Skocz do zawartości

To jest ważne -pamięci pana Aleksandra


Rekomendowane odpowiedzi

Najlepiej jakby na te koszule założyli jeszcze białe kitle, efekt eksperta.

 

To zdjęcie to kawałek życia czyli prawdy a wy skupiliście się na filmie jednego kolegi, tworząc kolejne wyobrażenia na ten temat.

 

Gdybym ja był ofiarą takich praktyk to nie mam pojęcia co bym zrobił ale mam wrażenie, że „wszystko” żeby odzyskać dzieci.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdolę, nie wierzę co właśnie przeczytałem. Ci goście przeżywają zapewne piekło w tym skurwiałym matriarchalnym systemie i zamiast słów wsparcia na MĘSKIM forum, to niektórzy tutaj szukając dziury w całym niczym typowe baby, przyczepili się do wyglądu i ubioru. Napisałbym co o was myślę, ale zachowam to dla siebie, bo nie chcę wyłapać bana. 

  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 22.07.2022 o 17:47, Iceman84PL napisał:

Tak wygląda przyznawanie alimentów w Polsce jeżeli chodzi o mężczyzn bo w drugą stronę jeżeli chodzi o kobiety

to wygląda to tak, że znana modelka nie chciała płacić na dwóch synów uwaga 600 zł miesięcznie i wystarczyło,

że napisała pismo, że nie ma i jak myślisz musi płacić? nie zapłacą podatnicy z funduszu alimentacyjnego.

Od byłego premiera paniusia, która nie miała z nim dziecka uzyskała na siebie alimenty w postaci 4,5-5K.

 

 Jak to się mówi, podczas jedzenia, apetyt rośnie. Pewna bezdzietna (sic) rozwódka uznała, że należy jej się co najmiej 20k alimentów, jeśli to oczywiście nie ściema:

 

https://www.papilot.pl/zwiazki/ciekawostki/45033/alimenty-dla-bezdzietnej-zony

 

Pozwolę sobie przytoczyć, wg mnie, najbardziej soczyste fragmenty:

 

1)

 

Oczywiście nie musiałabym pracować, gdybym nie chciała. Od razu postawiłam jednak warunek - chcę coś robić i realizować się na własny rachunek. Tak dostałam pracę w firmie jego przyjaciela, która kapitałowo była powiązana z rodzinnym przedsiębiorstwem. Może nie jest to pełna niezależność, ale przynajmniej nie siedziałam w domu licząc tylko cudze pieniądze. To miała być relacja partnerska. Wstępnie rozmawialiśmy o powiększeniu rodziny, ale na szczęście nie zdążyliśmy wprowadzić planu w życie.

 

2)

 

Nie mam pewności, czy zdradzał mnie od dłuższego czasu, ale chwilę po oficjalnym rozstaniu miał już nową przyjaciółkę. Z tego co wiem, to jeszcze młodszą ode mnie. Przez połowę małżeństwa nasze relacje nie były już takie wspaniałe, bo miał dla mnie niewiele czasu. Ja chciałam mieć męża przy sobie, a coraz częściej musiałam się umawiać na rozmowę z nim przez sekretarkę.

 

3)

 

Jaka kwota wchodzi w grę?

Przynajmniej 20 tysięcy złotych miesięcznie. Co prawda podpisaliśmy intercyzę, ale wiadomo, że korzystałam w jakiś sposób z jego majątku. Nie może być tak, że nagle wszystko tracę i zostaję z niczym. Tym bardziej, że chciałam walczyć o małżeństwo i nigdy go nie zdradziłam.

Niektórzy stwierdzą, że to mnóstwo pieniędzy, które ci się nie należą.

O tym zadecyduje sąd. Ja uważam, że mam prawo żyć na dotychczasowym poziomie, skoro to mąż podziękował mi za znajomość. Dla niego zrezygnowałam z poprzedniej pracy, przeprowadziłam się i podporządkowałam jego planom. Nie mogę nagle zostać z niczym. Alimenty dla bezdzietnej żony nie są niczym wyjątkowym. Nie oznaczają też, że kobieta próbuje „oskubać” eks. To po prostu walka o sprawiedliwość.

 

 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.