Skocz do zawartości

Pyta z Igrzysk Przegrywu IEM 2016


deleteduser10

Rekomendowane odpowiedzi

Też dla mnie jest to dziwne, bo mnie oglądanie jak grają inni w gry komputerowe zwyczajnie nudzi, chociaż pewnie dla kogoś to działa analogicznie do innych sportów, co jestem w stanie zrozumieć. Szczerze zazdroszczę profesjonalnym graczom, bo to ta grupa ludzi, którzy wyciągają przyzwoite pieniądze ze swojej pasji. Panienki krytykują szarą masę obserwatorów-amatorów, ale znając pule nagród w tych turniejach to podejrzewam, że czołowi gracze cieszą się sporą popularnością wśród płci przeciwnej. 

 

http://www.esportsearnings.com/players

 

Pamiętam kiedyś oglądałem wywiad z jednym z topowych polskich graczy, i wtedy najzwyczajniej pracował w jakiejś firmie, a po powrocie do domu jakoś średnio 6 godzin dziennie poświęcał na trening ze swoją drużyną. Ciekaw jestem jaki wpływ na przymykanie oka na jego pasję przez żonę miał fakt, że jednak trochę grosza z tego do domowego budżetu spływało :D

 

http://www.esportsearnings.com/players/1484-taz-wiktor-wojtas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moje środowisko ale wolnoć Tomku - chcą sobie utylizować godzinki przed monitorem - nich sobie utylizują.

A pyta jest specyficzny, nie wiem czy przypadkiem 'odpytywany' przez niego po prostu nie kazałbym mu kolokwialnie wypierdalać.

Patrząc na niego i na część 'katowickich przegrywów' - tak naprawdę nie widzę jakiejś wielkiej różnicy... Bo i pycie dobrobyt i

nadpodaż węglowodanów w diecie wychodzą wałkami na brzuchu (okrywanymi pod zbyt obszerną bluzą) i chomiczymi polikami.

 

 

 

S.

Edytowane przez Subiektywny
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówcie co chcecie ale wszystko jest dla ludzi. Sam lubię obejrzeć sobie od czasu meczyk z mistrzostw w LoL-a i moim zdaniem jest to rozrywka tego samego poziomu co oglądanie dowolnych innych zawodów sportowych.

Tylko dużo młodsza.

 

Dlaczego sam nie gram? Z prostego bilansu zysków i strat. Nie jestem mistrzem w tej grze i wkurwiam się gdy przegrywam. Przy czym uprawiając sport odczuwam przyjemność z samej aktywności fizycznej, grając na komputerze nie ma takowej, dlatego samopoczucie jest uzależnione od wyniku. Dla mnie to problem i zauważyłem, że dużo więcej przyjemności daje mi obejrzenie meczu, a i można przy tym podłubać słonecznik.

 

Sęk w tym aby nie przeginać. Obejrzenie meczu (czy piłki nożnej czy lol-a) raz na jakiś czas to nie problem, ale jak zaczniesz całe dnie spędzać przed ekranem to efekt jest ten sam - zmarnowany czas. I to niezależnie czy oglądasz mecz lol-a, siatkówki czy skoki narciarskie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Quizas napisał:

Ostatnie miejsce na liście (500)

Abdisamad Mohamed . . . i . . . flaga SZWECJI

 

ROTFL

 

A ty tam się Vincent nie podniecaj, bo ja jak gram, to przynajmniej mogę na boki chodzić, nie to co Ty w grze z pociągami gdzie można tylko do przodu albo do tyłu jechać XDD

Kocioł garnkowi normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.