Skocz do zawartości

Pocisk kobiety a bierność faceta


Rekomendowane odpowiedzi

Na wakacjach, w dużych skupiskach to szczególnie widać. Kobieta wydaje polecenia, krytykuje, okazuje brak szacunku przy rodzinie. Co ciekawe często nie widać u chłopa choćby zażenowania czy przygnębienia, tak jakby wszystko było na swoim miejscu. Nie mówiąc już o jakiejkolwiek reakcji.

Czasem się zastanawiam, czy to nie wynika z różnych preferencji. Może to się tym gościom podoba. Ale prawda jest taka, że tak jak zostało powiedziane wyżej, to są kwestie wpajane przez lata. Brak świadomości nie tylko o tym jak kobiety działają, ale przede wszystkim o sobie, że jesteś lwem, a nie króliczkiem, ale z jakichś powodów ten lew się nie odpala.

Inny często widziany przeze mnie symptom to bezsensowne sprzeciwianie się facetom. Jakieś marudzenie, stawanie okoniem. On idzie przed siebie, ona siada gdzieś i coś marudzi niezadowolona. Już samo patrzenie na to jest męczące.

  • Like 4
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Brat Jan napisał:

A ktoś już pisał na forum,  że  po menopauzie kobietom przechodzi bo zmienia się skład hormonów. :D

Chyba ja to kiedyś pisałem, że kobieta zaczyna być człowiekiem po menopauzie. I teraz myślę że miałem tylko pół racji. Owszem hormony nie szaleją jest stabilniejsza, może mniej skóra do zdrad.... Ale też często nadmierna atencją i gdy kiedyś była ładna ogólna łatwość życia, sprawiły, że teraz myśli, że 2szystko się jej należy. Dodatkowo może być zgorzkniała gdyż nagle jak się zestarzała i zbrzydła minęło zainteresowanie i ułatwianie życia na każdym kroku.... I może wyladowywac frustrację, a kobieta wyładowuje frustrację najpierw na partnerze. Takie moje przemyślenia po czasie.... Po prostu jak już jest stara to musi żyć jak przecietny facet, zarobić na siebie, nikt nic już nie da za darmo, nie awansuje z uśmiech, nie zrobi za ciebie roboty za dziękuję..... 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Johnny Z napisał:

Kobieta wydaje polecenia, krytykuje, okazuje brak szacunku przy rodzinie. Co ciekawe często nie widać u chłopa choćby zażenowania czy przygnębienia, tak jakby wszystko było na swoim miejscu. 

 

To takie p0lskie ❤️ 

 

Buk, Chonor i Dildo w dupie.

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, CiekawyNowego20 napisał:

Jakbym widział relację mojego dziadka z babką. Zawsze jak przyjeżdżamy do nich to po 2-3 dniach babce odpierdala i zaczyna taką jazdę robić dziadkowi, że każdy po prostu ucieka do domu. Atmosfera taka, że nożem można kroić. Wyzywanie od grubasów, skurwysynów, chujów, cweli, kurew to nic. Wymyślanie jakichś historii o rzekomym biciu, atakowaniu itd. A dziadek tylko milczy i jeszcze śmieje się z siebie jak stara żartuje z niego w naszej obecności. Kiedyś już tak babce odjebalo, że rzuciła otwartym piwem w mojego ojca. I o ile miałem kiedyś dziadka za jakiś autorytet, tak wtedy nie zareagował adekwatnie i od tego czasu nie mam już do niego szacunku. Szkoda, kiedyś umrze, a ja go zapamiętam inaczej, niż oboje byśmy chcieli. 

Staram się oczywiście zrozumieć, wychowany w innych czasach, nie ma takiej wiedzy, światopogląd już dawno wyrobiony, ale jak można dawać się aż tak szmacic? Czasami usiądzie i zaczyna mi się zwierzać, że nie rozumie tej sytuacji, ale szczerze co ja gówniarz, w dodatku prawik, mogę powiedzieć? Że nie trzyma ramy? xD

 

Godzinę temu, Brat Jan napisał:

A ktoś już pisał na forum,  że  po menopauzie kobietom przechodzi bo zmienia się skład hormonów. :D

Niektórym babom masakrycznie odpierdala po menopauzie. Ubliżanie z powodu wyglądu, czy próba usidlenia swojego dorosłego dziecka, jakby miało 5 lat.

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Iceman84PL napisał:

Ilu spotykam każdego dnia mężczyzn dających po sobie jeździć i jest to zatrważające, gdy zwracam ich kobietom uwagę to mają przysłowiowy ERROR lub bronią oprawcy😆

 

U mnie w pracy jest taka jedna o 3-4 lata mlodsza plus size z bombelkiem, ktora jest wulgarna, agresywna, i próbuje sobie ustawiac i takich którym bliżej jest do 40/ już tyle mają. I z tego co widzę, to tylko ja jeden mam odwagę się odezwać. A ostatnim razem jak jej pojechałem, to już nie wiedziała co powiedzieć, i chciała się ze mną bić 🤣.

  • Like 3
  • Dzięki 2
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Johnny Z napisał:

Kobieta wydaje polecenia, krytykuje, okazuje brak szacunku przy rodzinie. Co ciekawe często nie widać u chłopa choćby zażenowania czy przygnębienia, tak jakby wszystko było na swoim miejscu. Nie mówiąc już o jakiejkolwiek reakcji.

Może im na swój sposób wygodnie tak żyć.

Nie dźwigają na sobie ciężaru odpowiedzialności za rodzinę bo to przeszło na ich kobietę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Brat Jan napisał:

Może im na swój sposób wygodnie tak żyć.

Nie dźwigają na sobie ciężaru odpowiedzialności za rodzinę bo to przeszło na ich kobietę.

Myślę że tak jest. Wielu z nas w związku gnuśnieje, jest już zbudowane jakites domowe ognisko, jest w miarę regularny sex, obowiazki ustalone i żyjemy sobie tak dom -praca - czasem jakieś weekend lub wakacje i tyle. Nie ma randek, niespodzianek i szybkich numerków na parkingu.

Sam tak żyłem i wiem że to była jedna z cegiełek do rozpadu. Taki  facet jest nudny, przewidywalny i nie dostarcza emocji. Zaczyna oblewać testy, przez co jest wpychany coraz bardziej w stronę beta, nawet jeśli kiedyś był alphą.

Zwykle potrzeba jakiegoś tąpnięcia, żeby po czasie wyjąć jaja ze słoika.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłop w związku winien dać jakieś emocje, jednak też od kobiety coś wymagać. Nie ma też po co klaunować dla pańci, która w głównej mierze oferuje nam swoje ciało. Za nudę w związku za każdym razem nie można winić faceta, gdzie np gość ma trzy hobby a babon 0 :)

Zgnuśniec nie warto, dotyczy kobiet i facetów. 

Tyle dać pannie ile się otrzymuje. 

 

Widać często i gęsto mi również jak na wczasach jest para czy rodzinka i kobita naburmuszona a chłop stara się zadowolić pannę. Często wydziałem rozkazy kobiety w stronę faceta przy rodzinie, gdzie chłop skakał niczym piesek dla swojej pani. Co robił facet? Z uśmiechem i pośpiechem służył kobicie :lol:

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo one jednocześnie chcą mieć chłopa silnego i taką ciepłą kluchę pod pantoflem. One chcą zarabiać tyle co faceci, ale jak już się z jakimś zwiąże, to żeby on zarabiał więcej od niej. Bo facet kobiety kwtakiem nawet nie może uderzyć, ale ona jak najbardziej może i wtedy to nie jest przemoc. Taki to właśnie jest nasz współczesny gynocentryczny świat, pełen sprzeczności i stojący na głowie. Potem przenosi się to na nas wszystkich, bo to przecież kobiety są w głównej mierze odpowiedzialne za wychowywanie młodych pokoleń. 

 

Przykład z naszego podwórka: gość najpierw szmacony, a potem coś bredzi o uczuciach do żony, o tym jak im dobrze i już myśli jak dorwać tego co ten filmik rozpowszechnił:

 

 

 

PS: nam przecież z kobietami nie wyszło i dlatego tacy jesteśmy.

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 2
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 hours ago, nowy00 said:

bijaj i przebijaj po prostu. Po kiego grzyba pajacujesz - coś mniej więcej takiego powiedziała do męża w obecności 3 synów. Ton miała fest taki zaczepny (jej słowa z tłumaczenia damski na męski - tak się dobrze bawisz, wychodzisz z inicjatywa w grze a ja nie potrafię odbijać więc od razu Cię pojadę i pogorszy Ci się nastrój bo ja mam słaby i Ty też taki powinieneś mieć). Mąż zamilkł i gra się skończyła po chwili i widać, że z humoru dobrego od razu nastrój dostał słaby. 

 

Moim zdaniem chłop zamiast biernie przyjąć słowa żony by nie zostać tak sponiewieranym przy synach winien w żarcie ripoście do zoneczki odwinać:

 

Ja bym zajebał jej prosto w mordę xD 

  • Haha 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, nowy00 napisał:

Chłop w związku winien dać jakieś emocje, jednak też od kobiety coś wymagać. Nie ma też po co klaunować dla pańci, która w głównej mierze oferuje nam swoje ciało. Za nudę w związku za każdym razem nie można winić faceta, gdzie np gość ma trzy hobby a babon 0 :)

Zgnuśniec nie warto, dotyczy kobiet i facetów. 

Ja akurat biorę to na klatę, bo zgniśnialem. Wszytkie wyjścia, wakacje itd inicjowała ona. Ona sie w ogole rozwijała gdy ja tkwiłem w miejscu. I skończyło się jak się skończyło.

46 minut temu, Krugerrand napisał:

Bo one jednocześnie chcą mieć chłopa silnego i taką ciepłą kluchę pod pantoflem.

Dokladnie, ciepły i uległy w domu, a kozak na mieście.

Trochę jak my, chcemy cnotki na mieście i suki w sypialni.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak bracia pisali, to efekt błędnych przekonań, brak męskich wzorców, brak ostracyzmu i bluepillowych bzdur wbitych głęboko do głowy już od najmłodszych lat, że kobieta taka już jest i "kobietę trzeba kochać, nie rozumieć" czy inne tym podobne farmazony. No i oczywiście pańci to nawet kwiatkiem nie można tknąć, za to ona ma pełne przyzwolenie na jechanie z chłopem jak z furą gnoju. A spróbuj zareagować w miejscu publicznym, to zaraz zleci się stado białych rycerzy gotowych spuścić ci wpierdol. Nie lubię islamu i ciapatych, ale tam coś takiego jest nie do pomyślenia. 

 

A obraz sfrustrowanej i agresywnej madki p0lki drącej japę i rzucającej kurwami do swoich dzieci to niestety bardzo częsty widok. Najbardziej słychać i widać to w wakacje, gdy mam otwarte okna słyszę bardzo często z ulicy czy podwórka naprzeciwko jak madki "wychowują" swoje dzieciaki. 

 

Ktoś pisał, że na starość babonom przechodzi wścieklizna, co też nie jest prawdą. Ja na swoich dziadków, gdzie babcia trzymała dziadka za mordę napatrzyłem się wystarczająco, by móc tylko utwierdzić się w przekonaniu, że nigdy nie chcę przeżyć ostatnich lat życia ze starą, brzydką babą drącą wiecznie mordę i czepiającą się o wszystko. Raz pamiętam jak dziadek czytał gazetę, a ta podeszła i wyrwała mu bez pytania ją z rąk stwierdzając "później sobie poczytasz". Na zakupach również widzę bardzo często obrazek, gdzie to stara baba wydaje mężowi polecenia rozkazującym i agresywnym tonem, traktując chłopa jak upośledzonego, a na koniec płaci, bo ona trzyma całą kasę i rządzi w związku.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, nowy00 napisał:

Dobra, mój poziom gry taki uważasz, że mam :) Kiedy odbijesz piłkę dobrze? Bo od początku gry kaleczysz 

To już nie zadziała.

Na tym etapie.

Scyzoryk.

Jeb piłeczkę.

Zrobić mokasyny.

I ślizgać się po łące z zaprzęgu biedronek.

 

Generalnie foka miała za dobrze i trza urwać przymierze na trzy miechy.

Operacja TUNDER BOOL.

 

 

25 minut temu, Chcni napisał:

spróbuj zareagować w miejscu publicznym, to zaraz zleci się stado białych rycerzy gotowych spuścić ci wpierdol.

Och Karol.

Zajebiste.

Zazwyczaj czekam na kierowniczke marketu.

Jazda.

....choć fakt trzeba zapodać tryb bojowy. 

RED ALERT.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frustracja z obu stron a przyczyn może być morze.

 

Dzieci to poniosą bo któż by inny, kolejne pokolenie wepchnięte w psychozę.

 

A mogłaby ta pani wziąć po prostu odpowiedzialność za swój stan emocjonalny i rozładować go bezinwazyjnie a pan mógłby nie warunkować swojego i bawić się dalej z synami bez tej chochli dziegciu. 


Czy aby napewno mogli to zrobić?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, nowy00 napisał:

Dobry wieczór :)

Sytuacja o której chce napisać ukaże przewagę żony nad mężem w zwykłej, codziennej sytuacji i aż strach myśleć jak ukochana żonka potrafi się jeszcze gorzej w stosunku do chłopa zachować gdyż mąż zamiast nie być biernym winien odpłacić winnym za nadobne. Czemu tak? Bo później się widzi filmiki na necie jak ukochana żona drwi sobie z faceta co udaje Messiego. 

 

Przejście do głównej sprawy poniżej :)

 

 

Raz coś słyszę od kobiety na boisku do siatkówki tzw. przemoc psychiczna (wpędzenie w poczucie winy level Master fest) i wprowadzenie w poczucie winy męża.

 

Sytuacja była taka, że rodzinka gra w siatkówkę (żona, mąż, 3 synów).

Mężuś widać iż ma humor, próbuje uczyć odbijania wszystkich, dobra zabawa z jego strony. Żona widać brak umiejętności gry, nie ma humorku, dwie lewe ręce do siatkówki. 

Mąż chce ok zadziałać mówi jak się odbija, ćwiczy wszystkich. 

Nagle żona:

Odbijaj i przebijaj po prostu. Po kiego grzyba pajacujesz - coś mniej więcej takiego powiedziała do męża w obecności 3 synów. Ton miała fest taki zaczepny (jej słowa z tłumaczenia damski na męski - tak się dobrze bawisz, wychodzisz z inicjatywa w grze a ja nie potrafię odbijać więc od razu Cię pojadę i pogorszy Ci się nastrój bo ja mam słaby i Ty też taki powinieneś mieć). Mąż zamilkł i gra się skończyła po chwili i widać, że z humoru dobrego od razu nastrój dostał słaby. 

 

Moim zdaniem chłop zamiast biernie przyjąć słowa żony by nie zostać tak sponiewieranym przy synach winien w żarcie ripoście do zoneczki odwinać:

Dobra, mój poziom gry taki uważasz, że mam :) Kiedy odbijesz piłkę dobrze? Bo od początku gry kaleczysz 

 

Jako facet warto stawiać granice i nie ma co dać sobie wchodzić na głowę gdyż później kobieta może poraz kolejny słownie zaczepić chłopa w gorszy sposób przy synach i innych osobach. Z tego powodu iż poczuje, że ma ciche przyzwolenie (bierność ze strony chłopa). Raz odpuści się, drugi, trzeci a kobietka zaczyna coraz więcej wchodzić na łeb. 

 

 

Żona moja kochana powiedz mi czy wiesz po co kobiecie suwak w spodniach? 

-nie nie wiem

-żebyś mogła zamknąć pizde 

 

🤣🤣🤣🤣

  • Haha 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 7/7/2022 at 11:16 PM, zychu said:

Kobieta nie zaatakuje silnego samca, tylko takiego, w którym wyczuje słabość.

 

To nieprawda. Kobiety testują wszystkich, tych silniejszych może nawet mocniej. Bo skąd ona może wiedzieć czy samiec jest silny jeśli tego nie widzi i nie sprawdzi?

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wrotycz, testowanie to jeszcze nie atak. :) Ale pocisk przy dzieciach, znajomych etc. - zwłaszcza u par z długim stażem - to już nie szit test, ale rezultat oblanych testów. Bo pani wtedy już wie, że może jechać po chłopie jak po łysej kobyle. Takie to delikatne istotki. :) 

Edytowane przez zychu
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 7/8/2022 at 12:29 AM, GriTo said:

Albo mieć psa, który będzie Cię kochał.

 

Ale wtedy ż/ona będzie mówiła, że już jej nie kochasz.

 

Kochanie, a swoje dzieci kochasz tak samo jak mnie? A swoich rodziców? A  dziadków? A rodzeństwo?

 

No widzisz, każdego kochasz inaczej  ale kochasz, nie?  Ja też, analogicznie,  tak jak ty, tego psa kocham Tak jak się kocha psa a ciebie tak jak się kocha żonę, nie możesz mieć pretensji o to, że robię to samo co Ty.

 

--

 

On 7/8/2022 at 12:49 PM, Kespert said:
On 7/8/2022 at 12:29 AM, GriTo said:

Bo pies jest ważniejszy, bo jemu kupujesz smaczki, 

"Ale pies zasłużył, robi sztuczki na żądanie".

 

W rzeczy samej, ale to w punkcie drugim.

 

Edytowane przez wrotycz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że jestem często nad Bałtykiem nie raz widziałem jak pani robiła jakaś scenkę, bo mąż akurat nie chce iść tam gdzie ona. Często po prostu obracała się taka pani plecami i szła w swoją stronę a misu stał i nie wiedział, co robić.... Wstyd przy ludziach, brak szacunku ogólnie taka pani to dramat. 

Edytowane przez smerf
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, smerf napisał:

Jako że jestem często nad Bałtykiem nie raz widziałem jak pani robiła jakaś scenkę, bo mąż akurat nie chce iść tam gdzie ona. Często po prostu obracała się taka pani plecami i szła w swoją stronę a misu stał i nie wiedział, co robić.... Wstyd przy ludziach, brak szacunku ogólnie taka pani to dramat. 

 

oo to tak jak moja babcia, raz zrobiła scenę i wyszła z samochodu jak szukaliśmy miejsca do zaparkowania i poszła w pizdu, potem 2h nas szukala na plazy xD

  • Dzięki 1
  • Haha 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kobieto ostro leci po chłopie w większej grupie osób (rodzina, znajomi, zwykła sytuacja w sklepie) da się wysnuć wniosek kto nosi spodnie w związku. 

Ah te delikatne niewiasty. Są takie słabe i bezbronne, szczególnie kiedy potrafią upodlić facet przy większej ilości osób jak wyczują u chłopa brak wyznaczonych barier. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz więcej takich scen widzę. Agresja, chamowatość żon w stosunku do mężów jest widoczna zwłaszcza na wakacjach, urlopach gdzie się widzi rodziny razem. 

 

Nigdy nie widziałem sceny gdzie facet publicznie do żony mówił - "zaraz ci zajebie w ten pusty łeb aż się zesrasz" czy coś takiego. Tak powiedziała żona do męża gdy ten na wakacjach ukradkiem wyciągnął piwo z kieszeni. To było przy dzieciach, przy ich znajomych i w miejscu publicznym, zaludnionymi. 

 

Kobieta była z nadwagą, brzydka, nie młoda.

 

Najgorzej że mężczyźni nic z tym nie robią. Przecież można po takim tekście odwrócić się i wrócić do domu samemu. Niech jedza wraca autobusem.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.