Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 13.08.2022 o 16:50, gman98 napisał:

Ostatnio parę z nich przypadkiem w sklepie spotykałem i pierwsze mówiły "cześć gman98". Żadnej nie odpowiedziałem. Koło ch#ja mi latają one teraz. Niewiele się zmieniłem - bardziej na pewno otwarty do ludzi jestem.

 

Błąd. Było nie palić mostów, zamiast tego porozmawiać na luzie.

Jeśli te kobiety postrzegają Cię teraz jako chada to możesz to wykorzystać i nie mam na myśli randek ani seksu. Każda z nich coś zawodowo robi, kogoś zna. W takich sytuacjach kobiety bywają bardzo przychylne i skore do pomocy, na przykład w załatwieniu czegoś.

 

 

23 godziny temu, Kacperski napisał:

Jak nie jeszcze gorszy, jako że jestem elektrykiem często pracowałem w biurowcach. Niby mogłoby się wydać ze pracujesz w teamie z ogarniętymi ludźmi, jak wchodziliśmy do biura gdzie pracowały kobiety to zachowanie moich kolegów było na tyle żenujące ze aż czasami miałem chęć się z tamtąd zawinąć. Nawet z porządnego chłopa wychodzi oblech i prymityw jak wokół kręci się pełno kobiet. Najlepsze jest to, ze oni myśleli, że ich głośne komentarze są śmieszne… Rozumiem jakiś komentarz ze smakiem ale to co odpierdalaja chłopy żeby zaimponować kobiecie to się w głowie nie mieści.

 

Najlepsze  jest to, że takie umizgi odnoszą odwrotny skutek. One takich spermiarzy olewają.

U tych Twoich majstrów wyszedł białorycerski mental: kobietę trzeba zabawiać zdobywać itp. pierdy, nawet robiąc z siebie debila.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.08.2022 o 17:10, Kacperski napisał:

Niby mogłoby się wydać ze pracujesz w teamie z ogarniętymi ludźmi, jak wchodziliśmy do biura gdzie pracowały kobiety to zachowanie moich kolegów było na tyle żenujące ze aż czasami miałem chęć się z tamtąd zawinąć. Nawet z porządnego chłopa wychodzi oblech i prymityw jak wokół kręci się pełno kobiet. Najlepsze jest to, ze oni myśleli, że ich głośne komentarze są śmieszne… Rozumiem jakiś komentarz ze smakiem ale to co odpierdalaja chłopy żeby zaimponować kobiecie to się w głowie nie mieści.

 

Jak u mnie w KL rok temu pojawiła się samotna mamcia lvl 23, to wśród gości (3) był taki festiwal spermiarstwa, że aż mnie mdliło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.