Skocz do zawartości

Jak zmienić partnerkę


Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, elogejter napisał:

wszystko jej muszę mówić co ma jak robic.

Zaprawdę powiadam Ci: wielu by tak chciało. @elogejter gdyby nie to, że masz jeszcze młody wiek to zjebałbym Cię z góry na dół! A sam wół kiedy był cielakiem, tak robił - czyt. JA. Za wcześnie na takie mieszkanie. Masz łeb i chuj to kombinuj.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, @elogejter nie ma problemu z panią, seksem, weselami, innymi kobietami, lecz z pustką...

 

Wiem, bo kiedyś przerabiałem dokładnie to samo. To jest głęboko skrywany lęk przed porzuceniem i byciem samemu. Zapewne wynika z dzieciństwa, kiedy czuliśmy się odrzuceni, zwłaszcza jeśli ojciec w relacji mało znaczył lub go nie było. Niemniej jednak musisz się z tym uporać.

 

Bycie samemu nie oznacza samotności, porzucenia. 

Bycie samemu oznacza, że jesteś sam sobie sterem, że jesteś sam za siebie odpowiedzialny.

Życie bez kobiety nie jest gorsze.

 

Tak naprawdę podświadomie już dawno temu podjąłeś decyzję (stąd znudzenie panną, poszukiwanie nowych wrażeń na Tinderze - typowo kobiece sposoby), ale potrzebujesz nowej gałęzi, żeby nie poczuć powyższego. Jak to zrobisz to nigdy się nie zmierzysz z własnym lękiem. I nigdy go porządnie nie przepracujesz.

 

Chcesz być silnym samcem? To musisz podjąć od niej odejść. Podziękować i się pożegnać. Mnie w pierwszej relacji nie udało się tego zrobić odpowiednio, co skończyło się dla obu stron kiepsko. 

 

Możesz mi wierzyć, że to nie ma sensu. Ten związek już umarł. A Ty teraz umierasz wraz z nim.

  • Like 2
  • Dzięki 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Król Jarosław I napisał:

Samo odpłynie.

Oj w błędzie jesteś.

Ona już morgi dostała w posagu.

Sprzedana/jemu zaklepana.

....

6 godzin temu, elogejter napisał:

Dodam, że nie chce od razu zrywać bo wesela mi się zbliżają, a nie chciałbym być sam na nich. 

Lamerstwo.

Racjonalizacja.

Rozprawa sądową.

Wyrok.

Alimenty.

 

2 godziny temu, zuckerfrei napisał:

Masz łeb i chuj to kombinuj.

Najwyraźniej mech spadł.

Grota otwarta.

Wyczekuje w sądzie Czarta.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, elogejter napisał:

Co jest złego w tym że chciałem zamieszkać razem z panna u siebie w mieszkaniu? Rachunki na pół, szama na pół, łatwiej tak się żyje. 

@elogejterTrzeba było współlokatora se wziąć. Od niego byś przynajmniej wyegzekwował zmywanie.

 

Jak Ciebie czytam, to mam uczciwe wrażenie, żeś TROLL. Bo w mojej makówce nie mieści się, że można dla takich powodów podejmować takie decyzje.

 

Myślałeś o wprowadzeniu Panny na kwadrat z powodu podziału rachunków? I teraz jest Ci tego żal?

Szama wcale nie na pół bo Ty zjesz swoje i ona zje swoje. A o ile mało ogarnięta to więcej kupi, potem tego nie zje. Albo "czerstwych bułek nie zjem bo wczorajsze" i żarcie do kosza idzie... Albo kupi coś, czego Ty nie będziesz chciał tknąć (jak mi panna zaczęła kupować szynkę za 15 zł/kg kiedy to rasowa wędlina kosztowała koło 38-40 zł to miałem problem, bo tego gówna to nawet pies by nie tknął.)

Kolejna sprawa. Rachunki? Serio?

Misiu, netflix by się przydał - czydzing, 60zł

Ty nie oglądasz bo pracujesz, ale ona tak.

Internet z komórki jej nie pasuje, bo siedzi na YT non stop. Czydzing, światłowodzik bez limitu z Orange, 80zł

Misiu, Spotify premium, bo muzyki słucham i reklam nie chcę... Czydzing 19,90

Może byśmy coś obejrzeli dziś Misiu z VOD? Czydzing - 19,90 pojechało.

 

I takie cyfry można mnożyć.

O takich rzeczach jak woda i prund to już nie mówię, bo tego idzie na dwoje 2x więcej niż na jednego. Dodatkowo nie masz nad takimi wydatkami kontroli takiej, jakbyś sam o tym decydował.

 

Edytowane przez Miszka
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, elogejter napisał:

Co jest złego w tym że chciałem zamieszkać razem z panna u siebie w mieszkaniu? Rachunki na pół, szama na pół, łatwiej tak się żyje. 

Nic. Baw się dobrze. Niby jesteś na forum ale z tego co zauważyłem olałeś rady, które kiedyś dostałeś i nie rozumiesz jakie mogą być teraz konsekwencje sprowadzenia dziewczyny do swojego mieszkania. Dużo osób pisało, że najlepsza opcja w takim przypadku to wynajem razem innego lokum. Jeżeli zakończysz z nią relacje / zrobisz skok w bok a ona się o tym dowie to wiesz co może zrobić w ramach zemsty, kiedy będą nią targać silne emocje? Chcesz zostać wyrzucony z własnego mieszkania? Kupuj dyktafon.

  • Like 2
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Gościu napisał:

Już wyrzucają mężczyzn z domów na potęgę, radzę włączyć zawczasu mózg i nie pakować się w ten szit.

Gdyby mnie wywalili z własnego mieszkania, nie płaciłbym za prąd, wodę, czynsz, żeby ją samą eksmitowali.

Godzinę temu, Chcni napisał:

Tyle czasu na forum, setki rad od braci i wszystko jak krew w piach. Po co nas pytasz, skoro i tak to olejesz i zrobisz po swojemu jak ostatnim razem?

Wychodzi na to, że trzeba się sparzyć.

Edytowane przez Boromir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.07.2022 o 13:47, elogejter napisał:

wszystko jej muszę mówić co ma jak robic. 

 

 

hmm może nie do końca ogarnąłem to co chcesz przekazać ale to nie brzmi aż tak źle - jak nauczysz co lubisz w łóżku to będzie później zajebiście 😉 chyba, że to nie o to chodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.07.2022 o 16:40, elogejter napisał:

Tyle że to mój pierwszy poważniejszy związek i też nie chce zostać sam, a co jak nikogo sobie nie znajdę? 

Serio?!?!?!?

A jak ty byś się czuł, jak by ktoś powiedział: "wiesz co, jestem z nim tylko dlatego, że na razie nie mogę sobie znaleźć nic lepszego".

Jak możesz tak robić w chuja kogoś i siebie?
 

Rozumiem, że jest ci ciężko, ale problemy należy przepracować, a nie przykrywać, bo później wracają z nawiązką.

 

Takie traktowanie innych, bez względu na płeć jest żenujące i powinno być piętnowane.

 

Ps.

@Alex76 ma rację, przeczytaj kilka razy a potem zastosuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co Autorze, Twoje zachowanie - z całym szacunkiem - jest lustrem tego, co tutaj krytykujemy w kobietach niestety. Żle robisz i słabo, bardzo słabo. Nie zdradzaj jej, wycofaj się po angielsku z tego w miarę bez wojny i dopiero zacznij łowy. Tak się zdrarza, że ktoś nam się odwidzi, ale nie odwalaj tego co teraz.

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle że nie wiem czy za dużo się nie na czytałem, są miłe chwilę w moim obecnym związku ale czasami mnie po prostu baba wkurwia, i muszę jej wszystko mówić co ma jak zrobić, jutro jade z innym talerzem za miasto, zdam raport. 

Z obecna było zajebiscie na początku związku, duzo czułości, seksu, inicjowania, a po czasie tak jakby coraz mniej... 

Czy w każdym związku tak będzie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest bardzo kontrowersyjny temat zdrady w związku. Ja tutaj nie usprawiedliwiam autora, bo ogólnie uważam, że nic dobrego z tych zdrad nie wyniknie.

Z drugiej strony, nie oszukujmy się, jak zapytasz divy o ich klientów, to Ci powiedzą, że większość to żonaci. Rzeczywistość jest taka, że wielu z nich ma spoko związki i robi to dla sportu tylko, nie idą za tym żadne uczucia do tych kobiet. Może to jest pogoń za adrenaliną, za duży testosteron. Niektórzy chcą sprawdzić jakby to było z laską z ogromnymi, sztucznymi cyckami, czy z kilkoma na raz. Nadal mogą kochać swoją żonę i po wszystkim nie móc się doczekać spotkania z nią. Tak, znam taki przypadek.

Co do kobiet, one tutaj działają inaczej, nie robię tego dla sportu tak często, co dokładnie odzwierciedla ilość burdeli z kobietami i facetami, czy ilość ogłoszeń mężczyzn i kobiet.
Jak kobieta zdradza, to za tym idą emocje i szukanie lepszego, jak facet to robi, to często tylko chęć zabawy.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.