Skocz do zawartości

Baaaardzo autentyczny artykuł


Mmario

Rekomendowane odpowiedzi

https://polki.pl/po-godzinach/z-zycia-wziete,zona-w-lozku-zachowuje-sie-jak-zakonnica-a-na-moj-dotyk-reaguje-wstretem-jeszcze-chwila-i-znajde-sobie-kochanke,10442402,artykul.html

 

Gdzieś mi podsunęło takie coś.

 

W skrócie :

Pani w małżeństwie odmawiała sexu, pan by sfrustrowany. Dusił to w sobie.

w końcu powiedział że czuje się odtrącony i takie tam, pani się otworzyła, że miała apodyktycznego ojca. Ale dzięki jego szczerości i rozmowie pojawiła się namiętność. Koniec.

 

Ktoś wierzy, że historia wydarzyła się naprawdę?

  • Haha 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie większość tych historii jest z dupy wzięta, ale z drugiej strony jak sobie myślę co czytałem tu na forum, co słyszałem od znajomych i czego sam doświadczyłem, to ktoś z boku by nigdy w to nie wierzył. Świat jest pojebany, ludzie mają takie odpały, że coraz mniej rzeczy mnie dziwi i zaskakuje. Zwłaszcza w relacjach damsko-męskich. 

IMG-20220703-093747.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świat staje się coraz bardziej pojebany. Koleżanka z pracy (22 lata) pokazała mi wiadomości od ziomka, który jest żonaty od kilkunastu miesięcy (z moją drugą koleżanką) i jakieś 2/3 miesiące temu urodziło mu się dziecko. A ten pisze tej młodszej że by ją zbombał gdzieś w aucie i wręcz błaga o to. Normalnie śliski typek. Ale żona mimo że młoda (28 lat) to już ma zadatki na wieloryba i pewnie seks odcięty no bo misja wykonana. Teraz gościu do końca życia będzie harował na żonę plussize no bo przecież trzeba dom postawić itd. 

  • Like 5
  • Smutny 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Mmario napisał:

Ale dzięki jego szczerości i rozmowie pojawiła się namiętność. Koniec.

Stara chyba zniuchala za jelen za ktorego wyszla chce jej szybko spierthoolic .Plan B chyba jeszcze niedoszlifowany stad ta nagla namietnosc ja ogarnela ( strach ). Dlugo tak nie wytrzyma ale moze mu robic zimne prysznice co jakis czas .Az  sie chlop zaklimatyzuje do nowych okolicznosci malzenskich czyli raz na miesiac po wyplacie.

Edytowane przez thyr
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bullshit, kobiety nie chcą uprawiać z mężczyznami seksu bo się brzydzą ich wyglądu fizycznego, ot cała filozofia. Wygląd fizyczny, muskulatura, zarys mięśni, zarys szczęki, budowa kośćca(szerokie barki, wąskie biodra) niski bf. To powoduje że możecie wchodzić lasce przez gardło do żołądka a ona się jeszcze będzie uśmiechać. 3/4 facetów jest zaniedbanych.  Pazura pomimo wbijania soku, w wieku 60 lat wygląda zajebiście.  I nikt nie mówi żeby robić wszystko dla "myszki", trenuje się dla siebie, nie mógłbym być ulańcem albo 40 kg szczurkiem.  Lekki zarys mięśni, szczupła sylwetka, ładna koszula, dobra perfuma.

  • Like 10
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mph25, prawda. Jeżeli podobasz się kobiecie, to ona tego nie ukryje, bo a) nie potrafi b) nie chce ukrywać.

 

Jeżeli kobieta nie chce z tobą seksu, to znaczy, że jej nie pociągasz - i tyle. Wszystko inne to bzdury i racjonalizacje.

Edytowane przez zychu
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, zychu napisał:

@mph25, prawda. Jeżeli podobasz się kobiecie, to ona tego nie ukryje, bo a) nie potrafi b) nie chce ukrywać.

 

Jeżeli kobieta nie chce z tobą seksu, to znaczy, że jej nie pociągasz - i tyle. Wszytsko inne to bzdury i racjonalizacje.

Dokładnie. Jeśli jesteś dla kobiety atrakcyjny fizycznie to nie ma opcji zeby nie chciała się bzykac. Skoro nie chce seksu, znaczy ze jegomośc jej nie pociaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy nawet nie wiecie jakie problemy mają żonki. Tutaj świeża historyjka z kobiecego forum. 

Jak już ruchacz nie chce zaruchać. Oczywiście ona nikogo nie szuka na boku. :D 

Jestem w związku. Byłam szczesliwa jeszcze 2 i pół roku temu. Nie szukałam nikogo na boku.
W sumie około 4 lata ten człowiek pracował w jednym miejscu i dosłownie wchodził mi pod oczy stawał przede mną gapił się. Ponieważ od lat tam jeżdżę. Albo przechodził i się gapił wytrzymywał długie spojrzenia w ogóle się nie peszyl. A 2 lata temu jak tam weszłam wyszedł udał ze mnie nie widzi gadał z innymi kobietami a ja totalna olewka. Po czyms takim jak byłam następnym razem zagadał mnie o glupote i się usmeichnal ale tak fajnie. Od tej pory Zaczął tez za mną jeździć na ulicy czekać na mnie po to żeby się pokazać czy co. Wiedział na które godziny gdzie chodzę. I nie zrobił nic… ja dostałam obsesji! Wiem co nieco o nim. Uwodzi i sypia z roznymi kobietami nie jest nieśmiały choć na takiego czasem wyglądał na ulicy. Zauważyłam ze kobiety same go zaczepiają na instagramie. Nie dziwie się jeśli tak je prowokuje. Robił tez inne rzeczy raz np we mnie wpadł niby przypadkiem. Raz przytrzymał mi rękę jak coś podawal. Ewidentne zaczepki. Nie jestem piękna ale zdarzało się ze jakiś facet mnie zaczepiał. Ale to nie było aż tak. Inni chcą sie ze mną umawiać proponują czasem kawę czy piwo. Mi się nie zdarzało zakochać się z samego spojrzenia. Mam zal do tego faceta zmanipulował mnie i odpuścił. Sypiał w tym czasie z innymi mając tez oficjalne związki. Wiem bo słyszałam i WidIalam go z kobieta. Teraz jeździ za następna. Dodaje podobne treści co ona do niej na Instagram . Mnie tez jakiś czas temu zaprosił ale nic dalej. Zagadało mnie kilku jego kolegów chcieli sie umawiać jakiś pisał zebym sie nie bała ze rośnie nie wyda. Ale ja nie chciałam kolegów tylko jego. Mam wrażenie ze chciał mnie sprowokować bym to ja zaczęła. Ja na wiele sposobów dawałam do zrozumienia ze jestem chętna a on tego nie wykorzystał. Na innych to działało. Nie jestem jakas królewna. Kiedyś tez tak inny chłopak czekał w aucie blisko mojego domu i sie gapił aż w końcu zagadał do mojej kolezanki i sie ze mną umówił. Mieliśmy romans. Czuje się wybrakowana gorsza i brzydka sad dlaczego mnie nie chciał aż tak brzydka jestem? Po co zwodził tyle czasu? Dla podbicia sobie ego? Żałuje ze zaczął to gapienie i zaczepki bez pokrycia strasznie żałuje….
Jak teraz odzyskać samoocenę??? Jak on tamta podrywa tak ze to widać sad u mnie to tez zauważyli „jak on sie na ciebie patrzył” albo ze zrobil coś żeby mnie poderwać. Potrafił mi pod nogami kucnąć niby coś robił. Czemu mnie nie chciał jako kobiety? Chciałam tylko pare razy sie spotkać i tyle. Bez zobowiązań. Moje kobiece ego spadło w przepaść a popęd spadł do zera. Nie umiem sie niczym cieszyć. Brałam nawet antydepresanty. Jak można aż tak napalić kobietę i ją olać???

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mmario Czy wiesz, że promujesz takie pudelki, polki i podobne śmieciowe oraz rakowe portale? Umieszczając na forum aktywny link podwyższasz ich pozycję w wyszukiwarce Google.

 

Jeżeli już musisz umieszczać link do tego ścieku, to wrzuć go w formie nie aktywnej. Kopiując adres z przeglądarki bez http/https/www, i kliknij usuń formatownie, np:

polki.pl/po-godzinach/z-zycia-wziete,zona-w-lozku-zachowuje-sie-jak-zakonnica-a-na-moj-dotyk-reaguje-wstretem-jeszcze-chwila-i-znajde-sobie-kochanke,10442402,artykul.html

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

„Był młody, który życie wstrzemięźliwie pędził;

Był stary, który nigdy nie łajał, nie zrzędził;

Był bogacz, który zbiorów potrzebnym udzielał;

Był autor, co się z cudzej sławy rozweselał;

Był celnik, który nie kradł; szewc, który nie pijał;

Żołnierz, co się nie chwalił; łotr, co nie rozbijał;

Był minister rzetelny, o sobie nie myślał;

Był na koniec poeta, co nigdy nie zmyślał.

— A cóż to jest za bajka? Wszystko to być może!

— Prawda, jednakże ja to między bajki włożę.”

Edytowane przez icman
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie nie rozumiem oburzenia. Ten artykuł jest jak najbardziej autentyczny z dwóch powodów:

 

- po pierwsze: pochodzi z bardzo zacnego i jednocześnie wiarygodnego źródła jakim jest kobieca strona,

- po drugie: każdy przecież wie, że otwarcie się przed kobietą oraz wyznanie jej swoich uczuć skutkuje zawsze, ale zawsze wilgocią w jej kroku, a następnie ekspresową wymianą bielizny.

 

Nie wierzycie, zapytajcie naszych miejscowych bawidamków co to radzą, aby rozmawiać z kobetą jak z osobą racjonalną i niepozbawioną uczuć. Oni tak robią od lat i mają w Rezerwacie niemałe wzięcie.  Cały Interneto tym huczy:D

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Morfeusz napisał:

@Mmario Czy wiesz, że promujesz takie pudelki, polki i podobne śmieciowe oraz rakowe portale? Umieszczając na forum aktywny link podwyższasz ich pozycję w wyszukiwarce Google.

 

Jeżeli już musisz umieszczać link do tego ścieku, to wrzuć go w formie nie aktywnej. Kopiując adres z przeglądarki bez http/https/www, i kliknij usuń formatownie, np:

polki.pl/po-godzinach/z-zycia-wziete,zona-w-lozku-zachowuje-sie-jak-zakonnica-a-na-moj-dotyk-reaguje-wstretem-jeszcze-chwila-i-znajde-sobie-kochanke,10442402,artykul.html

Bardzo słuszna uwaga, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego znika seks a żonka zachowuje się jak święta dziewica po ślubie a już po urodzeniu dziecka to mężczyzna dla kobiety jest zwierzęciem jak chce seksu?

Wszystko dokładnie Marek tłumaczy w nagraniu.

Bajki o bólu głowy, niechęci, braku czasu czy zmęczenia są dobre dla białych rycerzy natomiast zakazana przez system wiedza jest dla wybranych😉

Zapraszam do zapoznania a wszystko się wyjaśni.

 

 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.