Skocz do zawartości

Nowy białorycerz który uczy związków, Kobus albo pan kobus, gość który będzie odpowiedzialny za wiele dramatów w relacjach z kobietami i na odwrót


Druid

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Często mi się przewija opowieści tego gościa,

 

Widać że gość ma symetryczną twarz, jest przystojny :)

 

Z racji tego będzie przez kobiety traktowany jako wzór, bożyszcze, z którego warto czerpać wzorce do naśladowania w relacjach w tym przypadku z kobietami, posłuchajcie jego wypowiedzi nie porusza tematów fundamentalnych jak psychologia ewolucyjna, neuropsychiatria, prawo rozwodowe, bandycka ustawa antyprzemocowa, zobaczcie, ile ma folowersów DNO. Widać , że wielu ludzi chce słyszeć to chcą usłyszeć a nie prawdy.

Produkcja simpów i kukoldów  ico jest najważniejsze kasuje nieprzychylne komentarze, mojemu znajomemu skasowali.

 

https://pankobus.pl/

 

 

 

Facebook

 

Facebook

 

Facebook

 

Facebook

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Boromir
  • Like 3
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Boromir Tylu, ilu będzie musiało. A ilu zginęło w wojnach średniowiecznych? 
Wchodzę na fejsa na tego Kobusa. Z moich znajomych polajkowały to 3 osoby - jeden cuckold po 30stce, co od lat gustuje w tym samym typie lasek "z dyskoteki, w małej czarnej", które go puszczają szybko kantem. Poza nim to dwie panie mocno po ścianie, które wciąż wierzą w romansidła. Nawet jak będziesz chciał takich ludzi ratować, to oni i tak wybiorą słodkie kłamstewka. Taki to świat.

BTW gość może i symetryczny, ale z energii raczej taki ciepławy, ojczulkowaty. Wciąż to lepszy produkt niż Oczami Cuckolda vel Rafał Cuckoldowski.

Edytowane przez t0rek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, t0rek napisał:

Tylu, ilu będzie musiało. A ilu zginęło w wojnach średniowiecznych? 

To porównanie do średniowiecza, ci ludzie , których wymieniasz to idioci których łatwo dojechać

4 minuty temu, t0rek napisał:

Taki to świat.

BTW gość może i symetryczny, ale z energii raczej taki ciepławy, ojczulkowaty. Wciąż to lepszy produkt niż Oczami Cuckolda vel Rafał Cuckoldowski.

Edytowane teraz przez t0rek

Taki świat, za który ktos musi zapłacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się chyba starzeję i leczę z misji zbawiania ludzi na siłę :) 
 

8 minut temu, Boromir napisał:

Taki świat, za który ktos musi zapłacić.

No i zapłacą - będzie to część ich doświadczenia. Potem może pójdą po rozum do głowy i poszukają czegoś bez tony cukru wewnątrz i okładek w kwiatki. Albo wdepną w to samo.
To jak z kawą - są odbiorcy wyrobu cukrokawowego ze Starbunia jak i bardziej wysublimowanych wywarów. Koegzystują obok siebie. Nie da się na siłę komuś zmienić gustu i świadomości, ale można delikatnie zachęcać i pokazywać ciekawsze miejsca niż Starbucks.

Edytowane przez t0rek
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Boromir napisał:

Ilu gości zostanie alkoholikami, powiesi się, ile kobiet zostanie oszukanych ?

99% ze 100% idzie na kompost.

Chcesz zbawić cały świat? Możesz spróbować ale zacznij najpierw od siebie.

Najważniejsze to być w tym 1% najlepszych z najlepszych...

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Egregor Zeta napisał:

Chcesz zbawić cały świat? Możesz spróbować ale zacznij najpierw od siebie.

Masz racje, aleod swoich najbliższych . Dlaczego bo to twoja rodzina, jak dobrze pójdzie spędzisz z nimi resztę życia.

1 minutę temu, Egregor Zeta napisał:

ale zacznij najpierw od siebie.

Więcej zyskasz niż stracisz.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Boromir napisał:

Dlaczego bo to twoja rodzina, jak dobrze pójdzie spędzisz z nimi resztę życia.

Oj, z doświadczenia wiem jak potrafi nienawidzić narcystyczny rodzic, gdy chcesz mu pokazać coś, co może uczynić jego życie łatwiejszym, a on to odbiorze jako konkurencja i obraza majestatu. Czasem z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach :) 

Ci "prosystemowi" się nawet lajkują nawzajem:
h0ZCB3b.png

 

Edytowane przez t0rek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Boromir Różnie jest z tym czy "trzeba", nawet wedle uznanych terapeutów jak np. Susan Forward. Czasem rodzic jest tak zaburzony, że niestety trzeba wybrać między swoim zdrowiem psychicznym, a ciągłym dokładaniem do czarnej dziury. To są bardzo ciężkie decyzje w życiu, ale czasem jedyne słuszne.

Edytowane przez t0rek
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, t0rek napisał:

Czasem rodzic jest tak zaburzony, że

Ale ból z powodu braku rodziców pozostaje na całe życie patrze na rówieśników, których nie mają rodziców, zabrakło za dzieciństwa, z moimi było rożnie ale cieszę się ze patrze na madres na ojca ich mam.  wielu nie bo zmarli, albo dom dziecka. Zresztą to co ma do dyskusji odnośnie tego białorycerza? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Boromir napisał:

Zresztą to co ma do dyskusji odnośnie tego białorycerza? 

Pisałeś o zbawianiu najbliższych, rodziny. No to odpisuję, że czasem rodzina to też nie jest dobry obiekt do takich działań.

 

7 minut temu, Boromir napisał:

Ale ból z powodu braku rodziców pozostaje na całe życie patrze na rówieśników, których nie mają rodziców, zabrakło za dzieciństwa

No i tacy, niestety, zasilają potem przemysł słodyczowy, alkoholowy, romansidłowy (wszelaki bólo-uśmierzający) oraz kupują słodkopierdzące treści w okładkach z kwiatkami. Tak ten świat działa.

 

Edytowane przez t0rek
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem kto to jest, z ciekawości sprawdziłem na fejsie - 7 znajomych ma w polubionych, tylko kobiety.

Za to już oczami kukolda obserwuje dużo znajomych, w tym kilku mężczyzn. Nawet jeden samiec alfa, który walczy na galach typu Gromda czyta te wysrywy 😆

Edytowane przez Chcni
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, t0rek napisał:

(w epoce singli)

Chora epoka, pogadajmy z tymi singlami z wyboru na starość, ze pierdolili za przeprowadzeniem. Ja jestem singlem bo mnie atrakcyjne panny zlewają. kiedy zaorałem kilka lewaczek to m nie zablokowały, chce mieć dzieci zastanawiam się nad tym , żeby mi surogatka urodziła ja wychowam po swojemu.  ? Za bardzo ten świat jest zepsuty. Odłoże pieniądze i to zrobię, ja k bee dojeżdżany to będę chodził po rozprawach sądowych ile wlezie.

4 minuty temu, Chcni napisał:

Gromda czyta te wysrywy 😆

jak dostanie na rozprawie sądowej to się odechce.

Edytowane przez Boromir
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Boromir napisał:

Widać że gość ma symetryczną twarz, jest przystojny :)

Takie skojarzenie - gość wygląda jak mix Karola Paciorka z Michałem Milowiczem :) 

Epoka niby chora, ale coś za coś - sporo iluzji się rozpada, to i ciężej się w związki wchodzi. Ludzie są zdezorientowani w tym wszystkim.

Godzinę temu, Boromir napisał:

Z racji tego będzie przez kobiety traktowany jako wzór, bożyszcze, z którego warto czerpać wzorce do naśladowania w relacjach w tym przypadku z kobietami, posłuchajcie jego wypowiedzi nie porusza tematów fundamentalnych jak psychologia ewolucyjna, neuropsychiatria, prawo rozwodowe, bandycka ustawa antyprzemocowa, zobaczcie, ile ma folowersów DNO. Widać , że wielu ludzi chce słyszeć to chcą usłyszeć a nie prawdy.

Nie ten target :) 
5hH0uA7.png 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, t0rek napisał:

Ludzie są zdezorientowani w tym wszystkim.

Wybuchnie wojna to ludzie wracają do prostoty.

16 minut temu, t0rek napisał:

Nie ten target :) 

Nie zmienia faktu, że bredzi farmazony , projekt Klaudiusz udowodnił, że jest inaczej dam to robiłem wklejając na fotce zdjecia mało znanego modela i pisząc z dziewczynami, kiedy pisałem jak żadna nie odpisywała, albo dwa zdania, kiedy pisał model to od razu nie było problemu, żeby spotkać się, waliłem najbadziewniej wsiowe teksty typu obciągniesz mi albo zlewałem i panny jeszcze bardziej mnie podrywały, kiedy napisałem w tym czasie ja jako ja te same teksty  od razu był ban.

Niestety nie mam pretensji tak ten świat jest skonstruowany ,ale brzydzi mnie, żeby nabijać na tym kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny śmieszny biało rycerzyk, który uczy mężczyzn jak być kukoldami😆

Sam z wyglądu to typowy normik. 

Oczywiście, że będzie miał dużo like, wyświetleń bo ludzie w swojej masie wolą żyć w iluzji, kłamstwie niż zaakceptować prawdę. 

On sam o psychologi ewolucyjnej czy naturze kobiet zapewne wie niewiele, wali frazesami i wyuczonymi, oklepanymi mądrościami powielanymi w mediach głównego ścieku, propagandzie i społeczeństwie. 

Jego rady skończą się dla wielu mężczyzn bardzo źle i najgorsze jest to, że będą go bezkrytycznie słuchać. 

Niestety mężczyzn świadomych jest niewielki procent a większość przekona się na własnej skórze co to jest kobieta i dalej będą chodzić do takich pseudo coachów po rozwiązania, które nie działają i jeszcze bardziej utwierdza kobiety w przekonaniu, że dany facet postępując jak ten koleś radzi jest Słaby. 

Tworzenie pipek życiowych a nie mężczyzn ciąg dalszy, wszystkim na tym zależy by mężczyźni nie mieli wyboru, robili to co inni chcą, byli ulegli, posłuszni, ślepo wierzyli w objawioną prawdę meinstreamu. 

Fora takie jak nasze, książki Marka są zakazane, obsmiewane, oczernianie bo pilnujemy interesu mężczyzn a nie kobiet. 

Systemowi jest to nie na rękę bo więcej świadomych mężczyzn to mniej niewolników do dojenia, wykorzystywania, małżeństw, rozwodów, straumatuzowanych dzieci, które się nie urodzą, wpływów z kasy wydawanych na konsumpcję, leki, 

używki, to mniej ludzi podatnych na manipulacje, szantaż psychopatów, ludzi zaburzonych, to w końcu brak kontroli nad umysłami, które zechcą ten system obalić. 

 

 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 24
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Iceman84PL napisał:

używki, to mniej ludzi podatnych na manipulacje, szantaż psychopatów, ludzi zaburzonych, to w końcu brak kontroli nad umysłami, które zechcą ten system obalić. 

 

 

46 minut temu, Iceman84PL napisał:

ystemowi jest to nie na rękę bo więcej świadomych mężczyzn to mniej niewolników do dojenia,

Ale bardziej wartościowy jest świadomy mądry niewolnik, niż nieświadomy, który coś przynosi dla systemu, niż taki, który załamie się, nie będzie miał dzieci, nie założy rodziny, albo źle skończy. Przepraszam za przekleństwa, ale niestety czasami trzeba przeklnać, tylko nie za dużo.

Albo nieświadomy niewolnik, który będzie miał dzieci i ich odpowiednio nie wychowie, nie da wartościowych wzorców.

I wyrośnie kolejne pokolenie ludzi nieszczęśliwych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglądam lepiej od niego, a nie powiedziałbym o sobie, że jestem "bożyszczem kobiet".

 

Typowy kartoflak, tyle że wypindrzony. Męski odpowiednik insta laski, co to po zmazaniu mejkapu nie odróżnisz jej od krzesła w kuchni.

 

 

Edytowane przez zychu
  • Like 8
  • Dzięki 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Nowy białorycerz który uczy związków, Kobus albo pan kobus, gość który będzie odpowiedzialny za wiele dramatów w relacjach z kobietami i na odwrót
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.