Skocz do zawartości

Filmy odwrotne niż typowe romantiko


nowy00

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Ogólnie rzecz ujmując, oglądałem w swoim życiu więcej filmów z gatunku komedia romantyczna bądź jakiś inny gatunek, ukazujący sytuację w jakich facet (często jakiś słaby beta) poprzez swoją wrażliwość i dobre serce, na samym końcu filmu zdobywa najlepsza laskę, poprzez swoje wnętrze. Jednak wiem, że coś takiego występuje przede wszystkim w filmach a kobietę petardę mało co interesuje jakiś wrażliwiec(beciak) bo woli tego złego. 

Tu zadam pytanie :)

Jakie filmy znacie odwrotne do tych co opisałem powyżej? Chodzi mi o te, w jakich widać postawę faceta jakiego w życiu kobieta chce rzeczywiście a nie jakiegoś potulnego facecika.

Mam wolny weekend i bym sobie coś takiego obejrzał :)

 

Edytowane przez nowy00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@EmpireState

Już dwa filmy mam i po zwiastunach są dość ciekawe 👍Gra Johnny w tym "Dziennik zakrapiany rumem" razem z Amber nawet :D

Oba filmy mają obsadę aktorską co lubię 

:)

O tego typu mi chodziło, jakaś odwrotność love Story romantiko a faceci są z rodzaju odchodzący od beciaków :)

Edytowane przez nowy00
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,
Ja się podłączę pod temat i poproszę o polecenie filmów które podchodzą pod blackpill, najlepiej z XX wieku. Taksówkarza oglądałem jak coś. @EmpireState Zły Porucznik oglądałem z Harveyem Keitelem, dobry film.

Edytowane przez Młody_Pelikan
błąd ort.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film ukazujący faceta beciaka  w filmie z happy end bo na końcu jest szczęśliwe zakończenie ze ślubem nazywa się  ,, Randka na weselu" gdzie jednak da się spojrzeć pewne zachowania kobiet, które ukazuje iż nie są takie święte i stawiają swój interes na pierwszym miejscu :)

 

Choć filmy o jakie poprosiłem się chętnie dowiem jeszcze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.