Skocz do zawartości

Ośmieszyłem się


Mortyy

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę ze czasem, gdy rozstajemy sie na pozornie dobrej stopie "bądźmy przyjaciółmi", faktycznie próbujemy tą przyjaźń utrzymać, wrzucić ex na orbitę, albo do takiego fwb z braku laku. 

To sie bardzo rzadko udaje, tylko gdy to ty odchodzisz, a ona jest wciąż nakręcona.

W przeciwinym wypadku, bedzie tak jak autor tematu opisał, ona juz skonczyla ta relacje więc się nie odzywa. Tu nawet nie chodzi o to że jest zimną suką, jeśli gadzi mózg cię skreślił z listy to nic nie poradzisz.

 

Edytowane przez bzgqdn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Spokojnie napisał:

Kedyś chyba każdy sam do tego dojdzie, że baby to wyrachowane...

Lepiej dla faceta jak zrozumie te rzecz. Stanie się np po zdradzie kobiety bądź odejściu pańci. Czasem trzeba na własnej skórze tego wyrachowanka lasek. 

Będą niestety i tacy, którzy dalej będą mieć kobiety za te dobre i nie wyrachowane. 

21 godzin temu, CzarnyR napisał:

ucz się od kobiet a nie kolorowych gazetek dla spermiarzy i disnejarzy. 

Do zakończenia moich studiów jakoś 24-25 lat miałem kobiety są te dobre istoty, słabe niewiasty co by nikogo nie krzywdziły. Opierało się na tym co piszesz Disneyu. Później dla mego dobrego się mi odmieniło o kilku koszach, nieudanych randkach i 2 związkach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
W dniu 9.07.2022 o 20:19, Mortyy napisał:

Znowu zacząłem wszystko wspominać i zrobiło mi się bardzo smutno, poczułem bezsens wszystkiego. No, ale na szczęście przyszło gwałtownie i po paru dniach znowu się ogarnąłem.

Dobrze że tak zrobiłeś, zrobiłeś z siebie idiotę, zauważyłeś ze świat się nie zawalił, przeżyłeś te emocje i się wyzerowałeś

ŻADEN WSTYD! Ja uważam by robić takie rzeczy świadomie bo PRZEŻYWASZ tą sytuacje a na drugi raz ona już tak nie boli - uodparniasz sie :3

W dniu 9.07.2022 o 21:33, Mortyy napisał:

Więc tak na prawdę, moje dalsze życie polegało na tym, żeby się na niej odegrać, pokazać, że mam lepiej od niej. A mało z tych rzeczy mnie tak na prawdę cieszyło. W środku był jeszcze smutek, który próbowałem zagłuszać. 

No tutaj trochę dupa bo postąpiłeś jak ... kobieta XD. Ale fajnie że wyciągasz wnioski :3

W dniu 12.07.2022 o 15:11, Spokojnie napisał:

ale wiele osób nie rozumie zasad gry.

Jak człowiek jako dziecko ogląda filmy gdzie główny bohater WALCZY o ukochaną i to się sprawdza to nie dziw ze faceci tak robią XD

W dniu 12.07.2022 o 23:30, bzgqdn napisał:

"bądźmy przyjaciółmi"

Dla mnie to zawsze brzmiało coś ala "nie będę ci dawać dupy ale czasami zadzwonię jak będę potrzebowała by mnie gdzieś zawieść, coś pożyczyć albo się wyrzygać z problemów" XD

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.