Skocz do zawartości

"Wdowia choroba" czyli zespół Kehrera


Brat Jan

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.menshealth.pl/zdrowie/Choroba-wdowia,16699,1

"Choroba wdowia bywa czasami nazywana zespołem pięciu objawów, ponieważ manifestuje się charakterystycznymi objawami fizycznymi. Wcześniej jednak pojawiają się objawy przypominające zespół napięcia przedmiesiączkowego (PMS), czyli nadmierne napięcie nerwowe, złe samopoczucie, rozdrażnienie, ospałość.

Zespół Kehrera dotyczy konkretnie narządów miednicy małej i przejawia się następująco:

  • bóle podbrzusza w okolicy lędźwiowo krzyżowej
  • żylaki sromu, odbytu, ud, podudzi
  • świąd okolic waginalnych, upławy kojarzące się z infekcją
  • obrzęk macicy, zaburzenia menstruacji, zaburzenia wydzielania naturalnego śluzu
  • bolesne skurcze więzadeł krzyżowo-macicznych.

 

Trudne relacje partnerskie przekładają się zazwyczaj (zwłaszcza w przypadku kobiet) na niechęć do seksu. Czasem, nawet jeśli dochodzi do współżycia, to u kobiety pojawia się blokada przed odpuszczeniem sobie, rozluźnieniem się, bez czego orgazm jest niemożliwy i nie dochodzi do rozładowania napięcia. Niektóre kobiety „karzą” partnera brakiem orgazmu. To jeszcze bardziej napędza konflikty, tworząc błędne koło, z którego niełatwo wyjść.

 

Uświadomienie sobie, że większość kobiet osiąga orgazm nie poprzez stymulację pochwy, tylko poprzez stymulację łechtaczki powinno wystarczyć, aby zainwestować w zabawkę erotyczną.

Należy też pamiętać koniecznie o odpowiedniej ilości lubrykantów, ze względu na to, że jednym z objawów choroby wdowiej jest niewystarczające nawilżenie pochwy."

 

 

 

Od siebie:

Kobieca seksualność jest wyjątkowo "pojebaba":D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak zaspokojenia z seksu/brak seksu u obu płci może prowadzić do różnych psychosomatycznych dolegliwości.

Tak, mężczyźni mają więcej dolegliwości (w sferze psyche) z racji braku seksu, czy niezaspokojenia w tym obszarze. Biologia.

 

Można pośmieszkować z tematu, ale gdy w związku miałam najmniej seksu (to nie ja dawałam szlaban), to testo miałam podwyższone, tyłam, wpadałam w pracoholizm, a jak przyszło (łaskawie) co do czego, odczuwałam ból "na wejściu". 

 

Co do orgazmów. Bez większych szczegółów (dieta, zostawienie przeżyć z dnia na bok, praca nad własną samooceną, oddechem) - można się ich nauczyć. 

Pochwowy jest najlepszy. 😂😎

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że faceci mogą mieć mało seksu to nie zaskoczenie.

U kobiet jednak owszem.

IMAO to siedzi w ich głowach, bo każda może mieć faceta w ciągu kilku godzin a przynajmniej dni.

Niestety są jeszcze wymagania, czasami z księżyca, to one powodują brak seksu u kobiet.

Ja jednak tego nie naprawię, nie umiem przerabiać DNA.

Każdej co jej pisane i co wybrała.

I jeszcze to czego kobiety nie rozumieją a dociera dopiero dekady później.

Nic nie ma za darmo, jest najwyżej z opóźnioną zapłatą a kredyty to bolesna rzecz.

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może być taka plaga jak 19C (czytaj na wstecz).

W dniu 10.07.2022 o 19:16, Brat Jan napisał:

Niektóre kobiety „karzą” partnera brakiem orgazmu. To jeszcze bardziej napędza konflikty, tworząc błędne koło, z którego niełatwo wyjść.

To najgorsze co ludzie zasypiający w jednym łożu mogą sobie robić.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.