Skocz do zawartości

BlackPil'ersi go nienawidzą! Ten człowiek odkrył jak to działa!


Yolo

Rekomendowane odpowiedzi

 

No dobra, tytuł dla zwrócenia uwagi😎

 

Edit

(tu sobie pojechałem po skrajnych blackpilowcach, ale w sumie mam to w pompie) 

Po prostu mu się przyjrzyjcie. 

Koniec edita 

 

A dla całej reszty, jako ciekawostka. O tym, jak można sobie poradzić mając kiepściutkie warunki zewnętrzne. 

 

 

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając ten cały biznes PUA, to brawa za odwagę dla niego. Mimo niekorzystnych warunków fizycznych chłopak się nie poddał. Co prawda obserwując go parę rzeczy bym zmienił, np. często krzyżuje ramiona, przez co wygląda niepewnie. No i ten zarościk mógłby zgolić :D 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląd to nr 1, ale oczywiście że można zdobyć kobietę będąc średniakiem. ALE jeśli będziesz nie akceptowalny, to nic z tego nie będzie. Dwie pierwsze składowe to wygląd i emocje. Pieniądze też się liczą, ale to inny temat, bo na plaży w bokserkach nie widać zaparkowanego auta i stanu konta, różne kobiety w różnym stopniu wieku inaczej na to też reagują.

 

A sam materiał to taki materiał propagandowy. Sam osobiście popieram pogląd, iż sami jesteśmy najważniejszymi osobami w swoim życiu. Czy ktoś będzie czy nie, to już tylko dodatek. A w dzisiejszych czasach, złych czasach brak mi chęci i szkoda pieniędzy na rozkapryszone dziewczynki. Każdemu polecam integracje z innymi nacjami, zdziwcie się. Pozytywnie się zdziwicie.

  • Like 5
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, SilentAssassin napisał:

Wyjdzcie do swiata chłopy...

 

Zamiast latać za jakimiś dziewczynami z galerii krzycząc przepraszam, przepraszam, PRZEPRASZAM!  już wolę wykorzystywać naturalne sytuację na zagadanie jak np. ostatnio wpadłem na fajnego milfa przy pieczywie a że trzymała bułki i miała duży dekolt to mówię jej "apetycznie wyglądają te bułeczki". Pośmieliśmy się, coś tam odpowiedziała i każdy poszedł do swoich spraw. Kolejna sytuacja jak kupowałem akcesoria dla psa. Sprzedawała śliczna, młoda dziewczyna. Pogadaliśmy trochę, śmiała się jak opisywałam mojego pieska (szczery śmiech to zawsze dobry znak) a że mieszka 500km ode mnie to nie drążyłem tematu. 

W mojej ocenie każdy ma dzień w dzień dużo sytuacji w których może zagadać w sposób naturalny i od razu widać czy dziewczyna jest zainteresowana. A takie bieganie przez pół galerii za dziewczyną która gdzieś się śpieszy to według mnie słabo wygląda. 

  • Like 6
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko sprawa i jak najbardziej szanuje, że ktoś promuje działanie a nie pisanie o szczękach w necie.

Ale tak imo to ze wszystkich sposobów poznawania dziewczyn to podchodzenie na ulicy mnie cringuje strasznie. Można iść na domówkę, do klubu, do baru (ostatnio w ten sposób z ziomkiem zawinęliśmy dwie laski na do niego na chatę), można iść na koncert, ogólnie można mieć jakiś znajomych przez których poznaje się kolejnych, no opcji jest (wbrew pozorom) dużo. 

A to podchodzenie w biały dzień w południe i mówienie babie, że "hej słuchaj widziałem cię przez 0.001 sekundy jak przechodziłaś teraz na patelni i muszę ci powiedzieć, że super wyglądasz" to mi się źle kojarzy. 

Ale mówię, lepsze to niż nic. 

 

A i to pierdolenie bab z końca filmiku, że tak lubią być zaczepiane i że to takie sympatyczne to podzieliłbym przez 3, potem zmielił a na koniec wyjebał do śmieci. Nikt ci przed kamerą prawdy nie powie. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naiwne, młode chłopaki przestaniecie wierzyć w bajki, że podrywając jako flepiarz czy normik macie jakieś szanse u kobiet.

Ile razy mamy wałkować ten temat? do was dalej nie dociera, że świat relacji damsko-męskich zmienił się nie do poznania.

Kobiety już się z tym nie kryją, że interesuję je top 5% atrakcyjnych mężczyzn a reszta jest obojętna.

Kolejna sprawa zamiast być obiektywnym i zaakceptować ten fakt każdy z was próbuje przeforsować swoją rację,

bo jak u was coś działa to musi i u innych.

Nic bardziej mylnego i porady typu wyjdźcie do ludzi czy poznajcie kobiety nic tu nie pomoże. 

Prawda jest brutalna i każdy dookoła to widzi.

Jest jeden znany uwodziciel na naszym forum i powiedział mi co jak działa.

W skrócie te całe podejścia uwodzicieli są ustawione a kursy PUA robione pod kobiety.

Dlatego proponuję byście stawali się najlepsza wersja siebie a kobiety same będą was podrywać😉

Nie płaszczcie się przed kobietami, nie usługujcie, nie dawajcie atencji bo na to nie zasługują.

Te całe PUA zostawcie dla naiwniaków, którzy będą dymani z kasy, energii, zdrowia, czasu.

 

 

 

  • Like 16
  • Dzięki 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś z kumplami imprezowaliśmy na mieście ze względu na to, że jeden z nich miał się żenić i już nad ranem, do mocno styranych nas podchodzi taki kolo "w plastikowych okularkach z misiem na środku". Ubrany byle jak, morda jak pomyłka przy replikacji DNA i się nas pyta czy nie mamy aby jakiegoś zioła. My mówimy, że nie i dalej coś tam gadamy do siebie a ten ciągle nawija farmazony do nas. W końcu taki bardziej zaczepny kumpel mu mówi wprost "weź się chłopie odpierdol". Na co ten rzecze "Taki jesteś cwaniak? To weź się załóż, który z nas poderwie teraz, tutaj więcej lasek i dostanie numer!".

 

Także panowie, nie ubiór, nie pieniądze, nie status, nie wygląd ale czysta charyzma, czar i osobowość się liczą.

PS. Ja mu uwierzyłem.

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Shark napisał:

Kiedyś z kumplami imprezowaliśmy na mieście ze względu na to, że jeden z nich miał się żenić i już nad ranem, do mocno styranych nas podchodzi taki kolo "w plastikowych okularkach z misiem na środku". Ubrany byle jak, morda jak pomyłka przy replikacji DNA i się nas pyta czy nie mamy aby jakiegoś zioła. My mówimy, że nie i dalej coś tam gadamy do siebie a ten ciągle nawija farmazony do nas. W końcu taki bardziej zaczepny kumpel mu mówi wprost "weź się chłopie odpierdol". Na co ten rzecze "Taki jesteś cwaniak? To weź się załóż, który z nas poderwie teraz, tutaj więcej lasek i dostanie numer!".

 

Także panowie, nie ubiór, nie pieniądze, nie status, nie wygląd ale czysta charyzma, czar i osobowość się liczą.

PS. Ja mu uwierzyłem.

i co dalej ? był zakład czy nie?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Iceman84PL napisał:

W skrócie te całe podejścia uwodzicieli są ustawione a kursy PUA robione pod kobiety.

 

Co Ty gadasz? Wystarczy wykupić pakiet VIP ze strony kolesia za 1940 zł i pamiętaj PODEJDŹ DO NIEJ JUŻ DOSTĘPNE. Odbierz swoją kopię zanim ceny wzrosną dwukrotnie. :D 

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie @yrl @Iceman84PL

 

Wstydźcie się!

 

Wstydźcie się przed samym Bogiem, ponieważ za takie teksty prędzej, czy później zostaniecie rozliczeni!

 

Wstydźcie się, że nie widzicie otaczającej nas rzeczywistości, tylko tą realną, uliczną, zakryliście w głowie toksycznymi, złudnymi  internetowymi obrazami!

 

7 minut temu, Iceman84PL napisał:

Dlatego proponuję byście stawali się najlepsza wersja siebie a kobiety same będą was podrywać

 

Żadna kobieta Cię sama nie zaczepi, nawet jak jesteś bardzo przystojny i skończysz jako walący konia przystojniak, bo nie podjąłeś żadnej akcji.

 

Żyjecie w świecie odrealnionym, internetowym i prawdopodobnie nigdy nie wykonaliście nawet jednego podejścia na ulicy.

 

Jesteście bierni i zamknięci w swoich czterech ścianach klejnotu zwanego umysłem.

 

Jesteście słabi i zarażacie tą słabością innych!

 

Tymczasem z właściwym mindsetem faceci mogą wyzerować swoje konto, zapuścić Maciusia, zamieszkać u rodziców, albo w namiocie w parku, a jeżeli będą tylko mocno tego pragnęli i podejmą  fizyczne działania w realnym świecie, to cel zostanie osiągnięty ( w granicach rozsądku oczywiście )

 

Promujmy dynamiczność, nie rozlewającą się fałdami tłuszczu bierność i pasywność!

 

NALEŻY WAM SIĘ KLAPS!

 

  • Like 12
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Iceman84PL napisał:

W skrócie te całe podejścia uwodzicieli są ustawione a kursy PUA robione pod kobiety.

Dlatego proponuję byście stawali się najlepsza wersja siebie a kobiety same będą was podrywać😉

Stary sorry, ale pierdolisz. Nie bronie ruchu PUA bo mam na to wyjebane szczodrze, ale normalne zagadanie jak Ci goscie z kanału i o zgrozo dobra rekacja jest jak najbardziej mozliwa, zreszta mam na to przyklady z autopsji. Drugie zdanie Twoje natomiast swiadczy o tym, ze kompletnie nie kumasz "podrywania" od strony kobiety. Owszem jak jestes modelem z ryja i postury to wiekszosc bedzie sie mizdżyc tak ze slepy by to zauwazyl. Jednakze sredniej jakosci koles bedacy najlepsza wersja siebie jak napisales, nie otrzyma ZADNYCH sygnalow bezposredniego zainteresowania. Nie szerzcie tego badziewnego przekonania ze wystarczy ogarnac lifestyle, bez socjalskilla i laski same zaczną wchodzic do wyra. To jest bulshit

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Iceman84PL napisał:

Naiwne, młode chłopaki przestaniecie wierzyć w bajki

 

Ile masz lat? 

 

Zdajesz sobie sprawę że piszesz w ten sposób do ludzi prawdopodobnie starszych od siebie? 

Pewnie też bardziej doświadczonych, bo patrząc na to co tu czasem piszesz, doświadczenia z kobietami nie masz dużego. Za to pięknie opanowane różne teorie. 

 

14 minut temu, Shark napisał:

Także panowie, nie ubiór, nie pieniądze, nie status, nie wygląd ale czysta charyzma, czar i osobowość się liczą.

 

Nie no, bez wchodzenia w następną skrajność.

Wygląd jest ważny, ale to nie jedyny wyznacznik atrakcyjności.

Można braki w wyglądzie nadrobić i oni to pokazują, goście którzy wyglądu nie mają ale im to nie przeszkadza zawierać znajomości. 

 

To taki trigger dla tych wszystkich, których motto życiowe to "nie da sie". 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RENGERS ale ty jesteś czadem i ekstrawertykiem do tego jeszcze - to jest inna rozmowa...

 

@Iceman84PL nie napisał, żeby siedzieć w piwnicy, tylko stawać się najlepszą wersją siebie - praca nad SMV, umysłem itd. Jasne, że żadna kobieta pierwsza nie podejdzie na ulicy, ale będzie dawała wyczuwalne znaki, że się podobasz, kiedy masz wysokie SMV, a dalej już będzie z górki.

 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, RENGERS napisał:

Żadna kobieta Cię sama nie zaczepi, nawet jak jesteś bardzo przystojny i 

 

To są rzadkie sytuacje i trzeba się czymś mocno wyróżniać. 

One wolą się wystawiać na strzał niż strzelać. 

Piszę o normalnych kobietach, bo wiadomo jak bywa. 

Edytowane przez Yolo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Hortex117 napisał:

i co dalej ? był zakład czy nie?

Nie było. Nikt się takimi pierdołami nie będzie zajmował przecież, mierzeniem siusiaków z jakimś wyrzutkiem żeby nie wiem co udowodnić 💩.

Znałem niejednego takiego młodocianego żulika, studenta na ciągłym urlopie dziekańskim, który rwał na bycie wannabe menelem. Rzeczywiście, polki mają słabość do zbyt pewnych siebie, potencjalnych/przyszłych nosicieli. To jest z jednej strony kwestia pewności siebie, która od pewnego, wysokiego poziomu mocno działa na dziewczyny (ja tego nie potrafię ale z obserwacji znajomków). Z drugiej strony jest kwestia łamania konwenansów. Wiele (młodych) dziewczyn, jak ma chłopaka "takiego kandydata na męża" lubi popuścić szpary jego przeciwieństwu, zniszczyć swój świat, poczuć się "brudna".

5 minut temu, Yolo napisał:

Nie no, bez wchodzenia w następną skrajność.

To był żart.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.