Skocz do zawartości

PiS czyli "Przeproście i Spierdalajcie" - Jan Piński


Rekomendowane odpowiedzi

Tak się składa, że rządy PiS "przypadkowo" nakładają się na czas największej po komunie degrengolady gospodarczej i społecznej naszego kraju.

Charaktery, osobowości, skłonności i niekompetencje tych partyjniaków, niestety do tego wszystkiego doprowadziły. I o tym, z przykładami i rzeczowo Jan Piński

 

 

  • Like 10
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przeprosiny to już trochę za późno za 200k nadmiarowych zgonów. Ja wiem co to argumentum ad hitlerum, ale faktem jest że tyle samo Polaków zginęło w powstaniu przeciwko zachodnim sąsiadom.

 

Zamiast przeprosin lepiej zrobić breloczki:

 

42121821-sznur-z-p%C4%99tl%C4%85-kata.jp 

 

Tylko co tu zrobić by ludzie nie poszli za jakimiś faryzeuszami politycznymi, bo takich może być wówczas rozkwit jak grzybów po deszczu. 

 

Same media nie wystarczą by teraźniejsze bydło naprostować, patologia bez socjalu się osra a warunki będą ciężkie. 

 

Na Sri Lance niby rząd obalają, ale czy nie skończy się to tak jak tam w głębi Rosji ostatnio, co rosyjska armia wpadła posprzątać? Tam nawet policja broń ludziom dawała.

Nie mówię tego jako zniechęcenia do działania, ja już wolę w sensownym konflikcie zginąć niż być dymanym przez jeden czy drugi rząd, w tym czy innym kraju, bo powiedzmy sobie szczerze - wolność to jest obecnie na bezludnej wyspie. Nie ma wolnego kraju, wszędzie macki systemu, Kaddafi próbował (nie tylko on) wącha kwiatki od spodu. Prezydent Tanzanii który był przeciwko covid? Niby umarł na COVID, ale tylko według mediów :)

 

Edytowane przez Imiennik
  • Like 11
  • Dzięki 3
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież oni nie są niczemu winni. 

 

Inflacja? To przez Putina.

Nie będzie gazu/będzie bardzo drogi? Wina chytrusów z Norwegii.

Nie będzie węgla? Znowu wina Putina bandyty.

Wysokie ceny na stacjach paliw? To przez spekulacje giełdowe.

Podwyższamy stopy procentowe i jednocześnie rozdajemy coraz więcej pieniędzy? Chcemy pomóc Polakom.

 

Ludzie się ogarną? Nie sądzę. Większość to niestety idioci, którzy całą swoją wiedzę czerpią z telewizji.

 

 

Dodam tylko, że ceny energii mają wzrosnąć dwukrotnie, a politycy zwiększyli sobie uposażenia, bo "inflacja" i im zaczyna brakować.

 

  • Like 6
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 7/10/2022 at 7:39 AM, Imiennik said:

ja już wolę w sensownym konflikcie zginąć niż być dymanym przez jeden czy drugi rząd, w tym czy innym kraju,

Życie tylko po to, żeby wszystko oddawać swoim właścicielom (jak obecnie) nie ma sensu. Trzeba mieć jakieś perspektywy, że PO COŚ (co kto woli i wybierze) się pracuje a nie tylko praca po to żeby zjeść i (mieć gdzie) się kimnąć, żeby móc dalej pracować. Toż to absurd. Mnóstwo ludzi zostało zapędzonych w ten schemat a na otarcie łez i dla odwrócenia uwagi od nędzy własnego losu i bezcelowości kręcenia się w kółko, mogą sobie nakupić modnych gadżetów z tego co im zostanie. 

 

On 7/10/2022 at 7:39 AM, Imiennik said:

Tylko co tu zrobić by ludzie nie poszli za jakimiś faryzeuszami politycznymi, bo takich może być wówczas rozkwit jak grzybów po deszczu. 

I bez wątpienia będzie, w myśl zasady "nikt ci nie da tyle, ile my możemy obiecać". Więc będę namolnie powtarzał - wystarczy żeby władza nie miała takiego zakresu władzy i rządzić mogą nawet małpy. Ma ogarniać podstawy funkcjonowania państwa, optymalizować procesy i dbać o strategiczne aspekty jego funkcjonowania, stwarzając odpowiednie warunki do inwestycji (retencja, atom, obronność, sądownictwo, zasoby etc.) i przede wszystkim rozliczać się przed suwerenem z każdej decyzji i co do złotówki. To nie są jakieś niestworzone tematy, nie do ogarnięcia dla ludzi z odpowiednimi kompetencjami. 

 

20 hours ago, cst9191 said:

Inflacja? To przez Putina.

Nie będzie gazu/będzie bardzo drogi? Wina chytrusów z Norwegii.

Nie będzie węgla? Znowu wina Putina bandyty.

Tak zawsze działa propaganda. Nawet pamiętam tą z końcówki komuny, gdzie byliśmy trzecią gospodarką świata :D

Szczęśliwie mało kto w to wierzył, bo co do zasady nikt nie wierzył w kłamsTVa i prędzej odczytywano wszystko odwrotnie: jak Urban mówił że nie będzie podwyżek cen paliwa - wszyscy jechali do CPNu z kanistrami, ile ich mieli. Kiedy byliśmy trzecią gospodarką świata, wszyscy wiedzieli że to prawda, ale trzecią od końca itd...

Dlatego ważne są słabe umysły obywateli. O to już troszczy się system edukacji i tuby medialne. Wówczas można ich robić w konia do woli (jak obecnie).

 

ps. Dziś do śniadania włączyliśmy telewizor (olaboga!) na TVP Info. Popłakaliśmy się ze śmiechu oboje, jaka jest skala zakłamania i propagandy. To niewiarygodne, że oni bez mrugnięcia okiem łżą w żywe oczy i odwracają kota ogonem a zamiast podawać informacje, są podawane na chama, naciągane na siłę interpretacje (czyli jak jedwabnik ma rozumieć to co się dzieje) i selektywne opinie (czyli to samo). 

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagłosuje za PIS w następnych wyborach*. Kiedyś byłem przeciwnikiem ale zmieniłem zdanie po kilku latach. Podoba mi się w PISie:

- Odrodzenie polskości, patriotyzmu.

- Duże inwestycje strategiczne (gazoport, mierzeja, CPK, mur na granicy, przekop w Świnoujściu, Baltic Pipe)

- Brak podlizywania się Niemcom (Tusk całował Merkel w rękę)

- Jest to pierwsza partia w historii gdzie po zmianach podatkowych więcej zarabiam a nie mniej!

- kierunek anglosaski + NATO w polityce zagranicznej i obronnej. 

- konserwatywne poglądy obyczajowe. 

 

Nie podoba mi się wszechobecne rozdawnictwo socjalu, nepotyzm i kumoterstwo w szeragach władzy. O zamknięciu Roksy nie wspomnę. 

 

*Chyba że dam się ponieść i zagłosuje na Dziambora bo z tej kolorowej bandy konfederackiej, tylko w nim widzę normalnego człowieka. 

 

Edytowane przez RealLife
  • Like 1
  • Haha 5
  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, RealLife napisał:

Zagłosuje za PIS w następnych wyborach*. Kiedyś byłem przeciwnikiem ale zmieniłem zdanie po kilku latach. Podoba mi się w PISie:

- Odrodzenie polskości, patriotyzmu.

- Duże inwestycje strategiczne (gazoport, mierzeja, CPK, mur na granicy, przekop w Świnoujściu, Baltic Pipe)

- Brak podlizywania się Niemcom (Tusk całował Merkel w rękę)

- Jest to pierwsza partia w historii gdzie po zmianach podatkowych więcej zarabiam a nie mniej!

- kierunek anglosaski + NATO w polityce zagranicznej i obronnej. 

- konserwatywne poglądy obyczajowe. 

 

Nie podoba mi się wszechobecne rozdawnictwo socjalu, nepotyzm i kumoterstwo w szeragach władzy. O zamknięciu Roksy nie wspomnę. 

 

*Chyba że dam się ponieść i zagłosuje na Dziambora bo z tej kolorowej bandy konfederackiej, tylko w nim widzę normalnego człowieka. 

 

Dobra, przez ostatnie kilka miesięcy zastanawiałem się, czy aby przypadkiem nie upadłeś na łeb dodając na forum kolejne debilne wpisy za wpisami.

Uspokoiłeś mnie, teraz już mam pewność, że to zwykły trolling. ;)

Edytowane przez Hubertius
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Rnext napisał:

Tak się składa, że rządy PiS "przypadkowo" nakładają się na czas największej po komunie degrengolady gospodarczej i społecznej naszego kraju.

Charaktery, osobowości, skłonności i niekompetencje tych partyjniaków, niestety do tego wszystkiego doprowadziły. I o tym, z przykładami i rzeczowo Jan Piński

 

 

To jeszcze mu samobójstwa nie zrobili?! Hm....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minutes ago, Hubertius said:

Dobra, przez ostatnie kilka miesięcy zastanawiałem się, czy aby przypadkiem nie upadłeś na łeb dodając na forum kolejne debilne wpisy za wpisami.

Uspokoiłeś mnie, teraz już mam pewność, że to zwykły trolling. ;)

 

Piszę tak jak uważam. Jak zauważyłeś dałem argumenty dlaczego zagłosuje na PIS. Moim zdaniem nie są debilne a bardzo konkretne. 

 

Na tym forum, podobnie jak i w polskiej mentalności, w "dobrym guście" jest wieczne malkontentcwo, niekonstruktywny krytycyzm władzy a ostnio dodawane są do tej mieszkanki szurskie teorie. 

 

Zresztą nie tylko ja uważam że PIS to nie jest zły rząd. Nadal cieszy się dużym poparciem a partie opozycyjne chyba nie chcą wygrać. 

 

  • Haha 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, RealLife said:

Zagłosuje za PIS w następnych wyborach*.

Na szczęście tylko Ty i paru innych oczadzonych :D

 

13 minutes ago, Zatarra said:

To jeszcze mu samobójstwa nie zrobili?! Hm....

Obawiam się, że jest blisko, bo na razie tylko "ostrzegawczo" nękają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RealLife napisał:

Zagłosuje za PIS w następnych wyborach*

 

 

Ja zagłosowałem raz ( i to był jedyny jaki byłem na wyborach) ale nie tyle co za pisem tylko przeciw platformie xD

 

Dzisiaj już to pierdole. Gospodarczo są 100x bardziej lewaccy od platformy.

 

 

 

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, RealLife said:

Duże inwestycje strategiczne (gazoport, mierzeja, CPK, mur na granicy, przekop w Świnoujściu, Baltic Pipe)

Gazoport wybudował rząd Tuska. Wiem, że oczadzeni wierzą że to zasługa PiS. A gnój gospodarczy to wina Tuska i Putina. 

CPK - nic tam się nie dzieje. Wiem, bo ojciec @H ma tam ziemię którą chcieli kupić za frytki, więc wysłał ich na palmę.

Mur... i tak transporty idą. Busik kosztuje 2k EUR od łba.

Mierzeja - wciąż nie podałeś żadnych korzyści ekonomicznych (nikt nie potrafi podać). Tak jak pisałem - okazja dla wałów.

Baltic Pipe - hm, no zobaczymy, oby drgnęło. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, Rnext said:

Gazoport wybudował rząd Tuska. Wiem, że oczadzeni wierzą że to zasługa PiS. A gnój gospodarczy to wina Tuska i Putina. 

CPK - nic tam się nie dzieje. Wiem, bo ojciec @H ma tam ziemię którą chcieli kupić za frytki, więc wysłał ich na palmę.

Mur... i tak transporty idą. Busik kosztuje 2k EUR od łba.

Mierzeja - wciąż nie podałeś żadnych korzyści ekonomicznych (nikt nie potrafi podać). Tak jak pisałem - okazja dla wałów.

Baltic Pipe - hm, no zobaczymy, oby drgnęło. 

 

Zobaczymy ile tam punktów w wyborach nastuka twoja ulubiona Konfederacja. Tylko się nie wypieraj tej sympatii.

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

10 minutes ago, RealLife said:

Zobaczymy ile tam punktów w wyborach nastuka twoja ulubiona Konfederacja. Tylko się nie wypieraj tej sympatii.

Podejrzewam że nie za wiele. Ale są słabe charaktery, które muszą trzymać ze zwycięzcami, choćby byli durniami. Stąd takie wyniki wyborów, co jest skutkiem absolutnego braku świadomości obywatelskiej w narodzie. Wbrew przysłowiu - wolą z głupim znaleźć niż z mądrym zgubić. No cóż, nie każdemu świadomości staje. 

No i czemu miałbym się z tym kryć??? Jedyna antykomunistyczna, trzeźwo oceniająca rzeczywistość, prowolnościowa formacja. A że to politycy - no cóż, też będą kręcić i kombinować, na co lekarstwem jest ograniczenie władzy politykom. Dla niewolników są PSLe, PiSy, Zandbergi z herr Millerami czy POpuliści. Generalnie cała polska, przeklęta "Banda Czworga". 

 

ps. Ale Sowiet z Ciebie wyszedł - powinno się kryć się z wolnościowymi dążeniami. Ja PRDL.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, cst9191 napisał:

Ale przecież oni nie są niczemu winni. 

 

Inflacja? To przez Putina.

Nie będzie gazu/będzie bardzo drogi? Wina chytrusów z Norwegii.

Nie będzie węgla? Znowu wina Putina bandyty.

Wysokie ceny na stacjach paliw? To przez spekulacje giełdowe.

Podwyższamy stopy procentowe i jednocześnie rozdajemy coraz więcej pieniędzy? Chcemy pomóc Polakom.

 

Ludzie się ogarną? Nie sądzę. Większość to niestety idioci, którzy całą swoją wiedzę czerpią z telewizji.

 

 

Dodam tylko, że ceny energii mają wzrosnąć dwukrotnie, a politycy zwiększyli sobie uposażenia, bo "inflacja" i im zaczyna brakować.

 

 

 Przegrają wybory? Putin sfałszował i trzeba nowe przeprowadzić. Co w USA się działo na linii Trump - Clinton, Trump - Biden...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Rnext said:

ps. Ale Sowiet z Ciebie wyszedł - powinno się kryć się z wolnościowymi dążeniami. Ja PRDL.

 

No właśnie tak nie uważam. Skąd ci przyszło do głowy? Nie powinno się kryć ze swoimi przekonaniami. Ja się nie kryje. Natomiast podejrzewałem że ty się będziesz krył bo często unikasz jasnych deklaracji, udzielasz odpowiedzi ogólnikowych i wymijających, powtarzasz tylko brednie coś o jedwabniku i globalistach. Także, dobrze że się tutaj jasno określiłeś gdzie jest twoja sympatia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minutes ago, RealLife said:

Natomiast podejrzewałem że ty się będziesz krył bo często unikasz jasnych deklaracji, udzielasz odpowiedzi ogólnikowych i wymijających, powtarzasz tylko brednie coś o jedwabniku i globalistach. Także, dobrze że się tutaj jasno określiłeś gdzie jest twoja sympatia. 

Ależ pierdolisz wysysasz bzdety ze swojego palca. To co piszę jest dla większości jasną i czytelną deklaracją. Manipulujesz i przekręcasz rzeczywistość jak byś był płatnym trollem PiSu. Ile bierzesz za wpis? Jesteś tylko parobkiem czy farmerem na farmie trolli?

 

@Edelgeist aleś znalazł :D Idealnie wpasowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rnext zmienił(a) tytuł na PiS czyli "Przeproście i Spierdalajcie" - Jan Piński
9 minutes ago, Rnext said:

Ależ pierdolisz wysysasz bzdety ze swojego palca. To co piszę jest dla większości jasną i czytelną deklaracją. Manipulujesz i przekręcasz rzeczywistość jak byś był płatnym trollem PiSu. Ile bierzesz za wpis? Jesteś tylko parobkiem czy farmerem na farmie trolli?

 

@Edelgeist aleś znalazł :D Idealnie wpasowane.

 

Wcale nie jest jasne co ty wypisujesz. Masz obsesję nad rządami światowymi, układami, globalistami. 

 

Moze w szurskim świecie jest to jasne ale dla normalnego człowieka to bełkot paranoika. 

 

Nie jestem trolem. PIS to jedyna partia która mi coś dała materialnie. Dzięki ich zmianom podatkowym więcej zarabiam (nie dużo ale zawsze), dostaje dodatek na dziecko (było by hipokryzją jakbym twierdził że to zło skoro biorę). Ani Solidarność, ani SLD ani PO tego mi nie dali. A na ich zmianach zawsze traciłem. 

  • Haha 3
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, RealLife said:

Wcale nie jest jasne co ty wypisujesz. Masz obsesję nad rządami światowymi, układami, globalistami. 

Jeśli nie rozumiesz tego co piszę, to już nie moja wina. Gdzieś musiała po drodze nawalić u Ciebie edukacja. Pewnie jesteś "nowego rozdania" naćpanych ogłupiaczami systemu edukacji.  

 

2 minutes ago, RealLife said:

Moze w szurskim świecie jest to jasne ale dla normalnego człowieka to bełkot paranoika. 

Bo niby Ty jesteś normalny? :D (co to w ogóle znaczy?) No dobra, tkwij w tej iluzji dalej.

Nawet mnie tak nie rozbawił dzisiaj nasz kot, który przyjebał w piekarnik goniąc muchę.

 

4 minutes ago, RealLife said:

 

Nie jestem trolem. PIS to jedyna partia która mi coś dała materialnie.

Bo jesteś ograniczony, albo na jakieś potrzeby tylko takiego grasz. Nie rozumiesz metod suboptymalnych (chwilowych). To jest tak jak po heroinie - chwilę jest zajebście a potem płacisz rachunek i wszystko się sypie - czego przykład masz za oknem (chyba że masz opaskę na oczach, bo wówczas "ciemność, ciemność widzę"). To że do Ciebie jeszcze rachunek nie przyszedł nie jest powodem do satysfakcji. Ale nie dziwię się. Nie każdemu starcza neuronów.

  • Like 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minutes ago, Rnext said:

Jeśli nie rozumiesz tego co piszę, to już nie moja wina. Gdzieś musiała po drodze nawalić u Ciebie edukacja. Pewnie jesteś "nowego rozdania" naćpanych ogłupiaczami systemu edukacji.  

 

Bo niby Ty jesteś normalny? :D (co to w ogóle znaczy?) No dobra, tkwij w tej iluzji dalej.

Nawet mnie tak nie rozbawił dzisiaj nasz kot, który przyjebał w piekarnik goniąc muchę.

 

Bo jesteś ograniczony, albo na jakieś potrzeby tylko takiego grasz. Nie rozumiesz metod suboptymalnych (chwilowych). To jest tak jak po heroinie - chwilę jest zajebście a potem płacisz rachunek i wszystko się sypie - czego przykład masz za oknem (chyba że masz opaskę na oczach, bo wówczas "ciemność, ciemność widzę"). To że do Ciebie jeszcze rachunek nie przyszedł nie jest powodem do satysfakcji. Ale nie dziwię się. Nie każdemu starcza neuronów.

 

Metody chwilowe? Masz na myśli 500+ i inne rozdawnictwo socjalne PISu aby kupić sobie na chwilę sympatię w wyborach?

 

To są te motody suboptymalne? 

 

W takim razie jaką długofalową strategią budowania krajowego dobrobytu wsławiła się PO, a wcześniej SLD?

 

Twierdzę że PIS to najlepsza partia i stworzyła najlepszy rząd po roku 2000. Nie jest to partia idealna, nie jest bez wad. Tego nie twierdzę.

 

Ten kto śmieje się z PISu niech mi wskaże lepszy rząd w Polsce po 2000 r. Takie to wyzwanie.

 

 

Edytowane przez RealLife
  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RealLife no i powiedz - sam odnosisz się merytorycznie czy po prostu zmieniasz temat? Wierz sobie dalej w PiSaniki.

Wolnościowcy dla odmiany dopuszczają jakiś % nieogarniętych i niedouczonych w społeczeństwie. Tylko faszyzm zabrania myśleć inaczej. 

No i co z tą mierzeją - pytałem (kilkukrotnie od ponad tygodnia) o korzyści ekonomiczne i bez odpowiedzi. I ty masz śmiałość zarzucać komuś unikanie odpowiedzi? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.