Skocz do zawartości

meghan

Rekomendowane odpowiedzi

Zostało mi jeszcze 10 minut aktywności na bs (korzystam teraz z wtyczek i aplikacji, które narzucają mi ile i gdzie w sieci mogę spędzać czas).

 

Dzisiaj zrobiłam:

 

Ketociasto jogurtowe. Jest pyszne, jak puszek:

https://przeketonowa.pl/ciasto-jogurtowe-z-blonnika-bambusowego-przepis-keto-fit-low-carb/

 

Zrobiłam niby ketolody (arbuz ma sporo węglowodanów):

 

 

Baju! 💪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja się wciągnąłem w keto głównie dzięki:

Ketokocur (szczególnie stare filmy, takie z jajem trochę) - lubię jego typ humoru.

Karmaketon - dziś już chyba nie nagrywa, ale fajnie że spokojem opowiadał od diecie.

Np. przekaz braci Rodzeń do mnie nie trafił,  ale głównie ze względu na formę przekazu.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bzgqdn

Rodzeń to już mała sekta. 

Z racji tego, że jestem świadoma tego, że światem rządzą psychopaci, nie mam ochoty jeszcze nakręcać się tą narracją w każdej sekundzie i dziedzinie mojego życia.

 

Ja bardzo lubię słuchać tej pani:

https://youtube.com/@JoannaSalwa?si=Vr4BsZhvXllGS5vn

Pani Asia trzecią ciążę przeszła na keto. 

A że wchodzę w taki etap życia, gdzie jakiekolwiek treści muszą pasować w głównej mierze: potencjalnemu dziecku, mojej rodzinie, no to bardzo ją polubiłam. 

 

Taki niepozorny doktorek, ale za to z konkret wiedzą:

 

 

Najważniejsze w diecie keto - słuchać swojego organizmu!!! 💪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Witajcie, jestem na keto miesiąc. W sumie 8 kg poleciało mi ale wcześniej już ograniczałam jedzenie. Wiec powiedzmy, ze 6 kg poleciało na keto. 
 

Czy jest sens teraz wprowadzić okno żywieniowe? Chciałabym trochę przyspieszyć tempo odchudzania a z ćwiczeniami u mnie ciężko. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Adri napisał(a):

Witajcie, jestem na keto miesiąc. W sumie 8 kg poleciało mi ale wcześniej już ograniczałam jedzenie. Wiec powiedzmy, ze 6 kg poleciało na keto. 
 

Czy jest sens teraz wprowadzić okno żywieniowe? Chciałabym trochę przyspieszyć tempo odchudzania a z ćwiczeniami u mnie ciężko. 

Ja pierdolę...

6kg w miesiąc i jeszcze chce przyśpieszyć... 

 

Dodaj jeszcze morsowanie i kawę z rana na czczo ;) 

Edytowane przez radeq
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robicie święta u siebie? Jakie przepisy można wykorzystać na świąteczny stół wielkanocny? Jajka - wiadomo, że w każdej postaci. Ja na pewno zrobie sałatkę z burakiem i fetą. Może pieczony indyk… Będę tez piekła pasztet https://tlustegary.pl/keto-pasztet-pieczony/ 

 

Jakies pomysły, inspiracje? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.