Skocz do zawartości

Powtórka: obostrzenia


meghan

Rekomendowane odpowiedzi

Dopóki ich nie załadujemy widłami na taczki, będą swawolić coraz bardziej. Daliśmy już 2-lata temu palec, więc pora na rękę. 

 

Tak naprawdę systemowo są w czarnej dupie, system finansowy się wali, dolarowi usuwa się grunt spod nóg, oni się szamocą, bo nie mają bladego pojęcia co robią ani co robić (oprócz tego co im każą siły zwierzchnie), nie wiedzą już nawet czy za to bekną czy nie. Kto wie, czy to nie główna przyczyna masowego exodusu brytyjskich urzędoli rządowych. Pewnie nasi są głupsi albo bardziej chciwi i liczą że im się upiecze (albo rzeczywiście nie mają bladego pojęcia co się dzieje). Zasadniczo, żyłoby się nam lepiej, gdybyśmy rozgonili tę bandę darmozjadów i durniów. Nie ma rządu - nie ma lockdownu :)

  • Like 11
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minutes ago, manygguh said:

Dlaczego tak uważasz, że będzie dużo gorzej?

 

Mam znajomego rolnika. Opowiadał że ceny nawozów wyjebały w kosmos, nikomu nie opłaca się hodować czy uprawiać,produkować czegokolwiek. Wszyscy prognozują duże problemy pod koniec sierpnia, i ostre jebnięcie jeśli chodzi o ceny jedzenia. Moim zdaniem paliwa tanieją tymczasowo. Będzie dużo gorzej. Rząd stosuje CELOWE działania mające pogorszyć sytuację bo jest to wpisane w ich chorą idealogię. Żyjemy w świecie stojącym na głowie. Inflacja się rozpędzi właśnie na jesień. Kaczyński otwarcie mówi że będzie zadłużał kraj żeby kupować uzbrojenie (nie oparte o polski przemysł). Bedzie gorzej. Od ponad dekady jest coraz gorzej, i właśnie nadchodzi czas rozliczeń. 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Trevor napisał:

Rząd stosuje CELOWE działania mające pogorszyć sytuację bo jest to wpisane w ich chorą idealogię

Otóż to. Dochodzę do takich samych wniosków. 98% populacji myśli, że zmagamy się z siłami przyrody, niestety jest gorzej. Zmagamy się z ludźmi niebezpiecznymi, całkowicie pozbawionymi skrupułów. To współczesna wersja Czerwonych Khmerów tylko poprzebierana w garnitury. 

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, meghan napisał:

Czy to serio się dzieje?! Znowu?! 

Zadam Ci bardzo ważne pytanie. Co zrobiłaś, aby temu zapobiec?

55 minut temu, meghan napisał:

Patrzę na telewizornię

Patrzysz dobrowolnie, podzielasz nastrój i podświadomość chłonie przekaz. 

35 minut temu, Trevor napisał:

na wiosnę planuję wyjazd z kraju

Ja mam to już chyba liczone w dniach, chcę zarobić coś i wypierdolić gdzieś. Nie wiem gdzie, nie wiem czym się zająć. Ale w tym syfie łapią mnie spadki nastroju i objawy depresyjne.

13 minut temu, Trevor napisał:

Rząd stosuje CELOWE działania mające pogorszyć sytuację bo jest to wpisane w ich chorą idealogię.

Dokładnie. Ja rozumiem że ktoś może być nieświadomy, mało inteligentny i wierzy w propagandę celebryty itd, ale jeśli ktoś się przez dwa lata tego nie nauczył, nie wyciągnął wniosków z tego, jak traktują ukr a jak nas to sorry, śpijcie dalej. 

 

Ba, nawet tu jest jeden taki, co wierzy że zwiększenie X4 kosztów przeglądu zwiększy bezpieczeństwo, gdzie wypadków z powodu złego stanu technicznego jest ok 80 rocznie na ile, 10 milionów kierowców?

 

25 minut temu, Rnext napisał:

Dopóki ich nie załadujemy widłami na taczki, będą swawolić coraz bardziej. Daliśmy już 2-lata temu palec, więc pora na rękę. 

 

Nie chcę być czarnowidzem, ale musi być osiągnięte dno, żeby coś zmienić. Polscy goje są tak słabi i niezdolni do działania, że Francuzi w 39 byliby Spartanami. 

U nas nawet strajk na Orlenie się nie udał, było 3 klientów, ja co przyjechałem tam specjalnie i 3 suki milicyjne.

Nie mam siły, wyjeżdżam stąd.

  • Like 7
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minutes ago, Wielki Mistrz Zakonu said:

Otóż to. Dochodzę do takich samych wniosków. 98% populacji myśli, że zmagamy się z siłami przyrody, niestety jest gorzej. Zmagamy się z ludźmi niebezpiecznymi, całkowicie pozbawionymi skrupułów. To współczesna wersja Czerwonych Khmerów tylko poprzebierana w garnitury. 

 

Dla mnie kwintesencją kretynizmu tych ludzi jest to: 

 

 

NIE MOŻNA BYĆ WIĘKSZA MENDĄ I DZIADEM.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XD To że polandia jest stracona to już było wiadomo przy protestach wobec ustawy antyaborcyjnej. Rząd wtedy zdecydował to przeczekać i to była najlepsza decyzja jaką mógł podjąć. Polak jest nie zdolny do wypierodolenia tego rządu z wiejskiej. Po prostu.

 

Wyjechałem z Polski jako młody chłopak pracując ledwo 3 miesiące na umowie w pl. Już wtedy widziałem że kurwa w Polsce nic dobrego mnie nie czeka. Los raz się że mnie śmiał, raz płakał a raz się cieszył, ale wygląda na to że odkąd wyjechałem w Polsce systematycznie z roku na rok jest coraz gorzej. Bo jak można normalnością nazwać stan kiedy musisz się zastanawiać czy zapłacić za ogrzewanie czy za dojazd do pracy czy żarcie... Otóż wtedy, jak ktoś zarabiał nawet te 3000zl na rękę w Krakowie to był kurwa gość. Teraz jak masz mniej niż 6000 to przymierasz głodem.

Taki nasz piękny rząd.

 

Nie wrócę do tego kurwidolka nigdy. Są ludzie ktorzy będą mi przytykac że za granicą nie jest kolorowo. Bo może i nie jest, ale gdyby tutaj ludziom chociaż spróbowali takie piekiełko urządzić to by ich powiesili za jaja i by był koniec imprezy. Tymczasem w pl morakurwa i glapachuj mistrzowie finansjery, bawią się w najlepsze. Już nie wspominając o bliźniaku.

 

Bardzo dobrze. Niech to wszystko pierdolnie po raz kolejny i niech co wszyscy popierdoleni "wyborcy" odczują to najbardziej. Widać w pl się nie da inaczej i raz na 30 lat musi być powtórka z rozrywki.

 

A wam bracia, ratujcie się. Sprzedawajcie majątki i wzruszajcie jak najszybciej na zachód, póki jeszcze można.

  • Like 5
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogie Panie i Panowie, co by się nie działo, damy sobie radę ;] 

3 minuty temu, UncleSam napisał:

Teraz jak masz mniej niż 6000 to przymierasz głodem.

 

Dla singla to przesadzasz z tymi wyliczeniami ;]

4 minuty temu, UncleSam napisał:

A wam bracia, ratujcie się. Sprzedawajcie majątki i wzruszajcie jak najszybciej na zachód

Prędzej na wschód :D 

Edytowane przez RENGERS
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DOHC Dokładnie brachu ludzie są bierni i pasywni a później zdziwienie, że władza robi co chce.

Polacy niech do was w końcu dotrze sami na to pozwoliliście więc władza jeszcze bardziej będzie dociskać śrubę.

Tej jesieni przekonacie się jakie będą podwyżki rachunków, usług, materiałów, cen, wszechobecna bieda, 

zajmowanie przez rządzących waszych oszczędności, lokali czy dóbr, do tego wszystko w formie deputatów czy kartek.

Obstawiam, że dodatkowo zrobią histerię jak z paliwem tylko tym razem będzie chodziło o jedzenie gdzie plebs rzuci się

na sklepy i masowo będzie robić zapasy.

I to wszystko przez was bo nic nie robicie, bo liczycie na Mesjasza, który za was zrobi😆

Jak już będzie tragicznie to rządzący przez Zaleszczyki będą uciekać taka powtórka z historii bo nie wiem czy wiecie, ale 

dwa razy były testowane ewakuacje przez nich do Wiednia i Kanady.

Jak zwykle Polacy z tym całym bałaganem zostaną sami.

Także dalej siedźcie na dupach to na pewno się co zmieni😉

 

 

  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, DOHC napisał:

Ale w tym syfie łapią mnie spadki nastroju i objawy depresyjne.

 

To nie czytaj non stop tych negatywów, wszędzie negatyw, to jakie masz mieć stany?

 

Wiadomo, że jest źle, ale co nie poradzisz sobie?

 

Jasne, że poradzisz!

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, RENGERS said:

To nie czytaj non stop tych negatywów, wszędzie negatyw, to jakie masz mieć stany?

 

Myślę że o ile warto wiedzieć co się dzieje, to siedzenie w tym non stop jest niezdrowe, ale jednak często chcąc nie chcąc, i tak te informacje do nas spływają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RENGERS napisał:

jest źle,

Powtórzę jeszcze raz, nie jest źle. Jest dobrze, każdego stać na: fajki/alko/fastfoody/divy/ślub/smarkfona/konsolę/samochód...(resztę sobie dopiszcie). Żadna z tych wymienionych rzeczy nie jest potrzebna do życia.

 

6gkv6j70d9061.png?auto=webp&s=2039d4b752

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, meghan napisał:

- stopy precentowe w górę (bo rada nie zapowiedziała przecież końca podwyżek)

Jak rozpoczynał się "korona wirus show" stopy procentowe były niemal na poziomie zera, potem je jeszcze obniżono. Nasz "ekonomiczny jastzomp" w randze profesora i prezesa NBP straszył wszystkich deflacją, po czym zapowiadał, że mimo wpompowania w gospodarkę ogromnych ilości waluty wykreowanej z powietrza, inflacja jest przejściowa, także jak to znowu?

 

 

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Rnext napisał:

Zasadniczo, żyłoby się nam lepiej, gdybyśmy rozgonili tę bandę darmozjadów i durniów. Nie ma rządu - nie ma lockdownu :)

Nie ma rządu - nie ma problemu :). Dziwię się że po wwaleniu się hordy ukrów bez testow, paszportów, masek wirus celebryta nagle znikł i teraz ktoś się znowu jeszcze nabierze? Chociaż polaczki dają się urabiać cały czas.

Edytowane przez matthewx
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, RENGERS napisał:

To nie czytaj non stop tych negatywów, wszędzie negatyw, to jakie masz mieć stany?

 

Wiadomo, że jest źle, ale co nie poradzisz sobie?

 

Jasne, że poradzisz!

Dziękuję Brachu za dobre słowo. Czasem mi się udziela od Abso, że wszyscy w ukropolinie zginiemy. Rzeczywiście informacje spływają, i niewiele jest dobrych. Jak będzie gotowy nasz portal, trzeba się przyłożyć i wrzucać pozytywy. 

 

27 minut temu, Iceman84PL napisał:

Także dalej siedźcie na dupach to na pewno się co zmieni😉

Ech, ciężko jest żywot goja. Muszę trochę odpocząć od tego, przejdzie mi ten nastrój.

16 minut temu, Egregor Zeta napisał:

Powtórzę jeszcze raz, nie jest źle.

Masz rację EZ. Na przykładzie komuny widać, że strajki były głównie w nurcie "chcemy chleba", na drugim planie było "precz z komuną".

 

8 minut temu, Staś napisał:

Kabaret w wykonaniu byłego bankiera

Wielka hucpa dla gojów.

 

1 minutę temu, Krugerrand napisał:

inflacja jest przejściowa, także jak to znowu

Putinflacja gojska. Kasa nie dla goja, to dla pana jest.

Teraz, matthewx napisał:

Dziwię się że po wwaleniu się hordy ukrów bez testow, paszportów, masek wirus celebryta nagle znikł i teraz ktoś się jeszcze nabierze?

Tak. Jak mawiał sami wiecie kto, stu głupców nie może równać się jednemu mądremu, tak jak stu tchórzy nie może wydać jednej bohaterskiej decyzji. Widać po zaangażowaniu społecznym znikomy procent społeczeństwa świadomego. Sam nie wiem o co w tym do końca chodzi, jak się to potoczy, ale umiem dodać 2 do 2 i nie wierzę w żadne przypadku czy zapewnienia rządu.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzyjcie trzej jeźdźcy Apokalipsy Karolina Szewczyk na YouTube.Teorie spiskowe szybko się sprawdzają .

A w Polsce kto ma zrobić bunt?

Kobiety kiedy wszystko jest pod nie ustawione? 

Mężczyźni są zbyt skłóceni żeby zrobić coś razem .

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.