Skocz do zawartości

Garść przemyśleń


Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór Bracia,

 

jakiś czas temu postanowiłem podzielić się kilkoma słowami z YouTubem, założyłem kanał...

 

na ten moment mówię nieskładnie, zacinam się, gubię wątek.

 

Trochę podróżuję lokalnie, przez co chcę pokazać kilka perełek polskich, mam garść przemyśleń, nie chcę na tym zarobić ni grosza, chciałbym chociaż jednego brata nawrócić od złych i nieodwracalnych decyzji życiowych.

 

Przez chwilę wrzuciłem zajawkę kanału na wykop, natomiast fala hejtu, jaka spotkała mnie po kilku minutach jest niesamowita, nie byłem na to gotowy 😜

https://www.youtube.com/channel/UCSu3PMTo7FHW6TJyWHaRhQQ

 

na ten moment dwie audycje, wierzę, że z czasem będzie więcej.

 

Proszę o feedback.

 

Pozdrawiam oraz dobrej nocy :)

 

 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głos przyjemny, ciepły, radiowy ale materiały do wywalenia, wytrzymałem 20 sekund.

44 minuty temu, TheWalrus napisał:

na ten moment mówię nieskładnie, zacinam się, gubię wątek.

I dokładnie tak jest, masz tego świadomość i wrzucasz to w internet, jak mała dziewczynka...

 

Ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć, nagrywać, realizować odsłuchać i nie wrzucać to jeszcze nie ten moment. 

Poziom na YT już jest ultra wysoki, profesjonalny. Musisz temat ugryźć od technicznej strony mówienia, wyrażania się, szukaj takiej literatury, nawet zahaczającej o aktorstwo...

 

Pamiętaj gwarancji sukcesu nie masz nigdy!

 

Gotowy na harówkę?

 

 

A jak Ci się nie chce to ćwiczyć jeszcze... Ile masz lat?

Brawa za odwagę.

Ps1. Nawet otwór gębowy jest źle trzymany przed mikrofonem. Grafiki do audycji... lipa.

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zuckerfrei

 

dzięki byku za odzew, choć nie zawsze z Tobą się zgadzam i często Twoje zdanie jest skrajne, to mimo wszystko beka z typa ;D

 

owszem, nie jestem mistrzem erudycji, natomiast charakter kształtuje się w boju.

 

Jestem zdania, że skoro większość dzisiejszego YT to patostreamerzy, ludzie słuchają majora ze szkolnej, który nie potrafi skleić zdania prostego, to nie mam się czego wstydzić i nie dam sobie wbić poczucia niższości i wstydu. Dzisiejszy świat to świat igrzysk i chleba, rozrywka najniższych lotów i tłumienie głosu spoza matrixa, aczkolwiek kiedyś odpisaleś mi bardzo pozytywną rzecz, w jednym w moich pierwszych wątków, dlatego mam pozytywny sentyment i komentarz o "małej dziewczynce" nie zbije mnie z pantałyku :)

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, TheWalrus napisał:

nie jestem mistrzem erudycji,

Te rzeczy się ćwiczy.

 

11 minut temu, TheWalrus napisał:

Jestem zdania, że skoro większość dzisiejszego YT to patostreamerzy, ludzie słuchają majora ze szkolnej, który nie potrafi skleić zdania prostego, to nie mam się czego wstydzić i nie dam sobie wbić poczucia niższości i wstydu.

Złe myślenie, albo robisz PRO albo zginiesz w odchłani YT. Chyba, że sisiaka pokażesz... Co zrobisz - UP TO YOU. 

 

 

 

Poczytaj też o kompresji (kompresor/limiter) ścieżki audio po nagraniu materiału, możesz też ciąć materiał audio... od technicznej stroni wiele przed Tobą, potem nauka jak zachować się przy sprzęcie... realizacja, aby nie stracić słuchacza po 30 sekundach materiału. Słychać jeszcze strach przed mikrofonem - ale to normalna spawa. Potrzebujesz czasu aby się dokształcić w technikaliach i metodologii pracy z audio i swoim głosem.   

Edytowane przez zuckerfrei
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, TheWalrus napisał:

Z czasem będę ogarniać coraz więcej, kto ma słuchać ten będzie słuchał, psy szczekają, a karawana jedzie dalej

Oczywiście jest to też jakaś droga, ja jeżeli z czymś wychodziłem do ludzi, wpierw siedziałem w piwnicy i szlifowałem warsztat... daleko mi do artyzmu, jestem zajebistym rzemieślnikiem. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zuckerfrei szanuję i wiem co masz na myśli, natomiast kanał ma być przede wszystkim dla mnie, jest formą pamiętnika oraz garścią przemyśleń i doświadczenia, które mam mimo wszystko dosyć ciekawe myślę. Technicznie się dopracuje, pozdrawiam. Pojawią się filmy z wypadów w góry itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest najgorzej ale dużo wymaga poprawy. Przesłuchałem tindera k sam rozwinął bym ten temat w 10 innych stron, czułem się jakby ktoś włączył mikrofon po kolejnej samotnej matce która go unmatchowala i postanowił powiedzieć co go wkurwia w tinderze. Cos tak wiarygodnego jak opisanie doświadczenia ahuascy zaraz po zakończonym tripie będąc pełnym strachu bez żadnego przetrawienia fazy. Takie skakanie z tematu na temat coś jak robi nasz aktualny rząd. Czulem się niekomfortowo nawet przy moim chaotycznym bipolarze

Głos dobry ale brakuje Ci praktyki i jakiegoś przygotowania do tematu

Opowiedz coś o samotnych matkach następnym razem 

Ogólnie jest dobrze jak na 1 raz będą z ciebie ludzie 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @szakal666, ze swojej perspektywy nigdy nie umówiłem się z samotną matką, jest to jednak mimo wszystko poniżej moich wymagań, umawiam się tylko z rakietami, a dodatkowo zacząłem zagadywać laski na żywo, nie używam już apki, bo jest to źródło frustracji. Może spróbuję nagrać podejście na żywo, żeby pokazać, że nie jest to żadna filozofia, wystarczy kilka prostych słów, to jest " Cześć, czy masz ochotę na kawę?"

 

Tinder mimo wszystko mnie nie "wkurwiał", bo miałem z tej apki myślę ponad 100 randek, z czego większość zakończyła się zdobyciem bazy, natomiast trzeba pamiętać, że trzeba bardzo dużo mieć par, żeby wyłuskać pary na spotkanie, im mniejsze miasto, tym będzie to trudniejsze. Dodatkowo obiektywnie jestem przystojny, bo mam 1,88 i przystojną twarz, więc potencjał wykorzystuję może w 50%. Byłem na randkach z Czeszkami, Słowaczkami, Kazaszkami, Rosjankami, Urugwajką, Polkami, Ukrainkami, Angielkami( nie wiem czy to poprawna odmiana ;P), Niemką, Turczynką, Tajkami, Mongołką, Rosjankami, Amerykanką, Gruzninką Dlatego myślę, że mimo wszystko mam coś do opowiedzenia, ale dla ludzi, którzy chcą słuchać, nie skupiać się na didaskaliach.

Edytowane przez TheWalrus
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, TheWalrus napisał:

Dobry wieczór Bracia,

 

jakiś czas temu postanowiłem podzielić się kilkoma słowami z YouTubem, założyłem kanał...

 

na ten moment mówię nieskładnie, zacinam się, gubię wątek.

 

Trochę podróżuję lokalnie, przez co chcę pokazać kilka perełek polskich, mam garść przemyśleń, nie chcę na tym zarobić ni grosza, chciałbym chociaż jednego brata nawrócić od złych i nieodwracalnych decyzji życiowych.

 

Przez chwilę wrzuciłem zajawkę kanału na wykop, natomiast fala hejtu, jaka spotkała mnie po kilku minutach jest niesamowita, nie byłem na to gotowy 😜

https://www.youtube.com/channel/UCSu3PMTo7FHW6TJyWHaRhQQ

 

na ten moment dwie audycje, wierzę, że z czasem będzie więcej.

 

Proszę o feedback.

 

Pozdrawiam oraz dobrej nocy :)

 

 

Ważne że coś robisz a nie siedzisz i pijesz albo naoierdalasz w psa całe dnie.

Pochwalam każdy rodzaj aktywności. Fizycznej albo intelektualnej.

Edytowane przez Mariusz 1984
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mariusz 1984dzięki za opinie, widziałem, że działasz w temacie tindera, więc moje doświadczenie jakoś Ci się przyda.

 

Dzięki za konkret opinię, świat należy do odwaznych, nie do wydyganych :)

@Mariusz 1984na dniach będzie audycja, jak w tym roku w niecałe 3 miesiące schudłem 8 kg, przy tym nie wyrzekając się smacznego jedzenia, oraz nie zajeżdżając się na siłowni, przy tym mając mięśnie, w dupie mam follow oraz lajki, moją misją i ideą jest pomóc samcom :)

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu słyszę dużą poprawę. Przede wszystkim wolniej mówisz i to już bardzo pomaga w odbiorze.

Głos masz bardzo przyjemny i spokojnie mógłbyś pracować w radiu.

 

Sam kiedyś zostałem zganiony za zbyt szybkie przedstawienie referatu. Trzeba było wyjść na środek sali i zaprezentować referat  na jakiś temat (na zaliczenie).

Jak się zaprezentowało, to potem grupa zadawała pytania, prowadząca omawiała co jest ok, co do poprawy. Pierwsza rzecz - za szybko panie Janku.

 

Co do wartości merytorycznej ostatniego filmu się nie wypowiem, bo nie stosowałem. Sam kiedyś schudłem na diecie rozdzielnej i typowo wegetariańskiej, bez żadnych słodyczy i alkoholu. Samo odstawienie tych dwóch rzeczy bardzo pomaga w chudnięciu.

Edytowane przez Janek Horsie
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TheWalrus nic nie usuwam, jest spoko jak na debiut YT nawet lepiej niż spoko.

 

Trochę za szybko mówisz, trochę słychać stres, ale jest całościowo na plus :)

 

Nagrywaj dalej (im częściej tym lepiej), trochę ćwiczeń oddechowych, trochęm ćwiczeń dykcji (przeznacz na to 30 minut dziennie).

 

I za 2-3 miesiące będzie słyszalny progres. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, TheWalrus napisał:

w dupie mam follow oraz lajki, moją misją i ideą jest pomóc samcom

Więc wytłumacz mi/nam czemu wystartowałeś na wykop? YT nie jest łatwy. Wiem, że jak się tworzy to po to aby być słuchanym, buduj się!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
W dniu 12.07.2022 o 23:12, TheWalrus napisał:

Przez chwilę wrzuciłem zajawkę kanału na wykop, natomiast fala hejtu, jaka spotkała mnie po kilku minutach jest niesamowita, nie byłem na to gotowy 😜

Niech zgadnę, napisałeś tam że masz 1,88 i jestes przystojny? Jeśli tak to dużo by to wyjaśniało... XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.