Skocz do zawartości

To jest ważne -pamięci pana Aleksandra


Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Barry napisał:

Zacytowałbym wszystko co napisałeś w tym temacie bo się w 100% z Tobą zgadzam i warto żeby inni mieli szanse to przeczytać. Dzięki 

Hej, widzę że jesteś obeznany w temacie. Weź mi, zwykłemu chłopowi wytłumacz jak wygląd wpływa na prawa. Im lepszy wygląd tym więcej praw? 

 

Rozumiem że sam jesteś zaangażowany w męską sprawę. Oni zrobili to jak umieli. Z pewnością sam robiłeś podobne rzeczy dużo skuteczniej i dużo częściej. Możesz się podzielić swoimi metodami, oraz opowiedzieć co nieco o swoich sukcesach w walce o męską rację?

To samo @Casus Secundus, widać że jesteś profesjonalistą od wyglądu który ma dużo sukcesów w męskich sprawach. Weźcie nam flepiarzom dajcie przykład i podzielcie się wiedzą, jak takie drobnostki załatwiajcie. Z pewnością wiele razy robiliście takie akcje.

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Casus Secundus Trochę zły temat, ale to co zauważyłeś to oczywista oczywistość.
Jak nas widzą tak nas piszą.
Nie mniej najprawdopodobniej ci ludzie są najzwyczajniej w świecie biedni i nie mają kasy.
Pewnie wynajmują u kogoś mieszkanie lub pokój, płacą alimenty, płacą na prawników i muszą wybierać czy się ubierać bez szału czy specjalnie dla jednej foty wydać te kilka stów na fryzjera i fotogeniczne ciuchy zadłużając się w providencie.

Teraz, DOHC napisał:

Hej, widzę że jesteś obeznany w temacie. Weź mi, zwykłemu chłopowi wytłumacz jak wygląd wpływa na prawa. Im lepszy wygląd tym więcej praw? 

Ładni ludzi mają łatwiej. Mogą liczyć od samego początku na lepsze nastawienie odbiorcy. 
Lepiej zareagujesz na grubą dziewczynę  z pryszczami czy taką która wygląda jakby się urwała z reklamy?
 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Casus Secundus napisał:

Tak wyglądają mężczyźni. Zaniedbani, utyci, bez sylwetki. W dodatku w worowatych lub kuriozalnych (rybaczki? Rly?)

@Casus Secundus Czy Ty masz coś z głową? Temat dotyczy mężczyzny, którego tak dojechano, że popełnił samobójstwo. Kolejni też swoje przeszli i nie każdy jest tak mocny psychicznie. 

Tymczasem śmiejesz się z nich, że nie są elegancko ubrani. Człowieku, zastanów się na przyszłość o czym jest wątek, bo moda nie jest ważniejsza od życia. 

 

  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Libertyn napisał:

Jak nas widzą tak nas piszą.

Jasne. 

Teraz, Libertyn napisał:

Nie mniej najprawdopodobniej ci ludzie są najzwyczajniej w świecie biedni i nie mają kasy.
Pewnie wynajmują u kogoś mieszkanie lub pokój, płacą alimenty, płacą na prawników i muszą wybierać czy się ubierać bez szału czy specjalnie dla jednej foty wydać te kilka stów na fryzjera i fotogeniczne ciuchy zadłużając się w providencie.

I teraz uwaga uwaga, tadaaaam!

 

Ci biedni, źle ubrani ludzie zrobili coś. Cokolwiek. Zrobili na tyle, ile umieli. Oczywiście że zawsze można było zrobić coś lepiej, szumniej. 

Ale oni zrobili tyle, ile umieli ich mocy. 

A wy, co zrobiliście oprócz narzekania?

 

A wam podwyższają ceny, a wy gówno robicie.

Ropa poniżej 100 USD za baryłkę

Baryłka ropy WTI notowanej na giełdzie NYMEX w Nowym Jorku drożeje 0,9 proc., i kosztuje prawie 97 USD. Z kolei cena ropy Brent notowanej w Londynie po zwyżce o ponad 1 proc. wynosi nieco powyżej 100 USD.13 lip 2022

 

75-80 dolarów za baryłkę w 2022 roku. Będzie to skutek dalszego wzrostu popytu na ropę do poziomów sprzed pandemii, ograniczonych zdolności wydobywczych OPEC+, niskich zapasów ropy w krajach OECD, utrzymania wysokich cen gazu oraz ryzyk geopolitycznych – podał PKN Orlen.27 sty 2022

 

w styczniu 2022 r., cena oleju napędowego (ON) – 5,82 zł/ litr (wzrost o 8,8 proc.) 3 lut 2022

 

Prognozowane przez e-petrol.pl na koniec lipca przedziały cenowe dla poszczególnych gatunków paliw wyglądają następująco: 7,23-7,37 zł/l dla benzyny 95-oktanowej, 7,58-7,71 zł/l dla oleju napędowego

 

23 procent z 5.82 = 1.33

5.82 + 1.33 = 7.15 PRZY WIĘKSZYCH OPŁATACH, ZAŚ U WAS NA MNIEJSZYCH KOSZTUJE JUŻ BLISKO 8.  

Już pisałem, założyłem temat. Byłem sam na Orlenie, niektórzy powątpiewali a sami nie zrobili nic. A teraz bicie piany z desperackiej śmierci zaszczutego mężczyzny, który mógł być kimkolwiek z nas. Sorry szkoda mi czasu na to, wyłączam się z dyskusji.

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minutes ago, DOHC said:

Hej, widzę że jesteś obeznany w temacie. Weź mi, zwykłemu chłopowi wytłumacz jak wygląd wpływa na prawa. Im lepszy wygląd tym więcej praw? 

 

 

Cynizm średnich lotów ale rozumiem. Naprawdę nie znasz efektu aureoli? Naprawdę nie widzisz ze wygląd przekłada się na całe Twoje życie? Ze pieniądz ma znaczenie? Rozwijać nie ma sensu bo obaj wiemy o co kaman. Nie przekonamy Cię najwyraźniej skoro podważasz dla nas oczywiste prawdy 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że z mojej uwagi zrobiła się niezła inba. @DOHC, który lubi namiętnie cytować Hitlera, robi ze mnie selekcjonera do obozów koncentracyjnych, a @Morfeusz, ku mojemu zaskoczeniu, sugeruje, że z kogoś się śmieję. Póki co rozwala się temat o ważnej rzeczy, do której to rozwałki dołożyłem swój kamyczek, a ten uruchomił lawinę. Temat jest o czym innym więc nie będę tutaj już nikomu odpisywał. W temacie dbania o siebie, klasyki i kanonu ubioru wywołać mnie możecie w innych tematach. Z fartem!

  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Casus Secundus napisał:

Tak wyglądają mężczyźni. Zaniedbani, utyci, bez sylwetki. W dodatku w worowatych lub kuriozalnych (rybaczki? Rly?) ubraniach.

Kto ma mężczyzn szanować, jak oni sami siebie nie szanują?

Nie bądźmy tacy.

Jakieś kompleksy?

A może projekcja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Barry napisał:

Nie przekonamy Cię najwyraźniej skoro podważasz dla nas oczywiste prawdy 

Czytanie ze zrozumieniem:

Teraz, DOHC napisał:

Jasne. 

I poprzednia strona. 

 

Dwa razy napisane. 

Teraz, Barry napisał:

Naprawdę nie widzisz ze wygląd przekłada się na całe Twoje życie?

Jeśli tak ma wyglądać życie w tamtym kraju, i jeśli ludzie mają tak wyglądać jak dwa przykłady tutaj, to serio lepiej będzie, jak to Putin zrówna z ziemią. 

Prawa ojca mają nie istnieć, bo "brzydka płeć" albo spodnie nie te? Kolejne dowody na to, że dobrze zrobiłem wyjeżdżając.

23 minuty temu, Libertyn napisał:

Ładni ludzi mają łatwiej. Mogą liczyć od samego początku na lepsze nastawienie odbiorcy. 
Lepiej zareagujesz na grubą dziewczynę  z pryszczami czy taką która wygląda jakby się urwała z reklamy?

Oczywiście że tak, ALE gdybym bym sędzią, traktował bym ludzi wg prawa plus ewentualnie okoliczności łagodzące, bo życie czarno białe. 

 

Jakbyście we trzech nie zauważyli, nie chodzi tu o spodnie tylko o fakt traktowania NAS przez prawo. Nie ważne jakie spodnie założycie i co zrobicie. To jak walka na froncie. Dostajecie bombę i wyparowujecie, spodnie czy bicek nie mają żadnego znaczenia.

 

3 minuty temu, Casus Secundus napisał:

Widzę, że z mojej uwagi zrobiła się niezła inba.

A. Wygląd to ważna rzecz, staranniej dobierając ubrania można zrobić większe wrażenie.

 

B. Eee kuuurła oni wszyscy są do bani! Ten ma spodenki fuj!

 

A. Wyglądasz jak flepiarz i półdupek zza krzaka, jesteś śmieciem, zerem!

 

B. Jesteś normalny swój chłop, ale poprawiając wygląd poprawisz wiele aspektów swojego życia.

 

Hmm, czy czegoś nie zrobiłeś źle? Prawo w którym tkwiMY, czyli po uszy w gównie jesteśmy a wy gadacie o pierdołach. Może ktoś ma okulary źle dobrane do twarzy? Halo, tu ziemia! Zginął człowiek, Ci ludzie zrobili COŚ, cokolwiek. 

A ŻADEN z was nie napisał, że zrobił coś podobnego, dobrego i pożytecznego więc 1 dla tych "grubych, źle ubranych gości" a 0 dla Was, mądrych, dobrze wyglądających itd.

 

10 minut temu, Casus Secundus napisał:

który lubi namiętnie cytować Hitlera

I Janusza Korwin-Mikke!

Tak lubię, pół żartem pół serio. 

Chcesz mi to wytykać, ok masz prawo. Ale najpierw poczytaj mój temat o Jedwabnem, moje wpisy o wojnie. 

 

Nie ma na to dowodów, ale są świadkowie. Kłóciłem się z analem na SamiecWeb o reparacje wojenne i zbrodnie niemieckie, aż mi Szef na PW napisał do mnie żebym zluzował. Napisz do Marka, zapytaj czy kłamię. Albo spytaj @Iceman84PL jakie treści wrzucałem na Weba: holokaust, reparacje, wojna, Inka, Pilecki itd. 

 

W takim razie jestem gwałcicielem, bo zawsze troszeczkę gwałci i zabić kurwa tych ludzi. 

 

Nawet jeśli nie były to złe intencje (można założyć swój blog czy temat otyłości na Forum a nie beee beee oni są źli ja dobry i przyczynić się do wkładu w walkę z otyłością czy modą), zostało zrobione to w bardzo arogancki sposób. Równie dobrze możesz powiedzieć na pogrzebie, że denat w młodości się zrzygał po pijaku i nie oddał 50zł bo zszedł. 

 

6 minut temu, Ace of Spades napisał:

Jakieś kompleksy?

A może projekcja?

Chamstwo. Ja bym raczej powiedział: sorry, miałem na myśli że wygląd się liczy. Chwała im za działanie, ale wizerunkowo mogliby wypaść lepiej, nie mniej sprawa alienacji... Itd. 

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Brat Jan napisał:

wiele lepiej poszło by w media, gdyby chociaż byli ubrani na czarno, w żałobie.

W końcu w tym miejscu ktoś umarł, a protest miał wywołać zainteresowanie.

 

Pewnie tak, ale nie każdy ma do tego głowę i odpowiednią wiedzę. 

Zostali zjechani za wygląd w niewybredny sposob, tymczasem tak wygląda 90+% mężczyzn na ulicach. 

 

Jak słusznie zauważył @DOHC, chciało się im. Za to szacunek. 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, DOHC napisał:

I Janusza Korwin-Mikke!

Tak lubię, pół żartem pół serio. 

Chcesz mi to wytykać, ok masz prawo. Ale najpierw poczytaj mój temat o Jedwabnem, moje wpisy o wojnie. 

Nie wytykam. Bardzo ciekawa postać, czytałem kilka jego biografii, w ogóle jestem pasjonatem historii.

W cytowaniu zwrócił moja uwagę nie tyle sam fakt, tylko ciągle powtarzanie w kilku tematach jednego zdania, tego o racji. No i czeste wplatanie róznych kwestii dziejowych przy innych tematach. Znać tęgiego pasjonistę! 

 

1 godzinę temu, DOHC napisał:

Nawet jeśli nie były to złe intencje (można założyć swój blog czy temat otyłości na Forum a nie

Jest mój dziennik treningowy, tam w sumie przewija się i krytyczny stosunek do otyłości.

 

1 godzinę temu, DOHC napisał:

Hmm, czy czegoś nie zrobiłeś źle?

 

1 godzinę temu, DOHC napisał:

Zginął człowiek, Ci ludzie zrobili COŚ, cokolwiek. 

A ŻADEN z was nie napisał, że zrobił coś podobnego, dobrego i pożytecznego więc 1 dla tych

Od początku zaznaczyłem, że wypowiem się nie w temacie. Więc zarzut za brak wypowiedzi w temacie uważam za chybiony.

Wypowiedziałem się przy okazji tematu. 

Każdy może zawsze spiąć dupę, jeść mniej (idealnie: a zarazem lepiej). 

Ci kolesie są pewnie ciut ode mnie starsi, albo tylko tak wyglądają. 

Nie ubiera mnie żona, gotuję sobie sam, inspiracje na YouTube i Facebooku mam za darmo, tj. w cenie abonamentu telefonicznego. Fitatu tez za darmo. Ćwiczenia- bez domu, ogrodu, garażu  i swojego sprzętu też bym dał radę, musiałbym po prostu chodzić do parku.

Na swoje przejścia - o których tu nie piszę, ale były - zareagowałem wydobywając się ze złych rzeczy, nie w nich tkwiąc.

Nie neguję, że są sytuacje naprawdę złe, ale argumenty o braku kasy czy złych kobietach nie zawsze wszystko tłumaczą.

I wreszcie, patrząc na ich zdjęcie, taka myśl dla każdego z nas, zwlaszcza mlodszych - a może się do takiego stanu po prostu nie doprowadzać? Dbać o siebie, dokonywać mądrych wyborów, cieszyć się tym, co proste i dostępne: ruch, siła, świadomość. Za każdym z tych kolesi jest jakaś historia i jednak nie jest prawdopodobym, aby wszystko, kim i czym są, stało się bez ich wpływu. 

Nie mam nic do ich misji i sprawy. Sam jestem farciarzem, który nie trafił na heterę i w miarę bezkolizyjnie, w sytuacji martwicy małżeńskiej, wychowuję dzieci. Gdybym walczył z alienacją, miałbym cholernie pod górę. Pewnie mialbym problemy ze snem, koncentracją. Kto wie, może i zajadalbym stresy.

Ja to wszystko wiem.

Tylko to nie zmienia faktu, że byłyby to moje własne działania lub zaniechania. Nie ma, lub prawie nie ma, takiego życia, które uniemożliwiałoby bardziej racjonalne żywienie, czy poświęcenie jednej godziny dziennie na ćwiczenia.

Tyle co do kwestii drastycznych - czyli dbania o siebie przez mężczyzn na zakręcie życiowym.

Tylko, jak też zauważyłem, mężczyźni są w ogóle zaniedbani cieleśnie (wizerunkowo też) i to nie jest wina tego, że każdy z nas jest ciśnięty opresyjnym systemem. Opresyjny system nie wpycha kolejnego piwa czy golonki ani nie usypia chloroformem przed telewizorem. Stąd apel - nie bądźmy tacy jak na zdjęciu, bo przecież możemy mieć nad tym kontrolę.

 

 

6 minut temu, Yolo napisał:

Zostali zjechani za wygląd w niewybredny sposob, tymczasem tak wygląda 90+% mężczyzn na ulicach. 

 

Czas to zatem zmienić. I mówić o tym. Na formę się krzywisz, ale materię podzielasz.

Edytowane przez Casus Secundus
Literówki (pisane na telefonie)
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Casus Secundus napisał:

Czas to zatem zmienić. I mówić o tym. Na formę się krzywisz, ale materię podzielasz.

 

Tak, dokładnie. 

 

Bo można coś powiedzieć tak, żeby do ludzi dotarło, a można im dać w pysk prawdą. Masz w tym temacie próbkę tego, jak jest odbierana ta druga opcja. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze rozumiem czytając ten wątek, że "efekt aureoli" ma spowodować, iż kobiety odpicowane przeważnie za pieniążki "misia" i tym samym poprawiające sobie wygląd mają być w sądach, niekoniecznie rodzinnych, ale jakichkolwiek traktowane ze względu na wygląd dużo lepiej niż ich za chwilę lub już byli mężowie/partnerzy, którzy zostali przez system dojechani i niekoniecznie dali sobie z tym wszystkim radę? Pamiętajmy, że ulanie nie tylko przychodzi z wiekiem, ale także jest silnie i często skorelowane ze stanem cywilnym.

 

Wiedziałem, że na forum jest grupka szkodników, ale gynocentryzm i usługiwanie płci niesłusznie zwanej piękną zaczyna wchodzić do nowych wymiarów abstrakcji.

 

Rozumiem te nawoływania do dbania o wygląd, ale czasem zdarzają się czynniki czy sprawy pogarszające, z którymi nie można sobie dać rady czy przewidzieć. Gdyby życie było proste, wszyscy bylibyśmy milionerami oraz bylibyśmy wolni od chorób, może nawet śmierci.

 

Teraz chyba jeszcze lepiej i dosadniej rozumiem skąd u nas takie uwielbienie kobiet i skąd tak fatalna sytuacja mężczyzn. Zdaje się rownośc wobec prawa dotyczy wszystkich w ten sam sposób, a nie ze względu na wygląd.

 

Ja pierdole kurwa

  • Like 6
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracia.

Może powodem braku zadbania Panów, którzy protestują

jest brak kasy. Poza tym protestujący Ojcowie wyglądają

na mocno zmęczonych życiem i walką z systemem.

W ogóle mnie nie dziwi, że tak wyglądają.

Protestowali jak umieli, nie ma co się czepiać. 😕

  • Like 8
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Casus Secundus napisał:

Nie bądźmy tacy.

Bierzesz takie rzeczy pod uwagę, ze nie jeden z facetów ciężko pracuje na chleb i nie ma czasu na siłownie, latanie po sklepach z ubraniami jak typowa za przeproszeniem baba.

Kolejna rzecz, to według ciebie jest ważniejsze niż to jak jest skonstruowane prawo rozwodowe, co mówią mainstrim ? niż kto jak się ubiera jak np. lubię chodzić w lakierkach , krótkie spodenki, białe skarpetki, patrząc jak ubierają się Azjaci, Niemcy wcale nie lepiej od typowych Januszów ubioru, nawet gożej niż typowe Janusze, Grażyny, oni mogą, bo to modne, my nie możemy bo to wiocha, kiedyś szedłem tak przez ulicę, jeden z gości w rurkach śmiał sie z moich lakierków brudnych i skarpetek wiejskich, o mało co w ryj nie dostał, to od razu  przestał się smiać.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, manygguh napisał:

Oni zostali zmieceni z planszy w życiu są różne sytuacje, nie oceniajmy tak, bo sprawa jest o wiele głębsza niż tylko ulanie się i obciachowe ciuchy.

Masz rację polać ci, a są przypadki , ze ktoś się zabił, zapił, popełnił samobójstwo.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Casus Secundus napisał:

, jak istotny jest wygląd dla tego, jak jest się odbieranym samemu i jak są uwzględniane interesy.

 

Efekt aureoli jest faktem. 

Odwróć kota ogonem, wyobraź sobie, że twoja panna odbiera tobie dzieci, masz zasądzone widzenia raz na tydzień, a ty nie widzisz dzieci latami, nie wiesz co się z nimi dzieje, dodatkowo w sądzie ciebie zgnoiła, poszedłeś siedzieć, zostałeś pobity w celi przecwelony, wyobrażasz to sobie ? I za fałszywe oskarżenia twoja partnerka była nie zostanie skazana ty tak. Albo dojechał cię system, masz zasądzone wyższe alimenty niż zarabiasz, latami walczysz w sądzie, nie stać cię na życie i co też byś się zastanawiał, czy  dzisiaj akurat założyć spodnie Big Stara za 300 złotych czy Lee Cooper-a za 150 złotych czy perfumy dolce Cabana albo Emporio Armani za 700 zł za flakon, którymi się poperfumować ? Marynarkę założyć krój Angielski czy krój klasyczny wyjściowy. Ubiór nie świadczy o wszystkim. 

 

 

 

 

Zastanawiałbyś się w takim momencie nad swoim ubiorem ?

 

 

 

Edytowane przez Boromir
  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Legionista mam wrażenie, że jako jedyny zauważył przyczynę.

 

Krytykowanie tych Panów za ubiór jest nie do końca w porządku. Tak jak zauważyliście - tak wygląda większość polskich mężczyzn w tym wieku.

Ci Panowie zostali tak przeciągnięci przez swoje żony, system, sądy i różne urzędy, że może potrzeba strojenia się i wyglądania modnie jest w ich systemie wartości gdzieś na samym końcu.

 

Postawcie się w ich sytuacji: po 40-tce, pewnie mają dzieci, które są nastawiane przeciwko nim, byłe żony, które jakby mogły, toby ich utopiły w łyżce wody, cały aparat państwowy przeciwko sobie.

I do jakiego wniosku dojdziecie? Po co ja mam się stroić! Co mi to da? Ma być czyste i nie podarte.

Ubiorę się modnie i pójdę na podryw? I kogo ja poderwę? Drugą rozwódkę? Jak ma być tak samo popieprzona jak moja była żona, to ja podziękuję.

 

Więcej empatii Panowie.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Taboo napisał:

Nie miałem gdzie tego napisać, ale jestem w mega szoku. Mojemu kumplowi sędzina wlepiła 3600 alimentów na dwójkę dzieci, wiek ok 3 lat. Powariowali...

Co???? Ma możliwości zarobkowe według sędziny????

Rozumiem, że pańcia też co miesiąc będzie łożyć 3600zł na potrzeby dzieci?

W końcu oboje rodzice są równo obciążeni kosztami utrzymania i wychowania dzieci (zapis w moim wyroku rozwodowym).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, AT91SAM7S256 napisał:

Co???? Ma możliwości zarobkowe według sędziny????

 

Tak się przyznaje w Polsce alimenty jeżeli chodzi o mężczyzn natomiast u kobiet wygląda to zupełnie inaczej.

Mój kolega usłyszał w sądzie, że jak pan ma dwie zdrowe ręce i nogi to może pan drugi etat wziąć i alimenty płacić.

Inny z kolei usłyszał, że skoro go stać na samochody, motory, mieszkanie, które dostał po matce w spadku to znajdzie

sposób by łożyć kolosalne pieniądze na dzieci.

Nikt się nie przejmuje mężczyznami a i władzy jest to na rękę. 

Żyjemy obecnie w KL dla polskich mężczyzn. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Janek Horsie napisał:

mam wrażenie, że jako jedyny zauważył przyczynę.

Ja też to zauważyłem. Zauważyłem że mogą być po prostu biedni. Z biedy źle się odżywiać i nosić wysłużone ubrania.



Ale fakt zostaje faktem. Ludzie są wzrokowcami.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.