Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega przyszedł do nas do działu gdzieś z początkiem czerwca. 40 lat. Wzrost jakieś 175. Atletycznie chudy. 

Z ryja trochę podobny do tego głównego bohatera z 365 dni. 

 

Proporcje w urzędzie to jakieś 500 osób na 15 piętrach. W tym z 300-350 kobiet. Średnia wieku 35+.

 

Co się zaczęło dziać. Szczególnie w śród płci pięknej. To szkoda słów. Jak w ulu. Tylko o nim gadka na wszystkich piętrach. A kto? A co? A skąd? No i najważniejsze... Czy żonaty? 

 

A że z nim siedzę w pokoju to mnie wszystkie ciągną za język. No mówię wam. Cyrk. Jak zwierzątka w rui. 

Edytowane przez samiecżeta
  • Haha 16
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, samiecżeta napisał:

No mówię wam. Cyrk. Jak zwierzątka w rui. 

 

Masz przykład na własne oczy przekonać jak się zachowują kobiety na widok atrakcyjnego faceta.

Wzrost 175 cm czyli średni w ich mniemaniu nie jest przeszkodą gdy ma szczękę Chada czy wysportowane, szczupłe ciało.

Kobiety 35+ czyli przed definitywną ścianą dalej nie schodzą z wymagań i pragną tego co najlepsze.

To pokazuje czego kobiety tak naprawdę chcą i już z tym się nie kryją a kto ma świadomość szybko to wychwyci.

Z resztą tak się dzieje wszędzie, pamiętam jak do marketu wszedł murzyn i jak myślisz jak reagowały kobiety?

Oczywiście wszystkie od pracownic po singielki czy mężatki śliniły się jak pies na kość.

To silniejsze od kobiet zdobyć jak najlepsze geny i mieć kim się pochwalić w społeczeństwie.

 

 

 

 

 

 

  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno z głównych pytań czy ma żonę :lol

Zamęczyć mogą te kobiety +35 pytaniami o tego chłopa.

 

Spośród tych kobiet pracujących nagle pojawia się zainteresowanie i jakaś ochota na amory, już by głowa nie bolała dotyczy szczególnie tych co są w związkach a wśród tylu kobietek zapewne są. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, bzgqdn napisał:

Netflix zrobil zajebistą darmową reklamę

No ja niestety nie oglądałem więc nie znam fabuły dokładnie. 

 

10 godzin temu, Iceman84PL napisał:

zachowują kobiety na widok atrakcyjnego faceta.

Kurva. Ja tagiego czegoś jeszcze nie widziałem. Choć też już najmłodszym nie jestem. 

Poszliśmy na papierosa. Obok jest biurowiec wielkości 4-piętrowego bloku. To jak staliśmy na fajce. To przez 10min co chwilę podchodziły baby do okien. No mówię... Nie wierzę w to co widzę. 

Ile razy tam paliłem wcześniej to czegoś takiego nie było. 

Np. Idziemy korytarzem. To do mnie żadna przez tyle lat nie powiedziała pierwsza dzień dobry. No może przesadzam😉

A do niego same mówią pierwsze "gwiazdy". Cieszą się. Nawet takie po 50. 🤷‍♂️

4 godziny temu, nowy00 napisał:

Zamęczyć mogą te kobiety

 Ale i panowie wypytują. Szczególnie ci co wcześniej myśleli że są najprzystojniejsi. 

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Iceman84PL napisał:

wszedł murzyn i jak myślisz jak reagowały kobiety?

Oczywiście wszystkie od pracownic po singielki czy mężatki śliniły się jak pies na kość.

To silniejsze od kobiet zdobyć jak najlepsze geny i mieć kim się pochwalić w społeczeństwie.

:D:D

No weź nie żartuj.

 

Raczej zaszaleć z czarnym, "mieć przygodę", a dziecko to raczej efekt uboczny.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, samiecżeta napisał:

 

Z ryja trochę podobny do tego głównego bohatera z 365 dni. 

 

To juz cyganow do urzedow przyjmuja ?  Bylem ostatnio w ambasadzie zalawiac swoje sprawy a tam prawie sami tacy , wiec sie nie dziwie 😂 

Pracowalem kiedys tez z kobietami i tam te sflustrowane gadziny tez tak reagowaly na niemal kazdego nowego . Zdrada w pracy dla dla Natalii z 2 dzieci i mezem czy Efki z 5 letnim stazem z bojfrendem to jak spluniecie na ulicy .

Edytowane przez thyr
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem takiego kolegę, ale zupełnie inny typ urody. Uroda "dziecka" co ciekawe. 1,68 wzrostu. Babki jak zahipnotyzowane. W jego obecności nie można za bardzo było z nimi nawiązać kontakt. Coś im się działo. 

 

Zobaczcie sobie "dupiarza" Trzaskowskiego. Jeśli nie wiecie o co chodzi to Trzaskowski gdzieś tam wspomniał że za młodu nie był bawidankiem tylko "dupiarzem", znaczy się że sporo panien przeruchał. Wszyscy się obruszuli, że to uwłaczające dla kobiet tak mówić. Nie wiem co w tym uwłaczającego. Jak nie lubiłem Trzaskowskiego to teraz trochę go mniej nie lubię. 

 

Ps. Mieszkanie jego kolegi M. Żebrowskiego (to już Chad pełna gębą) zwane było kopulodromem :)

Edytowane przez RealLife
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, samiecżeta napisał:

Co się zaczęło dziać. Szczególnie w śród płci pięknej. To szkoda słów. Jak w ulu. Tylko o nim gadka na wszystkich piętrach. A kto? A co? A skąd? No i najważniejsze... Czy żonaty? 

 

A że z nim siedzę w pokoju to mnie wszystkie ciągną za język. No mówię wam. Cyrk. Jak zwierzątka w rui. 

Poszła plotka, nowy stał się "modny" wśród kobiet, zawsze to jakaś rozrywka w nudnej pracy?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, samiecżeta napisał:

Średnia wieku 35+.

 

 CYKADY NAAA CYKLADACH TYTYTYTYRYRYTYTY xD

Masz odpowiedź :3

 

AA i facet ma 40stkę, i niech mi nikt qrwa nie mówi że się życie po 40 kończy XD hahahaha

 

Cytat

Wzrost jakieś 175

No i gdzie twój bóg ANALKONDA ? XD

Edytowane przez Ramaja Awantura
  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LiderMen napisał:

35 lat to już mao atrakcyjne są te biurwy, a młodsze są? Jak reagują?

W urzędzie jest kilkanaście młodych i atrakcyjnych. Ale z tymi mam ograniczony kontakt. 

Poszliśmy na przerwie do sklepu. Idziemy, a przed wejściem stało stadko takich sarenek z liceum. I powiem wam że od razu się szepty i uśmieszki zaczęły. No i oczywiście takie nachalne patrzenie. 

Ale prawdę mówiąc... Chyba outfit robi dużo jeśli chodzi o wyróżnienie się z tłumu. Bo wśród nas 4 to on był ubrany jak jakiś milioner z Monako. 

Białe spodnie do kostek. Granatowe mokasyny. Jakąś lniana błękitna koszula. Złote oksy top gun.

No powiem szczerze że sam bym się tak wystroił ale się wstydzę. Dla mnie to zbyt śmiały ubiór na warunki urzędowe. 

A my przy nim. Sorry. "Janusze"? "Motłoch"? w oczach pań. Przeciętniaki karwa fa! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.