Skocz do zawartości

Jan Piński - historia


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Odkąd @Rnext dodał w jednym ze swoich tematów nagranie z Pińskim odtąd zacząłem człowieka słuchać.

Mówi mądrze, zawsze jest przygotowany, merytoryczny do tego jego prognozy na temat władzy i możliwych

zdarzeń pokrywają się z tym co już wiemy.

 

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 7/18/2022 at 10:29 AM, Maninblack said:

Lubię go słuchać zastanawia mnie jednak dlaczego facet publikujący mocne tematy nie jest banowany a wzrost jego zasięgów jest bardzo dynamiczny.

Algorytmy są chyba zorientowane na nieco inne klucze, niż mówienie prawdy o polskim zaścianku. Ale ABW potrafi zdjąć kanał z YT w ramach wolności słowa. Więc w tym kierunku raczej trzeba by zerkać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, yrl napisał:

Wartościowych kanałów nigdy za wiele. W wolnej chwili (ta będzie taka) posłucham.

Rozmawialem ostatnio ze swoim przyjacielem i tak się zastanawialiśmy, że człowiek nosi w kieszeni, jak nigdy dotąd w historii, wiedzę całego świata, a jednak to wciąż memy, głupie tiktoki, patostreamy, mają największe zainteresowanie, oglądalności, zasięgi. Ciekawe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.07.2022 o 10:29, Maninblack napisał:

Lubię go słuchać zastanawia mnie jednak dlaczego facet publikujący mocne tematy nie jest banowany a wzrost jego zasięgów jest bardzo dynamiczny.

 

 

Prawdopodobnie Amerykanom zależy na zmianie władzy w Polsce (algorytm może nawet pomagać Pińskiemu delikatnie). Nie chodzi o to, że nasza władza kradnie, ale o to że mamy niestabilność prawną. Na destabilizacji regionu zależy Rosji, USA by wolała, żeby tu był spokój. Globalnie UE nie jest żadnym zagrożeniem dla wuja Sama. 

 

Gdybym miał obstawiać, to próba przejęcia TVNu była kroplą, która przepełniła czarę goryczy. Pamiętasz jak rząd wręcz żebrał o spotkanie z prezydentem USA. Nawet samolot popsuli naszemu, a ten wolał pizzę wcinać z żołnierzami zamiast spotkać się z prezesem Jarosławem. 

 

Mam nadzieję, że po wyborach będą ich ścigać jak zbrodniarzy. Dudusiowi prawdopodobnie się upiecze, jeśli nie będzie maczał palców w przekrętach przy nadchodzących wyborach. Może nawet dostanie jakieś stanowisko przy ONZecie jak będzie grzeczny. 

Edytowane przez Piter_1982
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko gada o historii. Szkoda,że taka narracja się nie przebija. Jeśli chodzi o polityczne tematy raczej nie oglądam, ale widziałem wywiad z Balcerowiczem i jestem trochę przerażony. Bardzo jednostronna narracja - 3 RP to pasmo sukcesów tylko PIS wszystko popsuł. Nie kupuje tego.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ciekawy człowiek, ale nie podoba mi się w nim trochę rzeczy. Tzn można go traktować, jak takiego opozycjoniste. 

Wychwala i strasznie broni np takiego Giertycha. Jakbym nie wiedział kim jest Giertych to gdybym tylko jego słuchał to bym myślał, że jakiś bohater narodowy. 

Noi też już się czasami gubi - w jednym filmie mówi, że rząd nie pomaga Ukrainie a w następnym narzeka, że Polska jest rozbrojna bo czołgi im oddała - no takich sytuacji jest bardzo dużo. W skrócie: byleby dojeb@c obecnej władzy. 

Wiecie o co mi be - zaprzecza sam sobie. 

 

No, ale ogólnie kilka ciekawostek czasem powie. ;)

@Rnext Stara szkoła - w Rosji też na początku wojny kilka znanych osób powiedziało źle o wojnie a konsekwencji nie ponieśli - co innego zwykły człowiek. 

 

Po prostu za dużo dymu by się narobiło w stosunku do korzyści. 

 

@ManOfGod tak, jak pisałem wyżej w tym poście. Byleby dojeb@c naszej władzy, ale wychwala jeszcze np takiego Giertycha. Zachowuje się, jak typowy opozycjonista który ma przecieki większe lub mniejsze. ;)

Edytowane przez $Szarak$
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przesłuchaniu mnóstwa nagrań utwierdzam się tylko w przekonaniu co wcześniej wiedziałem lub się domyślałem, że od 300 lat

u władzy są ludzie niekompetentni wykorzystujący Polaków do granic niemożliwości, wpędzający nas w wojny, zabory, okupacje,

powstania oraz kolaborowanie z najeźdźcami czy wypełnianie obcych interesów kosztem nas.

Szlachta, Sanacja, Rząd na uchodźctwie podczas drugiej wojny, komunizm z żydami na czele ukrywającymi się pod polskimi nazwiskami,

III RP i układ okrągłostołowy wszyscy to ZDRAJCY narodu Polskiego, którzy doprowadzili Polskę i Polaków na skraj przepaści i wyniszczenia.

Tak zakłamali historie i prawdziwe wydarzenia gdzie dzisiaj gloryfikuje się porażki, stawia się pomniki agenta niemieckiego takiego jak Piłsudzki,

nadaje się nazwy ulic szpicla sowieckiego Okulickiego, który doprowadził do eksterminacji młodych ludzi podczas powstania warszawskiego, niewinnych cywili

i zniszczenia Warszawy w 90% swoją decyzją i wpłynięciem na Bora przy udziale takich gagatków jak Chruściel czy Pełczyński kolejnych kanalii o rozpoczęciu walk w mieście

oraz przekupstwem z rąk Retingera, który w walizce przywiózł 5 mln dolarów by powstanie wybuchło bo wszystkim było to na rękę by Polaków nie było.

Oprawcy, którzy katowali i mordowali niedobitki żołnierzy wyklętych, AK, NSZ po wojnie, prześladowali Polaków w komunie nie zostali nigdy ukarani, bohaterowie tacy jak Pilecki

oczerniani i wymazywani z historii bo są nie wygodni dla władzy, zbrodnie na Polakach na Wołyniu przez OUN/UPA są gloryfikowane przez rządzących, którzy przepraszają Ukrainców

, że Polacy śmią pamiętać i domagać się sprawiedliwości.

 

Jakby tak bardziej zagłębić się w te wydarzenia i tragiczną historię naszego państwa to cud, że dalej Polska i Polacy trwają w tym piekle jakie nam zgotowano.

 

 

 

 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Godzinę temu, Strusprawa1 napisał:

ABW ma dojście do amerykańskiej potężnej korporacji? (Google'a)

Pewnie @Rnext chodziło o wrealu24 (między innymi - portale prawicowe nieprzychylne rządowi uznano za ruską agenturę). W tym przypadku ABW zdjęło portal www, ale kanał na yt nadal funkcjonuje.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.