na luzaku.

  • Like 5
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Spokojnie napisał:

dostałem od niego komplement dotyczący przyrodzenia,

Ciesz się, że nie zaproponował Ci badania na okoliczność przerośniętej prostaty😂

 

3 godziny temu, cst9191 napisał:

Ktoś z Was miał podobną dolegliwość?

Mam regularnie od kilkunastu lat. Jajka mi jeszcze nie odpadły, ale podejrzewam, kwestie hormonalne (taki męski okres) lub długi czas bez przeczyszczenia nasieniowodów czyli wytrysku. W każdym razie jak Ci nie przejdzie za kilka dni to warto zajrzeć do lekarza. U mnie to zazwyczaj utrzymuje się max 7 dni i też w lewym jajku 😂

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Jorgen Svensson napisał:

Moim zdanie jest tyle samo wartościowych lekarzy bab co i chłopów (czyli niewiele), płeć nie jest tutaj przeważającym indykatorem.

 

Tak tylko, że mężczyźni podchodzą do obowiązków, pracy bardziej rzetelnie, odpowiedzialnie natomiast kobiety już nie.

Co do ilości wśród mężczyzn znajdziesz znacznie więcej dobrych, bardzo dobrych i wybitnych lekarzy niż u kobiet.

Wybór należy do was z kogo usług chcecie korzystać jak do tej pory korzystałem co prawda niewiele razy z usług medycznych

co jest dobrą informacją i w większości byli to lekarze mężczyźni, którzy faktycznie mi pomogli, nakierowali na problem i opracowali

razem ze mną program naprawczy natomiast kobiety lekarze to dramat i ich metody leczenia oraz samego zachowania do pacjenta. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Iceman84PL napisał:

 

Tak tylko, że mężczyźni podchodzą do obowiązków, pracy bardziej rzetelnie, odpowiedzialnie natomiast kobiety już nie.

Co do ilości wśród mężczyzn znajdziesz znacznie więcej dobrych, bardzo dobrych i wybitnych lekarzy niż u kobiet.

Wybór należy do was z kogo usług chcecie korzystać jak do tej pory korzystałem co prawda niewiele razy z usług medycznych

co jest dobrą informacją i w większości byli to lekarze mężczyźni, którzy faktycznie mi pomogli, nakierowali na problem i opracowali

razem ze mną program naprawczy natomiast kobiety lekarze to dramat i ich metody leczenia oraz samego zachowania do pacjenta. 

 

 

 

 

I tak się nie zgadzam xD Akurat trafiłem na kobiety które mi pomogły/pomagają. U obu płci występują buce. Jak masz na myśli top of the tops, czyli np chirurga z LA do których zwykły zjadacz chleba nie ma szansy się dostać to pewnie tak, ale patrząc na tych lekarzy którzy są dostępni dla "ludu" to moim zdaniem jest to rozłożone mniej więcej po równo. 

 

Akurat jak chodzi o kontakt i zachowanie do pacjenta to najlepsze doświadczenia mam właśnie od dwóch Pań które w sposób zaskakujący podchodzą do pacjenta, niebywała cierpliwość, empatia i wytłumaczenie wszystkiego jasno i klarownie. Co najciekawsze to stosunkowo młode Panie doktor, między 30-40 rokiem życia, ale porównując do reszty z którymi miałem do czynienia o wyjątkowym podejściu do pacjenta i wyróżniające się na tle. 

 

Miałem do czynienia z lekarzami bucami i ignorantami szczególnie ostatnio i to raczej w większym stopniu po stronie kiedy byli mężczyznami. Jednemu nawet jakby mi powiedział na ulicy to co powiedział mi w szpitalu i jak się zachował to bym mu przypierdolił, ale w szpitalu szkoda chłopa szarpać.  Był w tym gronie nawet jeden profesor. 

 

Także podejście do człowieka, zależy raczej od człowieka i jego wychowania, doświadczeń i przeżyć, a nie od płci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.