Skocz do zawartości

Ciekawa sytuacja, Pani nie zapłaciła, uciekła i jeszcze hebanowych nasyła, perełka!


Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem to gdzieś, straszne nawet ciapaty biały rycerz..... Niestety dziewczynki od małego są uczone, że wszystko im wolno i wiele się wybacza, a jak już się rozpłacze to na 100 niewinna. Obawiam się jednak że znajdą się kolorowi tęczowo albo inne coś i zgłoszą gościa za mowę nienawiści i ataki na tle rasistowskim.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawka czy nie, trochę idiotyczne, żeby gonić nieuczciwego klienta po ulicy. Trudno wtedy wskazać większego pajaca. 

 

edit. przepraszam, tam kto inny jest dzikim negrem - autor nagrania, czyli polski ksenofob przechodzący mutację. 

Edytowane przez zychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, zychu napisał:

Ustawka czy nie, trochę idiotyczne, żeby gonić nieuczciwego klienta po ulicy. Trudno wtedy wskazać większego pajaca. 

 

edit. przepraszam, tam kto inny jest dzikim negrem - autor nagrania, czyli polski ksenofob przechodzący mutację. 

No zajebiscie. Gość wychodzi z twoimi pieniędzi przez drzwi a ty masz się wstydzić go gonić? 

Jak by to był facet to by dostał wypierdol za coś takiego. Tylko z pizda się trzeba cackać. Ja bym dzwonił po psiarnie i idę sobie spokojnie za Panią. 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś podobną sytuację, klientka miała tylko połowę kwoty którą powinna mi zapłacić, mówię ma być całość i koniec, próbowała się ewakuować to zagrodziłem jej drogę, kazałem dawać mi dokumenty drąc się wręcz na nią i zapieprzac po całą kwotę bo mówiła że daleko do domu nie ma, nawet jej nr telefonu miałem. Wezwałem policję, razem z policją do niej zadzwoniliśmy i pieniążki się znalazły. Kolejną zjebę dostała od policji. 

 

Akcja trwała może 20min.

 

 

Jakim prawem on ją z lokalu wypuścił? Drzwi na klucz i policja.

 

Kradzież to przestępstwo, a jest coś takiego jak zatrzymanie obywatelskie.

Edytowane przez Imiennik
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P0lka to toksyczny stan umysłu. Znaleźć i do sądu, także za łamanie przepisów drogowych.

Ciapaty białorycerz powinien gazem dostać po ryju, kiedy wystartował z wyzwiskami i łapami.

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby 10% gości w PL miało takie jaja jak Biedka (autor filmu), i było wyszczekanych jak on, to Polacy nie chodzili by przez 2 lata w kagańcach. Trochę śledziłem jego akcje podczas "pandemii" i typ ma moje uznanie za bezkompromisowość w kontaktach z szeroko rozumianą budżetówką.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem go rok temu 2x na protestach w sprawie stop lockdownom, prze gość. 

 

W dniu 4.07.2022 o 18:02, Mmario napisał:

Niestety dziewczynki od małego są uczone, że wszystko im wolno i wiele się wybacza, a jak już się rozpłacze to na 100 niewinna.

Przede mnie za czasów szkolnych wpierdalały się te idiotki w kolejce, i co zrobisz, uderzysz?

 

W dniu 4.07.2022 o 19:24, x6eine napisał:

Przypominam, że mógł zadzwonić na policję,

Teoretycznie tak. W praktyce on był wielokrotnie nękany przez te k####. Wzywali go za brak maseczki, wchodzi na posterunek a tam k### wszystkie bez maseczek i ma nagrane.

Zobacz na to: 

I on ma teraz zadzwonić po tych k#####?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.07.2022 o 19:21, Imiennik napisał:

Kradzież to przestępstwo, a jest coś takiego jak zatrzymanie obywatelskie.

 

Jak już to wyłudzenie. I to też nie koniecznie. Zamykać bym się jednak bał. Zaraz się zacznie, że zastosowałeś niewspółmierne środki itd. Nie wiadomo jakie będzie orzecznictwo, bo to kobieta. Niestety taka prawda. Ludzie broniący życia swojego i bliskich w Polsce siedzą w więzieniu. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Piter_1982 napisał:

Zamykać bym się jednak bał. Zaraz się zacznie, że zastosowałeś niewspółmierne środki itd. Nie wiadomo jakie będzie orzecznictwo, bo to kobieta

To jak nas walą w gębę to trzymajmy ręce w kieszeni, jeszcze wybijesz napastnikowi zęby i nie wiadomo jakie będzie orzecznictwo.

 

Jak Ci będą gwałcić kobietę też nic nie rób, nie wiadomo jakie będzie orzecznictwo.

 

 

Tępić patologie i się nie dawać wszechobecnej głupocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.