Skocz do zawartości

Pani w TV odpowiada na pytania: Czy chciałabyś brać udział w zbiorowym sexie? Czy romans działa odświerzająco na związek? Czy każda mężatka powinna miec kochanka? 10x Tak


spacemarine

Rekomendowane odpowiedzi

Pani uczestniczy w programie i odpowiada a widownia i mąż słucha, po minie męża nie zazdroszczę. Może to jednak reżyserowane?

Grażynka, 25 lat studentka psychologii jak sama mówi miała etap w życiu, że była intrygantką. Popatrzcie na ten wyraz twarzy i jej oczy.

Obejrzyjcie  video, najlepsze momenty, skrót:

https://streamable.com/5hbx4h

 

Pytanie: Czy nie ma mężczyzny, którego byś nie zdradziła?

Odp: Tak!  Mąż chce by się wytłumaczyła, a ona: z uśmiechem porozmawiamy w domu...

 

Panowie wkraczamy w kolejny etap gdzie w TV gnoi się i gardzi mężczyznami dla poklasku, to coś nowego no i damy są z tego dumne i śmieją się w oczy.

 

Ciekawe komentarze nw wypoku:

https://www.wykop.pl/link/6749583/wyzwolona-grazyna-i-jej-maz/

ponoć nie fejk: https://www.wykop.pl/link/6749583/wyzwolona-grazyna-i-jej-maz/

Edytowane przez spacemarine
  • Haha 8
  • Smutny 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • spacemarine zmienił(a) tytuł na Pani w TV odpowiada na pytania: Czy chciałabyś brać udział w zbiorowym sexie? Czy romans działa odświerzająco na związek? Czy każda mężatka powinna miec kochanka? 10x Tak

Wyzwolona Grażyna jebłem😆🤣😂

Przecież to zwyczajny szlauch, który na wizji przy ludziach mówi do swojego męża czego chce, pragnie jednocześnie go ośmieszając.

On też nie lepszy, niby gra tam strapionego męża i próbuje dociekać, ale w konsekwencji głupio się uśmiecha, przytakuje jak posłuszny kukold.

Nawet siostra jest zniesmaczona co wygaduje jej siostrunia i jak pierze brudy publicznie.

Sama zgoda na taki program pokazuje słabość mężczyzny a co do wyglądu kobiety to nawet za młodu co najwyżej niskiego pułapu normiczka czy mocna flepiara.

Pojadę klasykiem "Kto to rucha"😁

  • Like 2
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co mocno generalizować kobiet, bo myślę że problem leży w tym iż po prostu dożyliśmy czasów, w których promuje się po prostu jednostki zdegenerowane, często dosłownie kurewki, sutenerki jako królowe życia, gwiazdy internetu chwalące się zbiorowym obciąganiem w autobusie, to staje się popularne i mamy wrażenie jakby było to zjawisko bardzo powszechne. Jednak takie wzorce za jakiś czas pewnie upowszechnią odpowiednie zachowania.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, spacemarine said:

Panowie wkraczamy w kolejny etap gdzie w TV gnoi się i gardzi mężczyznami dla poklasku, to coś nowego no i damy są z tego dumne i śmieją się w oczy.

To stary program, już go wieeele lat nie ma na antenie. Poza tym, tam występowali też mężczyźni, którzy sami też mówili, że zdradzali żony itp. Nie usprawiedliwiam puszczalstwa, ale to było w obie strony. Więc nie rozumiem, dlaczego piszesz tylko o wzgardzonych mężczyznach i dlaczego piszesz "wkraczamy w nowy etap", bo jak już pisałem, programu dawno nie ma.

 

BTW. tu macie jej linkedin jeśli chcecie zarywać :D

 

https://www.linkedin.com/in/grażyna-gwiazda-sawicka-93332b102/?originalSubdomain=pl 

 

A tutaj BYŁY mąż:

https://www.linkedin.com/in/krzysztof-pilarek-22103087/?trk=public_profile_browsemap&originalSubdomain=pl

 

Jak widać, mąż całkiem ogarnięty biznesmen. Zatrudnił nawet byłą żoncie w swojej firmie. A żoncia się puszczała w nagrodę jeździłą na spotkania z klientami  :D

Edytowane przez manygguh
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam kiedyś program w stylu zamiana żon.

 

Cygan wziął p0lke a Polak Cygankę.

 

Cyganka przyszła ubrana normalnie p0leczka oczywiście jak dziwka w miniówie która praktycznie nic nie zasłaniała. Natychmiast zgarnęła joby od cygana, że jego dzieci nie będą tego oglądać i ma się normalnie ubrać.

 

One myślą że medialna propaganda jest po ich stronie a tylko pokazuje jakie p0lki to proste dziwki xD

Edytowane przez Król Jarosław I
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, manygguh napisał:

To stary program, już go wieeele lat nie ma na antenie. Poza tym, tam występowali też mężczyźni, którzy sami też mówili, że zdradzali żony itp. Nie usprawiedliwiam puszczalstwa, ale to było w obie strony. Więc nie rozumiem, dlaczego piszesz tylko o wzgardzonych mężczyznach i dlaczego piszesz "wkraczamy w nowy etap", bo jak już pisałem, programu dawno nie ma.

Jesli to nie jest rezyserowane, to naprawde nic juz mnie w zyciu nie zaskoczy.

27 minut temu, manygguh napisał:

 

BTW. tu macie jej linkedin jeśli chcecie zarywać :D

 

https://www.linkedin.com/in/grażyna-gwiazda-sawicka-93332b102/?originalSubdomain=pl 

Na zdjeciu nie wyglada zle. Zruchałbym ją:D

27 minut temu, manygguh napisał:

 

A tutaj BYŁY mąż:

https://www.linkedin.com/in/krzysztof-pilarek-22103087/?trk=public_profile_browsemap&originalSubdomain=pl

 

Jak widać, mąż całkiem ogarnięty biznesmen. Zatrudnił nawet byłą żoncie w swojej firmie. A żoncia się puszczała w nagrodę jeździłą na spotkania z klientami  :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież taka Grażynka to istny skarb w domu każdego porządnego i szanującego się mężczyzny. Doświadczona oraz wykształcona. Cechy charakteru wręcz poszukiwane. Ja w swoim wieku, lat 40, chciałbym za nią nosić torebkę po centrum handlowym w każdy weekend. Jakie inne życiowe alternatywy mieć mogę? Normalne beka do kwadratu.

  • Like 3
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Kong12 napisał:

Nie oglądam telewizji od 2,lat dużo nie straciłem

 

Ja ponad 10 i jestem w szoku jak czasem gdzieś u kogoś leci jaka jest przepaść.

 

Bezczelność i głupota propagandy jest niewiarygodna w porównaniu z dekadą wstecz.

 

Ale goj ogląda. Bo przecież jakby się nie sprzedawało to by nie puszczali.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy byłem młody zawsze myślałem, że wyzwolona kobieta, to osoba o wielu zainteresowanych.

Artystka, elokwentna erudytka, przedsiębiorcza, potrafiąca ogarnąć wychowanie dzieci i prowadzenie firmy bądź dobry etat.

 

Jest niczym orzeł lecący nad stadem sikorek. 

 

Ale tak naprawdę wyzwolona kobieta jest zwykłą kurwą. Której jedyną pasją i umiejętnością jest skakanie z kutasa na kutasa.🙃 

 

Edytowane przez vodkas85
  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, vodkas85 napisał:

 

Ale tak naprawdę wyzwolona kobieta jest zwykłą kurwą. Której jedyną pasją i umiejętnością jest skakanie z kutasa na kutasa.🙃 

 

Wyzwolona medialnie lepiej brzmi. Jaka by miała być narracja? 

K**wiaca się albo puszczalska :) Nie, weź się tato :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że lepiej brzmi to jedno. Czysty marketing w kobiecym wydaniu.

 

Druga sprawa to jest to, że "wyzwolona" oznacza, że tak naprawdę gdyby nie narzucona społecznie moralność przez mężczyzn robiłyby tak nieustannie. Kobiety uważają, że ta moralność ogranicza je, gdy tymczasem ta moralność pozwala trzymać w ryzach system i rodziny. Wyobraźcie sobie sytuację, że kobiety mogłyby bez oceny, napiętnowania społecznego porzucić dzieci.

Edytowane przez Alex76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Alex76 napisał:

To, że lepiej brzmi to jedno. Czysty marketing w kobiecym wydaniu.

 

Druga sprawa to jest to, że "wyzwolona" oznacza, że tak naprawdę gdyby nie narzucona społecznie moralność przez mężczyzn robiłyby tak nieustannie. Kobiety uważają, że ta moralność ogranicza je, gdy tymczasem ta moralność pozwala trzymać w ryzach system i rodziny. Wyobraźcie sobie sytuację, że kobiety mogłyby bez oceny, napiętnowania społecznego porzucić dzieci.

 

No ale już wchodzi narracja że aborcja to wyzwolenie i antykoncepcja i podobne. To już się dzieje i na wyższym poziomie, porzucenie do przytułku to jedno, a wylogowanie dziecka to już wyższy lewel i to gadanie o zlepie komórek. Ja rozumiem jak gwałt, choroba itd, a gadane jest że to antykoncepcja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.