Skocz do zawartości

Mam 3 facetów i spotykam się z nimi w różne dni tygodnia


Rekomendowane odpowiedzi

41 minut temu, yrl napisał:

W czasach gdy większość facetów ma problem z ogarnięciem sexu nasza gwiazda dosłownie dwoi się i troi aby wspomóc innych.

Moze tylko na kase i gifty naciaga . @deomi ciagniesz druta jednemu i tego samego dnia lecisz w sline z innym ? Czy moze w miedzy czasie myjesz zeby dla “przyzwoitosci “?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, thyr napisał:

Czy moze w miedzy czasie myjesz zeby dla “przyzwoitosci “?

Lepiej spytać czy w ogóle myje?

Chociaż zęby.

 

Codziennie rano bierze prysznic A prześcieradło w nogach brudne.

 

Częścią się czepili siosTry @deomi jakby wam gul skoczył.

ONA się reklamuje jak może.... A mięczaki/piwniczaki wyją do księżyca.

 

PIĆ RUCHAĆ, radia słuchać.

Nie żałować.

BIEDA musi pofolgować.

   

3 godziny temu, deomi napisał:

uwaga, zabieganie, zaintersowanie, prezenty

AAAA.

OK.

byznes się kręci.

Oj będzie dupa boleć.

:)

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.07.2022 o 22:40, deomi napisał:

Mam 3 facetów i spotykam się z nimi w różne dni tygodnia. Oni nie wiedzą o swoim istnieniu, są z różnych miast.

Co jest złego w takim modelu rodziny?

 

Kurczę Deomi, mam to samo :D

3 facetów, tylko że oni o sobie wiedzą i to akceptują. Spotykamy się wszyscy codziennie i jest git.

Ba, mieszkamy razem!

 

Co prawda jeden z tej trójki jeszcze nie mówi, ale codzienny banan na twarzy świadczy o tym, że wszystko spoko :D

 

Ja tam polecam taki model rodziny ;))

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.07.2022 o 22:40, deomi napisał:

Co jest złego w takim modelu rodziny?

Sorry za przekleństwa ale pojebało cie?

W dniu 6.07.2022 o 22:40, deomi napisał:

Zapraszam do lużnej dyskusji, wybitnie chamskie posty zgłaszam.

Wybitnie chamskie , wiemy, ze to jest temat tabu, wyobraź sobie, że masz taką kobietę. 3 inne bolce od ciebie, ty wychowujesz

W dniu 6.07.2022 o 23:01, Conrad napisał:

Rób co chcesz, ale tak, żeby nie krzywdzić innych.

To jest prawda, co oczy nie widza, temu sercu nie żal, jak  kobieta zdradza faceta warto o o tym nie mówić, bo często będzie się żałowało swoich  decyzji, jak jest możliwość morda w kubeł. Tal samo facet kobietę. Też są takie przypadki. A potem powrót do normalności związkowej małżeńskiej, , kto będzie bardziej drążył temat częściej dla mnie jest szmatą.

W sensie zdradzał, bo miłość na tym nie polega. I warto, żeby uczyć pewne rzeczy, które są mówione na forum oraz w kobietopedii.

Mówię o dojrzałej miłości nie gówniarskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obrzuciliście ją błotem niektórzy a takie rzeczy dzieją się codziennie, obok nas. Już nie raz wspominałem tu na forum, że widziałem złote rady koleżanek mojej byłej dla niej gdy nasz związek dogorywał. Brzmiało to tak:
"Umawiaj się z czterema na raz wtedy na żadnym nie będzie Ci zależeć. Jak któryś przestaje Ci odpowiadać to po prostu mu nie odpisujesz, zrywasz kontakt a w to miejsce bierzesz innego i tak, aż nie trafisz w przysłowiową dziesiątkę. Co ty, całe życie chcesz byc z jednym facetem, z Dasslerem"? I nie, nie było to w gimnazjum. Miały wtedy jakieś 24 czy 25 lat. Także... takie rzeczy są bliżej niż myślicie, niż Wam się wydaje, niezależnie od tego czy ten konkretnie temat jest prawdziwy czy atencyjny...

Edytowane przez Dassler89
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś oglądałem wyznania takiej pani (7 metrów pod ziemią). Myślicie pewnie, że jak jesteście w takim układzie to ruchacie, kiedy chcecie? Nic z tego. Dzwonicie do pani, że ją zapraszacie we wtorek do kina, a tu niestety, bo we wtorek Czesiek zabiera panią do filharmonii, w środę Grzesiek obraca panią w plenerze, a w czwartek zaczyna się okres. Nie jest lekko, panowie. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie znam przykładów a z tego co się dowiaduję rzeczywiście mogą być kobietki co będą chciały skorzystać sobie z orbitreków maksymalnie. Przykładowo:

- z facetem A kino w piątek

- gośc B zabiera panienke do teatru w niedzielę

- facet C jedzie z nią na weekend w sobotę i opłaca wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest najzupelniej normalne.

Kobiety nie mają czasu testować facetów po jednym naraz.

Tylko facetów krytykują za takie zachowanie, bo jak już jakiś jest do wzięcia, to nie chcą się nim dzielić, chyba że nie mają wyboru, bo facet wie co robić i nie dał sobie wyprać mózgu.

Jedyne co tu nie pasuje to słowo "rodzina".

Jaka rodzina?

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, nowy00 napisał:

Osobiście nie znam przykładów a z tego co się dowiaduję rzeczywiście mogą być kobietki co będą chciały skorzystać sobie z orbitreków maksymalnie. Przykładowo:

- z facetem A kino w piątek

- gośc B zabiera panienke do teatru w niedzielę

- facet C jedzie z nią na weekend w sobotę i opłaca wszystko

To się może udać, jeśli wszyscy 3 na równym poziomie smv, inaczej będzie preferować jednego najlepszego, ewentualnie kto inny dostanie obowiązki małżeńskie, a kto inny przyjemności... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.