Skocz do zawartości

Revolut w UK, a bankomat w Polsce


Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, zuckerfrei napisał:

które bankomaty w PL będą za free z karty debetowej Revoluta? 

Przejdź do sekcji centrum i dalej bankomaty. Albo w pomocy (po lewej u góry jak są twoje inicjały) wpisz bankomaty i cię przekieruje do mapki, wówczas możesz wyszukać darmowe. Z tego co kojarzę to chyba kiedyś planet cash był za free, ale dawno w PL nie wypłacałem. 

 

Ps. Nie zawsze się zgadzają te bankomaty, w Chorwacji po włożeniu karty w bankomacie wskazanym przez apke chciało naliczyć hajs dodatkowy, ale był komunikat.

 

Ps.2. Przy tej darmowej karcie jest limit miesięcznie 800 PLN bez prowizji. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, DOHC napisał:

Komornik może go zająć

Wydaje mi się że ciężko, jeśli sam nie podasz numeru ;) Bo bank fizycznie jest gdzieś na Łotwie chyba.

 

Wedlug mnie to zależy jakie kwoty, jeśli osoba prywatna i masz masę przelewów to blokują konto i wtedy całe środki wypłacasz na swoje konto i elo. Jeśli jakieś normalne przelewy i nie za duże kwoty to spoko.

 

Z tego co pamiętam 2 lata temu było info, że komornicy nie mieli dostępu do kont w SKOK Stefczyka czy coś tam podobnego, gwarancje bankowe są do 100k euro chyba? Lepiej to sprawdzić.

 

Ja korzystam tylko na wakacjach za granicą, czasami jak kupuje przez neta to tworzę jednorazowe karty tylko do konkretnych płatności. 

 

Wypłaty przy darmowym koncie są do 800 zł na miesiąc, potem prowizja. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.07.2022 o 18:32, zuckerfrei napisał:

Ja mam UK konto podpięte pod Revolut, z tego co się orientuję to polski komornik może mnie w dupę co najwyżej pocałować. Jak jesteś w PL to samo. Ale nie jest to porada inwestycyjna z mojej strony.

Dzięki, pomyślę nad tym. Z tego co widzę po 3ch latach nie wyegzekwowania mandaty się przedawniają. Ja nie wiążę przyszłości z tym krajem, jedyne ryzyko to areszt jeśli mnie złapią 😉

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.