Skocz do zawartości

Czy to już jest wszędzie?


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio troszkę zainteresowałem się obróbką drewna, robienie stołów, prostych mebli itp. Oglądam więc różne filmiki na necie, dziś w sugerowanych wyświetliło mi pewien kanał https://www.youtube.com/c/TripleLRusticDesigns no i co oczywiście pierwsze rzuca się w oczy :D? Dupsko lachona wywalone na pół miniaturki... Owszem nawet zgrabna babeczka, chociaż nogi troszkę krótkie ale już mam fest przesyt tego typu miniaturek, ten trend już chyba jest w każdej dziedzinie, nawet w takiej której bym się nie spodziewał, może jakiś zakład pogrzebowy też tak przyciąga widzów :D? Wszędzie atencja musi się zgadzać, nawet kurde w filmikach o drewnie, ah te kobiety.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Muatafaraj napisał:

Wszędzie atencja musi się zgadzać, nawet kurde w filmikach o drewnie, ah te kobiety

Myślę że tam każdy kto umieć liczyć monety $, wie że takie miniaturki przyciągają kilka razy więcej odbiorców. Tutaj masz tematykę stricte męską, także odbiorców łatwo jest pozyskać takimi zagrywkami - w końcu jesteśmy wzrokowcami.

 

Pytanie czy ty też tam trafiłeś bo zobaczyłeś fajną dupę? ;)

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już epidemia, popatrz sobie na kanały związane z prepersami, samowystarczalnością, życiem offgrid itp.

 

Wszędzie na miniaturkach takie rzeczy. 

 

Co gorsze wywołuje to taki efekt, że wartościowe kanały gdzie nie ma wypinania dupska spadają gdzieś daleko, YT nie promuje. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Mosze Red napisał:

To już epidemia, popatrz sobie na kanały związane z prepersami, samowystarczalnością, życiem offgrid itp.

 

Wszędzie na miniaturkach takie rzeczy. 

 

Co gorsze wywołuje to taki efekt, że wartościowe kanały gdzie nie ma wypinania dupska spadają gdzieś daleko, YT nie promuje. 

Dokładnie, babeczki nabijają oglądalność a treść merytoryczna zazwyczaj jest kiepska, no ale jest dupa więc są kliki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kanale chcą zwiększyć liczbę wyświetleń i zdecydowali, że wywalą kobietkę z arbuzikami do kamerki. Co im się jak widać udało bo wyświetlonek mają sporo. Podobnie też się dzieje w TV gdzie wiadomości sportowe często według mnie mówią laski dobre z wyglądu a mało co się znają na sporcie:

1334522735_by_admin_600.jpg

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, nowy00 napisał:

Na kanale chcą zwiększyć liczbę wyświetleń i zdecydowali, że wywalą kobietkę z arbuzikami do kamerki. Co im się jak widać udało bo wyświetlonek mają sporo. Podobnie też się dzieje w TV gdzie wiadomości sportowe często według mnie mówią laski dobre z wyglądu a mało co się znają na sporcie:

1334522735_by_admin_600.jpg

Czy ona przypadkiem nie ma twarzy po czadzie  :D generalnie jak dla mnie kobieta ma tak wilka twarz ze mi to przeszkadza i cyce nie pomagają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już serio tym wymiotuję... Gdzie nie spojrzysz, w co nie klikniesz, jakieś wypięte dupsko, jakis wystający cyc i zero merytoryki 🤦‍♂️ 

 

Bardzo bym chciał żeby to "tiktokowe" frajerstwo samo zjadło swój ogon a świat wrócił do normalności.

 

Niestety nie wiem czy jest możliwy jakikolwiek powrót do normalności, no bo jak oszukać naturę... Zawsze będziemy chcieli patrzeć na cycki i fajne dupska 😕

 

Co gorsza myślę że to może sprowadzić na nas kosmicznie wielką falę depresji. Scrollowanie Infiniti walla z takimi seksualnymi treściami ryje beret i system dopaminowy. 

 

Zle się dzieje i będą z tego powodu konsekwencję, tylko jeszcze nie wiadomo jakie.

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Piter_1982 napisał:

Mnie rozwala zawsze Martyna Wojciechowska, jakby nie była blondyną z takim wyglądem to nikt by jej nie wziął do programu o samochodach do TVN. No ale ona musiała merytorycznie pokonać mężczyzn. 

 

Podobnie Supercar Blondie - polecam ;) 

 

 Mi się podobało, jak kiedyś robiła wywiad z ortodoksyjnym żydem, który miał 19 pociech. Przyznał się, że nie pamięta ich imion, ale gdyby się ustawili od najstarszego do najmłodszego, to by sobie przypomniał.:D Przyznał też, że jeszcze mu się marzy trójka dzieci, bo wtedy będzie miał 22 - po każdym jednym na każdą literę alfabetu hebrajskiego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie to odpycha. Nawet na siłowni byłem dziś i też laski szczują tymi ciałami. Nawet się kurwa nie patrze bo mam to w pizdzie. Gapienie się na takie widoki powoduje gdzieś z tyłu głowy podniecenie a oni przekierowuje uwagę. 

Seks jako narzędzie kontroli społecznej. 

Nie masz ochoty zapierdalać jak bury osioł to popatrz na cycuszki. No zobacz, mogą być twoje wystarczy że kupisz parę gadżetów, postawisz wakacje, "zainwestujesz w siebie". 

Jeśli laska szczuje ciałem to są 2 opcje. 

1. Jest kurwa głupia i napawa się atencja przy czym nie wie że ładuje w szufladzie "dupy do ruchania" 

2. Doskonale wie co robi i robi to celowo. Osiąga swoje cele jeden po drugim i nabija się z tego jak łatwo sterować facetami. 

 

Zaliczenie pewnej liczby kobiet pomaga mi w takich sytuacjach. Poprostu stwierdzam że to nic nowego. Jej cycki będą takie jak kaski, Gośki czy Martyny i szkoda się nad tym rozwodzic. 

 

Odkąd przestałem patrzeć na kobiety i traktuje je jak powietrze nawet te w necie to mam luźniejsza głowę. 

 

Edytowane przez Gixer
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Gixer napisał:

Nawet na siłowni byłem dziś i też laski szczują tymi ciałami.

O właśnie, miałem dzisiaj ciekawą sytuację. Na siłownie przyszła dzisiaj zajebista dupeczka, blond włosy, figura idealna, pośladki wyćwiczone, cycuszki, buzia, wszystko na swoim miejscu. Obczaiłem ją dyskretnie i nie zwracałem na nią uwagi więcej po tym, co się zaczęło dziać. A to dlatego, że większości facetów na siłowni zaczęło odpierdalać. Zaczęli się popisywać, kręcić blisko niej, jacyś tacy bardziej agresywni wobec siebie się zrobili, niektórzy bezczelnie obczajali i się ślinili, niektórzy próbowali jakoś się jej podlizać. 

 

No i robię sobie wznosy bokiem, odkładam hantle na podłogę obok swojej wody i mam przerwę między seriami. A ona podchodzi i zabiera jedną hantle i sobie idzie. Rzuciłem jej spojrzenie niezadowolenia, zatrzymała się i pyta czy z tego korzystam. Mówię, że tak. Na to ona pyta ile ci zostało. Odpowiadam, że trzy serie. A ona do mnie "no dooobra, to jak skończysz to mi przynieś tę hantlę". A ja się zaśmiałem i mówię "chyba masz rączki, to sobie możesz sama wziąć". Ona i goście obok w szoku :D 

Edytowane przez Mortyy
  • Like 1
  • Dzięki 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mortyy napisał:

ona podchodzi i zabiera jedną hantle i sobie idzie. Rzuciłem jej spojrzenie niezadowolenia, zatrzymała się i pyta czy z tego korzystam. Mówię, że tak. Na to ona pyta ile ci zostało. Odpowiadam, że trzy serie. A ona do mnie "no dooobra, to jak skończysz to mi przynieś tę hantlę". A ja się zaśmiałem i mówię "chyba masz rączki, to sobie możesz sama wziąć". Ona i goście obok w szoku :D 

Kurde widziałem tą sytuację! Mam nawet nagranie z gościem, który to zrobił! To on czyli Ty:

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Mortyy napisał:

O właśnie, miałem dzisiaj ciekawą sytuację. Na siłownie przyszła dzisiaj zajebista dupeczka, blond włosy, figura idealna, pośladki wyćwiczone, cycuszki, buzia, wszystko na swoim miejscu. Obczaiłem ją dyskretnie i nie zwracałem na nią uwagi więcej po tym, co się zaczęło dziać. A to dlatego, że większości facetów na siłowni zaczęło odpierdalać. Zaczęli się popisywać, kręcić blisko niej, jacyś tacy bardziej agresywni wobec siebie się zrobili, niektórzy bezczelnie obczajali i się ślinili, niektórzy próbowali jakoś się jej podlizać. 

 

No i robię sobie wznosy bokiem, odkładam hantle na podłogę obok swojej wody i mam przerwę między seriami. A ona podchodzi i zabiera jedną hantle i sobie idzie. Rzuciłem jej spojrzenie niezadowolenia, zatrzymała się i pyta czy z tego korzystam. Mówię, że tak. Na to ona pyta ile ci zostało. Odpowiadam, że trzy serie. A ona do mnie "no dooobra, to jak skończysz to mi przynieś tę hantlę". A ja się zaśmiałem i mówię "chyba masz rączki, to sobie możesz sama wziąć". Ona i goście obok w szoku :D 

No u mnie analogicznie. Jako że miałem wyjebane to jedna raszpla ubrana dość wyzywająco zerkała tu i tam. Później poszedłem się rozciągać w kąt sali fitness to się przypaletala. Zlewka totalna ale sądzę że to nie przypadek. 

Lubię za to jak laska siedzi na maszynie i gapi się w telefon a ja pytam czy możemy robić na zmianę. Wtedy jest dezorient bo dociera do niej że niektórzy przyszli na serio  ćwiczyć 😂

 

Marzy mi się siłownia bez bab ale taka która wygląda lepiej niż melina z paroma hantlami 😂

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.