Skocz do zawartości

Kasia po ścianie napisała książkę :)


cst9191

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, Trevor napisał:

Ja to chyba przeczytam tą "książkę" xD Z czysto socjologicznego punktu widzenia jestem zwyczajnie ciekaw spojrzenia takiego szona na swiat. 

 

Dla beki można, ale nawet złotówki nie dam, poczekam pewnie pojawi się gdzieś w tych zero jedynkowych miejscach

Podejrzewam, że to mogą być jaja jak berety i przemyślenia jak u napalonej nastolatki

32 minuty temu, Brat Jan napisał:

"Dlatego postanowiłaś wyjechać?

To był jeden z powodów. Dużo osób mieszkających na stałe na Bali ma wybujałe ego. Potrzebujemy ludzi z zewnątrz, by oczyszczali atmosferę. Tymczasem robiło się trochę toksycznie. Śmiejemy się czasem z innymi mieszkańcami, że wyspa to żywy organizm, który traktuje cię w określony sposób. Pod koniec mojego pobytu zaczęła traktować mnie bardzo źle: miałam wypadek, dwa razy zostałam okradziona z wszystkiego, także kart bankomatowych, telefonu."

 

Jak widać sama uciekła stamtąd i próbuje spieniężyć zachwalając wyspę.

P0lka p00lką Polce.:D

 

To tylko potwierdza bękę do kwadratu, tyle tam prawdy co w romansidle moda na sukces, obracało wielu i na końcu chodziło o wyciągnięcie kasy jak zwykle, ile razy jest historii że generął chciał jej dać pieniądze a ona wysłała mu kasę, to jest ten sam schemat. Jeżdżą, oni robią maślane oczy, najpiękniejsze a one wsiąkają w to jak w masło i później się dziwią że ktoś je okrada No śmiechu warte

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Brat Jan napisał:

Piszesz o tym książki?

Promujesz ten styl życia w mediach?

Jako rodzic nie chciałbym aby moja córa robiła to co autorka.

Na której randce Twoja córa powinna dać?  Trzeciej? Potem? Powinna dawać jak leci czy księżniczkować?

32 minuty temu, Brat Jan napisał:

Polki lubią dawać bez gumy, kto wie co ją spotkało i do czego się publicznie nie przyzna.

Polacy lubią ruchać bez gumy. Zarówno oni jak i one się zarzekają ze są czyści bo było mało partnerów. One dodatkowo mówią że biorą tabletki.
Te serio "puszczalskie" są świadome ryzyka i wymagają badań

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Brat Jan napisał:

Piszesz o tym książki?

Promujesz ten styl życia w mediach?

Jako rodzic nie chciałbym aby moja córa robiła to co autorka.

Ad.1 Nie.

Ad.2 Nie. (czy topik o tym na braciasamcy.pl to promocja tego?)

Ad.3 Zgadzam się w 100% - dlatego wolałbym skupić się na bliskich, niż pannie co popuszcza szpary, zresztą jak tysiące Polek w Egipcie, jak co roku.

13 minut temu, BumTrarara napisał:

pierwsza "celebrytka

Wcześniej była Frytka - dziś po filmówce oddana katoliczka, Marcia też się nawróciła (podobno) 😁

1 godzinę temu, Alex76 napisał:

Nie skorzystałbym nawet z seksu z taką kobietą.

Możesz zostać tak zmanipulowany, okłamany iż ona tylko z jednym przed Tobą.

1 godzinę temu, Tamerlan napisał:

isk medialny na promowanie "kurestwa"

A on powoduje tylko i aż brak ukrywania swojej natury wśród kobiet - zawsze tak było i nic się nie zmieniło - teraz się z tym nie kryjemy - kobiety pozdrawiamy! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, zuckerfrei napisał:

Możesz zostać tak zmanipulowany, okłamany iż ona tylko z jednym przed Tobą.

 

Jasne, że mogłaby manipulować. Gdybym jej zależało, a wyczułaby, że za takimi nie przepadam, to grałaby świętoszkę. Sęk w tym, że wtedy albo ja musiałbym wykonać pierwszy krok, albo ona (i wtedy od razu wiedziałbym, że to ściema). Zasadniczo nauczyłem się, że zawsze w takich sytuacjach (seks, związek) należy patrzeć przez pryzmat drugiej strony - co ma do uzyskania i co musi zrobić, żeby to osiągnąć. Wtedy łatwiej mi ocenić jej zachowanie. Oczywiście pewna gra pozorów pozostanie zawsze.

 

Już swego czasu poznałem taką, która mówiła, że tylko raz w życiu miała ONS, bo była między nimi taka chemia. A jak u niej byłem to mnie najpierw próbowała upić, a potem wykorzystać ;) Chemii nie czułem żadnej.

Edytowane przez Alex76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dla polaka polka.

 

Mnie to jest obojętne z kim ona się tam bolcuje, ale jak widze murzyna z polką to mnie jakaś taka odraza z obrzydzeniem dopada, nie zazdrość a tajie blee..

 

A czasami jak widzę takie polki w miare ładne na ulicy to się zastanawiam czy murzyna nie miały i nawet odczuwam ulgę że mnie te sprawy z polkami bie dotyczą.

 

Lepiej iść do jakiejś ukrainki za 200 zł i przepukać aż jaja rozbolą niż się zastanawiać czy polka nie brała do ust murzynowi.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, LiderMen napisał:

 

 

A czasami jak widzę takie polki w miare ładne na ulicy to się zastanawiam czy murzyna nie miały 

 

 

 

Ja z kolei idąc ulicą czasami się zastanawiam, dlaczego ludzie których mijam są tacy nieobecni? Co ich trapi? O czym myślą?

Trochę pomogłeś mi znaleźć odpowiedź na moje pytanie. Dzięki!

  • Like 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ManOfGod napisał:

Dlaczego kobiety jej bronią,a faceci nie

Dlatego, że nie ma męża, ani dzieci więc zakładam, że jak dwie dorosłe osoby coś dobrowolnie robią nie krzywdząc innych osób, to mi nic do tego.

Jak koleś chce sobie z Rafalalą, to też mi nic do tego i nie jest tak, że mnie to jakoś obrzydza. Nie pochwalam jednak promocji takich zachowań z prostego powodu: państwo powinno promować zachowania, które wpływają pozytywnie na ład i porządek w społeczeństwie (tj. wierność małżeńska, dobre wzorce dla dzieci, uczciwość), być neutralnym wobec zachowań, które nie mają wpływu na jakość społeczeństwa (to, że dwoje dorosłych osób coś robi przy obopólnej zgodzie) i potępiać zachowania, które wpływają negatywnie (rozbijanie rodzin, zdrady, molestowanie).

Tyle. Kobieca seksualność to jest po prostu temat wzbudzający duże emocje. Chłop jak lubi sobie poruchać, to wiadomo, że zdrowy. U kobiety to tak trudno powiedzieć.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, spacemarine napisał:

Legenda P0lek niedługo będzie tak wielka że na darmowy seks będą tu zjeźdzać z całego świata zamiast do Tajlandii,

oh wait...

Tajki też są "łatwe" jak to można się dowiedzieć z wielu różnych źródeł. Nie przeszkadza to jednak wielu facetom (nie tylko z Polski) przywozić je do kraju i brać za żony, bo to przecież idealne kandydatki ! 

Beka w ch*j. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech się rucha z kim chce, jej sprawa ale niech nie promuje takiego życia i niech nie pisze o tym książek bo to rezonuje i psuje nam wszystkim rynek.. kurwa, wciąż mnie zadziwia że ludzie nie potrafią odróżnić tego co jest wartościowe a co nie jest, przeczyta taką książkę jedna z drugą, pomyśli, że w sumie spoko lajfstajl i też tak chce a po latach skakania znowu będzie chciała faceta, któremu oczywiście nie powie że przez lata byla na karuzeli.. ale Ty teraz to masz się starać i kwiaty przynosić..  nie rozumiem tego świata albo coś jest ze mną nie tak

 

Co ona powiedziała? Że centralnie nawija facetom bajere że jest jednym z wielu z którym się pierdoli? To ja bym takiego szlaufa pogonił a ona mówi, że oni jeszcze bardziej się starają 😅

 

To kto tu jest jebniety? Ta laska czy Ci goście, którzy o nią zabiegają?

Edytowane przez rkons
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mosze Red zmienił(a) tytuł na Kasia po ścianie napisała książę :)
  • Mosze Red zmienił(a) tytuł na Kasia po ścianie napisała książkę :)

Kasia znalazła dobry sposób na zarobek, bo z całą pewnością zarówno moralizatorzy, jak i skryci wielbiciele przeczytają te jakże istotne wynaturzenia w formie pisanej. Negatywne zainteresowanie to w końcu wciąż zainteresowanie.

 

Trochę bawi to męskie oburzenie i brak logiki. Nie da się zjeść ciastka i mieć ciastka. Panowie z Bali na pewno nie narzekali, dokładnie tak jak Polacy bawiący się w seks-turystykę czy to w Tajlandii czy na Ukrainie.

 

Kasia postępuje beznadziejnie według mnie, no ale co ją to obchodzi ;) 

Edytowane przez Wielokropek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.