Skocz do zawartości

Brak orgazmu u partnerki


elogejter

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Redbad napisał:

A spróbuj przed seksem owinąć dżona kilkoma warstwami tego:

 

nkzk9kq-TURBXy8y-ZGY0-OWFj-M2-Q1-ZWI1-Mj

 

🤔

 

 

Lubię jak ktoś twardo stąpa po ziemi i wie na czym stoi prawdziwy podziw kobiety.

 

Odpowiednie miejsce też może zdziałać cuda. NP. wnętrze nowego bmw 7.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, DOHC napisał:

Hmm zdarzyło ale parę razy ale incydentalne. Generalnie zgadzam się z tym, że u kobiet orgazm siedzi w głowie. Co poradzić, nie wiem. Coś jest zaburzone i z mojego punktu widzenia rzeczywiście jest jakiś problem.

Im bardziej skupiasz się na niej tym bardziej tracisz w jej oczach. Złap za włosy, zerznij przy blacie w kuchni i przestań się interesować jej orgazmami xD

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba zależy wszystko od tego jak bardzo nakrecona jest partnerka na Ciebie i jak bardzo ciebie pożąda. Mi od kiedy padł LTR i zacząłem podnosić swoje smv to jak pojechałem do ex to miała orgazm za orgazmem od pałki. 

Widać to po reakcji ciała. Od minety czy palca będzie grzecznie leżeć w łóżku zadowolona a od pałki jak np wstanie to może wywalić się po 2 krokach bo nogi są jak z waty 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.06.2022 o 18:42, elogejter napisał:

Witam czy wasze partnerki dochodzą podczas stosunku? Czy robię coś źle? Moja panne zawsze potrafię doprowadzic do orgazmu mineta lub palcówka (punkt g) , jeśli chodzi o stosunek to kiepsko to wygląda, panna w ogóle nie dochodzi? Może robię coś źle?

To dosć normalne. Większość orgazmów kobiecych jest odłechtaczkowa. Możliwe ze ona po prostu tak ma i o ile nie przeszczepisz sobie języka nad prącie nic nie zmienisz.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.