Skocz do zawartości

Czy tatuaze u dojrzalej kobiety, to patologia?!?!


Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Incivtus82 napisał:

ja wole w ten sposob sie wyrozniac, reprezentowac zdrowa sylwetke w wieku 40 lat, niz dziarac sie jak glupi.

A ja wole się uczyć języka, programować :) Biegać długie dystansy po 50 km.

W dniu 29.06.2022 o 10:13, icman napisał:

Zależy od treści, ponoć najgorsze są delfiny i tribale.

Raczej to  wśród dziewczyn, atak klonów,  nic nowego, twórczego.

 

lapacz-snow.png

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja ex miała wytatuowane całe plecy w jakieś gołębie czy coś. Nie pamiętam bo ją prułem po ciemku.

Do tego tatuaż na ręce - jakiś napis.

 

Laska miała wszystko co waliło z daleka czerwonym światłem ostrzegawczym: ojciec alkoholik, matka współuzależniona, tatuaże na plecach i ręce, depresja, DDA, wysyłała nagie fotki będąc z narzeczonym, zmieniała kolor włosów co 3 miesiące, 3 koty na chacie, niska samoocena, psychoterapeuta, nawet jakieś skłonności biseksualne.

 

The more ink - the more pink.

Im więcej tatuaży, tym większy problem z garem.

Edytowane przez Wronson11
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 29.06.2022 o 09:57, Incivtus82 napisał:

gdzie brakuje jej kasy na paliwo, a pieniadze na tatuaze sa?

Ja mam obecnie 31 lat. Kiedyś chciałem sobie ebnąć tribala na ręce i tyle. Ogólnie mi ochota kompletnie przeszła na wytatuowanie się. Chodzi chyba o kasę. Wydać ze 3 tysiące na coś co teraz ma co druga osoba? Wolę pieniądze inaczej spożytkować. Poza tym to się stało POSPOLITE. Coś ala "każdy ma teraz taką fryzurę" przez co przestało to dla mnie być atrakcyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.