Skocz do zawartości

Nowy białorycerz który uczy związków, Kobus albo pan kobus, gość który będzie odpowiedzialny za wiele dramatów w relacjach z kobietami i na odwrót


Druid

Rekomendowane odpowiedzi

 

Jak dla mnie to to jest rak roku. Co najmniej roku. 🤮

 

Gość uczy innych, jak być beciakami. 

 

W dniu 18.07.2022 o 00:55, t0rek napisał:

Chyba trzeba do tego przywyknąć - Swój Cuckold, Swój chłop, Oczami Cuckolda itd. System będzie się bronił powołując kolejnych to ambasadorów.

 

Czy to mi się wydaje, czy też ten Kobus ma spojrzenie łudząco podobne do spojrzenia gościa z kanału "Ocal Siebie"? 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez kilka dni temu na moim fb w dziale ,,Rolki" pojawiały mi się tego gościa filmiki. Wniosek mi się wysuwa taki, że ktoś z moich znajomych słucha tego typu rzeczy. Z dwa trzy filmiki przez kilka sekund przesłuchałem co gość ma do powiedzenia w tym dziale ,,Rolki" i na samym początku co zobaczyłem dotyczy wpędzania w poczucie winy facetów na zasadzie:

Bo to Ty powinieneś robić dla kobiety tamto czy siamto...

Jeśli chcesz by kobieta to musisz...

Mam wrażenie, że jego przekaz już ma narracje oponenta względem kobiet jakby właśnie były lepszą płcią. Don't like :) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.07.2022 o 17:24, slusa napisał:

Ludzie, nie bierzcie go na poważnie. Gość robi to żeby sobie poruchać : D Przyciąga spragnione godnego traktowania kobiety, porucha i next, a Wy tu analizujecie xD

 

 Raczej po to, żeby trochę grosza wpadło a jednocześnie nie narobić sobie odcisków na dłoniach...

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Boże kochany, on jest gorszy od kukolda Wicijkowskiego. Normalnie kropla w kroplę ten sam model biznesowy. Mieszać babom we lbach a potem opierdalać im książki.

Jaki się taki trafił w plemieniu to mężczyźni rzuciliby go na pożarcie lwom albo w przepąść, a nie żeby im baby deprawował.

 

Cytat
Dziewczyno, jeśli Twój facet się przy Tobie nudzi, nie wystarczasz mu i zaczyna się oglądać za innymi, musisz stanąć na rzęsach, aby go sobą zainteresować. Może powinnaś zmienić swój styl, przefarbować włosy i zacząć przejmować inicjatywę w sypialni. Zadowalać go na każdym kroku, tak jak sobie tego życzy… Ja pierdole, jeśli kiedykolwiek od kogoś usłyszysz podobne słowa, to wal w łeb, albo uciekaj z dala. Zapamiętaj sobie: Jeśli ktoś nie potrafi Cię kochać taką jaka jesteś, to choćbyś tańczyła na rzęsach, to i tak zawsze będzie to za mało. Łatwo jest mieć uwagi i wymagania do innych kiedy samemu się nie widzi swojej bylejakości. Kiedy nie docenia się ile człowiek na co dzień robi. Nudzi mu się? Chce wytapetowanej lali na kanapie w salonie? Kurwy w łóżku? To niech wejdzie w Twoje buty chociaż na jeden dzień i zobaczy czy będzie miał jeszcze na cokolwiek siły. Jesteś piękną i wartościową osobą i zapewniam Cię, że na świecie jest cała masa mężczyzn, którzy oddali by wszystko, aby z Tobą być. Dla niewłaściwej osoby zawsze będziesz niewystarczająca, choćbyś robiła wszystko, to i tak nie dostrzeże Twojego poświęcenia i piękna. Dla odpowiedniej osoby możesz nie robić nic szczególnego, a i tak będziesz jej całym światem. Nie ma ludzi idealnych, ale w miłości to i nawet za czyimiś wadami można tęsknić. Bo właśnie na tym polega miłość – na akceptacji, wspieraniu się w gorszych momentach, zrozumieniu drugiej osoby. Na akceptowaniu siebie takimi jakimi jesteśmy. Na wspieraniu się pomimo wszystko i wbrew wszystkiemu. Wieczne oczekiwania, wymagania i oczekiwanie, że będzie się spełniało wszystkie zachcianki nie mają nic wspólnego z prawdziwą miłością. Bo miłość nigdy nie zmusza do robienia czegoś wbrew sobie. Nikt nie ma prawa zmuszać Cię do bycia kimś kim nie jesteś. Udawanie kogoś innego, męczenie się z samym sobą, tylko po to by wywrzeć na kimś wrażenie, zadowolić go, to droga donikąd – a tak na pewno nie znajdziesz poczucia własnej wartości, godności, a w konsekwencji swojego szczęścia. Bądź prawdziwa, bo tylko taka jesteś najpiękniejsza. I nie bój się być „niedoskonała”, bo gdzieś na świecie znajduje się ktoś, kto pokocha Cię przede wszystkim za Twoje niedoskonałości i to jaka naprawdę jesteś. - Kobus - z bestsellerowego przewodnika/poradnika dla par, który skradł serca dziesiątek tysięcy czytelników, książki "Obowiązki uczuć" ❤️🔥Pakiet wszystkich moich książek jest w jeszcze niższej cenie 🎁Link w komentarzu👇

 

Edytowane przez Estranged
  • Like 3
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Estranged napisał:

Boże kochany, on jest gorszy od kukolda Wicijkowskiego. Normalnie kropla w kroplę ten sam model biznesowy. Mieszać babom we lbach a potem opierdalać im książki.

Jaki się taki trafił w plemieniu to mężczyźni rzuciliby go na pożarcie lwom albo w przepąść, a nie żeby im baby deprawował.

 

 

 

 Taaaa. I jeszcze był u niego tekst, "apel do mężczyzn", żeby się nie dziwili i akceptowali, że kobiety są (cytuję) "zimnymi sukami", bo 10 wcześniej wybolcowało i rzuciło, czy inaczej nie zachowało się jak trzeba. Słowem indukowanie w czytelniku roli kozła ofiarnego, za przewinienia ex-ów...

  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.07.2022 o 12:55, Morfeusz napisał:

na przyszłość wstawiaj proszę linki do jego wypocin jako nieaktywne, np. sam adres kobus.pl. Aby nie promować i nie wzmacniać w wyszukiwarkach pozycji stron tego cuckolda

A może Forum BS ? Przecież, jak ktoś wyszuka, to przez przypadek wejdzie na forum, poczyta i cyk , nowy użytkownik :)

W dniu 18.07.2022 o 12:55, Morfeusz napisał:

Opis książki:

Poznaj pełną tajemnic historię miłosną, która zadaje prowokacyjne pytania na temat życia i śmierci, żalu i przebaczenia, tęsknoty i odkupienia.

Wstydliwa spowiedź z trudnych i prawdziwych emocji, którymi przez ponad rok głębokiej depresji obdzierałem się ze skóry, aby nauczyć się żyć na nowo. Bez Niej, ale z historią, która złamie Ci serce, po to by natknąć je wiarą w szczerą, bezgraniczną i wytrwałą miłość, która zdarza się naprawdę.

To jest lepsze  i to 100x razy. Warte czytania, analizowania:

 

W Polsce ponad 1/3 małżeństw rozwodzi się – w ciągu trzech lat małżeństwa. A ile par się nie rozstanie ze względu na dzieci, opinię rodziny, znajomych, sąsiadów? Ile par będzie żyć we wzajemnej nienawiści i oskarżeniach, nie mogąc się rozstać? Ile par będzie grało, uśmiechając się na zewnątrz, gdy w środku chce się wyć?

Biorąc ślub z kobietą, masz ponad 33% szans na to, że się rozstaniecie w ciągu trzech lat małżeństwa. Miała być miłość po grób (a nawet miłość po śmierci, gdzie trzymając się za ręce wchodzicie do nieba i spędzacie razem wieczność) a są ponure gmaszyska sądów, bezwzględni adwokaci zarabiający na rozwodzie, kłótnie, awantury, nienawiść, granie dziećmi, olbrzymie koszty… często wywlekane są najgorsze brudy przed obcymi ludźmi, nagrania jak krzyczałeś czy zwierzałeś się z czegoś, co można wykorzystać przeciwko Tobie.

 

To są fakty. Fakty, które dla większości mężczyzn wydają się być bujdą, przeżyciami nieudaczników i głupków, którzy nie umieli utrzymać małżeństwa. Prawda jest taka, że miliony mężczyzn wierzą w bujdy, serwowane przez seriale i bajeczki „autorytetów” o tym, jak to wystarczy porozmawiać, powiedzieć o swoich uczuciach, kupić prezent i relacja się zaczyna układać.

 

W dniu 19.07.2022 o 14:14, t0rek napisał:

Ludzie są naiwni. System się łatwo nie podda

Racja, jak mówię moim znajomym o radio samiec 2, pokazuje im ciekawe audycje do przesłuchania, to słyszę, że to nieprawda, zaczynam zadawać szczegółowe pytania, wówczas jest problem z odpowiedzią, a na końcu wielu ludzi niestety przyznało mi rację.

W dniu 21.07.2022 o 13:24, nowy00 napisał:

Z dwa trzy filmiki przez kilka sekund przesłuchałem co gość ma do powiedzenia w tym dziale ,,Rolki" i na samym początku co zobaczyłem dotyczy wpędzania w poczucie winy facetów na zasadzie:

To już nawet nie chce wiedzieć, co to za ściek  jest w jego książkach, jak bredzi takie farmazony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, BumTrarara napisał:

Nie.

Nie zmienia faktu, że bardzo dużo ludzi rozwodzi się. Co z pieniędzmi z wesela, którego i tak się pieniądze nie zwrócą, przepadają, wywalone w błoto jak jest rozwód. Nie mówiąc o kosztach pozwu rozwodowego, ewidentnych następstw.

 

 

Dzielenie majątku, dół psychiczny etc....

A miała być miłość aż po grób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.08.2022 o 14:10, Druid napisał:

Nie zmienia faktu, że bardzo dużo ludzi rozwodzi się. Co z pieniędzmi z wesela, którego i tak się pieniądze nie zwrócą, przepadają, wywalone w błoto jak jest rozwód. Nie mówiąc o kosztach pozwu rozwodowego, ewidentnych następstw.

 

 

Dzielenie majątku, dół psychiczny etc....

A miała być miłość aż po grób.

Z grubsza wesele na zero wychodzi (gdy ponad 100 gości) jeśli nie wliczyć garniaka, sukni i 50 innych rzeczy.  Ale ogólnie to na tę imprezę składa się rodzina w prezentach... Więc przez wesele zubaża się najbliższą rodzinę. Statystyczne małżeństwo idąc na ślub wyda około 1000 zł. Z 600-700 na prezent, coś tam na dojazd, jakieś buty, krawat, jak wejdą sukienki i torebki to trochę więcej. Koszty nic nie wnoszące do dobrobytu.... Więc każde wesele w rodzinie zubaża wszystkich gości, jak masz 3-5 w roku przez 10 lat, (a statystycznie ludzie między 25-35 rokiem życia mogą tyle mieć jak są towarzyszy i mają sporą rodzinę, to trzeba wypierdzielic na balangi koszt najtańszego samochodu z salonu..... Albo wkład własny na nieduże mieszkanie, facet słabo zarabiający typie jeden rok na wesela tylko... 

Biorąc ślub i robiąc wesele podpisujesz niekorzystna umowę dla siebie i doprowadzisz do ubóstwa w rodzinie 😁

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Mmario napisał:

Biorąc ślub i robiąc wesele podpisujesz niekorzystna umowę dla siebie i doprowadzisz do ubóstwa w rodzinie 😁

Wystarczy nie chodzić, proste ;)

 

Ale nie zmienia faktu, że ślub w dzisiejszych czasach to Rosyjska ruletka, u moich znajomych, jak się dowiadywałem to nikomu się nie zwrócił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mmario

Wiesz o weselu, nowym małżeństwie i są achy i ochy. Następnie za 2-3 lata słyszysz, że owa parka już nie jest razem bo wjechało życie i przysięgi do końca życia są wuja warte :D

Przypadki w rodzinie/znajomych gdzie nastąpił rozłam:

1

koniec małżeństwa bo gość się zdecydował na nowa relacje z samotna madko

2

znajomy z rozpadem małżeństwa jak pańcia obrosła w piórka gdyż bez intercyzy żyli (gość właściciel dobrze prosperującego zakładu)i po ślubie oznajmiła, że nie będzie pracować bo mąż ma otrzymywać żonę 

Edytowane przez nowy00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.07.2022 o 13:38, Casus Secundus napisał:

Oj, panie Kobus,

z pana jest łobuz,

robisz hokus pokus

by być obiektem pokus.

Wiersze powinieneś pisać ;)

37 minut temu, nowy00 napisał:

Wtedy już jest pewien sygnał ostrzegawczy. 

Wielu ludzi i tak się nie cofa.

W dniu 18.07.2022 o 16:38, vodkas85 napisał:

Świat strasznie spizdowaciał. Tyle pizd nie było od czasów Kelly Family. 

Oj stary pojechałeś i to za grubo, ja sadzę, że dzisiaj jest tyle pizd, co nie było wtedy jak Kelly Family Grało.

 

 

W dniu 18.07.2022 o 16:13, GriTo napisał:

Wnioski nasuwają się następujące.

 

Mianowicie, są panie, które

- pójdą z litości,

- pójdą z ciekawości,

- pójdą z nudów,

- pójdą, bo nie mają co robić,

- pójdą, bo nie mają fajnych paznokci,

- pójdą, bo dzisiaj jest poniedziałek,

- pójdą aby zrobić na złość swojemu chłopakowi, mężowi,

- pójdą, bo tak!

A po latach zdrady, kłótnie, nieporozumienia, ból 4 liter, bo mogła mieć kogoś lepszego a nie typowego Janusza, a po za tym druga strona medalu, nie było aż tak zepsutych czasów, jeśli chodzi o rynek matrymonialny tak jak jest dzisiaj. Nie było tel szamba płynącego z mass mediów na temat relacji damsko męskich.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.07.2022 o 00:39, Druid napisał:

Widać że gość ma symetryczną twarz, jest przystojny

Nie znam się na tym. Na forum jest kilku specjalistów od linii szczęki itd. 

Obejrzałem podlinkowane filmiki i gościu IMO sprawia wrażenie totalnej p***y, do tego łamiący się głos i ta muzyczka w tle...🥱

 

Dr Szarpankee ma kolejnego raka do smażenia.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.